iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Odpovědět
ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od ssslnieckooo »

No ja čo som včera videla na fb od m:zone, mali fotku troch plusiek, dvoch ružových a jedného čierneho a už ľudia, čo objednali 3 minúty po polnoci nedostali nič. Takže to ide veľmi veľmi pomaly.
Apple MBP with TouchBar 15" 2016  Apple iMac 27" 2013  iPhone X 64 GB Silver  iPad Pro 12,9 Gold Wi-Fi  iPad mini 4 16 GB Gold  Apple Pencil  Apple Watch Nike + 42 mm

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od Jadro »

Koukal jsem vcera na istocknow.com a ani v USA to neni s Pluskama zadny zazrak...

Pepeb007xx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 375
Registrován: ned lis 28, 2010 3:45 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od Pepeb007xx »

dnes som po dlhej dobe videl (istocknow.com), ze na dvoch miestach boli aj 7+ JetBlack (v USA a v Japonsku)

..fakt otras
Phone  iPhone 7 Plus 256GB Jet Black Case  Silicone Cocoa PowerBank Xiaomi Mi 10000mAh
Tablet  iPad Air 64GB WiFi Silver Keyboard  Wireless Keyboard

tommygun
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: stř dub 27, 2011 6:58 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od tommygun »

Ja mam prave u JetBlack Pluska na alze .. na cestě. Tak mě zajímalo jestli to něco znamená nebo to znamená, že obecně jsou na cestě, ale ne ten můj.

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od Leonko »

tommygun píše:Leonko a tobe uz dorazil? Jsi tu predtim psal, ze se ti zmenil stav na Na cestě u objednávky a mně dneska taky, tak jestli už se mám těšit :)
hneď večer v ten deň (26 septembra), keď som písal posledný update, mi prišiel ešte jeden mail a doručenie objednávky mi zmenili zo 4teho (dnes) na 7meho (piatok). Odvtedy sa nič nezmenilo, takže možno to fakt už dôjde. :)

inak to, že sa ti pri objednávke zmenilo "Na ceste" nezanemana, že je tvoja objednavka na ceste. To len v eshope nahodili kolko kusov maju na ceste u jednotlivých plusiek, a aktualizuje sa to automaticky aj v objednavkach, ze su na ceste. Ale naše pluska to nemusia byť :D. Už so to tam raz tak mal "Na ceste". Ale asi tie kusy išli niekomu kto asi predobjednal skor. Lebo potom sa mi to zmenilo na "Vybavujeme". Ale dúfam, že tieto sú už naše, keďže mi dátum už neposunuli. :D


Azazel píše:btw, ta alza vyzera, ze ma predobjednane a vyzera, ze ich aj coskoro doda, dufam, ze celkovo pridu na CZ/SK do tyzdna, inak ma slak trafi z mojho aktualneho, nahradneho android telefonu
tiež fungujem na S3,... 6Sko som predal kvôli dobrej cene ešte v deň predstavenia :D

Pepeb007xx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 375
Registrován: ned lis 28, 2010 3:45 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od Pepeb007xx »

To mas este masinu, ja idem na HTC ONE X Plus. Fakt grcam za posledne dni.

Ak sa mame spoliehat na alzu, ktora musi mat dodavky imho z Appleu, tak by mali prist bud tento alebo buduci tyzden.

Btw kryty na 7+ dorazili sice len v par farbach a len silikonove, no aspon cosi.. Rozmyslal som nad cacao ale pojdem asi do white, mal som ju aj na predchadzajucom a je to brutalne pekna farba pre kryt, navyse silikon sa skoro vobec nespinil, bol som spokojny.
Phone  iPhone 7 Plus 256GB Jet Black Case  Silicone Cocoa PowerBank Xiaomi Mi 10000mAh
Tablet  iPad Air 64GB WiFi Silver Keyboard  Wireless Keyboard

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od Leonko »

