Rada ohledně poškození

Odpovědět
Adam93
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pon zář 09, 2019 9:57 am

Rada ohledně poškození

Příspěvek od Adam93 »

Ahoj všichni,
asicca před rokem mi spadl iPhone 8 na asfalt a promáčkl se rám telefonu v části mikrofonu. Od té doby mám problémy s komunikací, kdy mě druhá strana při hovoru skoro neslyší. Nechal jsem si telefon čistit od prachu a zároveň nechal mikrofon vyměnit. NIc nepomohlo, v servisu řekli, že se jedná o mechanické poškození a cena opravy přesahovala 8k. Namáte někdo tušení, jestli bych musel nechat vyměnit celou základovou desku, nebo je problém v jiné části telefonu? Vím, že se to takhle říct nedá, ale spíš mi jde o to, kde se nachází centrum mikrofonu a celkově přenosu signálu v telefonu. Díky a ahoj!

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Rada ohledně poškození

Příspěvek od Clon »

Zkus se mailem obratit na zdejsiho uzivatele Tony 1 - mail najdes jiste i tady v poradne
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Rada ohledně poškození

Příspěvek od Tony1 »

Máš možnost si desku na iP 8 koupit z Aliexpresu a následně si ji nechat nainstalovat cenově to vyjde dle kapacity a zda chceš funkční Touch ID nebo ne. Jinak dle příznaků půjde o poškozený audio čip i když u iP8 jsem se stín ještě nesetkal. Pokud by to byl iP 7 tak je to jasné u tohoto modelu je to běžný problém ne jen po pádu.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Odpovědět