Bluetooth handsfree pro iphone jabra stone 2

Odpovědět
Gorash

Bluetooth handsfree pro iphone jabra stone 2

Příspěvek od Gorash »

Ahoj, chtel bych se zeptat na kvalitni handsfree aby slo i poslouchat muziku, pokud ma nekdo zkusenosti nebo vi o nejakych dobrych sluchatkach.
Já sem si koupil Jabra stone 2, poslech hudby je docela na urovni, ma to dock ve kterem jde nabit sluchátko az 4x bez nabijecky, výrobce uvadi 2 hodiny hovoru , bohuzel při mp3 to vydrzi jen hodinu, pak co 5 minut to hlásí ze low battery, a po 20 minutach to klekne.

Vim ze na poslech hudby neni handsfree, jde mi o to ze v praci nesmím mit sluchatka, a tenhle handsfree je strasne malej a nenapadnej, kdyby to aspon ty 2 hodiny vydrzelo :( pak je to plne nabité za cca 30 minut

Takze pokud nekdo ví o necem co vydrzi hrat dele, a je to takove male at postne odkaz, na cene nezalezi,
Nebo kdo se chce na ty sluchatka zeptat klidne piste na ceskych forech toho moc o nech neni

Obrázek


Iphone 4S, 16 Giga Black, T-Mobile, používám Tapatalk

Renik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 822
Registrován: ned pro 05, 2010 8:53 pm

Bluetooth handsfree pro iphone jabra stone 2

Příspěvek od Renik »

Toto sluchadlo som si zakupil asi 2 mediace predtym ako dorazilo oficialne na Slovensko a pouzivam ho dodnes. Je kvalitne, lahke, ale na hudbu by som ho neodporucal..


Sent from my iPhone.
MacBook Pro Retina 13” 2016 | 2 GHz Intel Core i5 | 8 GB 1867 MHz LPDDR3 | 256 GB SSD | Intel Iris Graphics 540 | MacOS Sierra
iPhone X 256GB Space Gray
Apple TV 4 64GB

martin4o78
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: úte bře 03, 2015 7:53 pm

Re: Bluetooth handsfree pro iphone jabra stone 2

Příspěvek od martin4o78 »

Ahoj, mám iphone 4 a jabra nechce se spárovat s telefonem
nevíte někdo jak na samsung ok až ted :-(
díky

Odpovědět