Nike + iPod Sensor

Odpovědět
peternet
Host
Host
Příspěvky: 106
Registrován: pon črc 01, 2013 5:01 pm

Nike + iPod Sensor

Příspěvek od peternet »

Zdravím, chci se zeptat na tuhle blbinu na běhání - nikde nemůžu najít potřebné info, jak to vlastně funguje.

Mám iPhone 5c.

Představuji si to takto: koupím si tehle čip: http://www.istyle.eu/cz/nike-ipod-sensor-1.html

- dám do bot, budu běhat, pak nějak připojím k iPhone 5c (netuším jak, bluetooth, nebo něco jako nfc?) a získám data.

Nechci běhat s iPhonem v kapse, je tedy možné nahrát z čipu data do iPhone až posléze? A potřebuji něco jiného než ten čip?

Jsem sváteční běžec, tak nechci investovat víc než pár stovek.

Jinak mám ten úplně nejmenší iPod shuffle - tam to asi připojit nepůjde, že?
iPhone 6, 64GB, Space Grey / MAC Mini Mid 2011/ Macbook Pro 2011, i7 / Apple TV 3 / iPod shuffle / Time Capsule 2TB

Kaunaz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 252
Registrován: pát bře 07, 2008 3:49 pm

Nike + iPod Sensor

Příspěvek od Kaunaz »

V iPhonu se musí v nastavení povolit Nike+ a na ploše se pak zobrazí aplikace Nike+.
Tu je potřeba se senzorem spárovat a zkalibrovat.
Data se přenáší bezdrátově a je potřeba mít při běhu v dosahu zapnutý telefon. Jen to není moc přesné, na maratonu mi to naměřilo asi o 6km víc.
Lepší je stáhnout z App Store nějakou aplikaci co měří vzdálenost přes GPS, např. Nike Running, Endomondo, miCoach apod.

Pecanek
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: stř pro 24, 2014 11:08 pm

Nike+ senzor

Příspěvek od Pecanek »

Zdravim. Chtěl bych se zeptat jestli mi stačí k Iphonu 4S koupit pouze Nike+ senzor pro běhání nebo budu potřebovat třeba přijímač. Nebo jestli to vubec bude fungovat. Na jiných vláknech jsem se dočetl ruzné nazory tak nevim. Díky
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne čtv pro 25, 2014 12:43 am, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeno do již existujícího tématu.

Odpovědět