Náramky denní aktivity

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od gulii »

Zajímalo by mě, jestli lze u Xiaomi mi band zaznamenat běh. Jakože když jdu běhat, tak něco zmáčknu a když skončím, tak to vypnu. A aplikace mi vyhodí, kolik jsem uběhl a za jaký čas. Nebo je to prostě jen "hloupý" krokoměr?

Možná lehce OT - ale toto jsou krásné hodinky s chytrou funkcí. http://www.theverge.com/2014/12/26/7438 ... ite-review

tomlu
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 111
Registrován: ned pro 25, 2011 10:24 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od tomlu »

aplikace pro iOS je v angličtině, česky a slovensky jen pro android,
aplikaci sem si taky stáhnul abych si ji nastavil než přijde náramek (za $19 :-)) a žádné problémy sem teda nezaznamenal, všechno proběhlo na první dobrou - registrace i přihlášení a v aplikaci je i rozpoznání běhu
iPhone 6 64GB Space Gray / poslední verze iOS
iPad Air 32GB Wi-Fi Space Gray / iOS 9.1
iPhone 4S 32GB Black / iOS 9 - prodáno

lukas001x
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: pon pro 16, 2013 9:55 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od lukas001x »

Taky jsem četl, že existuje jiná verze aplikace od Xiaomi, kde je větší možnost nastavení dalších notifikací (ne jen příchozích hovorů). Ale prozatím bude asi jen na android?! To bych docela uvítal.

http://en.miui.com/thread-53761-1-1.html

edit

Koukal jste už někdo na tenhle náramek od Aligátora?? Není tak levný jako Xiaomi, ikdyž 1.500,- taky není zas tak moc, ale má hodiny, dobré notifikace a celkově celkem dost dalších funkcí a 3 různé pásky v balení. Jen ta baterka...7 dnů :-(

http://chytre-naramky.heureka.cz/aligat ... smart-q60/
Naposledy upravil(a) jackherrer dne úte led 06, 2015 4:55 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: nedelej doubleposty > upravuj sve prispevky. upraveno

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od gulii »

Tak už někdo vlastní Xiaomi miband?

tomlu
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 111
Registrován: ned pro 25, 2011 10:24 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od tomlu »

mě zítra nebo v pondělí dorazí a pak se uvidí :-)
iPhone 6 64GB Space Gray / poslední verze iOS
iPad Air 32GB Wi-Fi Space Gray / iOS 9.1
iPhone 4S 32GB Black / iOS 9 - prodáno

Freaders
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2588
Registrován: pát lis 06, 2009 4:31 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Freaders »

MiBand mám už 14 dní a celkově jsem z něj nadšený. Aplikace je dost dobře udělaná, export do Health funguje bezvadně. Když mi někdo volá náramek začne vibrovat. Byl jsem úplně unešený, když mi náramek přišel, zapl jsem aplikaci a ta mi řekla dej si náramek kolem ruky a počkej (po zkušenostech s Cookoo Watch jsem si nemyslel, že by něco takověho na iPhone bylo vůbec možné). Náramek se sám zapl a spároval. Neuvěřitelné :D Jediné co tomu chybí je vibrace při ostatních notifikacích. Snad to brzy implementují.
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od gulii »

Mohl by jsi tedy prosím odpovědět, jestli to umí:

Když jdu běhat, tak něco zmáčknu a když skončím, tak to vypnu. A aplikace mi vyhodí, kolik jsem uběhl a za jaký čas. Nebo je to prostě jen "hloupý" krokoměr?

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od ls8 »

To by to muselo mít GPS přijímač, což v této cenové kategorii opravdu nehrozí.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od MiGR »

To si nemyslim i kdyz by to bylo lepsi. Vetsina krokomeru dopocitava vzdalenost z poctu kroku (muzeme diskutovat o presnosti...). Takze by nemel byt problem zobrazit vzdalenost pro dany casovy usek.

