Ako ste spokojní s iOS 16

dodoalexo
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: pon zář 05, 2022 7:35 pm

Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od dodoalexo »

Ako ste spokojní s iOS 16?


Sleduj http://spravodaj.madaj.net/

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 16

Příspěvek od mirmo80 »

Ja som sa k tomu ešte nedostal, možno cez víkend.

PS: nezvyknem upozorňovať na gramatiku, no máš tam do oči bijúcu hrubku :). Opravíš si?
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iOS 16

Příspěvek od rony »

spokojny s tym, ze ziadne revolucne zmeny.

trosku sklamany z veci:

1. mam nastavene v rozhrani vacsie pismo a ani samotne UI iOS to obcas nerozdychava a prvky su bud mimo center (jednoducho vybiehaju z miesta, kde zjavne maju byt a nie su. Prekaza to ale aj v zmenenej Home.app, kde opustili stvorcove prvky a odrazu su to obdlznicky, kde je ikonka a hned vedla nazov. Ten sa pri zvacsenom pisme proste nezmesti. Povodny dizajn bol uhladenejsi. Ostava dufat, ze cakajuce updates toto vyriesia. Len ma STVE to kvantum ludi, co sa tak zenu za alfa a beta verziami, clee mesiace to maju a proste si neplnia tu rolu, pre ktoru si to vobec instaluju. Pride mi to hlupe a podla mna by mali alfa a beta verzie pouzivatelov viac otravovat, aby hlasili nezrovnalosti.

2. novy lockscreen, len mi vadi, ze pridrzanie prsta nastartuje jeho nastavovanie, toto nechcem aby mi mobil robil. Ja si to v pohodicke nastavim v Nastaveniach. naopak ocenujem vsetky pridane efekty.

3. ciselka v baterke su sprostost ale aspon mi to nikto nevnucuje :)

hrubka v otazke opravena.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dodoalexo
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: pon zář 05, 2022 7:35 pm

Re: iOS 16

Příspěvek od dodoalexo »

mirmo80 píše:Ja som sa k tomu ešte nedostal, možno cez víkend.

PS: nezvyknem upozorňovať na gramatiku, no máš tam do oči bijúcu hrubku :). Opravíš si?
Keď tak ma opráv. Ja tam nevidím chybu. Máš na mysli spokojní?


Sleduj http://spravodaj.madaj.net/

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od rony »

ja som ti to uz opravil a premaloval opravu cervene
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od pegas »

Tak mě iOS 16 neurazil, ani nepotěšil. To samé mám i s ostatními novými Apple systémy. Prostě evoluce, za což jsem ale, stejně jako rony, rád. Jestli mě něco dostalo, tak jsou to Watch Ultra.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od mirmo80 »

Bavkam sa s tym od vcera ale nejako som nepobral novu zamknutu plochu a widgety na nej. Chcel som si pridat napr. budik. Najprv vsak musim pridat novu zamknutu plochu a to mi potom zmeni aj plochy v odomknutom stave. Robim ja nieco zle, alebo som to len nepochopil?
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od rony »

je to take divnejsie. a nielen v tomto.

ja som po skusani prisiel na to, ze tie widgety moc nepotrebujem (ani ponuka nie je nejaka oslniva), naviac rusia tu funkciu fotiek so zakryvanim cislic hodin.

co ocenujem je moznost pripnutia k profilom a ze to potom sucasne meni aj faces na AW.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od Lipon »

Shodou okolností vyšel dneska návod na iclarified.com

dodoalexo
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: pon zář 05, 2022 7:35 pm

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od dodoalexo »

mirmo80 píše:Bavkam sa s tym od vcera ale nejako som nepobral novu zamknutu plochu a widgety na nej. Chcel som si pridat napr. budik. Najprv vsak musim pridat novu zamknutu plochu a to mi potom zmeni aj plochy v odomknutom stave. Robim ja nieco zle, alebo som to len nepochopil?
Robíš to zle. Bez problému si môžeš pozmeniť to čo už máš. Na YouTube máš mnoho videí o tom.


Sleduj http://spravodaj.madaj.net/

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od mirmo80 »

Bože, to s tými widgetmi a plochami je strašný nezmysel. Proste na plochu capnem jedno pozadie, na zamknutú druhé, widget áno/nie a hotovo. Nie, to sa s tým musím hrať a nastavovať si farbičky a filtre, keby som to chcel rozlíšiť. Ešte by som viac plôch pochopil, keby sa menili aj tie odomknuté. Napr. práca a doma. Ale reálny prínos, 7 rôznych zamknutých plôch, keď navyše na každú ide pridať max 4 + 1 widget, fakt nechápem.

Ale asi to bude mnou. Ja už tieto wow veci nejako nepoberám. Kedysi som sa na keynote tešil, hltal som novinky, hneď ich skúšal, všetko čítal... asi starnem :D. Momentálne už primárne aktualizujem kvôli záplatám, nie novinkám.

