Sportovní pouzdro na rameno - Iphone 5s

Odpovědět
tOplOaDer
Host
Host
Příspěvky: 71
Registrován: stř led 08, 2014 6:20 am

Sportovní pouzdro na rameno - Iphone 5s

Příspěvek od tOplOaDer »

Zdravim,

protoze casto beham, chtel bych vice sve treninky analyzovat a zvidave koukam po lidech, co maji nejaky ten mobil pridelany na tele, ale nemam vubec zadne zkusenosti s tim, tak snad se mi nevysmejete, ale dostanu zde rady od zkusenejsich :)

Rad bych tedy behal a analyzoval vzdalenost, trasu apod. za pouziti hudby sluchatek. Chapu to dobre ze si to pridelam na rameno (pomoci pasky pres rameno), zapnu např. Endomondo a proste pobezim? Ci je potreba jeste neco? Vsiml jsem si, ze existuji i naramky na zapesti, ktere se synchonizuji s iPhonem, ale to mi asi např. trasu neukaze, navic poslech hudby z naramku asi nejde co??

Proto bych rad poprosil nejaky tip na ten arm band, pouzdro na ruku, ktery je idealni na Iphone 5s (asi stejne rozmery jako iPhone 5) vcetne toho kozeneho apple leather case (aby se vyndaval nejak normalne a "nedrhnul" kvuli materialum). Penize tak nejak do 1000, koukal jsem ze i na eBay jsou nejaky Nike pouzdra, coz by mohlo byt kvalitní, ale radeji davam na osobni doporuceni.

Diky

Lies
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 218
Registrován: pon dub 20, 2009 8:59 am

Re: Sportovní pouzdro na rameno - Iphone 5s

Příspěvek od Lies »

Myslim, že většina armbandu je dělaná jen na samotný mobil. S obalem to tam budeš rvát blbě. Možná to tam dáš ale časem se ti zničí ten armband. Měl jsem jeden a musim říct, že mě to prostě časem začalo strašně vadit. Jestli běháš delší cesty, tak ruka bude po čase odkrvená. Já jsem přešel na pásek okolo pasu a musim říct, že je to 100x lepší. Dáš tam i nějaké drobné věci, klíče a je to. I s tim krytem to tam šoupneš.
 MacBook Pro 15 Retina 2.0GHz 2013 Late
 iPhone 6S 64GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 5S 32GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 4S 16GB Black FW 7.0.3 CZ + LifeProof case 2. Gen
 iPhone 4 16GB Black FW 5.0.1 JB CZ
 iPhone 3G 8GB Black FW 3.1.3 JB EN

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Sportovní pouzdro na rameno - Iphone 5s

Příspěvek od ls8 »

Používám Muvit ArmBand, vejde se tam iPhone i se Spigen obalem.
Jaký konkrétní pásek okolo pasu používáš?
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Lies
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 218
Registrován: pon dub 20, 2009 8:59 am

Re: Sportovní pouzdro na rameno - Iphone 5s

Příspěvek od Lies »

Používám pásek od Kalenji. Dělaj věci na běh. Stojí okolo 200,-
 MacBook Pro 15 Retina 2.0GHz 2013 Late
 iPhone 6S 64GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 5S 32GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 4S 16GB Black FW 7.0.3 CZ + LifeProof case 2. Gen
 iPhone 4 16GB Black FW 5.0.1 JB CZ
 iPhone 3G 8GB Black FW 3.1.3 JB EN

ROOOM
Host
Host
Příspěvky: 16
Registrován: stř čer 12, 2013 7:32 am

Re: Sportovní pouzdro na rameno - Iphone 5s

Příspěvek od ROOOM »

Ahoj, pac pri behu na ruce nic nesnesu tak mam vetsi pocit volnosti s FlipBeltem http://flipbelt.com/ ... je skvely, ze o telefonu vubec nevis :wink: Objednaval jsem to ale z UK http://www.sportstechlab.com/Flip-Belt-Running-Belt-FLIPBELT-UK-p/flip12var001.htm

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Sportovní pouzdro na rameno - Iphone 5s

Příspěvek od Julek »

tak mi řekni jak se to chová když z tebe leje jako z koně

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

ROOOM
Host
Host
Příspěvky: 16
Registrován: stř čer 12, 2013 7:32 am

Re: Sportovní pouzdro na rameno - Iphone 5s

Příspěvek od ROOOM »

Prave ze porad stejně :) kdyz mas správnou velikost tak to nikam neslejza a samo se to stáhne a drží foun a veci pritiskle k tělu, ze se nehnou neskáče to jako ledvinka apod. Proto jsem ho chtěl. Materiál je neco elastickyho a normálně to peru. Ženský to mají přes boky a my spis v pase = kazdej to měří při vyberu jinde.

Ale jestli měla bejt odpověď, ze kdyz leje ze mne, ze je to mokrý, tak to jako jo. Takze z koho ultraleje, muže mit telefon v jakémkoliv wp pouzdre. Taky mne to napadlo. Důležitý je běžet tak rychle aby se subjekt patřičně ochlazoval. 8) a bacha na namrazu :wink:

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Sportovní pouzdro na rameno - Iphone 5s

Příspěvek od MiGR »

Potvrzuji. Flipbelt je naprosto super. Mam nekolik pasu na behani a toto je rozhodne nejlepsi varianta.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Sportovní pouzdro na rameno - Iphone 5s

Příspěvek od ls8 »

Kupoval jsem Flipbelty na sportstechlab.com, třeba se někomu hodí 10% sleva, kód STLE010.

Obrázek
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Odpovědět