InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Odpovědět
Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od Roman_Pe »

Nie je to nič náročné len treba mať trošku zručnosť. Pochybujem, že ti to vyreklamujú. Oni nie sú blbý, že nevidia že si to sprasil ty. Nie za to ale keď si sa na to necítil, tak prečo si to nenechal urobiť niekomu takému čo to už robil alebo kto má zručnosť.
Taká otázočka. Pozeral si nejaké video ako to aplikovať? trebárs na YouTube

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

LoleqBoleq

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od LoleqBoleq »

áno, nejedno aj som už predtým dával rôzne fólie, ale zagg ma šokoval..

@solokaprik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 305
Registrován: čtv kvě 31, 2012 2:48 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od @solokaprik »

Roman_Pe píše:No dobré. Zaujímavé že pod tým nepraskne sklo iPhonu. Nie je to nejaký Fake?

Podle videa vydrží opravdu dost.

Před pár dny jsem koupil Screenshield a maximální nespokojenost, aplikace otřesná, po aplikaci skončila v koši, vypadalo to otřěsně a ten povrch byl pěkně na nic. 450,- v háji, příště si nechám poradit no.

Radši jsem vzal Noname z eBay po 10 kusech s těmi bude větší spokojenost, jen hledám něco na boky iPhonu 5, nevíte o něčem?
Apple iPhone 5 16GB - black
Apple iPad Mini 16GB wifi - black
Apple iMac 21,5" (late 2012)

pegancr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 241
Registrován: pon zář 07, 2009 1:39 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od pegancr »

Taky jsem zagg vyhodil a to jsem koupil full, tzn zadek, predek boky.
Instalace s tekutinou...ble, asi mi nekam zatekla, protoze pak iphone hlasil cosi o nepodpoovanem zarizeni :-)

Ale hlavne, pomerancovy gumovy povrch, takze nehezke, mel jsem pocit spocenych rukou a klouzani po folii prstem....no asi jako po gume :-)

Uz nikdy.

Jules
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: čtv úno 07, 2013 2:13 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od Jules »

Tak jsem dnes nalepil ZAGG invisibleSHIELD EXTREME. Nevypadá to tak špatně, jak jsem se bál. Ale bohužel se mi to nepovedlo nalepit dokonale rovně. Nemáte někdo zkušenost, zda by to drželo, kdybych to stáhl a postup jsem opakoval?

PS: Ano mohl bych využít doživotní záruku, rypnout to a nechat si jí vyměnit a nalepit novou, to už mi někdo radil, ale to mi přijde malinko nefér. :-)
iPhone 5 16GB

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od Metalgirl »

Já jsem tu svoji HD přelepovala dvakrát, dá se v pohodě. Akorát stejně i po tom druhém nalepení se mi to nepovedlo perfektně, vepředu na skle, tak jsem to pak už nechala tak.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

sppeedy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 283
Registrován: pon črc 26, 2010 9:55 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od sppeedy »

Reakce na Jules: nehlede na to, ze si musis zaplatit postovne, coz se malinko prodrazi. Mne se mohe folie znicila pouzivanim, sloupl jsem ji, ale novou jsem si poslat nenechal, byla by to podle me zbytecna investice. Libi se mi jak prsty po displeji klouzou. S folii ten pocit nebyl tak pozitivni
iPhone 5S 32gb Silver, iOS 8.1, Vodafone, Case cover - kůže - červená
iPad Air 2 64gb Silver, iOS 8.1, Smart Cover červený polyuretan
MacBook Pro 13" 2011, OS X Yosemite 10.10, Magic Mouse
iPod Nano 6G 16gb, sluchátka Apple inear
iPod Shuffle 4G 2gb

iPhone 3G, iPhone 4S, iPad 3

ABAB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1586
Registrován: ned dub 10, 2011 9:00 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od ABAB »

Já jsem ji přelepoval asi tři krát. Vždy jsem na ruce použil spray kterým se čistí LCD a po odlepení jsem ho aplikoval na iDevice a nebylo nic poznat. Lepil jsem ji ale pouze na záda.
AppleTV 2nd geniOS 5.0.1AppleTV4tvOS 10.2.2Obrázek
iPhone 11 Pro black 64GBiOS 13.1.3
iPad AIR 2 64GB Wi-Fi+4GiPadOS 13.1.3
Je Vaše zařízení jailbreaknutelné?
Co to s námi vlastně hraje Apple za hry?
Obrázek

Jules
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: čtv úno 07, 2013 2:13 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od Jules »

pro sppeedy. :-) Myslím, že poštovné snad zvládnu. Já si novou určitě poslat nechám. Minimálně k vůli dovolené. Občas jezdím do hor pod stan a potřebuju mít mobil nějak chráněnej. Chci zkusit kombinaci právě této folie a nějakého silikonového pouzdra. Mám klasické kožené a to pak není moc vhodné do podobné situace.
Jinak souhlasím, že na dotek je sklo mnohem příjemnější než ta fólie. Ale na druhou stranu jsem pak trochu klidnější když někomu mobil půjčím do ruky a podobně. :-)
iPhone 5 16GB

Jules
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: čtv úno 07, 2013 2:13 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od Jules »

Nevíte někdo, jak často lze měnit tu folii s doživotní zárukou? Mám teď druhou asi měsíc a odlepil semi růžek u tlačítka Home. Dost to teď překáží, tak zvažuju jí strhnout a poslat si další na výměnu. :-) Ale nevím, jestli to nemají nějak omezené. :-)

korwin
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: sob dub 03, 2010 6:04 am

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od korwin »

Omezene by to byt nemelo, nikde jsem pri teto objednavce na nic podobneho nenarazil.
iPhoneX: 256GB_11.2.2 iPad2: 64GB_WiFi iPad Air2: 64GB_GSM iPad Mini2: 64GB_GSM
MacBook Pro 13"Retina: Late2013 8GB RAM, 256GB SSD Mac mini: Late2014 16GB RAM, 256GB SSD

RoMeiRo
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: pát kvě 24, 2013 7:24 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od RoMeiRo »

O této fólii konk. Extreme přemýšlím, protože jsem nedávno viděl video na Mobilmanii a nedávno mi rovněž iPhone upadl a rozbil se mu displej, teď mám nový a tak bych ho chtěl do budoucna chránit. To co tady ale čtu se mi moc nezamlouvá za takové peníze.

Je tu prosím někdo kdo jí na telefonu má a byl by ochotný mi udělat nějaké makro fotky displeje abych mohl vidět ten povrch jak to vypadá, nechci to koupit a pak zjistit, že se mi to hnusí.. díky moc!

Jules
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: čtv úno 07, 2013 2:13 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od Jules »

Já jí mám. Mám už druhou. Sklo to prostě na dotek není, navíc není úplně od kraje ke kraji, takže je na displeji vidět. Nehledě na to, že díky tomu, že je poměrně silnější, tak to je znát i kolem Home tlačítka. Ale hnus to není a prostě se o mobil tolik nebojím.
Dej mi mail a já ti nějaké fotky udělám.

Shortyzz
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: úte pro 31, 2013 5:33 pm

ZAGG invisible shield

Příspěvek od Shortyzz »

Ahoj, dnes sem si koupil folii od firmy ZAGG , ze zádu je napsáno že jak se poškodí dostanu novou, má stím někdo zkušenost?

Tonda512
Host
Host
Příspěvky: 102
Registrován: sob dub 19, 2014 12:49 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od Tonda512 »

Omlouvám se, že otvírám takto staré téma.

Nevíte náhodou někdo, kde v Plzni za nějaký poplatek nalepí folii od firmy ZAGG kvalitně na iPhone? Koupil jsem za několik stovek, zkusil nalepit(podle návodů na YT),ale výsledek je strašný - křivé(jsem dřevák), ale i spoustu nečistot.

Raději bych samo displej bez skla, ale nedávno jsem už displej rozbil(naštěstí opraveno jako pojistná událost), takže mám strach. Ale s tím co mám na displeji teď mě iPhone ani nebaví používat...

Odpovědět