Náramky denní aktivity

FILIPSN007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: čtv led 06, 2011 3:31 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od FILIPSN007 »

Takže čekám na iWatch :D

mike03
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: čtv dub 26, 2012 9:43 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od mike03 »

Jsem zvedavej kolik budou stat. To zas bude utraceni :D.
Jinak iwatch budou poskytovat stejne funkce, jako naramky denni aktivity?
iPhone 5S 16GB Space Grey
Macbook Pro 13" Retina 2015

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Smrdaky »

Microsoft Band
http://www.microsoft.com/microsoft-band/
Obrázek

* Works with Windows Phone 8.1 update, iOS 7.1, 8 and Android 4.3-4.4 phones, with Bluetooth
** Instant quick response does not work with iPhone.

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Jadro »

Zacinam koketovat s myslenkou, ze bych si naramek poridil.
Libi se mi:
Garmin Vivofit
http://www.czc.cz/garmin-vivofit-cerna/143881/produkt
Polar Loop
http://www.czc.cz/polar-loop/156417/produkt

Zajimalo by me zda umi budit v melke fazi spanku. Oba maji uvedeno, ze sleduji spanek, ale o buzeni jsem nikde nic nenasel...
A je uvedeno, ze umi snimace ANT+ Znamena to, ze bude fungovat se snimacem srdecniho tepu, ktery mam k cyklocomputeru od Sigmy? (Coz by se mi libilo, abych nemusel mit dva ruzne)

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od MiGR »

Mel jsem Vivofit a ten ANT+ snimac tepu umi. Sledovat spanek umi ale je to k nicemu. Zaznam nelze nijak vyuzit. Neni vubec zrejme co byl mel clovek udelat aby spal lepe. To je stejne u vsech naramku.

Budit neumi. Jinak super vecicka s extremni vydrzi. Nakonec jsem jej vratil protoze nosim hodinky a s naramkem ktery ukazuje cas na druhe ruce jsem si pripadal divne.

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Jadro »

Dik za info.
Spani nesleduju. Ale jeden cas jsem pouzival Sleep cycle a to buzeni v melke fazi mi prislo, ze funguje... Necitil jsem se rano jak prastenej palici (mozna jen placebo efekt).

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od musashi »

Vivosmart (novejsi model proti Vivofit) buzeni umi, umi i notifikace z telefonu, upozornuje vibracemi.
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od MiGR »

Ano umi spoustu veci. Za cenu vydrze cca 1tyden vs. pul roku.

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Jadro »

Jj taky uz jsem na nej koukal... Diky za tip

Hrabatko
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 96
Registrován: pon čer 28, 2010 5:03 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Hrabatko »

Pozor, Vivosmart nemá smart alarm! Umí budit pouze v pevný čas.

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Jadro »

Diky za upozorneni.
Ja ted pokukuju po Jawbone UP3. Nema sice displej, ale to bych asi prekousl

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od gulii »

Chtěl bych se zeptat... sháním nějaký chytrý náramek pro přítelkyni. Chodí často běhat a cvičit a chtěla by nějaký tracking. Co by jste mi prosím doporučili - ještě bych zapomněl dodat, aby to vypadalo hezky :)

na stránkách Apple jsem našel UP24 a tam se mi líbilo, že to umí dokonce i budit a je to v růžové barvě :D Děkuji.

marseli
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 721
Registrován: ned črc 20, 2008 5:22 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od marseli »

To ji radsi porid neco od Polaru.

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od MiGR »

Je třeba si uvědomit že všechny náramky jsou vetšinou jen krokoměry. Takže zvládají dobře chůzi a běh. U ostatních sportů mám dost pochybosti. A u cvičení typu posilovna, TRX apod. už vůbec.

Podle mne pokud to někdo se sportem myslí vážněji a pouze neběhá, tak je lepší nějaký multi-sport sportester. Umějí GPS, měření tepu, plavání, pomocí footpodu běh na pásu... Např. TomTom MultiSport GPS Watch, Garmin Fenix2, Garmin Forerunner 920xt, Polar V800 (poslední dva mají i activity tracker). Cenově je to ale zas někde jinde.

Uznávám ale že náramky jsou cool. Také se mi to libí ale vzhledem k tomu že používám Fenix2 tak je to moc zařízení na jednoho člověka. :-)

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od gulii »

¨Pokud to dobře chápu, tak ten Polar Loop ukazuje prakticky jen kroky/uběhnutou vzdálenost a čas... Což by ale mohlo stačit. Pro tepovou frekvenci apod. je zapotřebí ještě nějaký pás.

trminek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 02, 2010 10:14 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od trminek »

Problém je v tom, že všechny "náramky" přepočítávají aktivity na kroky. U cvičení je to pak značně zkreslený, protože tam je kroků relativně málo, přesto je úsilí veliké. Na toto používám Nike fuelband, který to přepočítává na takzvané fuely a ty jsou řekněme takovým univerzálním ukazatelem vydání energie bez ohledu na to jestli jdu běžím nebo cvičím... Když se poté přiřadí sportovní disciplína, umí to i výsledný počet bodů přiřadit dle určitého koeficientu..
Pokud navíc přítelkyně běhá, jde to docela pěkně kombinovat s Nike+ běžeckou aplikací...