Leon píše:
tommygun píše:Leonko a tobe uz dorazil? Jsi tu predtim psal, ze se ti zmenil stav na Na cestě u objednávky a mně dneska taky, tak jestli už se mám těšit :)
hneď večer v ten deň (26 septembra), keď som písal posledný update, mi prišiel ešte jeden mail a doručenie objednávky mi zmenili zo 4teho (dnes) na 7meho (piatok). Odvtedy sa nič nezmenilo, takže možno to fakt už dôjde. :)

inak to, že sa ti pri objednávke zmenilo "Na ceste" nezanemana, že je tvoja objednavka na ceste. To len v eshope nahodili kolko kusov maju na ceste u jednotlivých plusiek, a aktualizuje sa to automaticky aj v objednavkach, ze su na ceste. Ale naše pluska to nemusia byť :D. Už so to tam raz tak mal "Na ceste". Ale asi tie kusy išli niekomu kto asi predobjednal skor. Lebo potom sa mi to zmenilo na "Vybavujeme". Ale dúfam, že tieto sú už naše, keďže mi dátum už neposunuli. :D


tak ešte update k tomuto vyššie :
Alza, 4. októbra 2016, 14:54 píše:Vážený zákazník,

vieme, že už netrpezlivo očakávate dodania Vášho nového iPhone 7 z objednávky ********. Veľmi nás to mrzí, ani tentoraz pri spustení novinky od značky Apple nie je výrobca schopný ani zďaleka pokryť všetky dopyty zákazníkov.

Verte, že robíme možné aj nemožné, aby sme boli schopní dodať Vám telefón čo najskôr. Zatiaľ nedokážeme povedať konkrétny termín dodania, záleží hlavne na dodávkach nových kusov od výrobcu s ohľadom na konkrétnu variantu, modely Plus pokuľhávajú v dodávkach momentálne najviac. Určite odporúčame nechať objednávku aktívnu, len tak sme Vám schopní zabezpečiť čo najrýchlejšie dodanie.

Prosíme Vás o trpezlivosť, určite Vám dáme vedieť ihneď, ako sa dozvieme niečo nové.

Prajeme pekný deň,

Vaša Alza

... ja to fakt nechápem, veď už m:zone, istores atď už nejaké pluska predávali ... gigant jak alza žeby mal také problémy? Ale as tu ešte nikto z alzy plusko nedostal, tak ma to necháva kľudným :D lebo inak by som bol riadne nasraný

tommygun
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: stř dub 27, 2011 6:58 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od tommygun »

Haha, prislo mi uplne to stejny, jen cesky :)

EDIT: Aspon je hezky videt jak rozeslali random mail vsem bez ohledu na jejich pozici v predobjednavkach :D

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od Leonko »

btw kedy presne si objednával?

tommygun
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: stř dub 27, 2011 6:58 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od tommygun »

16.9 15:46 .. kdy ty?

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od Leonko »

16.9 o 08:03

btw mail pred minutou :P :P :P

Vašu objednávku ******** alebo jej časť expedujeme do predajne.

Očakávaný termín doručenia je středa do 13:30

tommygun
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: stř dub 27, 2011 6:58 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od tommygun »

Mazec, tak enjoy .. zavidim ti, ze uz pro tebe skonci tenhle cirkus :D

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od mike-biker »

Vždyť je to tak hezké čekat a těšit se.
Ještě si pamatuju rok 2008, kdy v únoru ohlásili Sony Xperia X1 a už v listopadu se prodávala. :D
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od Leonko »

Zato si vždy predobjednávaš radšej 3-4 iphony už z nemecka hej? :D

tommygun
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: stř dub 27, 2011 6:58 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od tommygun »

Tak bohuzel ja nemam takove dobre zpravy jako Leonko. Poslali mi udpate datumu dodání (a na to, že je to JetBlack, tak neni vůbec špatnej). 13.10

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od Leonko »

nj toľko už vydrž :D ... hlavné je, že už to začína chodiť :)

Renik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 822
Registrován: ned pro 05, 2010 8:53 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od Renik »

Včera som volal do Telekomu na infolinku, či sú 7 dostupné. Konkrétne 7 128GB Black. Slečna mi povedala, že ich majú, že mi ho vie zaslať a v piatok ho mám doma. Dnes ma kuriér prekvapil, keď mi ho doniesol. Displej je biely, žiadne žlté sfarbenie, nesyčí, takže pohoda. Dočkal som sa :-)
MacBook Pro Retina 13” 2016 | 2 GHz Intel Core i5 | 8 GB 1867 MHz LPDDR3 | 256 GB SSD | Intel Iris Graphics 540 | MacOS Sierra
iPhone X 256GB Space Gray
Apple TV 4 64GB

Pepeb007xx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 375
Registrován: ned lis 28, 2010 3:45 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od Pepeb007xx »

no, kedze podla stranky aktualnych skladovych zasob je v Calgary 7+ JB, tak to znamena, ze ich museli naskladnovat, tzn, ze by mali coskoro prist k nam! (aspon dufam)
Phone  iPhone 7 Plus 256GB Jet Black Case  Silicone Cocoa PowerBank Xiaomi Mi 10000mAh
Tablet  iPad Air 64GB WiFi Silver Keyboard  Wireless Keyboard

marseli
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 721
Registrován: ned črc 20, 2008 5:22 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od marseli »

Z istyle v Praze mi vcera volali, ze tam pro me maji cernou 128ku, jenze ja to nevydrzel a uz pred tydnem koupil zlatou 128ku. Tak asi uz chodeji.

