iPhone X - reakce a zkušenosti

Odpovědět
Razr
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 92
Registrován: úte zář 09, 2008 7:42 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Razr »

mike-biker píše:Jaký kdo máte model?
A1865 nebo A1901?


V EU se dává jen ten druhý (Intel modem)
iPhone X, iPad Pro, MacBook Pro, Apple Watch Series 2

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

No jo no. . Podlo toho CDMA to je jasné. Pzt. Qualcomm má mít lepší parametry. :(
https://www.reddit.com/r/apple/comments/79k7vr/iphone_x_qualcomm_vs_intel_battery_life_real/.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

witkoj
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 170
Registrován: sob led 24, 2009 9:06 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od witkoj »

S tým názvom to nejak nedomysleli, ako čítam, pre mnohých z Vás je to skrátka "X-ko" a nie "desať".
Snáď budete spokojní.
iPhone 11, iOS 13.4
Apple watch 5, watchOS 6.2
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2015), macOS Catalina 10.15.4
Apple TV 4K, tvOS 13.4
Apple user from 15.3.2004

Marky1980
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 316
Registrován: čtv pro 11, 2008 3:45 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Marky1980 »

http://style.hnonline.sk/tech/1055838-v ... -slovensku Podla tohto clanku ma O2 dostatok mobilov pre cele Slovensko a aj najlacnejsie

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

Už od oběda jej mám taky. Můj první iPhone, který jsem před nákupem neměl v ruce.
Za mě wow wow wow.
Zpracování, displej, velikost...
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

Datart už má dodání další vlny na leden 2018. :D
Na mě se nedostalo a to jsem objednával hned ráno. Nicméně mám svůj kousek z iSetosu a tak je vše jak má být. 8)
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

Tak to je hustý, přes den jsem v Datartu pokud se nepletu viděl 10.11.

Kony.cz
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 926
Registrován: pát črc 17, 2009 2:01 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Kony.cz »

Tak uz si snim taky hraju.neskutecna vec... presne jak jsem si to rikal WOW efekt byl a velikej.

Jen otazka, lze nastavit aby po sejmuti obliceje se telefon hned odemkl na plochu a nemusel jsem tahat prstem od spoda nahoru ??
[*]iPad 2 Wi-Fi 16 GB Black JB
[*]iPhone SE 16 GB Gold
[*]iPhone 6 16 GB White
[*]iPhone X 64 GB Black

martasx1
Host
Host
Příspěvky: 110
Registrován: sob čer 29, 2013 12:35 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od martasx1 »

Nelze
Iphone X 64GB
IPhone 7 128GB

Kony.cz
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 926
Registrován: pát črc 17, 2009 2:01 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Kony.cz »

Tak to je skoda
[*]iPad 2 Wi-Fi 16 GB Black JB
[*]iPhone SE 16 GB Gold
[*]iPhone 6 16 GB White
[*]iPhone X 64 GB Black

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Petrt »

Co maximální jas displeje? Na Mobilnetu o tom byla zmíňka a přestože jsem zatím nenašel žádná čísla, pokud je dle nich max. jas na cca polovičce proti Note 8, tak je to sakra málo.

Pro porovnání:
iP6 má 606 nit, iP6s kolem 550 nit, iPSE má 606 nit, iP8 má 663 nit, Note8 má 518 nit
zdroj měření: www.phonearena.com
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

Jakoze odemknes ksichtem, ale pak musis stejne prstem zpristunpit hlavni plochu? To snad ne!
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

pablo666
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 668
Registrován: pon pro 28, 2009 1:32 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od pablo666 »

Sharkee presne tak.
iPhone 11 pro 256gb space grey
iMac 21,5 (Late 2012) osx Mojave
iPhone 7 Black 256gb. O2 sk
iPhone SE Gold 128gb O2
Macbook late 2007,13'3 White,3gb ram ,HDD 250gb,OS X LION
iPhone 4S White 32gb iOS 7.1.2 JB-Pangu 1.0.0
iPhone 3GS 16gb iOS 5.1.1 JB Jailbreakme.com

casesik
Host
Host
Příspěvky: 126
Registrován: čtv pro 11, 2014 11:53 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od casesik »

Se docela divím u touchid to jde vypnout a zrovna u tohohle ne? No možná v ios 12.3 se člověk dočká.

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od gulii »

Tak za me trosku smisene pocity... zpracovani a design je famozni, tam ten telefon nema skutecne chybu. Mam space gray verzi. Co me ale trosku mrzi, je placani mista na displeji. Kdyz clovek telefon pouziva, tak mu to prijde jako mensi model, nez ze by to melo blizk k Plusku. (Osobne prechazim z Plus). A trosku mi vadi nepresnost Face ID, mozna se muj ksicht rano tak zmenil a nastaveni jsem provadel s cockama, ale dnes rano zaboha nemuzu telefon odemknout faceID. Jinak, vcera vecer fungovalo vse spolehlive - navic to swipenuti nahoru, pri odemykani muzete soucasne delat pri koukanim se na telefon, telefon se take odemkne (jak je to rychle). Cili vezmete telefon do ruky a swipe - zadne cekani na to, az se nahore ukaze odemceno.
Jinak mam z Alie cover siliconovej (fakt 1:1 klon, super zpracovani, ze jsem to necekal) a v tom coveru telefon je celkem dost macatej. To je ale asi zpusobeno tim, ze Plusko bylo velke a stihle, tohle jak je mensi, tak stihlost zanika.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

Mně osobně LCD OLED nepřipadá oproti předchozí verzi tak úžasný - zatím jsem se nedostal k bližšímu zkoumání, snad tedy dnes.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Ladin
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: sob dub 11, 2015 6:45 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Ladin »

Prosim Vas vsechny X majitele o zkusenosti a posouzeni face id, hlavne napriklad venku kdyz sviti slunce, coz dneska muzete ;-)

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Petrt »

Ladin: s tím si počkej na někoho z Kalifornie ;-). I když bude dnes slunce třeba svítit, tak na letní slunce to mít nebude.

mike-biker: nezdá se ti podání barev, jemnost, pentile matrice (proč ji tam proboha dali??!) nebo něco jiného?

OT: jsem moc rád, že jsem letos nutkání odolal. Zatím je tam pro mě moc "ale".
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Leonko »

sharkee píše:Jakoze odemknes ksichtem, ale pak musis stejne prstem zpristunpit hlavni plochu? To snad ne!

A co je natom zlé ? Podľa mňa je to takto 100x lepšie. Keď mám telefón na stole a chcem si pozrieť len čo mi píplo za notifikáciu tak snáď mi nebude furt skákať telefón do plochy ne? Alebo keď mám viac notifiikácii tak si rovno vyberiem z lockscreenu na ktoru chcem odpovedať/otvoriť ju. To je snáď aj hlavný dôvod, že nemusíš swipovať do lockscreenu a hľadať appku na ploche aby si odpovedal, ale keď pozrieš na telefon tak ti ho rovno unlockne a pomocou force touch možeš rovno aj odpovedať. My príde jak keby tu polovica ľudí platila za telefon 1200 eur len preto aby ho mali a využívate ho jak mike biker. ...

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od gulii »

Tak jsem provedl test a s čočkama i bez čoček funguje FaceID zcela stejně. Takže jsem měl ráno jen nějakej pomačkanej obličej asi :D

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Ono sa to vraj uci. Takze je mozne, ze vam to pojde cim dalej tym lepsie.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Metalgirl »

OT: gulii: Ale dávej bacha, jak už budeš vypadat jak šarpej, tak asi budeš bez šance. :D
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Lifeplus
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 28, 2017 11:17 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Lifeplus »

Taky vlastním Xko od včera (objednával jsem v klidu v Elektroworldu několik 10 minut po zahájení předobjednávek) a zatím jsem s ním spokojený. Face ID funguje překvapivě dobře a přesně. S brýlemi, nocí nebo přykrytou bradou v noci v postely nemá žádný problém. Líbí se mi to workflow kdy člověk používá telefon, najednou zapne aplikaci, která vyžaduje Face ID, tak vlastně nedělá nic navíc. Aplikace se prostě otevře.

Foťák jsem zkoušel jenom v rychlosti a to hlavně portrétový režím. Můj minulý telefon byla 7, která jej neměla. To funguje taky překvapivě dobře a fotografii to přidává profesionálnější vzhled.

Co jsem si oblíbil ze všeho nejvíc jsou gesta. Home mi vůbec nechybí, spíš naopak. Zavíráí aplikaci, přepínání mezi aplikacemi v multitaskingu je rychlé a přirozené. Prostě pecka.

Displej je parádní a to podání černé je masakr. Výřez mi překvapivě nevadí. Takže také spokojenost.

Xko jsem kupoval hlavně z toho důvodu, že vyvýjím aplikace na iPhone, takže chci mít vždy nejvěrnější feeling z toho jak se aplikace používají na nejnovějším zařízení, ale Xko bych neváhal koupit ani jako typický Apple uživatel. Je to změna a já mám změny rád. Kdyby cokoliv někoho zajímalo, tak sem s tím, rád odpovím.

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Dave »

taky jsem spokojen, moje nejoblíbenější funkce je když přijde notifikace, nezobrazí to text nebo obsah té notifikace, až po tom co se na telefon podívám to zobrazí texty to je fakt mazec.
a jak tu někdo zminoval, že je špatné že se telefon hned sám neodemkne, tak je to pěkná blbost. to by mě pěkně štvalo kdybych se chtěl podívat na hodiny a hned se mi odemkl...bych nestihl ani ten čas přečíst jak je to rychlý.
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

Face ID funguje poměrně hodně spolehlivě, je tedy o něco pomalejší, než Touch ID, ale bude to hodně o zvyku. Myslím, že v další verzi už to bude zase o úroveň jinde a určitě bude lépe řešený přední panel. Mám na mysli to poměrně nešťastné vykousnutí, které podle mě v příští verzi již rozhodně nebude! :)
Nezávidím vývojářům, některé aplikace třetích stran s těmi rámečky jsou úděsné. :evil: , musí se to pořešit nějakým přizpůsobením.
Telefonu nelze skoro vůbec nic vyčíst - extrémně špičkové zpracování, které je stejné jako u iPhone 8 a 8 Plus.
Absence Home buttonu je jen a jen o zvyku, za pár týdnů po něm nikdo ani nevzdechne. Display mi přijde poměrně citlivý, vše je ďábelsky rychlé.
Na druhou stranu jsem čekal možná trochu větší rozdíl mezi původními IPS panely a tímto OLED. Což ale znamená, že i LCD byly na velmi nadstandardní úrovni již dříve. :good:
Výdrž nemohu hodnotit, ale za mě spokojenost, cena mi přijde přemrštěná, ale i za ní se jak vidno telefony dlouho na pultech neohřejí. Až se trh nasytí, bude APPLE asi muset zlevnit.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Razr
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 92
Registrován: úte zář 09, 2008 7:42 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Razr »

Pokud myslis pristi verzi jako ten “Xs” model, tak tam vykousnuti zcela jiste bude. Dokonce si myslim, ze s nami bude klidne dalsich par let - tohle vykousnuti je totiz uz jedine, z ceho se da zepredu poznat, ze jde o iPhone - a o to Applu jde.

Face ID se strojove uci, takze by se melo samo vylepsovat. Pristi rok bych ale HW lepsi Face ID necekal, prece jen, touch ID napriklad vylepsili az po 2 letech. Zatim jsem s telefonem nebyl jeste na slunci, kde jsou pry problemy, ale obecne doma nebo venku pod mrakem funguje krasne a spolehlive. Ja jsem z toho telefonu nadsenej, a to snad nejvic ze vsech mych iPhone upgradu - je tam tolik novych veci.

Btw prekvapila me Moneta, jejich appka na bankovnictvi uz jede na X nativne a zaroven podporuje face ID. Uz jen ten Apple pay :)
iPhone X, iPad Pro, MacBook Pro, Apple Watch Series 2

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Leonko »

Asi tak, to vykusnutie tu ostane. Chcel by som náramne vidieť ako by Apple po tom čo rozbehne naplno výrobu znova menil rozloženie všetkých komponentov a navrhoval novú šasi. Neviem si predstaviť Miku kde by si potom akože chcel napchať tých 7 senzorov co tam je? trošku rozmýšľame kým niečo napíšeme ... šak to je práveže najmenšie možné miesto kde sa to ešte dalo použiť.

Lifeplus
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 28, 2017 11:17 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Lifeplus »

Razr píše:zaroven podporuje face ID. Uz jen ten Apple pay :)


Všechny aplikace, které využívali Touch ID podporují automaticky místo něj Face ID. Není třeba nic upravovat, maximálně tak texty. Touch ID a Face ID využívají stejné API.

Razr
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 92
Registrován: úte zář 09, 2008 7:42 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Razr »

To vím, ale u bankovní aplikace přecejen můžou existovat nějaké regulatorní překážky a tím pádem bych se nedivil, pokud by se v appkách snažili nějakým workaroundem povolit prozatím jen touch ID.
iPhone X, iPad Pro, MacBook Pro, Apple Watch Series 2

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

regulaturne prekazky ak su, tak su uz u touchid.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od ssslnieckooo »

Včera večer aj mňa navštívil kuriér a už mám tiež svoj kúsok doma. Prvé dojmy sú fantastické!! Akurát mi príde strašne krehký, puzdro na neho ešte nemám, nerátala som, že tak rýchlo sa k Xku dostanem. Nosím ho teda straašne opatrne :D . Skrátim to:

- Face ID - paráda, predčilo moje očakávania, bola som dosť skeptická, ale zatiaľ maká parádne. Jedine mám pocit, že HB bol rýchlejší, ale aj na to sa dá časom určite zvyknúť.
- Veľkosť displeja - prechádzala som zo 7 Pluska a hoci mal displej o niečo menší, u Xka mi to príde naopak. Subjektívne mám pocit menšieho displeja, keď ich spolu porovnávam, lepšie sa mi pracovalo s pluskom. Tiež asi otázka zvyku. Nemám rada príliš dlhé telefóny na úkor ich šírky. Tiež subjektívna záležitosť.
- Kvalita fotiek - niečo málo som už fotiť skúšala, ale okrem toho portrétového režimu kde sa človek dokáže parádne vyhrať, extra rozdiel v kvalite fotiek oproti plusku nevidím. Možno časom zmením názor, keď ho budem mať dlhšie a vyskúšam fotiť aj v iných podmienkach.
- Spracovanie - to je jedna paráda!!! Ten kovový obvod je proste neskutočný a v tejto silver verzii vyzerá luxusne. Neviem prečo všade hovoria, že mobil sa menej šmýky, pretože asi sa mi viac potia prsty, ale mne sa to sklo teda šmýka parádne, preto sa bojím aj pádu o 1000% viac ako pri plusku. Asi ochranu naozaj netreba podceniť a oplatí sa zainvestovať do ochrany.
- Animoji - tie sa tu zatiaľ moc nespomínali a chápem prečo. Ako je to taká blbosť, ktorá poteší :) ale dokázala by som bez toho kľudne existovať. Asi som už na takéto hračičky pristará :oops:

Zatiaľ toľko k mojim prvým postrehom. Všetkým ostatným čakateľom prajem aby im čas rýýchlo letel, pretože oplatí sa čakať aj investovať :Bravo:
Apple MBP with TouchBar 15" 2016  Apple iMac 27" 2013  iPhone X 64 GB Silver  iPad Pro 12,9 Gold Wi-Fi  iPad mini 4 16 GB Gold  Apple Pencil  Apple Watch Nike + 42 mm

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

animoji je mensie pokracovanie toho s cim zacali Apple Watch a iMessage. Reakcie tvorene inak ako slovne. Netvrdim, ze je to jadro konverzacii, no na AW som si zvykol reagovat na spravy prave takto zjednodusene. Preto to nezatracujem. Volba detinskych tvari ma asi svoj marketingovy zmysel.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od ssslnieckooo »

Jasné, na AW aj ja reagujem smajlami, alebo keď sa mi chce tak aj niečo malé nakreslím, práve kvôli rýchlosti a pohodlnosti, že nemusím vyťahovať mobil. Ale keď chceš niekomu poslať animoji, nie je to také rýchle a hlavne medzi ľuďmi ani také pohodlné. Neviem si napr. v mojej práci predstaviť, že by som si vytiahla mobil a robila do neho grimasy, prípadne aj niečo hovorila bez divných pohľadov. Takže pre mňa je v tomto odpovedanie na AW ďaleko diskrétnejšie a rýchlejšie.
Apple MBP with TouchBar 15" 2016  Apple iMac 27" 2013  iPhone X 64 GB Silver  iPad Pro 12,9 Gold Wi-Fi  iPad mini 4 16 GB Gold  Apple Pencil  Apple Watch Nike + 42 mm

shimie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 368
Registrován: pon bře 17, 2008 8:15 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od shimie »

Na mojom Iphone X je spodna hrana pod displejom o nieco viac vystupena ako horna. Nie je to az taka vada, ale prechod prstom po hrane od displeja k lightning konektoru nie je tak hladky, proste citit ostrejsiu hranu. Mate aj vy tento mensi problem? Inac zatial velka spokojnost. Prechod z iPhone 7. Iphone som kupoval v predajni O2, maju ich asi dost, lebo som pisal do a 5-6 predajni a okrem jednej mi vsade potvrdili dostupnos, oboch variant 64 aj 256, farby sede a strieborne. Zobral som sedu 64 gb verziu. Ceny v O2 su tiez bezkonkurencne oproti APR. Vobec som netusil, ze sa mi podari tak rychlo, bez predobjednavky zohnat iphone X.
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

Jak jste na tom s kvalitou hovoru pres BT v aute?
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

Úplně stejně jako na ostatních iPhonech, nepozoruji rozdíl.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Arrow79
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 515
Registrován: pon říj 27, 2008 7:01 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Arrow79 »

Ja som na X prechadzal zo 7plus a v podstate som spokojny, aj ked by som privital, keby bol X sirsi, aspon o pol cm :) Inak nemam velke vyhrady, asi len to, ze treba pockat, pokial budu app upravene pre X. Zatial sa neponahla ani Google velmi a Gmail, Google Mapy, Hangouts este niesu optimalizovane.
Bateriu zatial nehodnotim, tazko povedat ci bude vydrz lepsia alebo horsia od 7plus.
iPhone XS Max 256GB - Space Grey (iOS 12.1)
iPad Pro 9,7 128GB Wifi Cellular - Space Gray (iOS: 12.1)

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

Jedu na iPhone X už druhý den, zatím 41h a 9 h využití - mám 37%. Slušnej oddíl. :)
Jinak vše OK. Příští rok se předpokládají dvě velikosti, což by bylo super. Mně by velikost iPhone 8 Plus nevadila, spíše naopak.
Tento iPhone je trochu úzký, nic s čím by se nedalo žít, ale větší rozměry za mne ANO.. :wink:
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od parmin »

Včera jsem koukal na recenzi Petra Máry a také to tam zaznělo - při přechodu z "plusových" telefonů se X-ko jeví pocitově jako malé, pocitově by mohlo být větší...
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od xslide »

Ted mi došel mail z Apple store že iPhone je připravený k odeslání a strhli peníze.

Přitom jsem měl datum 15 - 23.11. Jste na tom nekdo podobne?
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

Odpovědět