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od MiGR »

Pro správné měření výdeje energie je potřeba měřit tepovou frekvenci. A to buď hrudním pásem a nebo optickým senzorem. Ostatní metody jsou podle mého pouze odhad.

Polar Loop, Vivofit a Vivosmart měří tepovku pomocí hrudního pásu. Pokud není angličtina problém tak velice dobré počtení a srovnání je zde: http://www.dcrainmaker.com/product-reviews/activity-monitors

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od gulii »

Takže jsem to prostudoval (omlouvám se, ale vůbec jsem tomu nerozumněl) takže mé preference jsou značně jednoduché, avšak bych řekl, že prakticky nesplnitelné :D

Rád bych aby to měla na běhání - tudíž, když poběží, tak aby ji to ukazovalo, kolik km uběhla, to znamená, že by to chtělo nějaký mini displej. Polar Loop, Fuelband, a pak jsem našel i tento: http://www.amazon.com/Fitbit-Charge-Wir ... bit+charge a ten nemají ani na FitBit oficiálních stránkách, tak nevím... Samozřejmě, když by to ukazovalo i srdeční tep bez dalších potřebných věcí, dokázalo to vzbudit, tak by to bylo super.

Marky1980
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 316
Registrován: čtv pro 11, 2008 3:45 pm

Náramky denní aktivity

Příspěvek od Marky1980 »

Teraz od decembra ide predávať náramok dennej aktivity aj Tesco, má stáť 50€

ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od ssslnieckooo »

Ak sa môžem vyjadriť, tak ja mám skúsenosti ako s jawbone up24, tak mám aj nike+ fuelband a spokojná som viacmenej s obomi. Jawbone ale nosím 7 mesiacov a som veľmi sklamaná z konštrukcie, tá guma v ktorej je obalený sa mi nejako "natiahla" a vcucol sa mi dnu nabíjací konektor :( keby som nekupovala z ebay, tak by som ho okamžite reklamovala, takto asi pekne skončí vyhodený. Inak svoj účel spĺňa ale presne ako je to tu popísané, viac menej je to skôr krokomer. Výborne budí, to sa mi na ňom páči, ale ako primárne na behanie neodporúčam. Je to skôr záznam denných aktivít. Čo sa týka nike+ fuelband, tam som ďaleko spokojnejšia, najmä kvôli displeju a aj na behanie sa hodí ďaleko lepšie. Ale tiež to nie to pravé orechové na behanie. Keď už idem ozaj behať, tak mám hodinky suunto ambit 2S a to je už o niečom inom, tým sa nevyrovná žiadny náramok, tak by som určite na šport odporúčala nejaké hodinky :-)
Inak ako náhradu za up24 pokukujem aj ja po up3 :)

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od MiGR »

Gulii: pro běh a měření tepu je dobrý Garmin Vivofit. Na super čitelném lcd ti zobrazí to co chceš a má výdrž minimálně půl roku. Ideální pro babu :-).

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od gulii »

Děkuji. Ten Garmin ale vypadá fakt ošklivě - navíc pro měření tepu je zapotřebí další věc...

Osobně jsem se rozhodl pro Fitbit Charge HR http://www.fitbit.com/chargehr - splňuje vše... Jen bohužel na Vánoce nebude no :)

edit: teď jsem našel celkem podobné a to Garmin Vivosmart (jen k měření tepu je potřeba opět "ta další věc")

trminek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 02, 2010 10:14 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od trminek »

Já bych si dovolil vše shrnout do malého příspěvku.

Moje potřeby dle pořadí preference (1. nejvíce důležitý..) byly:
1. v aplikaci umět rozlišit daný typ aktivity
2. mezi aktivitami potřebuji: Běh, fotbal, chůzi, kruhový tréning, jízda na bruslích
3. měření spánku, alespoň průběh nemuselo být buzení dle spánkového průběhu.
4. voděodolnost (na sprchování)

Prošel jsem si těmito výrobky:
Fitbit ONE
Fitbit Flex
Nike Fuelband SE
Garmin Vivosmart

Bohužel ani jeden z těchto výrobků nesplnil všechny 4 body zcela, ale nejvíce se jim přiblížil NIKE fuelband, který umí v podstatě vše mimo spánku, který sice zaznamená, ale že by z toho něco člověk vyčetl, to ne. U tohoto náramku jsem zatím zůstal.

