InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Odpovědět
hachetoeur
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 133
Registrován: ned zář 14, 2008 8:52 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od hachetoeur »

Zdravim, koupil jsem IS od jednoho cloveka v Praze. Prave aplikuji predni cast, jen me trochu zarazil rozdil oproti instruktaznimu videu - predni cast mi po zahnuti pokryva i cast chromoveho ramecku na horni a spodni hrane - nejsou ty casti zvlast nalepovaci jako na videu, mohl bych se Vas zeptat, jestli jste to meli stejne jako ja nebo mate predni cast ciste na displey a ani kousek folie nepresahuje. Budu rad za odpoved

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od toncek »

Mám to pouze na displej, nikde mi to nepřesahuje..

Je to opravdu ZAGG?
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

clie

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od clie »

to hachetoeur: Je to pravý ZAGG, problém je v tom, že ZAGG v poslední době změnil "střih" fólií a vypadají jinak. Zdá se mi že předtím kryly lépe, ale také byla celá aplikace složitější.

hynman

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od hynman »

Ja jsem koupil IS na eBuy a vsechno mi sedi jak ma :) Akorat na jedne strane jsem to asi malo "napnul" protoze mi to neprekryva cely tem zelezny ramecek.

avere
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: ned srp 10, 2008 6:51 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od avere »

shanim také vhodnou alternativu pro achranu zadního krytu, ale http://www.case-mate.com/phones/apple3G/vroom mi pripadá lepší, a displej podlemě není potřeba chránit, za dobu co ho mam se mi nan něm neudělal ani nejmenší škrábanec
iPhone 3G 8GB FW 3.0 JB, telefonica o2
SONY Vaio VGN-FW21E
http://www.iphone.cz
http://soad-systemofadown.wz.cz

hachetoeur
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 133
Registrován: ned zář 14, 2008 8:52 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od hachetoeur »

clie píše:to hachetoeur: Je to pravý ZAGG, problém je v tom, že ZAGG v poslední době změnil "střih" fólií a vypadají jinak. Zdá se mi že předtím kryly lépe, ale také byla celá aplikace složitější.



Diky za ujisteni, folie je fajn, dneska budu davat zadni cast, tak snad to dopadne dobre:) s tim predkem jsem se vcera "piplal" skoro 2 hodiny, diky tomu ze to neni jen na predni sklo, ale zasahuje to i na ten chromovany ramecek, ale pres noc to poradne "uschlo" a drzi to luxusne.

clie

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od clie »

hachetoeur: Ten novy jsem nelepil, ale celkově mi příjde, že celá část nahoře a dole se špatně lepí. Předtím byla ale fólie v těchto místěch členitější.

avere: Case-mate Vroom vypadá dobře, ale je to pouze silikon - po nějaké době používání zjistíš, proč si lidé lepí na zadek fólie ;-). A potkal jsem tu lidi, co by ti řekli o tom jak není třeba chránit předek své ;-)
Naposledy upravil(a) clie dne ned říj 05, 2008 10:33 pm, celkem upraveno 1 x.

wiruzik

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od wiruzik »

hachetoeur: s tim, ze by folie presahovala az k chromovanemu ramecku, jsem se nikdy nesetkal.. Vzdy sedi perfektne k okraji, ne dal.. Je to i blbost, aby to bylo naschval, vzdyt to tam neni uplne rovne.. pravdepodobne je to spis vadny kousek, s tim uz se obcas setkat da..

marseli
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 721
Registrován: ned črc 20, 2008 5:22 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od marseli »

Neni to pravda, opravdu zacali vyrabet jine vylisky, ja mam tedy jeste ten stary, ale kamarad uz dostal novou zasilku s timto vyliskem co presahuje pres hrany.

hachetoeur
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 133
Registrován: ned zář 14, 2008 8:52 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od hachetoeur »

Kdyztak sem muzu hodit foto toho vylisku, pokud by nekdo chtel

clie

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od clie »

Změnili dokonce i krabice - uz nejsou tak pěkné. Zdá se mi že prestali stíhat, tak se snaží ulehčit výrobu kde se dá a také ušetřit.

hachetoeur
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 133
Registrován: ned zář 14, 2008 8:52 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od hachetoeur »

Rekl bych, ze krabice vypada designove dobre, jen asi neni tak propracovana jako na jejich instruktaznim videu a treba na te moji ani nebylo vyplnene, pro jake zarizeni je dodavana folie:) Jak jsem psal vyse, pokud nekdo bude chtit, muzu nafotit a dat to sem...

haasteren
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 472
Registrován: čtv lis 29, 2007 11:02 am

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od haasteren »

ted mi prisla dalsi nova varka ZAGG a je to zase o krapet horsi. Folii je stejna a baleni uz je jen horsi krabice :( asi jsou trosku zavaleni... Kdo ma zajem cena je v podpise.

wiruzik

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od wiruzik »

Spatne krabice chodily vyhradne z UK, ty pekne krabice, kde ma vsecko svoje misto, to vetsinou prijde z USA.. pravdepodobne to je jen opatreni, ktery jim ma usetrit naklady.. ale ty obycejne krabice mi chodily uz v srpnu..
ale at jsem to mel v obyc krabicce ci v te kvalitni krasne, vzdy to sedelo perfektne..

novy design prisel, ale ten se tyka predevsim zadni casti, ktera se ted lepi daleko snadneji. Ale k ni jsem mel predek, ktery sedi perfektne, urcite nepresahuje..Prijde mi divne, ze by naschval delali predek co presahuje, vzdyt by to pak nesedelo tak dobre, je tam hrana..