Btw: kto používate viac email účtov a podpisy podľa účtu, tak si to skontrolujte. Mne po upgrade na 16-tku nastavilo jeden podpis pre všetky účty.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od mike-biker »

IOS 16 je relativně drobnou změnou, nic nepřekvapilo, ale nic nezklamalo. Docela fajn je zamknutá plocha, která ve spolupráci s "always on" nabídne základní info. Ale není to nic, bez čeho by se nedalo žít.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

dodoalexo
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: pon zář 05, 2022 7:35 pm

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od dodoalexo »

Otázka. Používa niekto apple tv? Keď mám Apple tv + tak prečo určite filmy nemôžem pozerať? Je tam možnosť len kúpiť alebo požičať. Alebo sa to dá aj inak?


Sleduj http://spravodaj.madaj.net/

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od mirmo80 »

dodoalexo píše:
ned zář 18, 2022 9:35 am
mirmo80 píše:Bavkam sa s tym od vcera ale nejako som nepobral novu zamknutu plochu a widgety na nej. Chcel som si pridat napr. budik. Najprv vsak musim pridat novu zamknutu plochu a to mi potom zmeni aj plochy v odomknutom stave. Robim ja nieco zle, alebo som to len nepochopil?
Robíš to zle. Bez problému si môžeš pozmeniť to čo už máš. Na YouTube máš mnoho videí o tom.


Sleduj http://spravodaj.madaj.net/
Tak robím to podľa návodu, čo tu dal Lipon a aj tam je to tak, ako to popisujem. Ide to teda aj inak? Priznávam, že som tomu viac času potom nevenoval.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od rony »

mirmo


1. odomkni telefon

2. z laveho horneho rohu potiahni prst a stiahnes si lockscreen (notifikacie)

3. v strede potlac prst aby sa zobrazilo Prisposobit

4. potom sa ti oramikuju veci na lockscreene a tuknutim na hodiny mozes vybrat font.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od mirmo80 »

Len práve toto sa u mňa neudeje. Keď vyberiem prispôsobiť, tak najskôr musím pridať nové pozadie.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od rony »

to je jeden bod co tomu vycitam ako,nepriamociare/

proste to urob ale potom uz to pojde zmenit aj to prve, ja som popritom aj menil fotku pozadia
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od mirmo80 »

Ano ano, prave som chcel editnut svoj post, ze je to ako pises. Asi mi tam po upgrade ostala needitovatelna plocha. Ked som vytvoril novu, tak sa ta "nefunkcna" uz dala odstanit a uz sa da prisposobovat aj jedna.
Ale aj tak to nemeni nic na tom, ze klasicky sa uz pozadie nastavovat neda.
Neva, svet sa preto nezastavi
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od rony »

ano, presne toto oznacujem za hlupo vymyslene.

ale viac stve, ze ked na lockscreene nechas prst, zapne sa vyberanie a upravovanie a to ma stve viac.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od mirmo80 »

S tym mam vseobecne problem. Posledne sa mi dost casto stava, ze si nevedomky "roztrasiem" ikonky. Nieco robim s telefonom v ruke a hned to zareaguje.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od rony »

mohol by mat nejaky rezim, ze vsetko zakurtovane a len ak chcem, tak to odomknem a menim.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od TheSalko »

Waze alebo Sygic cez CarPlay, opat obcas problem s neaktualizaciou polohy. Musim niekolkokrat zrusit Waze cez telefon a potom ide.

dodoalexo
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: pon zář 05, 2022 7:35 pm

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od dodoalexo »

TheSalko píše:Waze alebo Sygic cez CarPlay, opat obcas problem s neaktualizaciou polohy. Musim niekolkokrat zrusit Waze cez telefon a potom ide.
No mne to waze nerobí ani nerobil. Používam každý den.


Sleduj http://spravodaj.madaj.net/

dodoalexo
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: pon zář 05, 2022 7:35 pm

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od dodoalexo »

Dá sa nejak v iOS 16 meniť že ktorá bude domáca obrazovka tak ako to bolo v iOS 15? Dali sa tam aj zapnúť alebo vypnúť ostatné obrazovky. Buď to už nefunguje alebo to neviem nájsť.


Sleduj http://spravodaj.madaj.net/

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od rony »

ved poskumaj tu cast Moj cas... tam mas tie veci co sa pytas a ci to robi to, co chces to tam zistis.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od Anndy »

TheSalko píše:Waze alebo Sygic cez CarPlay, opat obcas problem s neaktualizaciou polohy. Musim niekolkokrat zrusit Waze cez telefon a potom ide.
Áno. Bohužiaľ opäť.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od mirmo80 »

