Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od cuting »

Pokud máte zájem, objevili se již adaptery Nano SIM na Micro SIM a běžnou SIM. Stojí od 90 do 150 korun a díky ní si již můžete nechat vyměnit svou micro a nebo běžnou SIM kartu za nano SIM a pomalu se připravit na nový iPhone 5 s předstihem. Odkaz na obchod, kde jsem kupoval dávat nebudu, aby to nebylo bráno, jako skrytá reklama. Ale těch obchodů je již více.
 Apple hračky 

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od cicolably »

hm
150 korún :ROFL:
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od cuting »

90 - 150 korun. Nevím, jak kdo, ale já osobně zadarmo také nepracuji a raději koupím o pár korun dráž zde a to hned, než spekulovat a objednávat někde v chině a čekat 2 týdny . U takové kravinky, jako je například i tento adaptér ,těch pár desetikorun navíc, zaplatím rád a dostanu ten adapter zítra. :)
 Apple hračky 

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od Barberry.pha »

U tmobilu me 2 redukce nano-micro , nano-klasicka sim vysly na 49,- prodavaji to jako jedno baleni.
Takze i tech 90,- je hodne a melo by to jit koupit na kazde prodejne snad ;)
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

dabelM
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned srp 09, 2009 6:45 pm

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od dabelM »

U Vodafonu mě vyměnili do soukrommého iP4 MicroSIM kartu za nanoSIM kartu zdarma a redukci Vám nabídnou také zdarma :)
Naposledy upravil(a) dabelM dne stř říj 10, 2012 5:42 am, celkem upraveno 1 x.
Apple iPhone 6, 64GB, SpaceGray
Apple iPhone 5S, 64GB, SpaceGray, 7.0.4, JB
Apple iPad Air, WiFi+3G, 128GB, SpaceGray
Dell Inspiron 7000, 15"
minulost iP3G 32GB black, iP4 32GB black, iP5 64GB black

malex
Host
Host
Příspěvky: 128
Registrován: stř lis 18, 2009 9:27 am

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od malex »

dabelM- souhlas, akorat jsem tam byl a presne jak rikas. Byl jsem prekvapen i potesen. Pry mam hlasat slavu Vodafonu;))))

dabelM
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned srp 09, 2009 6:45 pm

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od dabelM »

Byl jsem včera v Business prodejně O2 v Brněnským M-Palaci a bohužel mě do konce října nejsou schopni vyměnit firemní MicroSIM kartu za nanoSIM kartu :sorry:

Pokud O2 bude nabízet od 15.10.2012 dotace na nové iP5 koupené u jiných operátorů či autorizovaných Apple Storu, tak bych čekal i možnost výměny SIM karet od stejného data.
Apple iPhone 6, 64GB, SpaceGray
Apple iPhone 5S, 64GB, SpaceGray, 7.0.4, JB
Apple iPad Air, WiFi+3G, 128GB, SpaceGray
Dell Inspiron 7000, 15"
minulost iP3G 32GB black, iP4 32GB black, iP5 64GB black

lukasjirasek

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od lukasjirasek »

ja jsem mel taky firemni MicroSIM a asi pred tydnem my ji vymenily,ale prisly jim jenom tri,ale jsem z Kutny Hory :)

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od cuting »

No, tak nevím . Známý šel dnes vyměnit micro za nano do Vodafonu, také z předstihem , s tím, že si vezme adapter od nich. A sdělili mu, že žadný adapter na nano nemají a že jej nemají ani v počítači možnost objednat..... Takže si vzal samotnou nano SIM a adapter na nano koupil vedle v elektroworldu ...
 Apple hračky 

dabelM
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned srp 09, 2009 6:45 pm

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od dabelM »

MicroSIM kartu jsem nakonec mel vymenenou v pobocce O2 na Ceske. Bohužel bych čekal od O2 bezproblemovou výměnu hned na prvni business pobocce jako u nejmenovaného konkurenčního operátora, který to zvládl i na prodejně - stanku u vchodu do potravin v Brněnské Olympii.
Apple iPhone 6, 64GB, SpaceGray
Apple iPhone 5S, 64GB, SpaceGray, 7.0.4, JB
Apple iPad Air, WiFi+3G, 128GB, SpaceGray
Dell Inspiron 7000, 15"
minulost iP3G 32GB black, iP4 32GB black, iP5 64GB black

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od mike-biker »

Nano SIM jsem dostal zdarma 27.9. v prodejně Vodafone na Václaváku a v jiné prodejně jsem dostal i redukci Nano SIM - Mini SIM. 8)
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od M29 »

