iPhone 6 nic neukazuje… ?

Odpovědět
Louiss97
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pát bře 20, 2020 2:20 am

iPhone 6 nic neukazuje… ?

Příspěvek od Louiss97 »

Ahoj,

mám tady iPhone 6, který se nechtěl nabíjet, jednou se zobrazilo na displeji, ze je potreba ho nabít, pak to zmizelo a nic se tam už neobjevilo, ani když byl připojený k nabíječce. Nepomohl žádný reset (za pomocí hlasitosti, zapinaciho tlacitka, ...)

Říkal jsem si, že to bude baterií, tak jsem se dal do její výměny. Po dlouhý době se mi povedlo baterku vyndat, připojit novou a telefon zase zašroubovat. Připojil jsem ke kabelu a na displeji svítilo, že se je vybitý.

Po půl hodině, co je telefon připojený, se teď po stisku home buttonu neděje nic, na displeji zase nic nesvítí.... přijde mi to nějaké divné.

Nenapadá někoho, kde by mohl být problém? 🙁 Je to starší telefon, ale i tak bych ho rád zprovoznil.... díky.

EDIT: Vyházeny reklamy.
Naposledy upravil(a) Louiss97 dne úte říj 13, 2020 4:06 am, celkem upraveno 2 x.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: iPhone 6 nic neukazuje… ?

Příspěvek od Clon »

Asi poradi Tony1. Vyckej ......
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: iPhone 6 nic neukazuje… ?

Příspěvek od Tony1 »

No dle popisu to vypadá na buď flex kabel nabíjení nebo v horším případě nabíjecí čip. Oboje lez opravit v ceně 650-2500,- dle servisu.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Odpovědět