VSLRAA
Host
Host
Příspěvky: 102
Registrován: ned říj 05, 2014 7:19 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od VSLRAA »

Ach jo, já stále s iWantem čekám na svůj vysněný iP7+ 128GB matně černý, ačkoliv jsem objednávku měl asi nejdřív ze všech tady co jsou na fóru. Prodejce mi řekl, ať už neotravuji, že mi zavolají až mi přijde. Mám z toho ale pocit, že když k tomu nechci pojištění, sklo a nebo obal, tak ačkoliv jsem před-objednával jako jeden z prvních (ne-li první), tak mám bohužel smůlu... Už mě to čekání nebaví, ba naopak už se dostávám do fáze, kdy mám pomalu pocit, že už ten iphone ani nechci...

Objednával někdo z Vás v iWantu?
iPhone 7+ matně černý 128GB; Apple Watch Nike+ - předobjednáno
iPad Pro 32GB Wifi + Apple Pencil; Retina MacBook Pro 15,4" 2.6Ghz/16GB RAM/512GB SSD; Time Capsule 3TB; Apple TV 3. gen

Dříve: MacBook Pro (2010), MacBook Pro (2013), iPhone 3G, 4, 4S, 5, 5S, 6+, 6S+; iPad 2, 3

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od Leonko »

VSLRAA píše:Prodejce mi řekl, ať už neotravuji, že mi zavolají až mi přijde.
lol to fakt? :D

Pepeb007xx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 375
Registrován: ned lis 28, 2010 3:45 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od Pepeb007xx »

Ja zase nie, ja ho stale chcem, no som velmi sklamany z postoja ako sa k celej veci stavia Apple, ked chcu byt top firma, tak by sa taketo veci stavat nemali, pripada mi to az trapne.

Na SK stale nie nove, tento tyzden uz nedufam, na DE forach som nasiel nieco, ze 22. oktobra ma prist do EU vacsia zasielka a hlavne JB farba, necham sa prekvapit, vsetko su to len dohady.
Phone  iPhone 7 Plus 256GB Jet Black Case  Silicone Cocoa PowerBank Xiaomi Mi 10000mAh
Tablet  iPad Air 64GB WiFi Silver Keyboard  Wireless Keyboard

VSLRAA
Host
Host
Příspěvky: 102
Registrován: ned říj 05, 2014 7:19 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od VSLRAA »

Leonko píše:
VSLRAA píše:Prodejce mi řekl, ať už neotravuji, že mi zavolají až mi přijde.
lol to fakt? :D


No bylo mi řečeno, že nemám mít strach, že o mě ví a že až přijdou tak mi zavolají. Přeloženo do mé řeči: Neotravuj furt :evil:
iPhone 7+ matně černý 128GB; Apple Watch Nike+ - předobjednáno
iPad Pro 32GB Wifi + Apple Pencil; Retina MacBook Pro 15,4" 2.6Ghz/16GB RAM/512GB SSD; Time Capsule 3TB; Apple TV 3. gen

Dříve: MacBook Pro (2010), MacBook Pro (2013), iPhone 3G, 4, 4S, 5, 5S, 6+, 6S+; iPad 2, 3

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1525
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od pegas »

Tak barva JB u sedmiček začíná být v Německu už dostupná, náhodně jsem koukal do rezervací a aktuálně je mají téměř všude. Pluska jsou stále problém, nehledě na barvu.

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od Jadro »

JB u 7ky je uz delsi dobu k dispozici.

Mike.03
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: čtv říj 06, 2016 7:16 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od Mike.03 »

Tak já jsem objednával 16. 9. 2016 v 7:05 Iphone 7 Plus, 256GB, černá na czc.cz.
Včera mi přišel email s datem naskladnění 6. 10. 2016.
Během dneška jsem viděl u objednávky 1ks blokován a před chvilkou přišla SMS od DPD, že zítra doručí.

Takže asi něco málo přišlo, ale vzhledem k tomu, že na webu stále uvádí 0ks skladem, tak asi ještě chvilku potrvá, než vůbec vyřídí všechny předobjednávky.

Tonda512
Host
Host
Příspěvky: 102
Registrován: sob dub 19, 2014 12:49 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od Tonda512 »

Ja mam predobjednavku asi nejhorsi - u Datartu. Vzhledem k levne pojistce(a ze jsem pojistku na elektroniku vyuzil hodne).

Ale Datart zatim nemel ani kus Pluska a ani neodpovidaji na dotazy, kdy tak mohu svuj iPhone ocekavat.

orlov
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: stř úno 23, 2011 12:22 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od orlov »

Renik píše:Včera som volal do Telekomu na infolinku, či sú 7 dostupné. Konkrétne 7 128GB Black. Slečna mi povedala, že ich majú, že mi ho vie zaslať a v piatok ho mám doma. Dnes ma kuriér prekvapil, keď mi ho doniesol. Displej je biely, žiadne žlté sfarbenie, nesyčí, takže pohoda. Dočkal som sa :-)


Zaujímavé, ide určite o Slovak Telekom ? Totižto včera mi na pobočke v Košiciach tvrdili, že ho nemajú a ani sa nedá objednať, len na internete treba potvrdiť záujem a zadať tel. číslo, vraj dajú vedieť, kedy bude k dispozícií ...

Pepeb007xx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 375
Registrován: ned lis 28, 2010 3:45 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od Pepeb007xx »

na Slovensku situacia nezmenena, stale ani prd.

Orange - nic (samozrejme mam objednane tu :( )
Telekom - bolo par kusov, no uz nie su
Alza - pisali, ze maj prist z kazdeho nieco, no uz maju opat nedostupne
Phone  iPhone 7 Plus 256GB Jet Black Case  Silicone Cocoa PowerBank Xiaomi Mi 10000mAh
Tablet  iPad Air 64GB WiFi Silver Keyboard  Wireless Keyboard

zdcerny
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 421
Registrován: pon črc 14, 2008 6:59 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od zdcerny »

Tonda512 píše:Ja mam predobjednavku asi nejhorsi - u Datartu. Vzhledem k levne pojistce(a ze jsem pojistku na elektroniku vyuzil hodne).

Ale Datart zatim nemel ani kus Pluska a ani neodpovidaji na dotazy, kdy tak mohu svuj iPhone ocekavat.


Z Datartu mi poslali sms že by ho pro mě měli 10.10.2016 mít mám objednáno Plusko 256GB matně černý, kdyby jsi ho chtěl.
Obrázek iP2G, 3G, 3GS, 4, 4S, iP5, iP5C, iP5S, iP6S+, iP7+, iPX, Xs Max 256GB
Obrázek Mac mini, MacBook, MacBook Pro Touch Bar
Obrázek iPod nano, Time Capsule, Apple TV 4, iPad Pro

Tonda512
Host
Host
Příspěvky: 102
Registrován: sob dub 19, 2014 12:49 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od Tonda512 »

Diky za nabidku, ale 256GB je pro me zbytecne moc, ja chci 32GB.

Renik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 822
Registrován: ned pro 05, 2010 8:53 pm

iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od Renik »

orlov píše:Zaujímavé, ide určite o Slovak Telekom ? Totižto včera mi na pobočke v Košiciach tvrdili, že ho nemajú a ani sa nedá objednať, len na internete treba potvrdiť záujem a zadať tel. číslo, vraj dajú vedieť, kedy bude k dispozícií ...

Ano telekom. Viem predsa akeho mam operatora a odkial som bral iphone ;-)
Inak podla dost dobreho zdroja iphony na predajniach nemusia mat skoro, ale v skladoch ich mat mozu. Overilo sa mi to aj u mna.. ako som pisal, 4.10. som skusil cinknut na infolinku a mali iphony skladom, ale len par kusov. Slecna bola taka ochotna, ze mi to pourgovala a 5.10. som ho mal doma.

https://www.youtube.com/watch?v=BN6cBd4-tvw

Obrázek
MacBook Pro Retina 13” 2016 | 2 GHz Intel Core i5 | 8 GB 1867 MHz LPDDR3 | 256 GB SSD | Intel Iris Graphics 540 | MacOS Sierra
iPhone X 256GB Space Gray
Apple TV 4 64GB

Pepeb007xx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 375
Registrován: ned lis 28, 2010 3:45 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od Pepeb007xx »

Už sú prvé 7+ JB v EU, dúfam, že tento týždeň sa dočkáme.
Phone  iPhone 7 Plus 256GB Jet Black Case  Silicone Cocoa PowerBank Xiaomi Mi 10000mAh
Tablet  iPad Air 64GB WiFi Silver Keyboard  Wireless Keyboard