Pro behani je ale urcite lepsi GPS sporttester idealne s footpodem.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od ls8 »

Na to se právě gulii ptal, jestli to umí měřit vzdálenost, nebo jestli je to jen krokoměr.
Když máš GPS sporttester, tak na běhání venku (tedy tam, kde je GPS signál) footpod už nepotřebuješ. Ten je potřeba na běhání v hale nebo na pásu.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od MiGR »

No mohli bychom diskutovat k cemu je footpod. Vyuziti je podstatne sirsi nez uvadis. Zaroven spousta gps sporttesteru umi merit vzdalenost na pasu i bez gps. Jen jsem chtel rici ze vzdalenost muze krokomer ukazat i bez gps.

Kazdopadne se chce podivat zda naramek umi oznacit nekterou casovou cast jako aktivitu a vzdalenost vypocitat z delky kroku a poctu kroku. Garmin Vivovit a Fitbit to myslim umi.

Fiko
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 90
Registrován: úte črc 08, 2008 5:11 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Fiko »

Mi Band vcera dorazil. zatial som nadseny :) material naramku je velmi prijemny. spanok to meria kurva dobre :D krokomer jasne ze narata aj kroky naviac ale ked kracam a pozeram do appky tak to rata presne. beh to vie detegovat tiez ale za vzdialenost nedam ruku do ohna :) ked niekto vola (aj facetime) tak vibrovanie fajn. budik vibruje asi len 5-6 razy, neviem ci by ma to zobudilo. dnes ma to zobudilo ale zda sa mi ze to som uz bol v takom polospanku :D
iPhone 6s 64GB SG
MacBook Pro 13-inch 2.26GHz | 8GB RAM | 620GB Fusion Drive

Freaders
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2588
Registrován: pát lis 06, 2009 4:31 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Freaders »

Gulii: vzdálenost to měří, akorát nemusíš nic mačkat. Prostě ho máš celý den na ruce a pak si ho třeba večer synchronizuješ a uvidíš tam že od 15:00 do 16:00 si běhal uběhl si tolik a tolik KM a spálil tolik a tolik kalorií.
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od gulii »

Dekuji za odpoved, mohl by jsi prosim pak hodit screen app, jak to vypada?

Fiko
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 90
Registrován: úte črc 08, 2008 5:11 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Fiko »

neviem sice na koho si reagoval a ake screeny chces ale tu mas :D

Obrázek Obrázek Obrázek
iPhone 6s 64GB SG
MacBook Pro 13-inch 2.26GHz | 8GB RAM | 620GB Fusion Drive

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od ls8 »

MiGR píše:...spousta gps sporttesteru umi merit vzdalenost na pasu i bez gps. Jen jsem chtel rici ze vzdalenost muze krokomer ukazat i bez gps...


Neumí měřit. V takovém případě sporttester vzdálenost neměří, ale odhaduje podle průměrné délky kroku. Mám takový sporttester (Garmin Forerunner 220, čekám na Fenix 3), a takovýmto způsobem odhadnuté údaje jsou až o 20% mimo.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od MiGR »

Vsak ja vim ze to odhaduje z delky kroku. :-)

Offtopic: F3 vypada uzasne...

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od gulii »

Já myslel právě ten běh, jak vypadá v aplikaci. Případně, je nějaká i jiná app, co dokáže využít data z Xiaomi mi band? (myšleno, že by mohla zobrazit délku a čas běhu v určitém období)
Naposledy upravil(a) gulii dne pon led 19, 2015 1:42 pm, celkem upraveno 1 x.

