Smrt iTunes !

Odpovědět
sange

Smrt iTunes !

Příspěvek od sange »

iTunes mi nevadili az dodnes: pripojim iP k PC, zapnu iT, hle sync, chci si pustit nejakou muziku a.... vona nikde ani video..vsechno fuc! Ale co nabylo je "Others" presne o kapacitu co mela muzika a video.....

vysledek: muzika/video neviditelne(iT ani iP) zato blokujici misto v "Others"
nevidim to jinak nez ty media najit rucne a vymazat. jeste podotykam ze sync mam na manual a jiny sync vsechny vyply...

p.s. pls nelyncujte me za nazev topicu!

dik za radu

pajcer
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 656
Registrován: úte dub 08, 2008 9:47 am

Re: Smrt iTunes !

Příspěvek od pajcer »

kokos ja ani nerozumiem co mas vlastne za problem :D

nevidis hudbu ani videa v iTunes? ci co?
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10

pacholek

Re: Smrt iTunes !

Příspěvek od pacholek »

to co se mu stalo se stalo i jinym...ale porad verim tomu ze je problem mezi klavesnici a zidli... je to totiz jen male procento ze vsech...

doporucuju restore a dbat na regulerni odpojovani kabelu pred i po synchronizaci...

bendercze

Re: Smrt iTunes !

Příspěvek od bendercze »

pacholek>co si mam predstavit pod pojmem poradny odpojeni ?

myschoo

Re: Smrt iTunes !

Příspěvek od myschoo »

v iTunes kliknes na tlacitko Eject :wink:

bendercze

Re: Smrt iTunes !

Příspěvek od bendercze »

myshoo>to tak delam a stejne mam others 417mb a nevim proc

myschoo

Re: Smrt iTunes !

Příspěvek od myschoo »

to ja mam Other 623MB... neviem co do toho patri.. :|

pacholek

Re: Smrt iTunes !

Příspěvek od pacholek »

no pokud mas treba app mxtube a par stazenych videi...tak to pak skace dost rychle nahoru

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Smrt iTunes !

Příspěvek od Gekko gecko »

Je fakt že OTHER narůstá zejména u JB iPhonů....jsou tam videa stažená přes MXtube+kupa aplikací z cydie/installeru...s tímhle vším a něčím dalším iTunes nepočítá a hodí to do others.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

bendercze

Re: Smrt iTunes !

Příspěvek od bendercze »

problem je v tom ze ja na svem iPhonu nemam JB a iphone odpojuju radne pres eject zatim me to netrapi mam jeste 4gb volnyho takze to zacnu resit az se trochu pritvrdi

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Smrt iTunes !

Příspěvek od ls8 »

myschoo píše:to ja mam Other 623MB... neviem co do toho patri.. :|


Vsechno nainstalovane pres Cydia, plus napriklad data natazena pres DataCase, AirSharing, MobileFinder atd.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Sven
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 324
Registrován: pon bře 24, 2008 9:34 am

Re: Smrt iTunes !

Příspěvek od Sven »

Ideálny názov témy. Hoci som nemal problém položkou Others, celý iTunes mi neskutočne vadil. Aj to je jeden z dôvodov, prečo som iPhone predal. iTunes mi nevadil ani tak kvôli systému knižnice, ale kvôli nestabilite, pádom, zamŕzaniu, pomalosti atď.

Apple svojimi obmedzeniami robí z iPhone prístroj dvoch tvárí. Na jednej strane som ho mal rád kvôli skvelému ovládaniu. Na tej druhej strane som ho nenávidel kvôli nepochopiteľným obmedzeniam, ktoré mi v bežnom živote vadia. V konečnom dôsledku som nesmierne rád, že som iPhone predal.
iPad 2 32GB 3G white

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: Smrt iTunes !

Příspěvek od masklin »

@JURAMAC: ty mas zidli mezi klavesnici a pocitacem?

Jinak mas pravdu, jakmile jsem si na iTunes zvykl tak jsem s nimi spokojeny a behaji bez problemu.
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

silencer

Re: Smrt iTunes !

Příspěvek od silencer »

Beru iTunes jako soft na spravu telefonu nic vic (prehravac mam winamp) a muzu rict, ze sem zazil horsi...treba nokia pc suite je hruza. To od motoroly a SE neni o nic lepsi.

Sven
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 324
Registrován: pon bře 24, 2008 9:34 am

Re: Smrt iTunes !

Příspěvek od Sven »

Juramac: Pri akomkolvek probleme s iTunes (a ze ich nie je malo) sa povod problemu zvali na element medzi klavesnicou a stolickou.

Nepripadam si ako profesional, ale ani ako amater. Ked mi vsak pri beznom syncovani iTunes proste zamrzne, alebo ked mi pri prezerani netu z nicoho nic iTunes padne, tak sa snazim hladat problemy inde. Nemam totiz ziadne ine problemy so stabilitou a chodom ovela zlozitejsich programov na svojom PC, ako je iTunes.

Ty mas mozno dobre skusenosti, ja zase zle. Tak to proste je so vsetkym. Takze drzim palce s iPhonmi. Mozno iPhone 3 bude vediet aspon pripajat prilohy k mailu. Opat nad nim pouvazujem.
iPad 2 32GB 3G white

Semtex
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 237
Registrován: stř lis 05, 2008 6:00 am

Re: Smrt iTunes !

Příspěvek od Semtex »

Ja mel iTunes uz pred lety jen na mp3, a ted uz i kvuli iP, ale nikdy sem si nevsiml, ze by to nejak mrzlo, ci padalo.

podle me neni problem ani v iTunes, ani mezi klavesnici a zidli, ale ve WOKNECH... :lol: logicky ne :roll:
iPhone 4S 16GB fw 6.1.3, O2 tarif Bronz + neomezeny data za 150,-
http://ocarina.smule.com/my/ocarina/user/semtex/

Didussko

Re: Smrt iTunes !

Příspěvek od Didussko »

no mne tam vobec nejdu dat pesnicky a videa taktiez. Itunes mi proste pada a vyhadzuje mi Iphone. Je pravda ze som ho pakrat odpojil len tak bez ejectu. ale teraz to robim pravdilene pretoze pri pridavani pesniciek ma to proste vyhodi a Iphone uz neviem najst ako prihlaseny. tak ho musim prihlasit na itunes jedine tak ze ho vytrhnem a potom ho tam zase nasadim. Ale hudba mi tam stale nejde dat

Odpovědět