iPhone X - reakce a zkušenosti

Odpovědět
Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

ved aj to moze byt problem, mozno vacsi ako leby bolo menej husto (ludi), nie si sama na toe btsky a vzduch nie je neobmedzeny, takze vela mobilov naraz...
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od iTukan »

siana píše:Měla jsem to nastavené jak píše iTukan, čili LTE-pouze data a hovor se přerušoval. Ještě zkusím přepnout na 3G podle rady Ronyho.Je mi to ale divné, žiju v Praze a okolní paneláky jsou osázené BTS-kami jako ježek v kleci. :D

Pokud jsi mela LTE pouze data, tak na 3G nic nevyresis, pres nej se hovory neuskutecnuji. Nejspis mas byt na rozmezi pokryti signalem ze dvou BTS a pri zmene mistnosti se telefon prehlasuje k jine BTS, coz asi dela problem. Ja mam podobny problem s O2 v praci a to jen na stole, tj. v rozmezi cca 1,2m bez prekazky. Kdyz polozim tel. na druhy konec stolu, je problem s prijemem hovoru. :(
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

siana
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: pát led 04, 2008 10:34 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od siana »

@iTukan: Díky, taky jsem si to myslela, úplné vypnutí LTE nic nevyřešilo. V našem rohovém domě asi přijímám signál jednak z BTS na paneláku naproti nám a v jiných částech bytu z asi 1 km přes údolí vzdálené BTS. Už to dál řešit nebudu. Díky všem za názory. :-)
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Monterey12.0.1
Apple Watch 5 - silver case; 40 mm, watchOS 8.1

honza.mac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 311
Registrován: čtv bře 22, 2018 4:16 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od honza.mac »

A já bych to řešil ale s operátorem ...
Je evidentní že nemá ve vaší lokalitě v pořádku síť.
Honza.Mac
iPhone 11 128GB
iPad Air 2 64 GB
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/1TB SSD OWC
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 8TB WD Red

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Dave »

siana píše:Ahoj, mám malý problém k objasnění. Bydlím v paneláku, mám iP X a operátora Vodafone. Když přijmu hovor a jdu do jiné místnosti, stává se pravidelně, že neslyším protistranu, ale hovor přitom normálně pokračuje. Může to být rušením signálu panelem? Už mi to dělal iP 6, respektive právě proto jsem šla do iP X. Předtím u jiných modelů iP jsem toto nezaznamenala. Nastavení operátora mám v pořádku.


Ahoj, pokud máš Vodafone tak ti doporučuji zapnout si voLTE (pres samoobsluhu - volte, wifi volání).
V nastavení potom v mobilních datech zapni povolit lte - hlas a data
+ si zapni wi-fi volání (jestli si doma připojená na wifi, nebudeš mít už nikdy problém se signálem)
jde o to že s tím nastavením co máš ted, při vytočení hovoru ti hovor padá do 2G sítě, a je dost mžné že v tvé lokalitě 2G není a proto máš špatný signál. naopak LTE tam můžeš mít a proto hovor skrze LTE bude čistější.
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

siana
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: pát led 04, 2008 10:34 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od siana »

Dave, děkuji, udělala jsem to tak a už je to v pohodě. :-)
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Monterey12.0.1
Apple Watch 5 - silver case; 40 mm, watchOS 8.1

mareko
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pon dub 09, 2018 7:47 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mareko »

Zdravím,
chci se Vás uživatelů Xka zeptat, zda má smysl přecházet z iP7 na iPX. Na iP7 mi nic nevadí, jsem s telefonem maximálně spokojený, ale mám Xko skvělou nabídku.
Jde mi hlavně o fotogragie, větší displej a výdrž. Jinak iOS jako takové je prostě "stejné".
Dost mě to hlodá, zda do toho jít, nebo počkat až na další generaci.
Díky za reakce.

nunasjiri
Host
Host
Příspěvky: 87
Registrován: pát črc 29, 2016 2:28 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od nunasjiri »

Vahal jsem z 8plus od listopadu a ted se mlatim do hlavy ze jsem nesel hned do Xka. ID face pecka, poklepani na displej taktez, ztiseni zvoneni taktez. Taky dost fotim a zatim velka spokojenost.


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?

siana
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: pát led 04, 2008 10:34 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od siana »

Musím všechno napsané výše jen potvrdit, navíc výdrž baterie bez problémů 2 dny při středním využití. FID funguje perfektně i v noci a v dioptrických brýlích. V čepici ani ve slunečních brýlích ne. Mít šanci výhodné koupě, neváhala bych ani na chvíli.
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Monterey12.0.1
Apple Watch 5 - silver case; 40 mm, watchOS 8.1

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Ja nie som moc na veľké lopaty, nakoľko telefón obsluhujem väčšinou v jednej ruke (veľa jazdím). Nikdy som nemal iP plus a môj posledný bol iP7, z ktorého som prešiel na X len z toho dôvodu, že mi odišla po roku úplne baterka. Šiel by som do iP8, ale nakoľko X nie je až taká lopata ako plus, tak som sa po dlhom váhaní rozhodol ísť do neho kvôli deklarovanej dlhšej výdrži batérie oproti iP8. Každopádne, displej v poho, FID a funkcie s tým spojené - OK, fotky neriešim (veď iP7 fotil dobre) a to je tak všetko. Práca s telefónom v jednej ruke je hrozná chytám už kŕče do rúk a nezvykol som si naň ani doteraz (mám ho cca 3 mesiace), sem-tam zamrzne (neviem, či to bolo iOS, len včera som prešiel z 11.2.5 na 11.3, tak uvidím), zvuky mi nejako blbnú a tak. Ale to je už taká klasika od Apple v poslednej dobe, že ich produkty strácajú na kvalite. Každopádne, skôr asi banujem, že som nešiel radšej do iP8.

Milhaus65
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: sob úno 23, 2008 9:28 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Milhaus65 »

Zdravím,
když připojím X ko do nabiječky v autě , pustím navigaci tak se mi po pár minutách lehce sníží jas. Odpojím, je ze zadu teplý a po pár minutách v kapse se jas opět vrátí .
Současně se telefon při navigování nenabije na víc než 80-85 % na 300 km trase.
7+ toto nedělalo a nabijelo se na 100%
Poznatky ?
iPhone X 256 GB
iPad Air 2 128 GB SG
iPod Touch 64 GB

Ladin
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: sob dub 11, 2015 6:45 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Ladin »

Me to xko dela, a delala mi to i 7, 6s a 6. Vzdy kdyz jela navigace, bylo teplo a jas byl na max tak se postupne snizoval a nabijeni taky nejelo naplno.

cleo.25.gr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: úte led 21, 2014 12:53 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od cleo.25.gr »

Ja som nič podobne nezaznamenal ani na 6,6s+, 7+ a ani na Xku.
Možno preto lebo keď je teplo pustím klímu a mám ju nastavenú na predné sklo. Tým pádom nie je telefón horúci a nabíjanie ide v pohode. No niekedy keď viem že idem iba rovno tak displej jednoducho vypnem. Nemám ho pripojený do nabíjačky ale do radia. Tam si mimo iné prehrávam či už hudbu alebo film z IP.


Sleduj http://spravodaj.madaj.net/
iPhone X

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Zdravím. Nenašiel som tému týkajúcu sa môjho problému, tak to dám sem. Mám dosť vážny a súrny problém, tak by som rád vedel, či niekto s tým mal už skúsenosť a teda poprosil o radu.

Dnes mi z ničoho nič po skončení GSM hovoru prestalo fungovať práve GSM volanie. Zistil som, že keď mám zapnuté 4G, tak mi neukazuje žiadny signál (obr. 1), ak 4G služby vypnem, tak paličky na signál sa mi zobrazia, ale sú šedé (obr. 2). To už môžem aj využívať dátové služby E alebo 3G podľa pokrytia, ale GSM sieť nefunguje aj tak. Pri vytočení hovoru to spadne a samozrejme som nedostupný aj pre prijímanie hovorov.

Je to dosť naprd, nakoľko som v práci a na cestách a telefón potrebujem. Ešte poznamenám, že som si požičal na skúšku druhý telefón a tam fungovala SIM-ka normálne. Skúsil som všetko - flight mode, reštart, vypnúť, nič nepomohlo. Už zostáva jedine reset telefónu. Mám so sebou aj MBP, takže by som skúsil ešte to, ale to by som najradšej skúšal niekde, kde mám prístup na wifi. Ďakujem za rady.ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

no, pojdes do autorizovaneho Apple servisu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

Ještě bych zkusil reset nastavení sítí. Data zůstanou. Pokud toto nepomůže, pak jen čistá instalace a potom reklamace. :(
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od serwo »

rony píše:no, pojdes do autorizovaneho Apple servisu.
Tak toto je, myslím si, asi najpravdepodobnejšie. Keby ale bol aspoň nejaký v okolí, šiel by som tam rovno hneď. No najbližší cca 500 km, takže jedine objednať kuriéra.

mike-biker píše:Ještě bych zkusil reset nastavení sítí. Data zůstanou. Pokud toto nepomůže, pak jen čistá instalace a potom reklamace. :(
Aj toto ešte skúsim, i keď moc šancí tomu nedávam.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

serwo: pozri tu https://www.swissservice.sk/apple/postu ... eklamacii/
Doprava zdarma, po telefon si kuriera poslu, servis je autorizovany.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Joj, žijem mimo SR.

ghost_dragon
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 130
Registrován: pát zář 11, 2009 8:23 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od ghost_dragon »

Přátelé,

mám asi 2 měsíce iPhone X a všiml jsem si, že po půlnoci mi telefon stahuje nějaká data (třeba 280mb). Za poslední 4 dny mi iPhone stáhl 1gb dat - vždy po půlnoci. U aplikací mám vše povypínané a na předešlém iPhonu 7 Plus to nedělalo. Nevíte, co s tím? Jelikož necelých dvou týdnech mám tímto stylem po FUPu. Doma mám telefon připojen na Wi-Fi, asistent Wi-Fi vypnutý
iPhone X 64gb Silver
iOS 11

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

Takze klasicke otazky, ktore by si mal ako prve uviest:

1. zapnuty backup do iCloud?
2. zapnute automaticke update aplikacii?
3. zapnute icloud photo library?
4. mas/nemas telefon na celu noc napojeny na kabli nabijacky?

Co hovori prehlad spotreby (Nastaveni, Mobilne)? Ktora polozka ti najviac spotrebuva data? Vies, ktora polozka narasta vtedy o polnoci?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ghost_dragon
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 130
Registrován: pát zář 11, 2009 8:23 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od ghost_dragon »

1.) záloha zapnuta
2.) autentické aktualizace také, ale vypnuto přes data
3.) fotky jsou na Google Photos - opět povoleno jen Wi-Fi
4.) podle kapacity baterie, někdy ano, někdy ne

Nejvíce spotřebovává SMS služby (cca 0,5gb) a push notifikace (do 100mb). A jelikož iPhone nemá časové rozpětí na data, tak netuším, jinak bych se neptal.
iPhone X 64gb Silver
iOS 11

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

Najprv:
1. na par dni ju vypni. Sleduj zmeny spotreby.

Ked skoncis, tak potom:

2. na par dni to vypni. Sleduj zmeny spotreby.

Ked skoncis, tak potom:

3. Google Photos asi na pozadi neaktualizuju. Takze uplne vylucujes, ze to ma nieco spolocne s nativnymi Photos, ano?

Ked skoncis, tak potom:

4. Skus natrvalo mat mobil celu noc na drate. Sleduj zmeny spotreby.


Na akykolvek typ problemu je VYLUCOVACIA metoda najspolahlivejsi postup hladania priciny problemu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ghost_dragon
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 130
Registrován: pát zář 11, 2009 8:23 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od ghost_dragon »

Provedu. Díky moc.
iPhone X 64gb Silver
iOS 11

zidbure123
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: čtv úno 01, 2018 10:22 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od zidbure123 »

Ahoj,

nevím jestli je to jen můj problém nebo i u vás. Ale při sledování živého vysílaní na instagramu se mi zahřívá okolo foťáku iphone x, jinak skoro vůbec. Nevíte, proč to tak může být zrovna u vysílaní ?

hurrican
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: ned dub 04, 2010 4:11 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od hurrican »

Zdravicko, vyskytol sa u mna problém s prehrievaním (ak to teda neni vlastnosť) viem že každý iPhone sa po čase záťaže začne hriat, dokonca aj pri Antutu to tak beriem že ho vyťaží maximálne a ďalšie testy majú už menšie skóre veď čo je to len benchmark ale problém nastal pri hraní. Hrám hru (Radiation city) a po pár min (10-15) je telefón už dosť teplý až horúci čo by mi ani tak nevadilo ale hra začne sekať (aj sa zníži jas) čo už ako vlastnosť neberiem. Načo tam potom dávajú taký výkonný procesor ktorý sa pri zaťaží nedokáže uchladit a podtaktovava sa. To naozaj je to len na FB a ostatne kraviny ? Alebo je to na reklamáciu alebo nejaké rady ? Ďakujem

Edit: počas písania príspevku sa troska schladil a aj jas sa začal zvyšovať a ako som sa vrátil do hry tak už išla plynulo ale do minuty sa zasa začal znižovať jas a išlo to pomalšie a pomalsie

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Prosím vás, dá sa odblokovať iPX, ktorý je na blackliste? Dík.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Tony1 »

Jaký operátor??
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Fúha, to ja neviem. Telefón nie je bloknutý na jedného operátora. IMEI je na blackliste z dôvodu (pravdepodobne) neplatenia faktúr za paušál. Vybraný bol v januári na akciu u operátora Telia Norway a fungoval normálne, kým teda nebol bloknutý teraz v apríli. Ale tak keď bol vytiahnutý z Telie, tak asi tí ho blokli.

hurrican
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: ned dub 04, 2010 4:11 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od hurrican »

Zdravicko ešte k tomu zahrievaniu čo som písal vyššie. Mobil som mal v aute na palubovke a na ňom pustený navigáciu Google Maps asi pol hodinku (bez nabíjačky) mobil sa tak zahrial, že stiahlo podsvietenie na minimum a nedal sa ani používať. Strašne zasielaný ostal, multitasking sekal úplne až kým nevychladol. Viem že na palubovke je teplo, ale pri starších iPhonoch som používal navigáciu bežne s nabíjačkou (na čelnom skle) a vonku nebolo 20 stupňov ale aj cez 30. Je to normálne pri iPhone x a že sa ani neda hrať náročnejší hra lebo sa mobil zahreje a začne sekať ?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

mozno obal, co dobre izoluje

edit: tj. dat prec obal, co brani odvedeniu tepla
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Alebo držiak pred výduch klimatizácie :-)
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Predchádzajúce iPhony mali hliníkové telo, iP8 a iPX majú sklenené. Možno hliníkové vedeli lepšie odvádzať teplo ako sklenené a toto je možno dôsledok.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

honza.mac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 311
Registrován: čtv bře 22, 2018 4:16 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od honza.mac »

Hry nehraji, max prší či mariáš, mám iPhone 8, zahřívání nepozoruji .
Navigace Sygic a iGO puštěné stále (cestuji po Evropě), iPhone v iOttie iTap Wireless Fast Car Charger a telefon je taky OK. Nezahřívá se ani když jej mám se zapnutou navigací v “obyčejném” magnetickém iOttie držáku bez nabíjení.
Honza.Mac
iPhone 11 128GB
iPad Air 2 64 GB
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/1TB SSD OWC
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 8TB WD Red

hurrican
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: ned dub 04, 2010 4:11 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od hurrican »

Písal som tu dávnejšie o prehrievania a následnom spomalení iPhonu pri určitej hre. Teraz sa mi to začalo stávať už aj pri PUBGku. Hra to tu niekto ? Neviem či je to zvýšeným jasom ale keď hrám na maxime (grafika, framerate) tak po chvíle začne hra neskutočne trhať a telefón je až žeravý vzadu a aj po bokoch. Pomôže keď vypnem display na pr sekúnd a potom to zasa par sekúnd netrhá. Skúšal som a nejaké návody (reset nastavení telefónu, vypnutie osviezovanie aplikácii na pozadí ) nič nepomohlo. Myslite že je to na reklamáciu ? Uznajú to alebo sa vykrutia že to je vlastnosť. Keď som znížil grafiku na minimum tak to vydržalo dlhšie.

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Vitezslav2 »

Ahoj, chtěl bych se zeptat majitelů iPhone X na fotoaparát. Já když vyfotím nějakou fotku, tak to co je na fotce v rohách tak je protažené. Nejvíce je to patrné, když je v rohu hlava nebo obličej. Máte to taky?
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

Jirka_S
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: čtv srp 27, 2015 4:01 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Jirka_S »

Přirozený jev krátké ohniskové vzdálenosti.

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Vitezslav2 »

Takže je to normální? U iP7 mi to nedělalo.
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Dave »

nevim no, já nic na fotkách protažený nemám. fotky jsou v pohodě
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

tomas89
Host
Host
Příspěvky: 52
Registrován: stř lis 26, 2008 2:48 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od tomas89 »

Ahoj . Mel bych jednu otázku . Vyplatí se koupit ted Xko , nebo mam spis počkat do září na nove modely ? Slysel jsem ze Xko se pak uz prodavat nebude

Odpovědět