Každý, kdo má iP5 by měl mít doma i redukci, ale stojí doslova pár šušňů a je k mání buď přímo u prodejců, resp. operátorů, nebo v řadě eShopů. Osobně bych to viděl tak, že až si někdo bude kupovat náhradní kabel a redukci, tak si přivere i NanoSIM adaptérek, čistě jen pro sichr, kdyby náhodou někdy něco. Lepší než to pak v případě nutné potřeby kupovat. Jak známo, v takovém případě je člověk ochoten zaplatit skoro cokoliv :-) A to se nevyplatí :-D

lukinek
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1373
Registrován: úte říj 26, 2010 11:24 am

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od lukinek »

Hele chci si vyměnit u T-Mobile micro sim na nano sim udelaji mi to na pockani?
iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od Barberry.pha »

Pokud ji maji na pobocce tak vymena na pockani, aktivace do par minut a za 49,- si muzes koupit i redukci na micro sim a sim ;)
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

lukinek
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1373
Registrován: úte říj 26, 2010 11:24 am

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od lukinek »

Takže micro sim nechám vyměnit zdarma na nano sim. A k tomu si dokoupím dva adaptéry, jeden, který udělá z nano sim -> microsim a druhý který z nano sim udělá -> normální sim kartu. Každý po 49,- kč? Rozumím tomu dobře?
iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK

BaX
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 812
Registrován: ned pro 27, 2009 3:55 pm

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od BaX »

Ne, za 49 máš oba :) (Nano SIM -> micro; Nano SIM -> "normální" velikost)
    iPhone 7+ 128GB
    iPad 2 WiFi 16GB iOS 7

lukinek
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1373
Registrován: úte říj 26, 2010 11:24 am

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od lukinek »

Fákt jo? Tak to je dobré, pamatuji si, když jsem kupoval iP4 tak jsem k němu kupoval adaptér za 70kč v t-mobile a ještě k tomu nepasovala sim.
iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK

BaX
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 812
Registrován: ned pro 27, 2009 3:55 pm

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od BaX »

takhle to vypadá :)

Obrázek
    iPhone 7+ 128GB
    iPad 2 WiFi 16GB iOS 7

lukinek
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1373
Registrován: úte říj 26, 2010 11:24 am

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od lukinek »

No nic, tak díky za rady dneska zkusím zajít na Náměstí Svobody v Brně do T-Mobile jestli mi sim vymění a koupím adaptéry. Ať jsem na ip5, který budu mít příští týden připraven. :-)


Edit:
Tak jsem dnes k večeru zavítal v Brně do Olympie do T-Mobile. Kde jsem chtěl vyměnit svou micro sim za nano sim, ještě jsem tam chtěl adaptér z nanosim ->microsim (do ip5, který ještě nemám a používám ip4s). Nejdřív mi pán řekl, že za výměnu budou chtít 400kč, s čímž jsem nesouhlasil a řekl, že je to nejspíš nějaká blbost. Poté mi to teda vyměnil zdarma, dostal jsem obálku s novou Nana SIM kartou, řekl jsem o zmíněný adaptér, o kterém jsem pána dopředu informoval, že ho potřebuji a chci si ho zakkoupit. Pán se tedy šel podívat do vytrýnky a do skladu. Vrátil se s tím, že adaptér nemá a bez mrknutí oka mě poslal do o2, vodafone. Ať to zkusím tam a že při nejhorším mi aktivuje starou simku, kterou jsem měl v telefonu, samozřejmě ani jeden operátor adaptér neměl. Tak jsem se vrátil do T-Mobilu s tím, že mi aktivuje starou sim. Pán mi zdělil, že to bude za poplatek 400kč, o kterém se mi před tím nezmínil, ale poslal mě ještě do prodejny COMFOR. Zkusil jsem to tam, naštěstí měli oba adaptéry za 129,-kč.

Docela jsem koukal, na to jak tam se mnou jednali a nakonec kdyby ani v comforu neměli adaptér. Nezbylo by mi nic jiného, než si nechat aktivovat starou sim kartu za 400kč. (Navíc ne mou chybou) protože jsem nemohl být týden bez sim karty, když ip5 budu mít až příští čtvrtek.
iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK

BaX
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 812
Registrován: ned pro 27, 2009 3:55 pm

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od BaX »

No nevím, já jsem měl výměnu a aktivaci zadarmo (obálka, přehrání kontaktů, záloha, vyzkoušení v iPhone -> 100% spokojenost!) - jediné co jsem platil je ten adaptér :)
    iPhone 7+ 128GB
    iPad 2 WiFi 16GB iOS 7

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od dodulo »

nie je tu na to tema, tak sa spytam tu, neskusali ste niekto "osekat" micro SIM na nano SIM? Neviem ci je to mozne, na nete su navody, ale uz to asi take jednoduche nebude, z klasickej SIM karty sa nano SIM pravdepodobne neda. Orange mi vcera dal 3G SIM kartu ( velkost samotenej SIM je ako klasicka SIM, ale cip ma uz rozmery ako micro SIM, cize pri strihani na micro SIM som z cipu nezostrihaval ). Len sa pytam, ci ste to niekto neskusali strihat z micro SIM ---> nano SIM, ja to vsak aspon vyskusam :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

Aparat
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 256
Registrován: stř srp 19, 2009 2:32 pm

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od Aparat »

U vodafone davaji adaptery zdarma..

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od Barberry.pha »

To Lukinek: tady je presne videt jak zalezi na koho clovek narazi, ten iphonem 5 budes mit od Tmobilu nebo jsi objednaval z apple.cz?
Ja prisel na tmobile, rekl ze bych si rad vymenil micro za nano, a vse bez problemu, je pravda ze jsem se predtim zeptal jestli maji redukci a az kdyz mi rekli ze ano tak jsem ji nechal vymenit ;) abych nebyl bez karty. Kdyz jsem ale pri uvedeni ip 4 sel menit sim za micro, tak ty 400kc po me chteli ale vyresilo se tehda bezplatnym vystrizenim.

to Dodulo: jestli mas original micro sim, tak by to vystrihnuti melo jit, nekdo to tady psal ze podle navodu z netu to slo, pokud uz ale mas vystrizenou micro sim ze sim (jako jsem mel ja) tak bych radeji volil vymenu.
Prislo mi ze rozdil mezi micro a nano sim je v tom ze nano sim nema ty plastove okraje jako micro.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od iTukan »

Orez jde, mam to tak udelano. Jde i SIM > nano SIM. Osobne jsem rezal Micro>Nano. Posupoval jsem podle navodu zde http://www.redmondpie.com/how-to-convert-micro-sim-to-nano-sim-for-iphone-5/.
Tech velkych simek muze byt vic druhu, s ruzne velkou kontaktni plochou. Osobne mam doma treba hodne starou SIM, ktera ma tu kontaktni plochu "rozlezlejsi" nez je na tech obrazcich, tak z te bych asi nani sim zrovna nerezal.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od Barberry.pha »

Ja prave mel tu uplne starou sim s tim velkym pliskem ;) takze uz to vystrihnuti na micro bylo pres plisek ;) a z te uz by nano nesla ;)
Takze jak pise iTukan, zalezi na druhe dane sim, micro sim karty.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

lukinek
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1373
Registrován: úte říj 26, 2010 11:24 am

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od lukinek »

[quote="barberry.pha"]To Lukinek: je pravda ze jsem se predtim zeptal jestli maji redukci a az kdyz mi rekli ze ano tak jsem ji nechal vymenit ;)

právě to jsem udělal také, pracovník mi řekl, že je mají a nakonec zjistil, že ne
iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od dodulo »

no ja som si zatial vystrihol z klasickej SIM ---> micro SIM pretoze na iP5 este len cakam, ale podla tohto nakresu budem do "ziveho" strihat iba trosku na dlzku karty. Takze ak aj ostatni pisete malo by to ist aj z normalnej SIM, len musi to byt ta s tym mensim "plieskom" :) vdaka za rady

http://imageshack.us/photo/my-images/222/simg.jpg/
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

Jorgas

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od Jorgas »

Prosimvas, jake jsou nyni podminky vymeny u O2 CZ

Novou SIM ---> nanoSIM?

Pripadne davaji k tomu i redukci?

Anebo je sance si to sam oriznout?

Na microSIM nuzky a redukce mam, ale na NANOSIM? Ale jelikoz bude nova, tak by mela byt uz s malymi ploskami a tedy oriznutelna, ne? Tvrdili mi ze mi nemohou rovnou poslat nanoSIM a proto ze mi poslou za 95,- normalni sim a at si to resim pak na prodejne. Jelikoz jsem potreboval zachovat cislo resp. vyjednane podminky, no to je fuk...

Takze ted budu mit za 95,- normal SIM a zvazuji, zda mam majiteli dat iPad4 nebo iPadMini.

