Přenos pouze části fotek do nového iphone?

Odpovědět
Luke288
Host
Host
Příspěvky: 30
Registrován: ned říj 17, 2010 10:50 am

Přenos pouze části fotek do nového iphone?

Příspěvek od Luke288 »

ahoj, potřebuji přenést data a kompletní nastavení do nového přístroje. V původním mám asi 80GB fotek cca 9let zpátky a všechny je v novém nepotřebuju. Existuje možnost přenést fotky třeba jen jeden rok zpět?
nemám je na icloudu, nestahuju je do fotek- vím, je to nestandardní, ale fotím i pracovní věci, takže s fotkama potřebuju pracovat i na jiných počítačích, takže je tupě stahuju a ručně třídím.
napadlo mě, že bych všechny fotky z původního telefonu stáhnul do nějakého adresáře, všechny vyjma těch, které bych chtěl nechat, smazal (prtž je už mám jinde zálohované) a tyhle nakopíroval do nějakého systémového adresáře zálohy a z toho by se pak natáhly do telefonu jen ty, které bych chtěl. šlo by to takto? případně můžete mi dát cestu k takovému adresáři(chápu, že já jí budu mít jinou, ale podle struktury adresy už bych si našel tu svoji)?

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Přenos pouze části fotek do nového iphone?

Příspěvek od mirmo80 »

Asi tak ako pises. Pripoj iP k ntb, vymaz z neho co nechces preniest a potom obnov sposobom “preniest data”.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Přenos pouze části fotek do nového iphone?

Příspěvek od rony »

stiahniut do pocitaca, idealna dvojica je samozrejme mac ;-) nahodit ich do katalogu fotiek (na macu je to Photos ale su aj ine). No a naspat do iPhone mozes mat len vyber. Kedze si to zbieral 9 rokov, predpokladam, ze je to jedna obrovitanska zlozka ;-) to bude rehola to skatalogizovat ;-) najma to nebude vec jedneho vecera :-)

Samozrejme akonahle mas tu masu v pocitaci, uz ti nic nebrani tie fotky z telefonu zrusit.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Přenos pouze části fotek do nového iphone?

Příspěvek od mirmo80 »

Neviem ci sa do win pomocou iTunes prenesu aj albumy, kedze album je len virtualna zlozka. Ale ak ano, tak odporucam kategorizovat este pred prenosom. Velmi tomu napomoze vyhladavanie najma podla miesta. V ntb to uz nepojde urobit.
Alebo je druha moznost ako kategorizovat, a tak som to urobil ja, upload jeden velky balik fotiek na google photos. Tam je potom tiez mozne vytvarat albumy pomocou vyhladavania. Takto som si fotky roztriedil ja. A mozem povedat ze 99% je zaradenych.
Naposledy upravil(a) mirmo80 dne pon říj 21, 2019 8:38 am, celkem upraveno 1 x.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Přenos pouze části fotek do nového iphone?

Příspěvek od Clon »

Ja jsem si vsechny fotky z iP vykopiroval pomoci Photosync do pc a do noveho iP jsem pomoci Photosync nakopiroval ty, ktere jsem potreboval. I s Exif informacemi.
Takze ja bych fotky vykopiroval, v tel smazal, (odstranil smazane), udelal šifrovanou zalohu do pc, a pak hura na novy
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Odpovědět