Hudba na iPhone bez iTunes

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Gaaspi | stř led 29, 2020 8:20 pm

S Windowsom je to este v pohode ale ked som mal Linux to bolo horsie. Na to som ani nevedel zohnat instalacku itunesu...
Host
Host

Uživatelský avatar rony | stř led 29, 2020 10:07 pm

Re: Hudba na iPhone bez iTunes

gaaspi ono Mac to ma tiez jednoduche, priamo v systeme je Hudba. sice to volame iTunes ale je to v systeme a hotovo.

Podobne v macu mame Photos a v tom mame fotky.

Velmi zjednodusene, sme mimo suborovy system a pracujeme s tymi vecami ako s objektami konkretneho typu.

takze to nie je tak, ze Windows to ma jednoducho a mac zlozito. Z opacneho pohladu to ma mac jednoducho a Windows sa len snazi o podobny poriadok ale nadalej je systemom suborov a zloziek, kde si mozem nasypavat vsetko hlava nehlava. Nema ziadny katalog na fotky, na hudbu atd. To my v macu mame po vybaleni a takto nam to dava zmysel lebo tieto komponenty riesi prakticky kazdy majitel pocitaca - hudba, fotky, videa, kontakty, maily. No a tak nam na to da solidne veci rovno v systeme.

Dokonca v Catalina sa asi vybrali spravnym smerom.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS

Gaaspi | čtv led 30, 2020 2:23 pm

To som nikdy ale nemal. Len Windows a Linux tie su take bezne dostupne na PC. Kazdy v mojom okoli ma windowse a linuxy. Neviem to posudit lebo som to nikdy nemal. Ani neplanujem instalovat nejaky neznamy operacny system na PC. Aj iPhone sa tazko zvykalo.

V podstate iTunes pracuje so subormi inac. Inac ich kategorizuje atd. Kym ja som zvyknuty pracovat so samotnym suborom, tak apple pracuje s druhmi suborov.
Host
Host

Uživatelský avatar rony | čtv led 30, 2020 3:48 pm

macOS pracuje aj so subormi ale nie je dovod pre jasny ucel, ktory maju vsetci (chcem hudbu) to riesit pravekym filesystemom. Lepsie je sa na hudbu pozerat ako na hudbu. Nie subory ;-) staci tuto mentalnu barieru prekonat a vyjde ti to pochopitelne.

Naco sa sankovat na trubkach z odpadobych rur, ked mam sanky ;-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS

Gaaspi | pát led 31, 2020 4:17 pm

V poriadku, a aj mas pravdu lebo ja som bol ako dinosaurus co sa objavil v 21 storoci. Mne to stacilo tak som kupoval 20 rocne nokie lebo tie modely mi vyhovovali. Proste som bol zvyknuty mat stare PC s Win7 a tlacidlove nokie lebo to malo vsetko co som potreboval. Na to som bol zvyknuty a z tobo zrazu apple. Viem ze aj novsie neapple smartfony su uz komplikovane. Ale mal som par prvych android modelov, symbianove a tie este boli podobne nesmartfonom a ako sa zacalo "smartievat" uz mi to prestalo vyhovovat.

Pokrok s dobou je subjektivny pohlad lebo kto to nepotrebuje tak to nepotrebuje. Netreba mu to nasilu vnukat ale zial vsetci vyrobcovia (nielen apple) aj microsoft, google to robia.
Host
Host

mirmo80 | pát led 31, 2020 7:58 pm

Gaaspi píše:Pokrok s dobou je subjektivny pohlad lebo kto to nepotrebuje tak to nepotrebuje. Netreba mu to nasilu vnukat ale zial vsetci vyrobcovia (nielen apple) aj microsoft, google to robia.
S tým ale Gaaspi nič neurobíš. Pretože aj keď nové nechceš, tak staré je už veľa krát fuč :)
iPhone XS, iPhone 8, iPhone SE, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, AW 3 42/38mm, ATV 4K 64 GB
iPhonefil
iPhonefil

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na Hudba