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od toncek »

u ZAGGU asi opravdu nestíhají a mají trošku nepořádek v expedici - ne že bych si stěžoval. :mrgreen:

Minulý týden mi totiž přišel druhý balíček ze Salt Lake City - jinými slovy přišel mi druhý Invisible Shield i s pytlíčkem, který jsem chtěl..Přišel asi týden poté co mi, přišel ten první - objednaný. Tento jsem ani neobjednával, ani neplatil, tož neberte to 2 za cenu 1 :twisted:

Jinak balení je úplně stejné jak to minulé. A prakticky odpovídá tomu z instruktážního videa. Jen to video na mě působilo tak, že by tam měl být i ten hadřík co tam používají, a ten tam není.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

antton
Host
Host
Příspěvky: 120
Registrován: úte dub 01, 2008 1:16 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od antton »

maji v tom peknej bordel... me po 10dnech napsali, ze to UZ odesilaji...

avere
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: ned srp 10, 2008 6:51 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od avere »

Mate nekdo spatnou zkusenost s poskrabanim displeje? Ja 3 tydny a zatim ani nejmensi skrabanec. Nerekl bych ze se k nemu chovam nejak protekcne, i kellicum se dostane...
iPhone 3G 8GB FW 3.0 JB, telefonica o2
SONY Vaio VGN-FW21E
http://www.iphone.cz
http://soad-systemofadown.wz.cz

marseli
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 721
Registrován: ned črc 20, 2008 5:22 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od marseli »

No predek je paradni (starsi varianta folie), ale se zadni casti mam takove vselijake pocity. Jde hlavne o rohy, ktere tvori v ohybech takove vlnky, ktere se daji syce zamacknout, ale po case stejne zase vylezou, proste to tam nedrzi, je to takove kostrbate. No a trochu me mrzi ze je to nazloutle a myslim ze to bude zloutnout pouzivanim o neco vice. Jinak spokojenost a uz ho nenosim ani v pouzdre.
Odpadl strach z poskrabani a to je hlavni.

svetlomet2

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od svetlomet2 »

no pocujte objednal si to tu niekto s SK??? ak ano pls kolko vas stala rpeprava a dalej da sa platiti kartou a akym sposobom este?...a ked uz niekto s SK tak s CZ vas kolko stala preprava cem cenu celu aj s dorppravou aj s foliou dakuje vopred :-)

p4ra

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od p4ra »

Cena za dopravu moze byt rozna, zavisi, ako rychlo to chces mat. Ja som mal najrychlejsiu moznost + kompletny set za nieco pod 1000 SK. A ano, da sa platit kartou.

RudyJames

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od RudyJames »

ja som kupoval ZAGG priamo v Apple tu v Nottinghame... 15 libier... predna cast je taka, ze hore aj dole je predlzena na zahnutie az na chromovy ram... vobec to tam nechcelo drzat, resp. sa to odlepovalo v tom prehybani, hral som sa s tym asi 25 minut a je cely ponatahovany... zadnu cast som dal uz lahko, no dostal sa mi pod nu prach, tak som ju roztrhal :roll: a iPhone siel do noveho bieleho (ciastocne priesvitneho) puzdra za 4 libry a mam pokoj aj voci padom...

wiruzik

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od wiruzik »

Ja musim rict, ze s odstupem casu me Zagg hodne zklamal.. Patri podle me spis k tem prumernym invisibleshieldum a prijde mi spis nekde na urovni bestskinsever (no dobre, o neco lepsi).. ale jinak me Zagg prilis nenadchl. Ta pruzracnost je oproti jinym resenim spatna.. navic jina reseni maji treba antiglare.. a co se tyce instalace, tak je Zagg opravdu nejtezsi spravne nainstalovat :)

v jejich prospech hraje zkratka dobra dostupnost pro nas v cr, cena a baleni.. :) jinac jako reseni je to opravdu spis prumer..

svetlomet2

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od svetlomet2 »

a da sa platit aj inak ako kartou?

hachetoeur
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 133
Registrován: ned zář 14, 2008 8:52 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od hachetoeur »

to Wiruzik:
Sice mam zatim na IP jen predni cast, ale musim s tebou souhlasit, ze jsem od teto folie cekal trochu vic, zvlast me hodne zklamalo to jejich "nove" provedeni, kdy predek zasahuje na ten chromovany ramecek a tak i pri dukladnem natahovani a prehybani pres okraj telefonu je snad nemozne to uplne vyhladit:(
Spolecnost musela na vysokou poptavku asi nejak reagovat, bohuzel timto zpusobema horsimi krabicemi - snad ne zhorsenim kvality samotne folie. Na druhou stranu folie po 5 dnech od aplikace drzi perfektne, nikde se neodlupuje a zlepsila se i klouzavost prstu, ktera behem prvnich 2dnu byla vazne hrozna.

Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od Moren »

Taky to mohu potvrdit. Je fakt ze se lip drzi. Neklouze. Ale pruzracnost proti treba foliim Brando je fakt spatna. :(
iPhone 3Gs 32GB + HTC Tatoo (Android)

p4ra

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od p4ra »

Takto vyzera balenie, ked pride priamo z USA. Europske vyzeralo inak. Dostal som ho na zaklade reklamacie. Nestalo ma to nic.

ObrázekObrázek

ObrázekObrázek

Sorry za kvalitu fotiek, ale fotene bez svetla etc..

wiruzik

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od wiruzik »

hachetoeur: Co se tyce odlupovani, tak s tim jsem nikdy nemel problem ani u obycejnych folii z Ciny, natoz u nejakych kvalitnich.. O tom to moc neni.. Ale precijen, ta cistota obrazu je proste horsi a kdyz vam jeste do telefonu sviti slunicko, tak je to bida.. kdyz si vezmu, ze nektere firmy maji antiglare filtr a pruzracnost je daleko lepsi nez u Zaggu, tak to vsecka cest.. na predek uz mam tri favority, tak uvidim, kdo nakonec vyhraje :)

hannawald

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od hannawald »

jaky favority?
ja mam bestskinsever a spokojenost, ale klidne to z predku sloupnu a necham ji jen na zadku..na predek dam neco lepsiho.

kbenes

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od kbenes »

Mno, ja mel Zagg, a zezloutnulo to tak, ze jsem to sundal, pro me jednoznacne zklamani...ted koupim na display nejakou normalni folii a na zadek silikon a bude...

wiruzik

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od wiruzik »

hannawald: momentalne se mi libi tyto tri folie
Power Support Crystal Film
Power Support Anti-Glare Film
FullBodyFilms

FullBodyFilms je vlastne konkurence Zaggu.. Predek maji vlastni, naprosto perfektni folie a zadek pouzivaji od NLU, coz je take perfekt reseni..

hannawald

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od hannawald »

full body films ma nej recenze, ale neposilaji do CR:o(

wiruzik

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od wiruzik »

hannawald: no kdyz by se seslo vice lidi, tak neni problem ani toto poresit.. :) ja uz videl Full body films na 2 iphonech aplikovane a je to parada, ta pruzracnost je paradni :) nemel jsem ale moznost videt je na prudsim slunicku.. :(

hannawald

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od hannawald »

neni-li problem poresit, hlasim se:o)

wiruzik

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od wiruzik »

hannawald: kdyz se najde tak 5 lidi, co budou ochotni dat za tento obal petistovku, pujdu do toho.. Idealne takovych, co zaplati dopredu a nebude jim vadit pockat 14 dni nez to prijde (proste to neni hned), jinac spis ne.. momentalne budu kupovat novy macbook a tak nechci mit vazanych prilis penez v necem takovem :)

svetlomet2

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od svetlomet2 »

pocujte...chcel si to bjednat ale niak mi to nejde...ide platit aj inak ako kartou?...jak sa tam mam zaregistrovat potom? pls help me...thx

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od toncek »

na zagg.com můžep platit pomocí paypall. Podle mě nejrychlejší a nejjednodušší způsob
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

hannawald

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od hannawald »

nemate nekdo zkusenosti, jak bude na iphone s Invisible Shield fungovat folie Gelaskins?

Drago
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 410
Registrován: pát črc 18, 2008 3:32 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od Drago »

Otazka ku BestSkinEver.

Mam zobrat 1 piece back, alebo 2 piece back ? Vravia na stranke, ze 1 piece back je tazsi na aplikaciu, ale je krajsi, lebo je v celku. Poradte pls :) Ked tak citam vase komentare na ZAGG, rozhodol som sa radsej pre tento shield, lebo je lacnejsi....
iPhone 6 64GB Space Gray
MacBook Air 13" Mid 2013
iPad 2 32GB WiFi Black
iPhone 5 16GB Black (2013-2015)
iPhone 3G 8GB Black iOS 3.1.3 (2008-2013)
Obrázek

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od toncek »

Vzal bych 1 piece. Když budeš mít 2, tak se ti určitě nepodaří nalepit tak přesně, aby na sebe přesně navazovali. Proto si myslím, že 1 bude sedět a taky vypadat líp..
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

svetlomet2

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od svetlomet2 »

paypal je aky sposob?xD sty viem troska zvlastna otazka xD...a da sa to objeddnat do SR?.....musim sa tam rpve zaregistrovat? kde najdem registraciu na stranke vyrobcu?

Odpovědět