Autorádio pro Iphone

JuraS.
Host
Host
Příspěvky: 34
Registrován: pát lis 27, 2015 8:06 am

Re: Autorádio pro Iphone

Příspěvek od JuraS. »

Taky jsem se koukal. Nevím jestli PIONEER MVH-X560BT umí např. Siri. To by se mi moooc hodilo. Jinak ten Kenwood je taky parádní. Dám tomu do jara čas, v tý kose se to stejně vyměňovat nedá když nemám garáž...

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: Autorádio pro Iphone

Příspěvek od Petrt »

Siri? To určitě umět nebude.
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

JuraS.
Host
Host
Příspěvky: 34
Registrován: pát lis 27, 2015 8:06 am

Re: Autorádio pro Iphone

Příspěvek od JuraS. »

A které to umí? U některých starších jsem tuto možnost našel v popisu. Ty novější jako by na iPhone rezignovali a soustředí se víc na Androida. Počítám, že autorádio co má v panelu mikrofon a nebo co má externí mikrofon a na obalu mí že je pro iPod/iPhone pak že bude mít podporu pro Siri cestou BT. Včera mi v prodejně iPhone v Praze prodavač tvrdil, že moc autorádií co by se dali slinkovat s IPhone 6/6S pomocí USB kabelu nebude protože u tohoto modelu byl použit vyšší stupeň hw ochrany. To nevím k čemu je to dobré když se pak s ním nedá slinkovat třeba pračka (kdybych chtěl a výrobce pračky to použil). Chci autorádio které mě nebude rušit od jízdy. Třeba ten Pioneer co mám má na mý straně na panelu 4 malé čudlíky kterými se nastavuje hudby a rádio a poměrně malý otočný kterým se přepíná CD/radio a řídí hlasitost. Při ovládání hlasitosti tak občas zmáčknu i nějaké to nastavování. Prostě mozek designerů se v tu chvíli zabýval něčím jiným. Třeba Laplaceovou metodou uspořádání pracovního stolu. a když už bude vyřešena logika ovládání rukou pak s připojeným mikrofonem bych rád telefonoval bez toho abych musel pustit volant. Zvlášť v Praze v pátek odpoledne.

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Autorádio pro Iphone

Příspěvek od sharkee »

Asi bude potřeba hledat autorádia s podporou Apple CarPlay - http://www.pioneerelectronics.com/CarPlay/
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Autorádio pro Iphone

Příspěvek od Clon »

JuraS. píše:.... Takže klidně jebka z číny za pár stovek co ale bude umět co potřebuji. cenu bych viděl do max 2.500,- Kč. Poradíte mi ?

:ROFL:
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

JuraS.
Host
Host
Příspěvky: 34
Registrován: pát lis 27, 2015 8:06 am

Re: Autorádio pro Iphone

Příspěvek od JuraS. »

sharkee píše:Asi bude potřeba hledat autorádia s podporou Apple CarPlay - http://www.pioneerelectronics.com/CarPlay/

Chci 1DIN. A to auta co mám nic drahého, aby to nebylo dražší než auto...

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Autorádio pro Iphone

Příspěvek od sharkee »

sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

JuraS.
Host
Host
Příspěvky: 34
Registrován: pát lis 27, 2015 8:06 am

Re: Autorádio pro Iphone

Příspěvek od JuraS. »

Taky si umím najít nabídky eshopů. Ptám se na konkrétní výrobek, na zkušenosti. Na to co bude umět rádio ve spojení s IPhone 6, iOS 9. ne ve všechn prodejnách mají všechny typy a ne všude je mají vystavené tak aby bylo možné je vyzkoušet. A prodavači mnohdy o tom ví míň než já když si dopředu nastuduji návod a chci to jen vidět naživo v provozu. Proto se ptám. Na skutečné zkušenosti. a nechci 1DIN rádio s vysouvací obrazovkou. Nejsem kamioňák abych si pouštěl při jízdě televizi. A to by mělo být jasné i z toho že jsem psal, že chi intuitivní ovládání kde mě nenutí se dívat na to co mačkám. Tak je logické, aspoň mě, že autorádio s televizí nepotřebuji. A parkovat umím normálně, nepotřebuji na to kameru, stačí mi zrcátko a pípání.

EDIT:

Výherce : https://www.alza.cz/pioneer-mvh-x560bt- ... .htm#popis
Mám i prodejnu kde mi to namontují při koupi do auta. Takže uvidíme zda budou vánoční odměny.
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne pon lis 30, 2015 6:33 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeno.

Aparat
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 256
Registrován: stř srp 19, 2009 2:32 pm

Re: Autorádio pro Iphone

Příspěvek od Aparat »

JuraS. píše:A které to umí? U některých starších jsem tuto možnost našel v popisu. Ty novější jako by na iPhone rezignovali a soustředí se víc na Androida. Počítám, že autorádio co má v panelu mikrofon a nebo co má externí mikrofon a na obalu mí že je pro iPod/iPhone pak že bude mít podporu pro Siri cestou BT. Včera mi v prodejně iPhone v Praze prodavač tvrdil, že moc autorádií co by se dali slinkovat s IPhone 6/6S pomocí USB kabelu nebude protože u tohoto modelu byl použit vyšší stupeň hw ochrany. To nevím k čemu je to dobré když se pak s ním nedá slinkovat třeba pračka (kdybych chtěl a výrobce pračky to použil). Chci autorádio které mě nebude rušit od jízdy. Třeba ten Pioneer co mám má na mý straně na panelu 4 malé čudlíky kterými se nastavuje hudby a rádio a poměrně malý otočný kterým se přepíná CD/radio a řídí hlasitost. Při ovládání hlasitosti tak občas zmáčknu i nějaké to nastavování. Prostě mozek designerů se v tu chvíli zabýval něčím jiným. Třeba Laplaceovou metodou uspořádání pracovního stolu. a když už bude vyřešena logika ovládání rukou pak s připojeným mikrofonem bych rád telefonoval bez toho abych musel pustit volant. Zvlášť v Praze v pátek odpoledne.


Mam autoradio Pioneer min. 3 - 4 roky a iPhone 6 pres USB zvlada naprosto bez problemu..

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: Autorádio pro Iphone

Příspěvek od Petrt »

JuraS.: asi jsem chybně pochopil tu tvou "Siri". Pokud myslíš, že budeš mít v telefonu aktivní Siri a po "hey Siri" (i když už nevím jak to funguje na iP6) se ti z repráků auta ozve bába a bude čekat na tvůj povel (zachycený mikrofonem u stropu), tak to fungovat nejspíš bude. Jen netuším, jak bude ve staré šáde schopná rozeznat tvůj hlas od řevu auta.

V Brně znám "speciálku" na auto audio, kde mají desítky autorádií vystavených a můžeš si je libovolně zkoušet, párovat s telefonem a blbnout. Montáže také provádějí. A jelikož jsem byl s nimi velice spokojený (odborně i lidsky), malá reklama...

Kód: Vybrat vše

http://www.ahifi.cz/


edit: mnou uvedený Kenwood nemá problémy ani s iPadem Air, iP5, iP5s, iP6 a ani s iP6s...vše dobíjí a přes BT páruje.
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

JuraS.
Host
Host
Příspěvky: 34
Registrován: pát lis 27, 2015 8:06 am

Re: Autorádio pro Iphone

Příspěvek od JuraS. »

jasan, takovou prodejnu jsem našel i v Praze (jednu o které vím). Otázkou je co se rozumí pod "montáží do auta ". Pokud by to bylo v ceně koupě autorádia pak ano. ale pokud by za to chtěli víc jak za autorádio tak si to namontuju sám. Jako předchozích několik.

josef.joe
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pon zář 19, 2016 1:55 pm

Re: Autorádio pro Iphone

Příspěvek od josef.joe »

Ahoj,

já teďka objednával přes stránku www.2din.cz , sice jsem ani tak neřešil zda mi bude fungovat s iphonem ale funguje ... nevím najít konrétní model, nicméně se zkus podívat tady ... nebo ještě jedna ztránka kde máš autoradio i s dvd http://www.autoradio-s-dvd.cz/

hermelin-lukas
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: čtv čer 14, 2018 11:27 am

Re: Autorádio pro Iphone

Příspěvek od hermelin-lukas »

Já bych to řešil jednoduše, a to sice takto: http://www.tonystore.cz/autoradia-s-bluetooth :D

Uživatelský avatar
Fifik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 310
Registrován: ned čer 07, 2009 4:16 pm

Re: Autorádio pro Iphone

Příspěvek od Fifik »

Čaute. Mám iPhone 7+ a chcel by som prehrávať hudbu cez Bluetooth. Myslite že sa mi oplatí kúpiť najlacnejšie autorádio s BT, alebo existuje nejaký adaptér do zapaľovača?
iPhone 11 Pro Max, iPad Pro, Apple Watch 4 44mm, AirPods Pro, MacBook Air!

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Autorádio pro Iphone

Příspěvek od rony »

Neriesil by som ako presne prepojit iPhone s aftermarket autoradiom ako skor schopnost preniest ovladanie do ovladacich prvkovv autoradia a v najlepso pripade na tlacitka volantu. Akonahle by si mal skladby vyberat, prepinat atd. len z iPhone, tak to bude nielen otravne ale najma nebezpecne. Takze najlepsia moznost su aftermarket radia s CarPlay, potom vsetky, ktore po pripojeni cez BT zvladnu vyber skladieb, pauza, play, next atd. tlacidlami autoradia.

Moj pripad: pred rokmi som to skumal a akonahle to nevie vstavane radio v aute, tak som zamietol aftermarket a siel som do separatnej krabicky, ktora simuluje CD changer. Do nej SD karta.

Dalsie auto uz budem vyberat specialne pre iPhone.

"cigaretaky" su vospolok nesmierne nezmysly. neverim, ze by sa akokolvek zlepsili spred cias, kedy este boli modne (prelom 2010).
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět