nastavení režimů/profilů

Odpovědět
michal_k
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: ned dub 28, 2019 9:54 pm

nastavení režimů/profilů

Příspěvek od michal_k »

Dobrý den, chtěl bych poprosit o pomoc při nastavení režimů/profilů na mém iPhone 8 dle následujících parametrů:
1) tichý režim, při kterém bude vyplé vyzvánění
2) vyzvánění bude zaplé pouze u několika vybraných čísel
3) zaplé budou dále zvuky/notifikace u kalendáře

Budu velice rád za jakákoliv doporučení. Bod 1) a 2) by se dalo řešit přes režim "nerušit", nicméně v tom případě jsou vyplé i zvuky v kalendáři (bod 3).

Děkuji. MK

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: nastavení režimů/profilů

Příspěvek od rony »

1. prepinac na boku telefonu
2. funkcia Nerusit, plus samozrejme tam zvolena skupina kontaktov (napriklad Favorites) a nasledne zaradenie kontaktov do tejto skupiny
3. skoda, mne to notifikuju AW, takze mam iPhone skoro trvale prepnuty na ticho.

Zlozitejsi system: prejdes si nastaveni Zvuky, vsade vyberies "nic" resp. si niekde stiahnes silent.m4r (zvonenie, co je ticho), vsetko, co ta rusi tam nastavis prave toto a u kalendara ponechas. Pre vacsinu pripadov je to asi otravne ak to chces prepinat :-) takze najlepsia je kombinacia 1. a 2. a s kalendarom sa "pobit" a sledovat aspon vibracie a teda vypnut si notifikacie nezmyslov (typu Facebook), aby si nemusel reagovat na kazde zavibrovanie.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Nolf
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: pát zář 24, 2010 3:34 pm

Re: nastavení režimů/profilů

Příspěvek od Nolf »

Tak já bych dal v nastavení zvuku všude ticho(vyzvánění je jako první - žádné) mimo kalendáře a pak zvlášť u konkretního kontaktu si nastavil jiné vyzvánění. Jako s apple watch je to super né že né.
No One Lives Forever

michal_k
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: ned dub 28, 2019 9:54 pm

Re: nastavení režimů/profilů

Příspěvek od michal_k »

@Nolf: ano, ideální je nastavit u všeho "ticho", bohužel ale u vyzvánění tato možnost není. Vyřešil jsem to ale tím zvukem "silent.m4r", jak psal @rony.

Vše už chodí, jak jsem si představoval :-) Takže oběma vám moc děkuji za pomoc.

Odpovědět