Fiko
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 90
Registrován: úte črc 08, 2008 5:11 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Fiko »

napriklad Health :)
iPhone 6s 64GB SG
MacBook Pro 13-inch 2.26GHz | 8GB RAM | 620GB Fusion Drive

lukas001x
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: pon pro 16, 2013 9:55 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od lukas001x »

Tak miBand mám už 12 dní a zatím vše OK. Přihlášení do aplikace a registrace u Xiaomi proběhla v pořádku bez problémů. Sama aplikace je nádherně přehledná a velmi dobře se s ní pracuje (jen bych uvítal možnost zdílet třeba na Fcb). Náramek pěkný, kvalitně zpracovaný....už jsem si byl i zaplavat a vše OK. Buzení pomocí náramku luxusní. Jinak mě velmi překvapila přesnost měření....spánek Ok a velmi přesné měření kroků (vzdálenosti). Porovnával jsem s Garminem Vivofit i se samotným ip5S. Jinak spánek ani běh se nikde neaktivuje...což třeba u spánku je výhoda. Přesnost u běhu...no jen to odhaduje ale mě to postačí. Příjemné je upozornění na příchozí hovor...a jak už jsem psal ostatní notifikace na androidu, už taky nějak zprovoznili, tak snad i my se dočkáme.

Deraspoth
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 231
Registrován: sob led 31, 2009 7:44 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Deraspoth »

Mě přišel MiBand včera a nějak mi nefunguje :) V aplikaci se mi vyhledá, ale když mě app vyzve k poklepání na náramek pro párování, tak můžu ťukat na náramek jak chci, ale dál se nedostanu. Nevím co s tím :) Setkal se s tím někdo?

rhinos
Host
Host
Příspěvky: 100
Registrován: sob pro 28, 2013 8:48 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od rhinos »

tak ja mam dva.jeden zprovozneny na IP6+ a druhy na Ipad mini2.Pri tom klepani musis mit trochu trpelivosti me se to jednou taky nespojilo na poprve.

Jinak spokojenost velka.Na androidu ktery jsem s tim testoval take funguje sdileni na FB ale tady jsou jen socialni sluzby ktere ani neznam...asi nejaka asijska specialita.
Jen se obavam ze v aplikaci moc velky progres na IOS cekat nemuzeme...jedine ze by Xiaomi delali Iphony ;-)
Ipad mini2 / Ipad Air2
Iphone Xs
Apple Watch4
Macbook Pro Retina 15

Deraspoth
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 231
Registrován: sob led 31, 2009 7:44 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Deraspoth »

No já jsem na to ťukal už asi milionkrát, v různých intervalech, prostě jsem to zkoušel asi 6 hodin a prostě se to nespojí :)

tomlu
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 111
Registrován: ned pro 25, 2011 10:24 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od tomlu »

včera mi taky konečně dorazil a při párování jsem měl taky problém, že se mi nechtěl spojit, pak mě napadlo, že jelikož mám doma víc aktivních zařízení s bluetooth, tak sem přešel dál do jiný místnosti kam už nedosáhli a spárovalo se to na první pokus

jinak testováno zatím jeden den a spokojenost, spánek k mému překvapení detekoval docela přesně a kroky taky, jen je blbý že v aplikaci Zdraví nejde vypnout počítání kroků z iPhonu a ukazuje tam jejich součet
iPhone 6 64GB Space Gray / poslední verze iOS
iPad Air 32GB Wi-Fi Space Gray / iOS 9.1
iPhone 4S 32GB Black / iOS 9 - prodáno

Bl4de
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 279
Registrován: stř zář 23, 2009 10:23 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Bl4de »

Tak jak to tady ctu, tak jsem taky zacal sledovat hodinky/naramky a musim rict ze se ted nemohu rozhodnout. Moje hlavni priorita je, aby umeli pocitat bazeny, jizdu na kole a beh. Nemohu se rozhodnout mezi TomTomem, nebo novym Garminem Fenix 3. Pokud nekdo mate tyto kousky, tak mi nejaky doporucte diky. U garmina se mi nelibi, ze za cenu 12,5k nema v sobe snimac tepu. Nechci nosit nejaky kus plastu na hrudniku. TomTom jako jeden z mala ma meric tepu v sobe a podle testu je temer 100%.

http://www.tomtom.com/cs_cz/products/yo ... /index.jsp

http://www.garmin.cz/produkty/0/fenix/g ... -gray.html
iPhone Xs Max 256GB • iOS 12
iPad Air 2 128GB + LTE • iOS 12
Macbook Pro 13 2017 Touch Bar a Touch ID 3,1GHz procesor
Vždy jsem uměl milovat, ale až
APPLE mi ukázal pravou lásku!

