Dotazy na vícero iPhone zařízení na jednom iTunes účtu

Odpovědět
Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Dotazy na vícero iPhone zařízení na jednom iTunes účtu

Příspěvek od Slimák »

Ahoj,

Chtěl bych poprosit, zda by jste mi potvrdili či vyvrátili mé informace.

Před půl rokem jsem zakoupil iPhone 2G, zaregistroval se na iTunes Store a vesele používal AppStore na free a placené aplikace.
Poté mi byl rodinným příslušníkem "ne"dobrovolně odebrán :D

Před nedávnem jsem si "konečně" pro sebe opět zakoupil další iPhone 2G, při zadání údajů v AppStore v iPhonu mi to vzalo bezproblému přihlašovací údaje a vše co jsme dříve zakoupil jsem si nyní mohl stáhnout. Dále jsem přikoupil opět nějaké app a hry a chvíli si tak vesele žil dál.
Ale stalo se, že další rodinný příslušník (bratr) chtěl také iPhone 2G a tak jsem mu ho nyní dobrovolně prodal.

Dnes se chystám zakoupit iPhone 3G a opět použít mé přihlašovací údaje z AppStore. Měl bych prosím pár otázek.

1. Budu moci opět na tomto třetím zařízení stáhnout si vše dříve zakoupené app a hry, které jsou různě rozinstalovány mezi předešlé dva iPhony? Na kolika zařízeních může být můj účet?

2. Pokud se na druhém iPhonu budu chtít zbavit mého přihlášení (tzn. bratr si bude chtít vytvořit své), budou již stažené app či hry přes můj účet vymazány či zablokovány a v případě update custom FW půjdou opět stáhnout či je budu muset stáhnout nejdříve přes mů účet a poté aktivovat jeho?

3. Bude stačit, aby pro odstranění mých údajů z bratrovna iPhonu si na svém PC nainstaloval iTunes, registroval si v iTunes účet a připojil iPhone, dojde tím ke změně přihlášení v iPhone? Všechny app a hry totiž stahuji přímo na iPhonech, nikoliv přes iTunes, takže nyní v jeho iPhonu je automaticky zadán můj email a doplňuji pouze heslo.

Děkuji mnohokrát.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: Dotazy na vícero iPhone zařízení na jednom iTunes účtu

Příspěvek od masklin »

1) az koupis 3G tak tam budes porad mit jiz koupene aplikace

2) at si bratr udela svuj ucet tim se mu aplikace nesmazou a v iphonu se pak na appstore bude prihlasovat pod svym jmenem a tobe se nic neztrati
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

Odpovědět