Na prodejny O2 se dovolat neda a na infolalne zase maji nerelevantni nfo, tak to zkousim tady - jestli jste to nekdo neresili?

makomar
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 82
Registrován: čtv črc 12, 2012 10:29 am

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od makomar »

Čau řešil jsem to. Řek jsem tomu o2 guru nebo co to bylo ze potrebuji nano simku. Puvodně mi chtěl odstřihnout mou starou ale na mé naléhání sáhl do šuplíku a dal mi dvě nano simky. Do 15 minut fungovaly na mé čísla.
Adaptéry jsem si koupil v krámě s příslušenstvím k mobilům za 90 Kč. Je to sada 3 ks. (Nano na normální a micro a potom mikro na normální.)

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od dodulo »

ahojte, uz ma celkom nebavi vkuse strihat SIM-karty a vzdy trpnut, ci pojdu. Uvazujem, ze si zaobstaram klieste na strihanie kariet. Ak ma s tym niekto skusenosti tak by som si radsej dal poradit. Existuju aj take klieste pomocou, ktorych by som dokazal strihat nasledovne?

normalna sim ---> micro sim
normalna sim ---> nano sim
micro sim ------> nano sim

dokazu to napr. tieto klieste?
http://www.ebay.com/itm/Micro-Standard- ... 5d36489cdc

alebo musim kupit dvojo kliesti jedny na micro a druhe na nano? Mam v tom trochu zmätok a ten popis na eBayi neni ktovieaky.

Vdaka za rady :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

dalzap
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 892
Registrován: čtv črc 07, 2011 5:31 pm

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od dalzap »

Podle me budou potreba 3 klesre pro tyto 3 metody. Ja mam kleste z dx.com z normal sim na micro a je to vyborna vec

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od jeenik »

mám dotaz na výrobu nano sim z mikro sim. pořídil jsem iP6, který chci dát jako dárek na vánoce. bude to výměna z iP4s na iP6, tedy z mikro na nano sim. Problém je ten, že ve svátky 25 ani 26.12. obchody otevřené nejsou (pobočky T-Mobile) a v pátek odpol jedem do zahraničí. A mikro za nano sim vzhledem k tomu, že nechci překvapení prozradit, vyměnit nyní nemohu. Navíc oni nejsou schopni vydat nano sim, s tím, že se zaktivuje později, prostě hned bloknou původní. Což nechci. Takže jako jediné řešení mi napadají kleště na ořez SIM - z mikro na nano. Máte s nějakými zkušenost. Nemůže se stát, že nebude karta fungovat? znamenalo by to týden bez telefonu, to by byl pěkný dárek....

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1525
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od pegas »

Prekérní situace :-) ... na netu se kleště dají pořídit tak za 250 Kč, i levněji. Pokud simku řádně zasuneš do přípravku a kleště nebudou nějaký rozvrzaný šmejd, mělo by to být OK. S těmito kleštěmi to ořezávají i operátoři, kteří to nakonec můžou klidně zničit jako ty, ale tam ti alespoň vystaví hned novou simku.

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od jeenik »

nemá někdo tip na nějaké fakt dobře funkční kleště?

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1525
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od pegas »


jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od jeenik »

Taky jsem se uz dival, myslel jsem, jestli by nekdo nemel osobni zkusenost.

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od Jadro »

Na mikroSIM je to fpoho. Ale z mikro na nano je to docela blby... Byl jsem s tim tenkrat v O2 a borec rikal, ze je to tak 50/50. Nakonec to klaplo, ale asi to neni sranda. Navic ta SIM vypadala desne.
Fakt to TMobile neumi? O2 mi ted zavedlo, ze si naopak vzdycky to datum musim nastavit.

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od parmin »

Navíc je tu ještě jedna věc - Nano SIM je i tenčí než standardní SIM a Mikro SIM. Já si nechával oříznout standardní na Nano. Proběhlo to v pohodě, ale zasunout do iPhone 5 šla trochu ztuha, vysunutí bylo taky trochu s odporem. Jo a borec v O2, když ji kleštěmi zmenšoval, tak se taky kryl tím, že za výsledek neručí a že to nemusí fungovat...
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od jeenik »

blby... asi to potaji s předstihem zkusim a kdyztak bude holt vymena

edit:
tak změna, přestože mě na pobočce T-Mobile informovali, že nelze vydat sim kartu, kterou později aktivuji, tak jsem poté co jsem viděl informaci, že u O2 to jde, tak jsem přeci jen volal na infolinku T-Mobile. A tam mi řekli, že bez problémů, simku pošlou poštou a aktivuji si ji kdy budu chtít... :-) na těch pobočkách jsou fakt dementi!
tak kolegové dík za tip
Naposledy upravil(a) iTukan dne čtv pro 11, 2014 2:03 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: super, příště bez doublepostu ;)

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Adapter SIM-Micro SIM - Nano SIM

Příspěvek od Jadro »

Za malo, hlavne, ze to klaplo ;-)

Odpovědět