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od ls8 »

Garmin Fenix 3 se ještě neprodává, je to novinka představená před dvěma týdny na CES. V prodeji bude tak na přelomu února a března.

TomTom Cardio Runner zase není monitor denní aktivity.

http://www.dcrainmaker.com/2014/04/tomtom-cardio.html píše:First off, the TomTom Cardio does NOT record your daily steps. Nor, is it an all day activity tracker like a FitBit or Fuelband. Those products are designed for that purpose. Again, this is not one of them.


Pokud hledáš monitor denní aktivity s optickým snímáním tepu (tedy bez hrudního pasu), pak asi něco z nových FitBitů nebo Mio Link, to ale zase nejsou sporttestery vhodné na přesné měření vzdáleností na běh, plavání, kolo nebo běžky. Obávám se, že zařízení, které si představuješ, zatím na trhu není, nejblíž mu asi bude Fenix 3 - kombinace GPS sporttesteru, denního monitoru a chytrých hodinek se zobrazením notifikací z mobilu - ovšem až na nutnost použití hrudního pasu pro měření tepu.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od MiGR »

Je to presne tak. A navic, TomTom nemeri tep behem plavani viz. stejny link ktery uvadi ls8.

Treba Suunto Ambit3 pocita bazeny a meri tep behem plavani pomoci pasu. Ma i activity tracker ale ten neukazuje pocet kroku. Kroky bere jen v uvahu pro upravu casu na zotaveni.

Bl4de
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 279
Registrován: stř zář 23, 2009 10:23 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Bl4de »

Kdyby Fenix 3 měl měřič zabudovaný v sobě, tak neváhám a kupuji. Já vím, že TomTom neměří tep při plavání, ale to by mě tolik nevadilo. Spíš mě nebaví počítat bazény. V létě jezdím často na kole a občas si zaběhám. Ale tep mě zajímá kvůli spalování. Nebo si pořídit jen levnější variantu Garmin vivoactive a mít je jen na sportování, taky nemají měřič tepu. http://www.garmin.cz/aktualne/aktuality ... ctive.html

Jediné Fenix 3 bych mohl nosit i v běžném životě. Ostatní jsou ošklivé.

Jediné chytré sporttestery, který umí běh, kolo a plavání s interním měřičem tepu je TomTom?

Máte někdo ty TomTomy? Jestli ano napište jak jsou přesné a jak jste s nima spokojený.

Děkuji
iPhone Xs Max 256GB • iOS 12
iPad Air 2 128GB + LTE • iOS 12
Macbook Pro 13 2017 Touch Bar a Touch ID 3,1GHz procesor
Vždy jsem uměl milovat, ale až
APPLE mi ukázal pravou lásku!

marseli
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 721
Registrován: ned črc 20, 2008 5:22 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od marseli »

Nekde predtim jsem psal, ze ja vyuzivam Polar V800, do konce zimy se na nich chysta update ktery bude resit notifikace z mobilu.

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od MiGR »

Na V800 jsem uplne zapomnel. Ten umi plavani i mereni tepu s pasem. Zobrazuje kroky a notifikace uz take umi.

Po pravde ten pas na plavani neni moc pohodlna vec. Porad mi pada.

B4lde: koukni na http://www.dcrainmaker.com. Tam jsou skvele recenze a odpovedi na sve otazky tam jiste najdes a to vcetne doporuceni. Navic je tam moznost porovnavani. PS: opticke mereni je uz docela presne ale ma jednu pro mne velkou nevyhodu. Zarizeni je nutne nosit upnute dost na tesno.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Metalgirl »

Ty stránky jsou super, podle nich jsem si pro sebe vybrala Polar M400, což jsou levnější alternativa k V800.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

buci
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: čtv pro 09, 2010 8:13 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od buci »

používa niekto z Vás Xiaomi MiBand s iPhone 4s? ako ste na tom s výdržou batérie - či už na iPhone alebo na náramku?
ja som doteraz mal na iPhone zapnuté stále dáta, 3g, wifi aj gps a vydržal som s ním cca tak 2 dni pri miernejšom používaní. Odkedy som zapol trvale aj bluetooth kvôli náramku, tak mám baterku za deň dole :)
Xiaomi mi prišiel s cca 40% batériou a za 3 dni sa vybil, včera večer som ho dal nabiť a teraz mám cca 85%
iPhone 3gs 32gb, 6.1.6 JB | iPhone 4s 32gb, 9.3.5 | iPhone 5s 16gb, 10.3.3 | iPhone 5s 16gb, 11.2
iPhone SE 32gb, 10.3.3 | iPad mini 2 16gb, 12.1
Mac Mini (late 2012), i5 - 2.5GHz, 16gb RAM, Samsung 850 Evo 500gb

Tonek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 172
Registrován: ned úno 13, 2011 11:22 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Tonek »

Zdravím, poraďte mi prosím nějaký náramek, který by neměl daleko od hodinek. Může jít klidně o ''noname'' značku - hlavní je funkčnost, výdrž a vzhled. :good: Zatím jediné, co by mi tak nějak vyhovovalo je Vivofit od Garminu. :)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od rony »

withings activite?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

buci
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: čtv pro 09, 2010 8:13 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od buci »

pre tých, ktorý používajú MiBand, ako Vám funguje?
mne prestal po jednej aktualizácii monitorovať spánok a tiež strašne blbo počíta kroky. Navyše, včera vyšla na iOS nová verzia aplikácie, ktorá má v sebe aj nový firmware pre MiBand, no nepodarí sa mi spraviť update firmwaru, vždy mi vypíše "Couldn't update", príčom to prejde až do 100% a potom to hneď vypíše
iPhone 3gs 32gb, 6.1.6 JB | iPhone 4s 32gb, 9.3.5 | iPhone 5s 16gb, 10.3.3 | iPhone 5s 16gb, 11.2
iPhone SE 32gb, 10.3.3 | iPad mini 2 16gb, 12.1
Mac Mini (late 2012), i5 - 2.5GHz, 16gb RAM, Samsung 850 Evo 500gb

tomlu
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 111
Registrován: ned pro 25, 2011 10:24 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od tomlu »

mám ho už skoro měsíc a problém nemám a to ho aktualizuju vždy když je novej firmware
zkusil bych ho odpárovat z aplikace i z iPhonu v zařízeních bluetooth a pak znova spárovat
já ho teda mám s 6 ale přítelkyně ho má s 4S a jede v pohodě
iPhone 6 64GB Space Gray / poslední verze iOS
iPad Air 32GB Wi-Fi Space Gray / iOS 9.1
iPhone 4S 32GB Black / iOS 9 - prodáno

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od gulii »

Také ho mám a funguje naprosto bez problémů, velmi mě překvapila výdrž. Už ho mám 10dní na ruce a furt není potřeba nabíjet.

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od iTukan »

Komuminkace i update mi taky chodí bez problému. A naposledy jsem nabíjel po 25 dnech. :)
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

tomlu
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 111
Registrován: ned pro 25, 2011 10:24 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od tomlu »

Tak dnes mám náramek Mi band od Xiaomi měsíc (30 dní) v provozu a ještě zbývá 23% baterie, podotýkám, že jsem ho zatím nabíjel jenom po tom co jsem ho vybalil když mi přišel. Výdrž je prostě parádní.
iPhone 6 64GB Space Gray / poslední verze iOS
iPad Air 32GB Wi-Fi Space Gray / iOS 9.1
iPhone 4S 32GB Black / iOS 9 - prodáno

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od mirmo80 »

Ma prosim vas ten Mi band aj budik, ktory budi podla faz spanku?
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Odpovědět