Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

FILIPSN007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: čtv led 06, 2011 3:31 pm

Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od FILIPSN007 »

Zdravím lidi,

rozhodl jsem se, že vám zde sepíši takovou malou zkušenost s přechodem na mobilní telefon s operačním systémem Android.

Tento článek čtete ze zvědavosti, nebo se možná rozhodujete udělat největší chybu svého života. Pokud jste zde kvůli druhé možnosti, pravděpodobně vás k tomu vede některý z těchto důvodů, iOS vás už nebaví, proč platit tolik když u konkurence je to levnější, potřebujete DUAL SIM, nebo vám prostě spadlo na hlavu něco těžkého.

Já se dostal do situace, kdy mě přestalo bavit u sebe nosit dva mobilní telefony. Zaměstnavatel mi nabídl nějaký levný DUAL SIM a ještě se mi vysmál co to používám za křáp, že iPhone není mobil. Samo sebou, jsem uživatel, který je zvyklý na to nejlepší. Proto jsem začal hledat pořádný DUAL SIM. Tím pořádný nemyslím žádný Caterpillar. Brzo jsem však zjistil, že světové značky jako Samsung u nás svoje vlajkové lodě jako Galaxy S8, neprodávají ve verzi DUAL SIM. Po chvilce hledání jsem narazil na celkem slušný mobilní telefon, Huawei P10. Slušná podpora, 3 roky záruka, v prvních 3 měsících výměna displeje zdarma. Navíc má tento model vedoucí, takže si ho můžu osahat.

Netrvalo dlouho a byl doma, iPhone SE jsem předal v rodině dále. První dva týdny byly super. Tolik možností nastavení. Launcher jsem si změnil. Všechno jsem si přetáhl na Google Drive. Telefon jel hezky plynule, nebo počkat, úplně tak plynulé to vlastně nebylo.

Po prvních pár dnech používání mi začal vadit prohlížeč Chrome, který nebyl tak krásně plynulý jako Safari. Dobrá tedy, to se nepovedlo, stáhl jsem Operu a vše bylo vyřešeno.

Jelikož jsem si před rokem pořídil Beats Solo3 tak jsem byl zvědavý jak budou fungovat s Androidem. Fungují, ale hlasitost není jednotná, musím zesilovat na mobilu i sluchátkách současně, bože. Smířil jsem se s tím.

Displej byl opravdu nádherný, do doby než jsem odstranil ochrannou folii. Já to nikdy nepoužíval, takže jsem se toho hodně rychle zbavil. Potom jsem ale zjistil jednu nemilou věc. Soudruzi z Huawei zapomněli na displej dát oleofóbní vrstvu. Do této doby jsem jí nikdy nevěnoval pozornost. Bez této vrstvy se displej nehorázně špiní, telefon vypadal jakoby ho používalo "prase". Tak jsem začal řešit folii na mobil. Displej je samozřejmě mírně zakulacený, takže skla byla strašná. Huawei to vysvětluje tím, že kvůli čtečce otisku prstů je tato vrstva slabší. No sakra, ta tam podle mého vůbec není. Vyřešeno folii od Zaggu.

Přibližně po 4 dnech používání telefonu, se vždy začal sekat zvuk. Je jedno jestli šel z repráku na spodní straně, nebo ze sluchátek. Vždy se po několika vteřinách objevil drobný zásek na milisekundu a strašně to otravovalo. Co 4 dny pravidelný restart. Hudbu poslouchám dost, takže to byla jedna z nejvíce otravných věcí.

Posledním hřebíčkem do rakve byl budík. Má jeden úkol, vzbudit mě. To jednou nezvládl a zaspal jsem do práce. Možná to přeháním, jednalo se jen o 10 minut, jsem zvyklí vstávat. Každopádně na mobilu přestali fungovat komplet zvuky, po cestě do práce jsem zkoušel nastavit budík. Budík nezazvonil, pouze rozsvítil notifikační diodu. To mě má jako vzbudit? Nefungovalo ani zvonění. Vše začalo fungovat po restartu. Hledal jsem na internetu a našel dvě diskuze a zjistil jsem, že v tom nejsem sám, a že se to děje náhodně. Náhodně? To jako, že znova zaspím?

V tenhle moment jsem používal Huawei P10 asi 3 týdny. Sedím s kolegama na obědě a vedoucí má svoji P10 na stole. Prohlížím si ten telefon a zdá se mi nějaký jiný. Pořád jsem nevěděl v čem, tak jsme to u oběda začali řešit, bylo mi fakt trapně. Vedoucí si musel myslet, že mi asi hrábnulo ale vzápětí se nestačil divit co jsem objevil. Zpracování dvou totožných telefonů se lišilo. Můj vypadal v přímém srovnání skoro jako Fake, a proč? Můj model neměl broušené hrany a váhově se také lišil. Moje P10 byla proti druhé P10 jako z plastu.

Kontaktoval jsem tak oficiální podporu Huawei a poslal jsem jim fotky s IMEI obou modelů a odepsali mi akorát, že se jedná o stejnou distribuci a že pokud mám nějaký problém, ať se stavím v servise. Napsal jsem do servisu a ti mě odkázali na Huawei podporu. Tenhle kolotož už znám. Abych jenom nenadával, tak musím pochválit prodejce u kterého jsem mobil koupil a domluvil s ním navrácení zboží. Mobil jsem kupoval v TS Bohemia, zaslal jsem fotky, vysvětlil v čem jsou mobily jiné a doplatil jsem si za iPhone 7 Plus 256GB, který byl v akci.

Co mě tato sranda stála?
2x 500kč za folie
200kč obal
200kč USB C redukce

a nakonec doplatek 7 tisíc za iPhone.

Svět Androidu je takový, že když něco nefunguje po vybalení z krabice, tak máte 100% jistotu, že pokud jde o SW chybu, opravu nedostanete. Řešit to budete aplikací třetí stran, která bude fungovat jen obča a bude vás to akorát štvát. Volba je jenom na vás, jenom jsem chtěl upozornit na co všechno lze narazit u přechodu na Android. Myšlenka, že koupě dražšího Androida bude znamenat bezproblémový chod byla chybná.

Nejsem tak bohatý abych si kupoval levné věci. Tak s chutí do Androidu. :bad:
Naposledy upravil(a) FILIPSN007 dne pát led 26, 2018 9:37 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od rony »

musim pochvalit,ze si temu dobre opisal, dlhy text ale dobre napisany :) nenudilo to, naopak ;)

vlastne dobra glosa aj do casopisu :) a ani moc nezartujem, pointu to ma aj nadhlad nad sebou :)

pobavilo najma ze samotny vyrobca sa neserie a rovno on sam vyraba fejkovu verziu :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

jumbo78
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 177
Registrován: čtv led 18, 2018 5:20 pm

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od jumbo78 »

Promiň, ale tvá cca 14 denní zkušenost o ničem nevypovídá. Možná jsi měl smůlu na vadný kus, to se stává a může se to stát i u iPhone.

Na androidu jsem od jeho začátků.
Vždy mi vše fungovalo ihned po vybalení - ať to byl Samsung Galaxy S1, NOTE 1, 2, NOTE EDGE atd.
To, co zde popisuješ, jsem ani s jedním nezažil. Budík vždy spolehlivě budil, restarty - jen když jsem si hrál a flashoval nějaké custom ROM.

IPhone jsem koupil, protože jsem chtěl vyzkoušet něco jiného, jelikož IT oblast je moje dlouholetá vášeň. (Možná ještě někdo pamatuje PMD85 ).

Taky bych se mohl rozepsat, co mi vadí a nefunguje, jak má.

- není oddělená hlasitost zvonění, upozornění, budíku...
- Mobile Iron - aby mi notifikoval emaily, musí jet jednak Mobile@Work a zároveň Email+. Jinak se o emailu nedozvím.
- T9 v dialeru a možnost přes něj vyhledávat kontakty
- doručenky SMS
- nahrávání hovorů

A mohl bych pokračovat.

Vše má své pro a proti, ale proto nebudu zavrhovat ani jeden systém.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od rony »

to by bolo aby nefungovali po vybaleni :)

on nemal smolu na vadny kus,celkom zrozumitelne opisuje,ze ten isty telefon videl v dvoch diametralne odlisnych vyhotoveniach -akoby vyrobca pod jednym odznacenim vyrabal cinsky fake a zaroven lepsie urobeny model...
to nevyzera ako smola na zle vyrobeny kus ale to, ze to tak vyrabaju :)

btw: mam omakane prakticky vsetky vlajky od samsungu - takze ani ja ak uz sa vyjadrim k handrakom, nerozpravam o nich bez skusenosti s pmd85. a to som don nakodil 22kilobajtovu vec v assembleri. takze nemozeme mat vsetci univerzalnu skusenost so vsetkym zhodnu s tvojou a mozeme slobodne vyhlasit, ze pre mna je handrak nepochopitelny zmetek a nemozes nic a uz vobec nejde argumentovat tym,ze iphone nema t6, ked ani netusime preco by to malo mat :)

a uz vobec nie tym ze nema nahravanie hovorov ked ich nema ani android (out of box stopro nie). to je nevalidna argumentacia. nemozes vytky k jednemu systemu zmietat zo stola vypoctom chyb ineho.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

FILIPSN007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: čtv led 06, 2011 3:31 pm

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od FILIPSN007 »

Je to zkušenost uživatele iPhonu, který se pokusil o přechod. Zvyk je železná košile. Nešlo o jeden vadný kus. P10 kterou má vedoucí je koupená ihned jak se dostala na náš trh. Obecně P10tek je u nás dost, protože to je jako služební telefon pro vedoucí a podobně. Viděl jsem ještě jednu co vypadala stejně. Připojuji odkaz kde se můžete podívat na rozdíly. První fotka P10, která je vpořádku další dvě moje. Zaměřte se na broušené hrany okolo displeje. To samé co má iPhone 5S.

https://photos.app.goo.gl/9Q1v3dK8flzuLP8S2


Prostě to vypadá že si Huawei dal na prvních kusech záležet. Já to kupoval v období, kdy se ty modely slevňovali, takže to možná Huawei šidil záměrně? Netuším.

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od jackherrer »

jumbo78 píše:Promiň, ale tvá cca 14 denní zkušenost o ničem nevypovídá. Možná jsi měl smůlu na vadný kus, to se stává a může se to stát i u iPhone.
.

v predchozi praci mi denne proslo cca 1-5 mobilu.. (proste nekdy prisel jeden clovek a nekdy tam byl s telefonem clovek kazdou hodinu a pul - zhruba, neberte me za slovo) to dela 5-25 zkusnesosti s telefony tydne.. spocitejte si kolik mi jich proslo za tech 8 let co jsem na tom miste pusobil...

nebudu tu rozebirat s jakym systemem zamnou lide chodili casteji, vsichni tu vime, jaky system je stabilnejsi.. chtel sem rict jinou vec a to ze jakmile si lide koupi jakykoli highend (rozumej: iphony a vlajkove lode samsungu za 20k+) tak se to da..

highend telefony vydrzi a funguji (cca 2-3 roky), o iphonech to vime, ale musim uznat ze i ty Galaxy S (1-9 nebo jakej je ted nejnovejsi) funguji opravdu slusne, stejne tak rada NOTE, ale cokoli jineho (levnejsiho) jsou sracky a to totalni a za tim si stojim..

dalsi vec: dualsim telefony jsou vzdy pomalejsi a sekaji vice nez ty same modely bez dualsim.. jedina svetla vyjimka je u Nokia Lumia 640 ktera i na dualsimu funguje pomerne stejne jako bez nej..

chtit po androidu, ze bude fungovat jako iphone, co navic neni highend a jeste k tomu to je dualsim i pres to, ze ma slusne parametry nejde do sebe, bohuzel..

zaver: apple vi proc do svych telefonu necpe dual simy, ten telefon ma 2 IMEI, pro 2 commcentery neni ani kapku navysen vykon, nemuze to fungovat bez lepsich strev toho telefonu.. to bylo jadro pudla.. ano, apple me take sere, cim dal tim vic, hlavne tim jak zpomaluje telefony (proto ani do i7 neplanuju nahrat iOS11, vydrzim s iOS10 dokud ho budu mit), ale neni zde jina moznost mit stabilni system.. dasi vec jsou ty stovky az tisice eur za aplikace, ktere mam zakoupeny. to se take tezko opousti..
I will maintain an attitude of open-mindedness.

jumbo78
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 177
Registrován: čtv led 18, 2018 5:20 pm

Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od jumbo78 »

@rony
Nic ze stolu neházím. Ale když už se diskutuje, mělo by se diskutovat "nad věcí" a ne tak, že jeden systém stojí za prd a druhý je skvělý.

- Nahrávání hovorů na androidu funguje ihned - nainstaluje aplikaci z GP a hotovo.
- T9 - zapnu dialer, vyťukám část jména a ihned se mi zobrazí návrhy ze seznamu - nemusím přepínat do kontaktů a zadávat jméno.

Tím jsem ale nechtěl říct, že iPhone je špatný. Líbí se mi, systém mě trochu omezuje, ale možná u něj nějakou dobu zůstanu.

@jackherrer
Jistě, že za tebou chodili s Androidem - iPhonů je mezi zaměstnanci sakra málo. Vidím to i u nás v práci...

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od jackherrer »

hele u nas to je spis naopak, uz sem to tady psal.. je to stabilnejsi a hlavne bezpecnejsi system.. android bude vzdycky dotahovat iOS a ne naopak..


OT:
abych si zavolal nemusim chodit do kontaktu/telefonu a ani nemusim mit uplne odemceny telefon (pro volani oblibenych)

T9 vs qwerty/z klavesnice je o zvyku

nahravani hovoru je na hrane zakona, nerikam ze to jest uplne protizakonne, ale pri nejmensim je fer sdelit to protistrane - ty to delas kdyz si nahravas telefony? ja nevim, mozna sem naivni, ale zatim sem v zivote nemel (realnou) potrebu si hovory nahravat krome toho delat to pro "srandu" ci pro zajimavost, ze muzu.. bavim se o relanem zivote prumerneho obcana, nejsem zadny James Bond...
I will maintain an attitude of open-mindedness.

jumbo78
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 177
Registrován: čtv led 18, 2018 5:20 pm

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od jumbo78 »

Ta T9 byla myšlena pouze v dialeru. Například vyťukám 2662 a najde mi to všechny Anny.
Kontaktů mám víc než 2000 a každou chvíli volám někomu jinému.
Takhle to bylo rychlejší.
Nahrávám si všechny hovory a každého upozorňuji, že to dělám. Vzhledem k povaze mé práce mi to mockrát pomohlo.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od rony »

nahravnaie hovorov, takze hned po vybaleni to vie ale musis nainstalovat, to len nie je out of box. tak ci tak je to nepodstatny rozdiel, ktory teda vobec nedokazuje vyznamnost medzi systemami. sorry

a to R9 teda uz absolutne a vobec nie, to je nejaka praveka vec, obsolete.sorry, chapem, ze si zvyknuty na historicke ovladania, no opat to nie je zoadny bod, ktory by dokazoval chyby ci nedokonalosti jedneho voci druhemu.

su to vsetko prkotiny, ktore nechcem z tvojho pohladu na vec znizovat na vyzname, no zo sirsieho pohladu az taky vyznam nemaju. takisto ty nemozes nimi argumentovat ludom, ktori ich zmysel nevidia alebo ich nepoznaju alebo ich az dobre poznaju a povazuju za zbytocne.

takze nahrav aie hovorov android outofbox nevie a ak vie ci nevie K7, tak je to uplne fuk, lebo namiestl toho su prirodzenejsie sucasne funkcie.

pekny den prajem, ja som sa zapojil len preto, ze mi filipsonov text prisiel dobre napisany - nie fakticky ale dobra forma, putavost -ocenil som to ako format. a celkovo sa mi zasa nepaci, ze sem musi prist niekto s pocitom, ze je nadhladenejsi a musi rozoberat nejake drobne detaily, len aby dokazal, ako sa autor myli vo vlastnych pocitoch a zaveroch aj ked mu autor neberie tie jeho.

ber to prosim ta tak, ze nech je na svete hocaj vacsina ludi s opacnym postojom k handroidu, a ty si s nim spokojny, tak nikto z nich ti nijako neznizi ani nezmeni tvoj pohlad a tvoju skusenost, takze mi pride zbytocne prist sem otvarat zadubenym iovciam oci dokazovanim ako moc sa mylia.

musis chapat ze tu si na webe s ludmi, ktori su kompletne pomyleni, vacsina si vybrala iphone. :)) s tym nic nenarobis, tu budes vzdy krutit hlavou nad zaujatostou a ked budes nad tym premyslat, tak prides nad tym, ze nema cenu tu rozoberat ako uzasny je Handroid alebo menit zavery ludom.

Ale ak chces, skus ten moj zaver a moj pohlad zmenit: ja totiz tvrdim, ze pre mna je Handroid nepouzitelny zmetok a neustale ma vytaca.

spoiler: nemoze sa ti to podarit, to je moj individualny pocit ale hlavne nemozes argumentami zmenit to, ze som spokojnejsi s menej otravnym ios.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

jumbo78
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 177
Registrován: čtv led 18, 2018 5:20 pm

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od jumbo78 »

Taky ti nic nebudu vyvracet. Je to tvůj osobní pocit a nikdo ti jej nebere.
Ale příspěvek autora je napsaný zaujatě, a nemá nic společného s objektivním hodnocením

Proto jsem i reagoval a nečekal jsem nic jiného, než výpady, které zde zazněly. (zvlášť, když nechápeš psaný text... a musíš urážet)

Rád si budu užívat výhod více systémů dle svých potřeb a nálady...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od rony »

usvedcujes ho z toho, co je prirodzene, tu pointu sa ti snazim vysvetlit. oznacil som to za vyborne napisanu glosu s pointou.

na webe o iphone ocakavas objektivny pohlad na android, to nejde clovece. tak ako ho nehladame na forach s fanbojmi handroidu, vlastne - aspon ja - ani take prostredia nevyhladavame a nebehame im tam otvarat oci nad ich bludnymi recami o ios. je nam to vospolok jedno, cim vsetkym je pre nich handroid uzasnejsi ;)

co konkretne z mojho textu ta urazilo? povedz a za to sa ti ospravedlnim bez ohladu ci som to myslel osobne alebo nie.

jedine, co chcem ti naznacit je, ze si na webe, kde nemozes cakat nezaujatost, tu nie sme akademicky spravnom priestore ale mas okolo seba ludi, co si pre seba vybrali a nepotrebuju otvarat oci nad niecim, co im nevyhovuje najma ak uvedies argumenty, ktore su ich pohladu nepodstatne.

my tu vospolok chapeme ludi, co su bez seba z androidu ale nemozu viest debatu o jeho skvelosti v objektivne spravnej rovine, bud tomu budes rozumiet alebo vyjdes z tejto debaty s pocitom, ze su tu sami kreteni, co neuznavaju objektivne vyhody niecoho co tvrdis.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

witkoj
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 170
Registrován: sob led 24, 2009 9:06 am

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od witkoj »

Tak ja mám rovnakú skúsenosť ako FILIPSN007.
V rámci nudy a pochabosti som prešiel z iPhone 6S na Samsung Galaxy S7 Edge.
Prežil som s ním 2 mesiace, presne, a už nikdy viac.
Hlavne tie SW problémy boli najhoršie, sem-tam záseky pri obyčajnom prechádzaní obrazoviek, budík nebudil, odpajájali sa BT slúchadlá, ktoré sa mimochodom na iPhone 5S, 6 a 6S nikdy neodpojili.
A to som tam vôbec nepoužíval Widgety, mal som čistý OS, najaktuálnejšiu verziu. Vibrácie telefónu boli mizerné, bežne som ich necítil, akurát ten vibračný motorček bolo počuť, akoby bzučala za sklom veľká nahnevaná mucha. Hlasný reproduktor tiež akokeby hral pod vodou. Skrátka v aute sa s tým nedalo telefonovať s hlasitým hovorom, bolo to tiché a vždy ma zle počula druhá strana. Pri iPhone som bežne telefonoval na hlasito, všetci ma počuli a všetko som počul. Z praxe ešte boli najhoršie tie zahnuté kraje displeja, veľmi zle sa s tým ovládal mobil len jednou rukou, navyše odrážali tie kraje svetlo, vôbec nevidím nejakú pridanú hodnotu alebo zmysel.
A batéria? To bola žalosť sama o sebe. Večer som pri rovnakom využití skončil s 30%, na iPhone 6S s 20%.
A využitie Samsungu? GPS stále vypnuté, wifi zapnuté, BT zapnuté ale k ničomu, prestal som počúvať hudbu, lebo ma nebavilo ustavične nanovo párovať slúchadlá.
Na iPhone 6S stále zapnuté GPS, wifi, BT a spárované Apple Watch, a hudbu som počúval denne.
Apropo, taký obyčajný Waze a Sygic na Samsungu občas nevedel chytiť polohu. A Waze mi pravidelne padal.
Opakujem, že som v Samsungu nič neupravil, mal som v ňom rovnaké aplikácie ako v iPhone, len menej, nedal sa používať. Celkovo Android aplikácie mi prišli dosť mizerne spracované.
Moja skúsenosť je takáto.
iPhone 11, iOS 13.4
Apple watch 5, watchOS 6.2
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2015), macOS Catalina 10.15.4
Apple TV 4K, tvOS 13.4
Apple user from 15.3.2004

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od Anndy »

V podstate OT - nedá mi to k tej T9. Spotlight na iOS nahradí akékoľvek T9. Proste fulltext vyhľadávanie komplet obsahu dostupné všade a hneď.
V zasade inak už ani nevyhľadávam kontakty na volanie/SMS/..., či nespúšťam apky. Rýchle a efektívne a apku kontakty ani nemám na prvom homescreene.
Ale chápem - zvyk je zvyk. Platí to ako všade - zvyky z iného systému nemá zmysel prenášať na druhý. Najmä ak sa líšia filozofiou.
A k príspevku prvému - pointa jeho je aj v tom, že je to užívateľ iOS len si myslel, že by mu mohol nahradiť android tu jednu funkciu, čo iOS nemá. No a zistil, že bohužiaľ - funkcia síce OK, ale zbytok to neuniesol. Teda v zásade objektívna vec pre užívateľov iOS :-))))
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od bedo. »

Hmm, používam iOS od verzie 1 a Android od verzie 2.2, resp. v poslednej dobe skôr MIUI, ktoré má síce korene v Androide, ale je zrejmá aj inšpirácia iOS-om (mne sa teda páči viac, ako iOS od verzie 7, ale to je individuálne). Spomínam to len preto, lebo si nemyslím, že každý Android je automaticky zlý, len si možno pôvodný pisateľ nevybral celkom optimálne.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od pegas »

Mám v rodině Honor 9 a musím uznat, že mě příjemně překvapil. Výkonu haba kuk, svižný a hlavně není nutné ho každý 3. den restartovat. Souhlasil bych s názorem, že špičková Android zařízení fungují dobře.

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od jackherrer »

nejvetsi nevyhoda androidu je imho prilis velka benevolence pri schvalovani aplikaci na google play.. to apple si do appstoru moc balastu nepusti.. jinak jsou ty highendy opravdu srovnatelne.. jde hodne o zvyk.. ja bych sice android mit nemohl, zkousel sem to nekolikrat.. (galaxy S2, S5 a myslim Note 3 nebo 4 - vzdy kdyz byly ty telefony tak nejak max pulrok nebo i min na trhu)

jsou to malickosti, ktere delaji velky rozdil a proto tu vetsina z nas zustane u iphonu "naveky"..
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od Beavers »

jackherrer píše:...ja nevim, mozna sem naivni, ale zatim sem v zivote nemel (realnou) potrebu si hovory nahravat krome toho delat to pro "srandu" ci pro zajimavost, ze muzu.. bavim se o relanem zivote prumerneho obcana, nejsem zadny James Bond...


Nahrávání hovorů má praktický smysl, alespoň pro mě a uvedu příklady:
1. Můj známý se zajímá o hudbu, ale ve svém věku nemá ani chytrý telefon (s aplikací typu Shazam), ani počítač s internetem (ano, takoví už mnozí lidé kolem 70 let bývají), ale má kapesní diktafon. Když někde zaslechne neznámou písničku/melodii a líbí se mu, stihne její část zachytit na diktafon. Mně pak zavolá a tu skladbu mi pustí přes mikrofon, já si ji NAHRAJI, a přestože je to spíše "nachrchlávka" než, aby byla čistá, zkusím ji identifikovat Shazamem ve svém telefonu. V 99% případů jsem mu takto našel všechny údaje o skladbách.
2. Jednám po telefonu s nějakým operátorem (lékařem, úředníkem) a ten na mě chrlí spoustu informací, které budu potřebovat pro další postup. Zapisovat si je a zároveň poslouchat rozhodně ve svém věku nestačím. Rozhovor si nahraji a pak si v klidu informace poslechnu znovu. Použil jsem to mockrát.
Rozhodně ale nenahrávám kdeco a pro "srandu" či zajímavost jsem tuto funkci nepoužil nikdy.
(Funkce nahrávání hovorů byla již součástí mého telefonu, žádnou aplikací jsem to nemusel řešit.) 8)

To Rony: Proč ten hanlivý název pro Android = Handroid (česky by to bylo Hadroid)? Jak by se ti líbilo, kdyby někdo nazýval iPhone třeba siPhonem? :D
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od rony »

Podmienovaci sposob nie je potrebny, taketo vyrazivo je uz hojne pouzivane. Zaroven som pouzil aj nazev iOvce. A rovno na seba :-) Takze sa ni paci viac nez komukolvek, kto ho pouzije. ;-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od jackherrer »

Bea: tak tomu rozumim, ale stejne mi to (snad zatim) k nicemu neni - to nahranvani hovoru.. ale je to jen muj subjektivni nazor.. diky za rozsireni obzoru :)
I will maintain an attitude of open-mindedness.

pabo
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pon led 22, 2018 10:32 am

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od pabo »

Ale pánové, podívejte se třeba na srovnání Huawei Mate 10 (pro) a iPhonu X....... https://www.youtube.com/results?search_ ... ate+10+pro

Huawei Mate 10 pro 6/128 GB 20990 kč
iPhone X 3/256 GB 34490 kč

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od jackherrer »

jak jsem predpokladal, iphone vyhral ikdyz ma skoro 2x nizsi vykon zeleza (papirove).. jeste by bylo zajimave srovnani po nainstalovani vsech appek co by dotycny pouzival a treba po pul roce pouzivani.. to by bylo jeste zajimavejsi..
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od rony »

Ja si myslim, ze je uplne zbytocne porovnavanie. Teda, nech sa porovnavaju trebars iPhone X s iPhone 8. Alebo nech sa vsetky tie Huaveje porovnavaju s pristrojmi pre tu istu cielovku. Obavam sa, ze cielovka iPhonu sa zoskupuje z ludi, ktorym je putna tabulkove cislo. Chapem vsak, ze ak by v takom hybridnom porovnani nahodou vyslo nejake cislo pre iPhone lepsie, tak magor si ho kupi a bude prekvapeny, ze to nie je Android. A to je problem tych porovnani :-) iPhonistu asi tak velmi nezaujimaju a ked uz, tak vid priklad filipsona, chcel by vediet, ktory android je lepsi od ineho androida. Aj to vsak len ak uz chce iPhonom placnut. Ja si myslim, ze to tak vidim, nie, ze je to pravda alebo ze je to nazor, ktory mi "nechcete brat ale...'"

S oblubou hovorim, ze papierove cisla iPhonov neovladam a hlavne ODMIETAM ovladat :-) pretoze to beriem za krabicku na pouzivanie. Nesutazim s tym. Tiez s oblubou hovorim na otazku, aky to ma display, ze lepsi :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od bedo. »

hlavne tie priblblé porovnania typu "koľko trvá zapnutie" a pod., ako keby to človek robil každý deň... rovno také videá vypínam...

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od sharkee »

přestože mám Android rád a iOS jsem zkusil z nudy, tak musím říci
1) ono sekání na TOP produktech s Androidem jsem nezažil, byť reakce není tak rychlá jako na iOS
2) jsme rád, že tady ANdorid je a inspiruje iOS, ano, dnes je tomu již několik let opačně
3) už by se mi špatně vracelo, zrovna včera jsem se koukal, na FindMyPhone, neboť jsme nastavoval další SE pro děti a zjistil jsem, že máme doma už asi 12 HW od Applu - iPhony, iPady, MBA, ATV, AW...jsem v pasti a není mi tam nejhůř, ale pokud půjde Apple cestou mi nevyhovující, převedu vše na Android a Windows, nemám s tím problém, všechny ty systémy jsou fajn, je to jen o uživateli
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od Julek »

Od dob iPhone 1 jsem neměl (až na BB) jiný telefon. Na druhou stranu takový Sansung S8 je nádherné zařízení, prostě je, systém atd hodnotit nebudu, neměl jsem a ani nemám potřebu to zkoušet, ale pěkněj je moc :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od bedo. »

mne zasa Samsung nehovorí nič - držím sa zásady, že poriadny telefón má logo výrobcu len na zadnej strane ;)

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od jackherrer »

rony píše:S oblubou hovorim, ze papierove cisla iPhonov neovladam a hlavne ODMIETAM ovladat :-) pretoze to beriem za krabicku na pouzivanie. Nesutazim s tym. Tiez s oblubou hovorim na otazku, aky to ma display, ze lepsi :)


ja je taky neovladam, ale bylo to uvedeno v tom videu co posilal pabo (srovnani huawei P10 a ipX)


sharkee píše:přestože mám Android rád a iOS jsem zkusil z nudy, tak musím říci
1) ono sekání na TOP produktech s Androidem jsem nezažil, byť reakce není tak rychlá jako na iOS
2) jsme rád, že tady ANdorid je a inspiruje iOS, ano, dnes je tomu již několik let opačně
3) už by se mi špatně vracelo, zrovna včera jsem se koukal, na FindMyPhone, neboť jsme nastavoval další SE pro děti a zjistil jsem, že máme doma už asi 12 HW od Applu - iPhony, iPady, MBA, ATV, AW...jsem v pasti a není mi tam nejhůř, ale pokud půjde Apple cestou mi nevyhovující, převedu vše na Android a Windows, nemám s tím problém, všechny ty systémy jsou fajn, je to jen o uživateli



1) jo, ty TOP produkty(=highend) jsou oproti mid a lowendum proste nesrovnatelne
2) z androidu se urcite taky krade, ale nejvic je vykradena cydia (resp. jailbreaknuty telefon).. napr. horni lista ve forme SBSettings z Cydie si zde jiste mnozi JB matadori pamatuji jako must-have tweak po JB ;)

nicmene byl to android kdo jako prvni zkopiroval koncepci iphonu, na to nezapominejme, vdecime za to hlavne Jobsovi..

a ten prvni android to zase zkopiroval od Blackberry :)))

https://tinyurl.com/yabxcuww
I will maintain an attitude of open-mindedness.

trminek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 02, 2010 10:14 pm

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od trminek »

Jinak k tomu zpracování hran, klidně mohlo jít o nějaký problém na výrobní lince, který postihl určitou sérii výrobků. Já například na jednom iPhone X ze tří měl na té hrance u displeje normálně vidět po celém obvodu zuby od frézy. Takže se to může klidně stát i u prémiového kusu. Nemyslím si, že by to vyráběli levně a draze...

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od pistak »

Ja sa pridam, tiez som svojej zene vravel nech si kupi samsung galaxy s7 ze je to sikovny telefon, aj dobre vyzera... no a ten mobil je fajn, ale ako sa pise v uvodnom prispevku:
1/ telefon obcas sam vypinal zvuky, a to aj budik a zvonenie. Nepomohlo nic ine len restart ci rucne cistenie co je v nastaveniach.
2/ telefon v puzdre spadol z vysky 50cm na dlazbu a rozbil sa displej (vymena by stala kolo 170€)
3/ videa prehrava ako sa mu chce.

Ale ma aj plusy:
Fotak v horsich podmienkach je podstatne lepsi ako na iphone (porovnavam s 6s+)
Plno roznych nastaveni.

Ale celkovo moje pocity su take ze ostavam s iphone a len co nasetrime tak kupime iphone aj zene :)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od Julek »

jackherrer píše:nicmene byl to android kdo jako prvni zkopiroval koncepci iphonu, na to nezapominejme, vdecime za to hlavne Jobsovi..


přesně tak 8)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Koudy69
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 219
Registrován: úte bře 08, 2011 9:56 pm

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od Koudy69 »

Ano Samsung Galaxy s8 je opravdu krásný telefon. High end vyladěny oproti jiným lépe. Funguje rychle dobře spolehlivě. Ale mám ho půl roku a některé věci mě vytáčeji do Běla. Jako vážně neexistuje app třetích stran která by byla kvalitou jako facetime. Proč?. Jako vážně padání aplikaci a zaseknuti. Vím budete namítat ale to jsou app dohrane přes Google play. Ano ale aplikace velkých firem YouTube, Facebook atd... Zamračení widgetu Gmail. Gmail jako vážně Google appka.

Mám senzor duhovky super. Funguje velice dobře. Ať si každý říká co chce funguje, ale to jako vážně sním odemknu telefon a tod vše. Žádná jiná app ho nepodporuje.

Jako vážně, že mi tak 5x do měsíce nějaká seknuta app vycuca baterií o 50% za dvě hodky než si všimnu, že mi topí telefon.

I když je s8 krásný a na android vysoce odladeny telefon. Chybí mi ten jemný důraz na detail.

A proto jsem dnes objednal iPhone X a vracím se k ios.

Tato zkušenost mě stála nemalý obnos peněz.

Vím že X je hodně drahé, ale investují do něčeho co prostě jede na vlně kterou mám rád.



Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk

radovan255
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: ned led 31, 2016 5:42 pm

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od radovan255 »

Tiez som si povedal ze dam sancu aj druhej strane, ked to tak kazdy ospevuje. Po odumreti baterie na iphone 5 som sa velmi dlho rozhodoval a volba padla na Huawei P9. Prve dva tyzdne nadsenia opadli a isiel prec. Vymenil som ho za Samsung S7. Musim uznat ze oproti huaweiu to bol krok dopredu. Co ma hnevalo bol system. Niekedy sa mi stalo ze mi padol samotny touchwiz :Yahoo!: Padanie aplikacii nebolo az take caste, ale jednoducho vyzerali horsie, fungovali horsie, jednoducho nebola to taka kvalita. Predal som ho a uz ked som chcel ist na ios, dostal sa mi do ruky S7 Edge. Bolo to to iste ako S7 akurat ma vacsiu bateriu takze po mesiaci som ho predal. Objednal som si Iphone 8 plus a bol to konecne nadych na plne pluca. Ziadne neduhy ios 11 nepocitujem.

Najviac ma ale hnevali aktualizacie systemu. Vyssiel novy android a na vtedy vlajkovu lod od samsungu vysla o cca 8 mesiacov. WTF? A na tablet co som mal Huawei mediapad M3 (najvykonnejsi android tablet tych ciach) vysiel android Nougat tyzden po predstaveni android Oreo :good: Takze rok omeskanie. Bohuzial, za toto odomna vyrobcovia prachy nedostanu...

hurrican
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: ned dub 04, 2010 4:11 pm

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od hurrican »

Včera som si prečítal toto vlakno, pekne napísaný prvý príspevok. Napadlo má že to že napr. nezvoní budík je ozaj dosť veľký pruser a čo sa mi nestalo. Dnes ráno namiesto budíka len vibrácie (iPhone X 11.2.5 ) mal som nastavené dva budíky a ani jeden nezvonil (ani pri posuvavani budíka) tak že asi zblblo zvonenie budíka. Pozrel som do zvonení budíkov a ani jedna melódia (pri výbere) nehrala len vibrovalo. Telefón som ešte nerestartoval ale toto by sa ozaj nemalo stavať. Tichý režim som nemal (aj keď aj pri tom budíky zvonia). Pri iPhonoch som od 3GS a nikdy som takýto problém nemal. Stalo sa Vám to niekomu na iOS ?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Budiky na iPhone X [offtopic]

Příspěvek od rony »

hurrican: Budiky... pred par dnami som si vsimol, ze mam moj obvykly budik vypnuty. Neviem si vsak za boha spomenut, ci som ho pocas dovolenky nevypol v rozospati rano alebo co :-) Takze tato zahada mi zostane skryta :-) Mam totiz 4 ks budikov, tri pouzivam jednorazovo - tie sa spravne vypinaju samy. Ten jeden sa spusta len v pracovne dni. Iny pripad som uz nepostrehol. Sme mozno ale na ceste offtopic.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Ej.Kej.Ej.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 189
Registrován: pát črc 12, 2013 4:17 pm

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od Ej.Kej.Ej. »

Teraz neviem, či mám závidieť autorovi tohto vlákna, alebo ho ľutovať, že v živote neurobil väčšiu chybu, ako keď skúsil android. Chválabohu, že nemá každý podobnú potrebu vyplakávať. Android nie je dokonalý, ale to nie je ani iOS a nikdy ani nebude. Na každom systéme sa dá nájsť toho veľa, čo je draka. Lenže doťahovanie nadšencov androidov a iOviec sa neskončí nikdy. iOS treba reštartovať tiež. Keby bol taký úžasný, tak ho jabko nemusí tak často opravovať predsa. Skúsil som Android, windows mobile, BlackBerry, iPhone a áno. Aj mne iPhone vyhovuje asi najviac, ale žiadny z nich nie je bez chýb. To by tu ani nemuseli byť vlákna s desiatkami stránok pri jednotlivých verziách iOS a sú. Prečo asi? :)

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od sharkee »

přesně tak
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od pegas »

Když jste si dřív kupovali Apple, tak jste věděli, že od prémiové značky dostanete přelomové inovace, bezprecedentní kvalitní zpracování a odladěný OS. Bohužel už ani jedno neplatí.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od Anndy »

Najhorsie je vsak, ze alternativa v podstate nie je. To co som mozno niekedy u apple mal, inde nedostanem. Na druhu stranu dnesna vyhoda apple je v prepojeni. Mozno v minulosti exceloval viac v dokonalosti typu jedneho zariadenia, dnes je podla mna najvacsia vyhoda prepojenost, i ked ani detaily vsetky nie su zanedbane (len ich je vela a nie vsetky sa stihnu vychytat vcas). A to v tom, ze funguje. A v tomto je celkom slusne pred konkurenciou. Aspon ja si to myslim.
Kazdopadne malo prinosna debata - kazdy si musi vybrat podla preferencii a poziadaviek - na stastie je z coho vyberat a ja sa aj tesim, ze konkurencia sa apple blizi, alebo ze apple nieco obcas pokazi. Lebo takto ma apple prilezitost poucit sa a zlepsovat sa.

Ja osobne si neviem predstavit, ze by sa mi prestal pacit nejaky iphone a zacal pozerat nieco s androidom. Proste viem, ze k mojmu macu a applewatch a tabletu nemozem mat android bez straty inych horsich veci (pre mna horsich). Tak isto ale stale ma u mna apple urcite caro puzivania - ci je to ios, mac os alebo aj samotne zariadenie. Je to stale pekny kus hw s urcitym carom pri pouzivani.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

nunas
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: úte zář 12, 2017 7:48 pm

Re: Právě jste se rozhodli koupit Android? READ ME!

Příspěvek od nunas »

Dnes jsem po roce musel pouzit androidi telefon, sluzebni Lenovo a byl to hroznej zazitek, zatuhly aplikace, sama aktualizace... a pak jsem vzal do ruky 8cku a Mcbook a rj na zemi, bleskove otevirani aplikaci, na obou zarizeni to samy, mne nikdo uz do androida nepresvedci


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?

Odpovědět