iPhone XR zvuk

Odpovědět
BAFICEK
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: úte čer 18, 2019 8:23 pm

iPhone XR zvuk

Příspěvek od BAFICEK »

Ahoj, mam iPhone XR a uz poněkolikáté mam problém se zvukem..... sem normalne na mobilu zvuk funguje vse v pohode najednou mi někdo zavola na facetime video a iPhone mi nezvoni a když to zvednu tak neslysim zadny zvuk ale druha strana me slysi normalne…. tak sem vždy restartoval mobil a bylo to v pohode ale dnes jsem zkusil facetime video polozit a zavolat druhé strane normalne na číslo a fungovalo to v pohode ale jakmile sem prepnul hovor na hlas tak zase nic zadny zvuk sem neslysel a druha strana me ano a když sem vypnul hlasity hovor tak po chvilce sem zase slysel normalne…. nechapu co to ma byt..... je to nejaka zavada na reklamaci ? a zvuk mi nejede ani když pustim pisnicky ani zvuk při zamykani iPhonu mi to nedela a nic, jen proste když volam normalni hovor tak to slysim ale jak ho dam nahlas tak zas nic ja tomu uz nerozumim poradite mi někdo co to je ? mel někdo takovy problém ? :) ja tu na foru uz něco cetl ale clanky z roku 2008 třeba podobny problémy ale radsi to pisu :) diky za odpověď :) snad je to aspoň trosku srozumitelny :)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone XR zvuk

Příspěvek od rony »

skus najprv vypnut lte a skus ci to prestane
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět