iPhone a autoradio kenwood

Odpovědět
Mr.R0l@nd0
Host
Host
Příspěvky: 19
Registrován: ned srp 23, 2009 7:46 pm

iPhone a autoradio kenwood

Příspěvek od Mr.R0l@nd0 »

Zdravim!
Mam problem s pripojenim môjho iPhonu 6+ k autoradiu Kenwood 4025BT. Po pripojeni cez USB sa autoradio aj iPhone tvaria ako pripojene aj že prehravaju hudbu no v skutočnosti nič nehraje. iPhone sa nabíja pesničky idu prepínať aj ich zobrazuje v autoradiu no zvuk nehraje. Hlasitost ktoru zobrazuje v telefone na spodku v prehravani sa ako keby zniži a zmizne a neda sa regulovat. Skušal som iny kabel, aj original a robi to stale dokonca aj na priatelkinom iPhone 5S a kamaratovom iPhone 6. Cez bluethooth to funguje ako ma no rad by som to spojazdnil cez USB kvoli nabijaniu. Nemal niekto rovnaky problem? popripade ma možno brzdi niake nastavenie ktore som prehliadol. Dik za odpovede!

Riddick
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: sob dub 23, 2011 7:58 am

Re: iPhone a autoradio kenwood

Příspěvek od Riddick »

Skús software update na rádiu.Mal som podobný problém na mojom Kene
Obrázek iPhone6 Plus 64GB iOS 8

MacBook Pro13 Retina 2,4GHz Core i5

Mr.R0l@nd0
Host
Host
Příspěvky: 19
Registrován: ned srp 23, 2009 7:46 pm

Re: iPhone a autoradio kenwood

Příspěvek od Mr.R0l@nd0 »

Bohužial to som už skúšal tiež. Mám tam nainštalované najnovšie dostupné verzie pre "System Firmware Update" ver. 3.50 a "Application Firmware Update" ver. 1.70

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: iPhone a autoradio kenwood

Příspěvek od ls8 »

V diskuzi na amazonu to někdo zmiňuje také. Vypadá to, že je to už starší model a s iOS8 může mít problémy, přes bluetooth to funguje normálně?
Mám v autě rádio od Sony, od aktualizace na iOS 8 také USB vstup občas nefunguje, proto hudbu přehrávám už jen přes BT.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Mr.R0l@nd0
Host
Host
Příspěvky: 19
Registrován: ned srp 23, 2009 7:46 pm

Re: iPhone a autoradio kenwood

Příspěvek od Mr.R0l@nd0 »

Cez Bluethooth s tym nieje problem. No rad by som to spojaznil cez USB :(

Mr.R0l@nd0
Host
Host
Příspěvky: 19
Registrován: ned srp 23, 2009 7:46 pm

Re: iPhone a autoradio kenwood

Příspěvek od Mr.R0l@nd0 »

Konečne sa mi to podarilo, trebalo vypnúť Apple CarPlay a v radiu vypnut pripojenie "iPodu"

Odpovědět