Fitbit je obecně velice blízko všem potřebám, ale zase nejde pořádně zaznamenat danou aktivitu pokud není na seznamu (a tam třeba fotbal není) a navíc nejde pořádně porovnávat jednotlivé aktivity mezi sebou. Zase jde lépe zaznamenávat spánek... Údajně se dá jít s Flexem i do bazénu,... Flex neumí zaznamenat začátek aktivity a konec, musí se to přiřazovat až v telefonu nebo PC. ONE by to umět měl.

Vivosmart vypadal také dobře, jenže k tomu aby se dala zaznamenat daná aktivita musí být připnutý hrudní pás, bez toho to nejde. Když jsem použil svůj ANt+ pás, který mi s Xperií fungoval skvěle, zde kolísal +- 10 tepů během 1-2 sekud a to mi přišlo opravdu mnoho.. Navíc hrát například celý zápas s hrudním pásem je fakt na nic... (vím že výsledky jsou poté přesnější, ale mně stačí přehled cca +-)

Zvažoval jsem nyní koupit UP24, ale nakonec jsem to zamítl. Jednak je již představena nová verze UP3 a také je opravu hodně stížností na kvalitu tohoto náramku. Viz příspěvek nahoře o hrnoucí se gumě a pod.

Pokusím se počkat do příštího roku, protože co jsem četl parametry UP3, tak snad bude splňovat vše co od něho očekávám.

Jinak co se týká aplikace v mobilu, tak ta mi přijde nejvíce povedená u NIKE a toho UP24.

Jediný Nike ovšem v aplikaci nabízí možnost porovnat dané disciplíny mezi sebou.

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od MiGR »

Prostě je teď doba kdy všichni něco vyrábějí ale nic není dokonalé. Jak ale bylo psáno dříve. Jsou to v podstatě jen krokoměry a rozumné data dají u aktivit typu běh a chůze kde je stabilní délka kroku. U míčových her a kruhového tréninku mám dost pochybnosti. Na druhou stranu Vivofit mi naměřil nějaké kroky i při inline bruslení. Jestli to ale byla nějaká rozumná hodnota už nevím.

Ps: Nike ukončil vývoj Fuelbandu a celý hw team rozpustil.

Pss: zkuste mi vysvětlit co budete dělat se spánkovými daty? K ničemu to totiž není a pouze víte jak moc a v kolik se v posteli vrtíte. Žádné doporučení zda chodit dříve nebo později spát ke zlepšení spánku vám náramek nedá.

Můj názor je, že jsou to pěkné hračičky ale moc použitelné data pro aktivní lidi nedávají. Naopak pro lidi kteří se moc nehýbají a chtějí začít něco dělat je to skvělá motivační pomůcka. Znám ve svém okolí několik případů kdy to zafungovalo velice dobře.

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Jadro »

Pokud vim, tak prave Jawbone umi chytre buzeni a zaroven doporucuje vhodnou dobu kdy jit spat. Ale na jisto to nevim, jen mam pocit, ze jsem to cetl.

ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od ssslnieckooo »

jj je to tak jawbone to vie, aj podľa dennej aktivity a výsledkov merania spánku za posledné dni sám navrhne kedy by mal ísť človek spať. Taktiež to budenie je veľmi dobrá vec. Mne sa aj mobilná aplikácia od nich veľmi páči, no akurát včera náramok po tých mojich spomínaných 7 mesiacoch definitívne doslúžil a odišiel tata :( takže veľké sklamanie za kvalitu spracovania a moje poučenie, že radšej takéto veci kupovať u nás v SR v obchodoch kde je možnosť reklamácie. Ja som sa dala zlákať na nižšiu cenu cez ebay a teraz mi je náramok na dve veci.

FilemoniCZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: pát úno 25, 2011 10:44 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od FilemoniCZ »

ten jawbone UP3 se mi libi.. chtel bych to koupit zene pod stromecek. Nevite zda se to stihne dostat k nam do Vanoc a nebo to mam resit ze zahranici? diky

ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od ssslnieckooo »

Aj ja naň čakám, zatiaľ sú ešte len predobjednávky aj to len v zahraničí, osobne si nemyslím, že to k nám príde do Vianoc. Jedine poriešiť cez ebay. Ja som tak kupovala ako som vyššie spomínala, len tam je problém so zárukou, čo sa stalo mne. Jednoducho nemám kde výrobok reklamovať :(

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Jadro »

Nekde jsem cetl, ze do Vanoc by u nas mela byt dostupna cerna varianta. Ostatni barvy az v novem roce

ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od ssslnieckooo »

No zatiaľ nie je moc farieb na výber, teraz pozerám že len čierna, alebo strieborná. Tak si na ostatné farebné varianty asi dlhšie počkáme. Nevadí, hlavne aby to bolo kvalitnejšie spracované ako predchádzajúce varianty.

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Jadro »

Ja cekam na tu cernou ;-) Stribrna se mi nelibi a barevne nechci :-) pokud do nej pujdu, tak pak dam vedet co a jak umi ;-)

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od MiGR »

UP3 vypadá zajímavě a hlavně prakticky. Ten jejich předchozí design byl sice zajímavý ale moc důvěry to ve mne nebudilo.

Jen men zajímá. Obecně pro snímání tepu optickým senzorem je třeba mít náramek připnutý poměrně na těsno. Nebude to vadit při spánku? Mě by to asi vadilo.

ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od ssslnieckooo »

Spracovanie vyzerá byť lepšie a hádam konečne aj kvalitnejšie oproti predchádzajúcim verziám, no nechajme sa prekvapiť.
Teraz používam nike+ fuelband veľkosť S a ten je dosť natesno, osobne mi to niekedy vadí viac, inokedy menej. Asi je to sila zvyku. No ak to má správne všetko premerať, asi to bude musieť byť dosť natesno, aby to všetko mohlo byť správne zaznamenané. Dosť ma to zaujíma, ako to bude v praxi fungovať.
A čo poviete aj na Move od Jawbone? Cena celkom fajn :-)
Apple MBP with TouchBar 15" 2016  Apple iMac 27" 2013  iPhone X 64 GB Silver  iPad Pro 12,9 Gold Wi-Fi  iPad mini 4 16 GB Gold  Apple Pencil  Apple Watch Nike + 42 mm

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od MiGR »

Move je podobný Fitbit Zip/One. Dobré pro lidi kteří nechtějí další blbinku na ruku. Někdy to ani nejde, třeba k obleku apod.

Tyto krokoměry rady nosí ženy protože vůbec nejsou vidět.

FilemoniCZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: pát úno 25, 2011 10:44 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od FilemoniCZ »

nekdo uz ma Jawbone UP3 ? chtel bych to pod stromecek ale zatim nevim kde to koupit

lukas001x
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: pon pro 16, 2013 9:55 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od lukas001x »

Zkoušel už někdo Xiaomi mi band? prý by to už mělo běhat i na ios. I aplikaci to už má v appstoru. Náramek je pěknej, vydrží asi měsíc na jedno nabití....a cena nemá konkurenci. Jediné co mi vadí, že nemá displej...třeba přijdou i s něčím takovým.

A ještě toto mě zaujalo....Aligator Bluetooth Smart fitness náramek Q-Band Q-60 ....nikde žádná recenze, ale má displej a velké + jsou notifikace....všeho možného....má někdo zkušenost??

Díky

Johny004
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: čtv čer 17, 2010 8:12 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Johny004 »

Na czc je za 800. Přemýšlím že bych to zkusil. Já ale této značce moc nevěřím. Ale láká to...
 iPhone 14 Pro
 Watch Ultra
 iPad Pro
 MacBook Air M2
 AirPods
 TV
 Time Capsule 4 TB

Fiko
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 90
Registrován: úte črc 08, 2008 5:11 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Fiko »

Teraz ked sa da kupit za $20, je app pre iOS a konecne je aj v anglictine, tak som neodolal a kupil som :) Potom napisem skusenosti. Co som cital fora tak borcom vydrzala baterka aj 50 dni :D Tesim sa.
iPhone 6s 64GB SG
MacBook Pro 13-inch 2.26GHz | 8GB RAM | 620GB Fusion Drive

scapin
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 118
Registrován: pon čer 15, 2009 1:56 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od scapin »

tak ja som si tiez objednal xiaomi miband, cez ebay za cca 17€. som na to moc zvedavy, lebo cena je o dost nizsia ako konkurecnia.
appku som si stiahol a dost robi problem registracia a ked sa mi ju podarilo dokoncit, zas mam problem s prihlasenim. a co som postrehol, na receziach youtube, tak by ta appka mala byt v slovencine a cestine ;)
-> Apple iPhone 15PRO MAX, 256GB
-> Apple iPad 2018, 32GB, White
-> Apple iPod nano 6.g, 8GB
-> Apple Mac mini 09
-> Apple Tv 3.g
-> Apple Airpods
-> Apple watch 7.st gen,
-> iPhone 1.g, 3G, 4, 5, 5s, 6, 7, 11PRO,iPad 1g, 2g, iPod touch 4.g, Mac mini 06

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od ls8 »

Problémy s registrací, problémy s přihlášením, ale bylo to levné :D
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Odpovědět