iPhone 13 Pro a jeho 4. místo v DXO

Odpovědět
Hulwat
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: stř led 08, 2020 5:14 pm

iPhone 13 Pro a jeho 4. místo v DXO

Příspěvek od Hulwat »

Ahoj, je tu někdo, kdo se řídí žebříčkem DxoMarku? iPhone skončil na 4. místě, co se týče fotoaparátu.
Kdo přešel z 12 Pro Max na 13 Pro Max? Nebo i z 11 Pro Max na 13 Pro Max? Je tam to mezigenerační vylepšení foťáku znát?

Díky :D

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone 13 Pro a jeho 4. místo v DXO

Příspěvek od rony »

nie neriadim, kupujem vzdy iPhone, ked pride cas toho iPhone, ktory mam, tak kupim vtedy zasa najnovsi model iPhone-

Z toho dovodu su mi rebricky nanic, nepotrebujem vediet, ze cosi je pred iPhone pretoze to aj tak nie je iPhone :)


Koncom roku 2017 som kupil iPhone X a teraz mam objednany iPhone Pro 13. Neriesim nic okrem toho, ze si vyberam aktualne najnovsi model. Tu sa mi javi, ze bude to poznat.

uz dlhe roky su ludia upozornlvani, ze modely tesne za sebou nemusia byt dovod na vymenu.

zaroven, novy model vzdy znamenal, ze je lepsi nez predosly.

apple ma dlheeee roky prax, ze net;aci moc na pilu aby ludia menili kazdy rok, stacil na cyklus vymen dva roky ale zjavne pocita aj s ludmi, co menia po >4 rokoch.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: iPhone 13 Pro a jeho 4. místo v DXO

Příspěvek od Golf »

Můžu jenom potvrdit názor od ronyho... Já přecházel z 11 Pro. Není to naprosto ideální, ale ten posun tam prostě a evidentně naprosto jasně je. Nemám rád svetemapplem, ale ta recenze od Zavřela (měl jsem s ním v minulosti pár zásadních rozepří, především kvůli jeho "gramatice" a některým jeho názorům), tak to opravdu sedí. Je to nejenom o zdůvodnění si připustit pustit nějakou tu "kačku", a DXO není dávno nějaký etalon. Můj názor :beer:
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone 13 Pro a jeho 4. místo v DXO

Příspěvek od rony »

len to zavriem este tym, ze… som uz majitel iPhone 13 Pro.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Jirka_S
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: čtv srp 27, 2015 4:01 pm

iPhone 13 Pro a jeho 4. místo v DXO

Příspěvek od Jirka_S »

@Golf: s RZ z LSA jsem měl kdysi taky docela "výživnou" výměnu názorů, co taky čekat od člověka s jen základním vzděláním, který navíc zbohatne, to je vražedná kombinace. Čert ho vem.
Ale s iP 13 Pro jsem happy, přechod z SE 2020 je ohromný skok vpřed.

Odpovědět