Iphone 5s - U2 čip problém

Odpovědět
LenyF
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: úte lis 21, 2017 12:30 am

Iphone 5s - U2 čip problém

Příspěvek od LenyF »

Ahoj, asi 14 dnů se u 5s rychle vybíjí baterka a telefon občas hřeje. Myslím, že se poškodil U2 chip, jak jsem vyčetla na diskusích. Nedávno jsem si koupila v Euronicsu necertifikovanou nabíječku. Telefon jsem chtěla dát mamce, protože budu mít nový telefon. V takovém stavu jí ho dát nemůžu. Nevíte, kde v Brně by mi mohli vyměnit U2 čip a kolik asi stojí taková výměna? Předem děkuji za odpovědi.

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Iphone 5s - U2 čip problém

Příspěvek od iTukan »

Nevím, jestli to tam dělají, ale výměnu baterie provedli na počkání. Za zavolání nic nedáš - www.iphonebrno.cz
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Iphone 5s - U2 čip problém

Příspěvek od Tony1 »

Vidím že tu je jen jedna reakce a odpověď, tak že dodám já svuj komentář s tím že se podívej na toto vláknona, když tak napiš určitě ti pomžu kontakt ve vláknu. iPhone 5S U2 IC chip problém?
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Gorrus
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: ned kvě 12, 2019 2:48 pm

Re: Iphone 5s - U2 čip problém

Příspěvek od Gorrus »

Ahoj Tony, mohl by si mi na Tebe zaslat emailovou adresu prosim?? Kdysi jsem Ti posilal iphone 5s na vymenu ic chipu, vse bylo skvele a chtel bych Te poprosit, zda by jsme se nedomluvili na iphone 6s vymenu ic chipu. Kdyztak me muzes kontaktovat take na: crimg@seznam.cz

Ps vlakno na ktere si dal odkaz je jiz par mesicu nedostupne

Dekuji,

Pavel

Odpovědět