ANT+ a iPHONE

Odpovědět
sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

ANT+ a iPHONE

Příspěvek od sharkee »

Zdravím, nikde neumím dohledat informaci, jestli iPhone podporuje technologii ANT+, případně které dostupné modely iPhonu ano. Jde mi o propojení se snímačem kadence a rychlosti na kole, případně i hrudním pásem. Předem děkuji

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: ANT+ a iPHONE

Příspěvek od parmin »

Prodával se k Iphone 4 a 4S adaptér od firmy wahoo. K novějším modelům by měl jít připojit přes "lightning to 30-pin adapter"

Na alze ho mají za 1.700,-. Podle mě vyhozený peníze...

http://www.alza.cz/evito-wahoo-ant-d509937.htm

Obrázek
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: ANT+ a iPHONE

Příspěvek od Lipon »

záleží, esli už máš snímače/pás a jaký máš iPhone
pokud snímače/pás teprve kupuješ a máš alespoň iP 4s, kupoval bych je s Bluetooth - nebudeš potřebovat další adaptér při přechodu na vyšší iPhone, panč počínaje 4s jsou podporována nízkoenergetická bluetooth zařízení

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: ANT+ a iPHONE

Příspěvek od sharkee »

@parmin: to jakože koupit adaptér lighting to 30pin a pak adaptér ANT+ - to snad ani nebudu komentovat

@Lipon: otázka u mne je opačná. Mám právě onen snímač s ANT+ technologií, ale nemám iPhone. Zvažuji jeho koupi právě jako přístroj pro poslech hudby, sportování (Strava, Endomondo apod) a focení behěm sportování s přístupem na net (buďto 5kový nebo 6kový). Stávající telefon ANT+ umí a tak i když mi nepojede Garmin, tak mi pojede záznam kadence přes Endomondo aplikaci. Jinak hrudní pásy (Garmin i Runtastic) iPhone podporují, tam problém nebude, jedou oba na BT4.0.

sss601
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: ned bře 08, 2015 12:07 pm

Re: ANT+ a iPHONE

Příspěvek od sss601 »

Ahoj nemáte někdo ten adaptér doma v šuplíku? potřeboval bych ho do ip4 na hrudní pás který má ant+

Lemmy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 161
Registrován: čtv zář 23, 2010 10:01 pm

Re: ANT+ a iPHONE

Příspěvek od Lemmy »

Mám asi doma Adidas my coach http://prntscr.com/6fsnhs
Jak to ant+ čidlo na botu, tak adaptér do iphone 4
Iphone 6 64GB, iOS 8.1.3.

sss601
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: ned bře 08, 2015 12:07 pm

Re: ANT+ a iPHONE

Příspěvek od sss601 »

Lemmy: super a jakou by jste si představoval cenu?

EDIT:

Lemmy: nemohu ti odpovědět na sz, jak jsem se dočetl u "nováčků" je tato služba zakázána :-D asi nejjednodušší bude když mi do sz napíšeš e-mail a domluvíme se tam ;-) Standa

Odpovědět