Viacportový kompaktný adaptér s USB-C a USB

Odpovědět
Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Viacportový kompaktný adaptér s USB-C a USB

Příspěvek od rony »

Mám jeden GaN adaptér avšak pri zapájaní začal iskriť a toto už moc používať nechcem.

Potom mám 4 portový USB adaptér. Ten používam skôr cestovne a zatiaľ mi vyhovuje, má však problém, že súčasne nenabije veľký iPad, iPhone a Apple Watch (plus rôzne štvrté zariadenie).

Hľadá sa teda tip od majiteľov adaptéru s týmito vlastnosťami:

4 porty (3 port je absolútne minimum): rôzny pomer USB-C vs. USB, ideálny počet by asi aj bol 3x USB-C a 1x USB.
schopnosť súčasného nabíjania veľký iPad Pro, iPhone, Apple Watch a štvrté nie veľmi náročné zariadenie (predstavte si trebárs elektronická cigareta)
Pri pripájaní to neblbne a neprerušuje nabíjanie ostatných zariadení. Je to teda spoľahlivé na systém: večer pred spaním pripojiť a ráno odpojiť.
Bude to mať trvale pripojené káble, takže vždy to len pripojím k elektrike a ponapájam zariadenia. Nie vždy všetky ale minimálne dve.

Ku GaN mám nedôveru pretože silne hrejú a ak už, tak chcem taký, kde môžem kľudne spať :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Raza
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: sob pro 19, 2020 12:15 pm

Re: Viacportový kompaktný adaptér s USB-C a USB

Příspěvek od Raza »

Volil bych značku Anker, s tím mám nejlepší opakované zkušenosti. Případně ještě Belkin mě nezklamal.

https://www.anker.com/collections/chargers?ref=naviMenu

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Viacportový kompaktný adaptér s USB-C a USB

Příspěvek od rony »

a realne ich aj mate trvale zapojene v zasuvke? najma GaN som nenabral odvahu a to ani na celonocne nabitie. Medzicasom som nakoniec radsej kupil Meross predlzovacku a cast nabijania zariadeni nakoniec riesim cez ne.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět