iPhone a BT sluchátka

Odpovědět
Michal

iPhone a BT sluchátka

Příspěvek od Michal »

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte zda se k iPhonu dají připojit bluetooth sluchátka pro poslech hudby:?: Tak jak to lze např k Nokii 6300
Díky za odpověď

admin
Administrator
Administrator
Příspěvky: 216
Registrován: čtv říj 11, 2007 3:16 pm

Příspěvek od admin »

ahoj,

tak jsem to teď vyzkoušel a bohužel :(

normálně se sluchatka spárovali ale když jsem pustil iPod tak nic :( tvářilo se to jen jako klasické HF

lukec.skatec

KOSS PORTA PRO

Příspěvek od lukec.skatec »

A nevite nekdo prosim jak je to s temito sluchatkama?Konektor u Iphonu je pry moc vystouply a sluchatka tam nejdou zasunout.Nemate nekdo kossy porta pro s iphonem?

:.Dragunov.:

Re: KOSS PORTA PRO

Příspěvek od :.Dragunov.: »

lukec.skatec píše:A nevite nekdo prosim jak je to s temito sluchatkama?Konektor u Iphonu je pry moc vystouply a sluchatka tam nejdou zasunout.Nemate nekdo kossy porta pro s iphonem?

Funguji tam jen nektera...Porty zrovna ne myslim :(

lukec.skatec

....

Příspěvek od lukec.skatec »

ted sem si zrovna neco nasel koukni http://www.ipodzone.cz/?product=1327&pdetail=1 to by teda melo fungovat jeee jeste ze sem to nasel to bych si ho asi nekoupil! vynikajici dvojice iPhone a koss porta pro :o) A nevys jestli je na iPhonu equalizer?

:.Dragunov.:

Příspěvek od :.Dragunov.: »

Tak s tim reduktorem by to melo fungovat na 100% (sice jsem to neuzkousel ale kdyz to maji k iPhonu proc by to nefungovalo).
Jinak pri prehravani hudby jsem se lekl ze nema ekvalizer ale po cetsim prozkoumavani v menu nastaveni jsem ho nasel ;) Je stejnej jako v Iphodech... :idea:

erda

Re: iPhone a BT sluchátka

Příspěvek od erda »

Michal píše:Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte zda se k iPhonu dají připojit bluetooth sluchátka pro poslech hudby:?: Tak jak to lze např k Nokii 6300
Díky za odpověď

Jít by to mělo. Návod je zde

Pak písni, jak to dopadlo.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Sluchátka

Příspěvek od Julek »

Každým příspěvkem se lepšíš :) jen tak dál Erdo.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

erda

Příspěvek od erda »

Kuju :oops:

tasyk

Re: KOSS PORTA PRO

Příspěvek od tasyk »

lukec.skatec píše:A nevite nekdo prosim jak je to s temito sluchatkama?Konektor u Iphonu je pry moc vystouply a sluchatka tam nejdou zasunout.Nemate nekdo kossy porta pro s iphonem?


zdarec....na iPhonu porta pro jedou suprově...já jsem si uřízl nožem kousek té ochrané gumy na sluchátkách a normálně fungují 8)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

BT

Příspěvek od Julek »

Ano je pravda že jsem také ořezával veškeré koncovky které do iPhona strkám :). Přislo mi to primitivní, ale čekat na přechodku než dorazí...do auta jsem si nechal kabel vyrobit. To ořezávání mi ale leze na nervy :evil:

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

lukec.skatec

Příspěvek od lukec.skatec »

Tak uz sem si koupil ten sluchatkovy adapter ale kdybych si to precetl driv ze se to da orezat, tak si ho nekoupim :-) No tak aspon si ty sluchatka nemusim zbytecne nicit:-)takova vecicka se hodi vzdycky.

Odpovědět