InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Odpovědět
Sysellz

InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od Sysellz »

ZAGG - InvisibleSHIELD iPhone
Obrázek

Tak som nedavno objavil tuto foliu pre iPhone. Vyrobca tvrdi, ze material, z ktoreho je vyrobena sa pouziva na ochranu vrtul - cepeli (neviem ci je to spravny vyraz) helikopter. Vo viacerych prezentacnych videach je demonstrovane, ze folia vydrzi vysoky flak, poskrabanie, tlmi naraz, ma zlepseny povrch proti smykaniu atd...

Balenie obsahuje bud foliu pre prednu cast alebo zadnu cast, alebo kompletny set pre ochranu celeho iPhone.
Cena za komplet (predna folia + zadna folia, spray pre lepsiu aplikaciu, handricka na vylepstenie, gumova stierka proti bublinam) na eBay sa pohybuje okolo 600sk ($20 InvisibleSHIELD + $10 postovne CR/SR), co je myslim za taky vydobytok slusna cena. Naviac je tam dozitovna zaruka, neviem ako to je s EU, ale tak pise sa ze poslete naspat a daju vam novu v pripade poskriabania alebo roztrhnutia.
Moj osobny nazor: Pokial je vsetko tak, ako tvrdi vyrobca, cena 600sk(v mojom pripade) a 0,2mm hruba folia je najlepsia volba ako ochranit v dnesnej dobe iPhone. Overim o tyzden, ked pride :)

UPDATE: Pri objednavani z webu vyrobcu je cena $25 aj s postovnym zdarma(6-9prac. dni) co je cca 500sk. Platba PayPal alebo platobnou/kreditnou kartou.

web vyrobcu:
http://www.zagg.com

demonstracne videa a aplikacia:
http://www.youtube.com/profile_videos?user=invisibleSHIELD
Naposledy upravil(a) Sysellz dne čtv kvě 22, 2008 1:11 pm, celkem upraveno 2 x.

7luke.com

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od 7luke.com »

jestli je to pravda, tak MAZEC a půjdu do ní 8)

edit: dík za info :!:
Naposledy upravil(a) 7luke.com dne čtv kvě 22, 2008 12:36 pm, celkem upraveno 2 x.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od Julek »

od nováčky bych tak dobrý příspěvek ani nečekal, děkujeme .

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

wiruzik

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od wiruzik »

Pokud bych mohl, tak misto originalniho invisible shieldu doporucuji ten samy vyrobek od Bodyguardz.. stoji to stejny penize, ale v baleni jsou DVE folie! Takze kdyz se dva kamaradi domluvi, tak je to vyjde na polovicku. Proc zrovna kamaradi? Protoze takovy rozprasovadlo co se k tomu dava, tak je k tomu pribaleno jen jedno. Ono se da obejit i bez toho, je to nejaky mydlovy roztok ve vysledku nebo co, nekde na netu bych asi i nasel navod na vyrobu, ale precijen mit to originalni je urcite lepsi ;)

Sysellz

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od Sysellz »

wiruzik: Mas pravdu, ale pri tejto znacke tam nie je dozivotna zaruka, preto davaju 2 folie, ktore su iba na jedno pouzitie, cize ked jednu zle nalepis, mas druhu na druhy pokus. Takisto v nejakom compare teste na iLounge bolo ukazane, ze folia od Bodyguardz nie je vobec tak odolna ako tvrdia, dokonca pochybovali, ze je vyrobena z materialov ako tvrdia. Ale tak kazdy ma pravo na vyber, toho co mu vyhovuje viac :)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od Julek »

Jen vas upozornuji nelinkujte zde ceske prodejce a podobne

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

wiruzik

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od wiruzik »

Sysellz: No z jedne stranky se da koupit invisible shield (noname) za 7 dolaru (i s postovnym), coz je perfekt cena, ale nemas k tomu to naradicko (rozumej ten rozstrikovac)..
Ja jsem cetl jedno srovnani a Zagg mel sice lepe vyresenou ochranu rohu, ale jinak jako vitez vysel prave Bodyguardz.. na bodyguadrz je spousta recenzi na netu a urcite bych se toho nebal...
a pokud reklamujes invisible shield, tak si zkus zaplatit postovne do US a pak postovne z US... zapremyslis, jestli to ma vubec cenu :)

Sysellz

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od Sysellz »

wiruzik: Posli mi prosim Ta do PM link na ten predaj za 7 dolacov, chcem si to pozriet
Co sa tyka posty, posielam pravidelne, cena posty do US 1. triednou tak 50sk (pri tej hmotnosti) a naspat $3.95 ...
Co sa tyka toho Bodyguardz, ja som zase cital, ze kazdy druhy clovek znici tu prvu foliu pri instalacii(mozno je to len krepostou amikov), preto radsej davaju dve. Niektori zase vraveli, ze sa im v kontakte s klucmi vo vrecku posriabala folia.
Druha vec co sa tykala otvarania iPhonu resp. reklamacie, tak niektori boli nuteni dat dole foliu, ale staci poslat do Zagg a poslu novu len za cenu postovneho $3.95.

Ale inak v poriadku, ved 100 ludi 100 chuti ved nato je predsa dnes ta demokracia :D

wiruzik

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od wiruzik »

Sysellz: Ja teda nevim, ale kdyz clovek sunda folii tak to prece neni na reklamaci.. ale tolik jsem o tom nezjistoval a pro me je reklamace iphonu stejne pasé :)

tady jsou recenze na vsecky tri tak jak je autor kupoval a daval na iphony.. take je tam spousta obrazku :)
http://www.iphoneincanada.ca/iphone-acc ... or-review/
http://www.iphoneincanada.ca/iphone-acc ... n-contest/
http://www.iphoneincanada.ca/contests/b ... se-review/

Co se tak doctete, tak sice invisibleshield ma kvalitni ochranu rohu a je v tomto promakany, ale bodyguardz je zase cistsi, displej je pres nej videt jasneji.. to by pro me byl asi hlavni argument, proc bodyguardz..

jinak tady je link na ten nejlevnejsi, myslim, ze to neni proti pravidlum a nekomu by se to hodit mohlo.. jen teda ten freeshipping me spis desi, to je spis pro nekoho, kdo na to nespecha a neva mu, kdyz to prijde treba az za 14 dni.. ale kdovi, treba i obycejny dopisy chodi ze statu rychle, nemam zkusenost
http://www.bestskinsever.com/servlet/th ... kin/Detail

Rychlonozka

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od Rychlonozka »

Ahoj cetl jsem si rezence na bodyguarz a docetl jsem se taky neco v tom smyslu ze se nici uz pri aplikaci ale mozna kdybysme se domluvili a objednali si vic od Zagg za jedno posledni kdyby se nas domluvilo tak 10 tak uz by to bylo dobry ne???

pozn.: iPhone jeste nemam cekam na 3G

wiruzik

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od wiruzik »

Ja bych sel klidne do predobjednavky invisible shieldu.. pro predobjednavky na 3G iphone je 20% sleva, takze ted stoji $20.. Rad bych si ho k novemu iphonu urcite koupil..

Rychlonozka

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od Rychlonozka »

jak to myslis ze 20% procent sleva na predobjednavky??? ja si ho koupim asi az na podzim kdyz bude u 02 protoze celej srpen jsem na brigade dak budu mit finance

ale shield kdyby se kupoval tak bych do toho sel urco taky
iKdyz 20 babek je 320 + postovny
porad si myslim ze kdybs se nas domluvilo tak 10 tak postovny uz by bylo
hezky


jo uz jsem na to koukal ale jakej je rozdil mezi shield na 3G a normal???

taky bych chtel pak videt zapnutou obrazovku jak reaguje dotykovy dislplej

wiruzik

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od wiruzik »

Displej reaguje uplne normalne, je to lepsi nez kdyby si tam mel folii a tu tam stejne kazdy druhy ma a nestezuje si...

iphone 3g ma uplne jiny design, nemuzes si koupit soucasny zagg na iphone 3g.. vzdyt ma uplne jiny tvar..
od pulky cervence budou prodavat novy invisible shield prave na iphone 3g, normalne bude stat $25, ale ted ho maji jen za $20.. pro ty predobjednavky..

wiruzik

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od wiruzik »

jinak teda klasicke postovne je zdarma.. ja bych si to ale radsi objednal ne obycejne, ale expresne, kdy ma clovek i tracking cislo.. zasilky se dost casto ztraceji a tak bych si radeji objednal treba s 3 lidma novy Zagg, postovne pak vyjde na $6 celkove (=napr. $2 na cloveka)..

Rychlonozka

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od Rychlonozka »

moc jsem na to nekoukal ale vcem ma jiny design myslel jsem ze ma jen plastovej zadni kryt jinak jsem si niceho jinyho nevsiml

wiruzik

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od wiruzik »

opravdu doporucuji si prohlednout fotku noveho iphonu z boku :) okraje telefonu jsou tenci..

Rychlonozka

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od Rychlonozka »

ok ja opravdovy znalec
doopravdy jsem videl poize iPod touch
tak jsem si myslez ze je to asi tak stejny

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od Dave »

wiruzik píše:opravdu doporucuji si prohlednout fotku noveho iphonu z boku :) okraje telefonu jsou tenci..

Podle fotky mozna ale rozmery sou stejne
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

wiruzik

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od wiruzik »

Dave: videl si nekdy, jak se takovy invisible shield lepi? Tam samozrejme nejde pouzit stary typ.. Musi vyrezat tvar podle noveho iphonu..

Rychlonozka

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od Rychlonozka »

no to je jasny te to musi udelat uplne jiny mam pocit ze iPhone 3G ma fotak na druhy strane ale nevim








smazal jsem tvůj poslední příspěvek, postuj podle pravidel ! Julek

IPeIPa

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od IPeIPa »

Kdyby měl někdo zájem o Invis.Shield. tak u zaggu ted budu mít větší objednávku jestli chcete tak mi kdyžtak napište soukromou zprávu

djha53k
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 489
Registrován: čtv srp 21, 2008 5:53 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od djha53k »

..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/

kbenes

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od kbenes »

Ahoj, je tu nekdo, kdo lepil tuhle full body folii? Predek vysel celkem dobre, ale zadek mi nejde nalepit...nelepej mi ty rohy, proste se to neprichyti...nejakej tip jak na to? Koukal jsem snad na vsechny videa, ale ta jejich technika drzeni rohu mi nejak nefunguje...pokazdy se mi ta folie cela hne, nebo se zase odlepi ten roh :-(

hannawald

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od hannawald »

ahoj,
osobne jsem jeste nezkousel, ale co jsem vycetl, folii je treba lepit namocenou v tom roztoku. V takovem stavu se hybe.
Jakmile roztok vyschne, melo by se Ti to prestat hybat...rohy bych lepil bez roztoku, pockej az to vyschne, pak by to melo byt lepivy.

wiruzik

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od wiruzik »

kbenes: jak pise hannawald, srovnej si to, aby to bylo presne, pak to nech at se to prilepi.. nez zacnou lepit rohy, trva to tak 20 minut, pak lepi celkem obstojne a muzes vyuzit tu techniku z videi..

jinak docela se mi osvedcilo pouzit fen, ono se to dost zmekci a lip se to pak nalepi :)

edit: jen mam takovy pocit, ze to pisi uz asi pozde :D

marseli
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 721
Registrován: ned črc 20, 2008 5:22 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od marseli »

Pises to dobre, pac tu bude vice lidi co uvitaji tvuj prispevek. minimalne ja

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od Almi »

no a ja tiež, keďže som si ju iba nedávno objednal :lol:
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

haasteren
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 472
Registrován: čtv lis 29, 2007 11:02 am

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od haasteren »

roztok je pouze midlinkovej nebo jarovej. Stejne jako kdyz se lepi polep na auto. Prisel mi zagg bez roztoku udelate lehounkej koncetrat JAR + voda staci kapicka na male mnoztvi namocite folii a prilozite na iphone po chvili se vytlaci ke stranam. Stejne jako u polepu ...

marseli
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 721
Registrován: ned črc 20, 2008 5:22 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od marseli »

trochu OT : objednal jsem, je to cca 14 prac. dnu a porad nedorazila, jaky mate vy casovy zkusenosti (jen pro klid) ? dik

kbenes

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od kbenes »

Mno, tak rohy opravdu zacaly lepit, ale obevil jsem prach pod predni folii, tak me ceka sundavani a asi umyvani...asi bude nalepenej na tom lepidle na folii, snad pujde dolu...

wiruzik

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od wiruzik »

marseli: zezacatku to normalni nebylo, ted trva dodavka klidne tri tydny (i express)..

kbenes: Tu folii nesundas.. zaprve jakmile ji zacnes stahovat, tak se ti trosku natahne a zadruhe uz nebude tolik lepit (no ikdyz na tom predku mozna jo).. ve vysledku to bude vypadat hur nez s tim prachem... proto se doporucuje delat to idealne nekde v koupelne, kde clovek napusti treba vanu horkou vodou a ma prostredi bez prachu...

kbenes

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od kbenes »

A sakra, tak to ji sundavat nebudu :twisted:
Az me to nastve, sezenu si nejakou folii jenom na predek a dam si ji tam...
Zatim mi to tam nejak extra nevadi...

Carabei
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 964
Registrován: ned srp 24, 2008 3:15 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od Carabei »

zagga na iphonu mam uz asi dva dny, instalace byl porod, ale nakonec drzi jak ma, jen v jednom ruzku trochu nakrabacena, ale asi jeden ctverecni milimetr v rohu, vsechno jde v poho ale nejhori jsou ty rohy, hlavne zaberou cas
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2

shimmy
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: ned čer 22, 2008 12:04 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od shimmy »

no, já doufám, že už přijde co nejdříve z toho zaggu... abych to na to 3G mohl taky nalepit, čekám jenom na ní a pak hned běžím pro iphone :D
iPhone 3G 16 GB <<< FW 2.1 >>>

hachetoeur
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 133
Registrován: ned zář 14, 2008 8:52 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od hachetoeur »

Zdravim, dle zkusenosti co tady ctu, tak je celkem dlouha doba doruceni. Kdyz jste IS objednavali, psali taky, ze je k odeslani dlasi pracovni den? Celkem na to specham, tak premyslim, jestli se vyplati nezvolit ten drazsi zpusob dopravy - ale aby to vazne za ten udavany pocet dni prislo.


PS pro majitele: Je k tomu i ten roztok pro snadnou aplikaci folie nebo prijde jen obalka s folii?

marseli
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 721
Registrován: ned črc 20, 2008 5:22 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od marseli »

26 minuly mesic jsem zadal objednavku, do dnesniho dne nedorazila, penize fuc, folie fuc.

Tak si to preber jak to dlouho trva

Jinak sprej je v baleni a pry zmenily i tvar folie ( nevim pouze rikal kamarad co mu prisla)

oldrich.mladek

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od oldrich.mladek »

Já si připlatil 6 USD a měl jsem fólii za 8 dnů doma. Je o to velký zájem, kdo si nepřiplatí, déle si počká. Ale přijde to.

kangz
Host
Host
Příspěvky: 24
Registrován: úte zář 09, 2008 2:30 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od kangz »

ja som objednal priamo na webe ZAGG, zvolil som free postage a Invisible shield dorazil po Pay Pal platbe za 5 dni.
Obalka bola trosku popucena, ale obsal neposkodeny.
ZAGG folia mi bola poslana z UK (nie z US)

marseli
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 721
Registrován: ned črc 20, 2008 5:22 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od marseli »

jisteze se tu bavime o objednani primo od Zagg na jejich webu, ale proste cekacka je dlouha, ale nemyslim si ze prijde, asi to budu muset zacit resit.
jo a to free je 7-10dni tak jsem nevidel duvod proc priplacet no.

vbruno
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1145
Registrován: stř čer 11, 2008 7:52 am

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Příspěvek od vbruno »

Jiz nejakou dobu se o tuto ochranu iphone zajimam, ale toto vlakno jsem nasel az ted (cekal jsem v nazvu ZAGG nebo neco).
Hlavni vec co me na tom zajima je ochrana proti narazu. Je sice pekne, ze to chrani proti poskrabani, ale ja si kupuju pouzdro hlavne kvuli padum a podobnym vecem. Chrani tedy toto pouzdro iphone i proti padu z vysky? neverim tomu, ze folie tuto ochranu poskytne.

Muzete se podelit o zkusenosti? Diky moc.
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::

Odpovědět