Trošku ma štve spotlight. Dúfal som, že odstránia nutnosť diakritiky. Veľmi som si na to zvykol, či na macu, alebo iPhone. V podstate akpy už vôbec nehľadám na ploche. Na prvej mám top používané a všetko ostatné otváram cez spotlight. Ale strašne mi vadí, že to nevie neakceptovať diakritiku. Napr. pri napísaní "su" to neponúkne súbory, lebo "ú". VUB apka detto, lebo "Ú", alebo všzp, lebo "š"... Keby som si neukladal kontakty bez diakritiky, tiež by som medzi nimi nevedel vyhľadávať. Škoda.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od rony »

da sa to zrejme obist tym, ze s tym pocita autor appky.

napr. ja v slovenskom rozhrani hladam appku Find my iPhone miesto jej slovenskeho nazvu...
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od mirmo80 »

Ty jo, tak to je pecka. Ja to niekedy vlastne aj robim, ale do teraz som si to neuvedomil. Napr. penazenku uz davno hladam ako wallet a nikdy ma netrklo, ze to naslo peňaženku. Takze napr. pre súbory staci napisat "fi"
Diky
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od TheSalko »

Akoze CarPlay a update polohy, o ktorom som tu uz pisal, to je ciste zlo. Niekedy to ide v pohode niekolko dni v kuse, ale dnes peklo. Nepomohol restart waze, nefungoval ani sygic, apple mas, google maps ani waze. Pokial som to zapol v telefone, tak sa poloha v CarPlay aktualizovala (napr. google maps, apple maps), ale akonahle som zamkol telefon, tak sa prestala updatovat poloha. Pomohol az restart telefonu.
Ak si takto Apple predstavuje bezpecnost na cestach, potom radsej nech sa nepustaju do automobiloveho priemyslu. A som nasrdeny, pretoze na toto su beta verzie, aby toto odladili. To ze nie som sam dokazuje vela diskusii na tuto temu za posledne tyzdne.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od rony »

tak my dufame, ze nasi betatwsteri sa prsve na toto zameriavali a nahlasovali, tolko ludi, co sa neustale toaci instalovat ich a toto neobjavili?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od mirmo80 »

Tak ja som astronomicku zamknutu obrazovku zrusil, a nastavil nieco co je "offline". Otacajuca sa zemegula podla casu je sice pekna, ale na moj vkus neumerne spotrebuva bateriu.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

honza.mac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 312
Registrován: čtv bře 22, 2018 4:16 pm

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od honza.mac »

Všeobecně lze říci že iOS 16 má s GPS polohou problémy.
Dále s čím mě Apple nasral, omlouvám se ale nedá se to nazvat jinak, je notifikace z non Apple hodinek. Jejich položka Soustředění je totálně k prdu.
Potřebuji aby mi servisní emaily a sms chodili i v době spánku a nerušit.
Takže jsem si musel email a sms číslo servisního serveru uložit do kontaktů a ten v jednotlivých profilech povolit. Samozřejmě se musí povolit i jednotlivé aplikace.
Proč to dělat jednoduše když se lze podrbat pravou rukou za levým uchem že ?
Data a baterku neřeším mám nastavený Počasí.
A hlavně notifikace na této zamčený obrazovce jsou dole.
Vše co je tu řečeno v tématu jsme reportovali do Apple a ani v 16.1 to není opravené.
Honza.Mac
iPhone 11 128GB
iPad Air 2 64 GB
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/1TB SSD OWC
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 8TB WD Red

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od pegas »

Tak ta 16.1 a watchOS 9.1 jsou venku.

@rony tak co upravený stav baterie? Za mě takhle lepší.

TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od TheSalko »

iOS 16.1, zatial najvacia spokojnost. Funguje aj waze a aj music pre carplay si pamata prehravane skladby.

TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od TheSalko »

Ludia, co pouzivate CarPlay a Waze, funguje vam nahlasovanie udalosti cez to tlacitko, ako smeruje sipka na obrazku? Mne to vobec nic nerobi.
Obrázek

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od Anndy »

Na pohľad funguje. Či to niečo nahlási, to už netuším :-)
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

honza.mac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 312
Registrován: čtv bře 22, 2018 4:16 pm

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od honza.mac »

Funguje, v Číně jsou z toho poněkud zmatení ale v reportu posíláte i kopii svého Apple Wallet
Omlouvám se za OT.
Honza.Mac
iPhone 11 128GB
iPad Air 2 64 GB
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/1TB SSD OWC
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 8TB WD Red

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od mirmo80 »

...ak by to nevadilo, mňa by ten OT celkom zaujímal :)
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

dodoalexo
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: pon zář 05, 2022 7:35 pm

Re: Ako ste spokojní s iOS 16

Příspěvek od dodoalexo »

TheSalko píše:Ludia, co pouzivate CarPlay a Waze, funguje vam nahlasovanie udalosti cez to tlacitko, ako smeruje sipka na obrazku? Mne to vobec nic nerobi.
Obrázek
Mne to všetko funguje. A vždy mi chodia potom poďakovania že toľko a toľko ľudom som pomohol. Ale som v Holandsku. Tu celkovo všetko funguje. Aj počasie je iné (lepšie) v apke aj Apple mapy.


Sleduj http://spravodaj.madaj.net/

Odpovědět