VSLRAA
Host
Host
Příspěvky: 102
Registrován: ned říj 05, 2014 7:19 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od VSLRAA »

Já doufám, že se tento týden dočkáme i klasické černé. V iWantu mi bylo řečeno... možná, uvidíme, nemůžeme nic slíbit. :.-(

Je tu vůbec ještě někdo kdo se mnou čeká na plusko?
iPhone 7+ matně černý 128GB; Apple Watch Nike+ - předobjednáno
iPad Pro 32GB Wifi + Apple Pencil; Retina MacBook Pro 15,4" 2.6Ghz/16GB RAM/512GB SSD; Time Capsule 3TB; Apple TV 3. gen

Dříve: MacBook Pro (2010), MacBook Pro (2013), iPhone 3G, 4, 4S, 5, 5S, 6+, 6S+; iPad 2, 3

Pepeb007xx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 375
Registrován: ned lis 28, 2010 3:45 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od Pepeb007xx »

Novy pracovny tyzden pred nami, zasoby ziadne, fakt sa uz pytam, kde su? To je Apple fakt tak neschopny? Na co davaju datum ked ho nikdy nedodrzia? Dobre vedia, ze sa telefony predavaju, tak preco ich vyrobia pat a potom vyplakavaju? Akoze ak je toto cele vazne len marketingovy tah, tam mna nim skor nasrali, urcite ma nevyburcovali este viac milovat Apple.
Phone  iPhone 7 Plus 256GB Jet Black Case  Silicone Cocoa PowerBank Xiaomi Mi 10000mAh
Tablet  iPad Air 64GB WiFi Silver Keyboard  Wireless Keyboard

VSLRAA
Host
Host
Příspěvky: 102
Registrován: ned říj 05, 2014 7:19 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od VSLRAA »

Naprostý souhlas... už jsem ve stavu, že mám pocit že už jej ani nechci. Kdybych čekal na JB, ale čekám na klasickou verzi black 128GB. Kdybych neměl téměř všechno od Applu, tak bych už dávno koupil něco jiného. Nejhorší na tom je, že nejsou schopní ani vydat nějaké prohlášení, proč jsou modely plus tak nedostupné. Chápu, že by to ale asi ovlivnilo výši akcií. Myslím si ale že cílem firmy je prodat co nejvíc zboží, nechápu jak toho chtějí docílit, když ho nemají na skladě a ani nikdo neví kdy na skladě bude.

Mám pocit, že mi dříve dorazí AW Nike+ koncem října než iP7+. Jediné štěstí, že nejsem naštvaný ještě víc je, že jsem si neobjednal klasickou verzi AW Series 2, protože bych je už pravděpodobně měl doma a bez iPhonu bych je mohl používat asi tak jako těžítko u stolu...
iPhone 7+ matně černý 128GB; Apple Watch Nike+ - předobjednáno
iPad Pro 32GB Wifi + Apple Pencil; Retina MacBook Pro 15,4" 2.6Ghz/16GB RAM/512GB SSD; Time Capsule 3TB; Apple TV 3. gen

Dříve: MacBook Pro (2010), MacBook Pro (2013), iPhone 3G, 4, 4S, 5, 5S, 6+, 6S+; iPad 2, 3

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od sharkee »

Netrapte se malickostma. Mně prodlouží dodání nového auta možná až o 3 měsíce a taky to vydržím. Nové kolo o 2 měsíce. Jsou důležitější věci, než termín dodání spotřební věci. Užívejte si života a zdraví.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

VSLRAA
Host
Host
Příspěvky: 102
Registrován: ned říj 05, 2014 7:19 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od VSLRAA »

Ano, mas pravdu, ale bohužel mám iPhone jako hlavní pracovní nástroj. To je jako kdyby jsi jezdil do práce celej život autem a pak jsi najednou autom neměl a musel jezdit vlakem. Do práce se dostaneš, ale je to krkolomné a postupem času ubíjející. Jezdím často do zahraničí i mimo EU, takže velmi často používám navigací, kterou si teď složitě musím půjčovat od kolegů. K práci podnikám a bohužel na dočasném asi 6 let starém LG mi nejde můj firemní e-mail. Nemluvě o tom, že na iPhone Fotím vše a teď jsem neměl možnost fotit synovo narozeniny. Alternativně jsem musel shánět zrcadlovku. Takže ano dá se žít bez toho, ale mě to výrazně komplikuje život a zase nejsem tak bohatý, aby jsem si držel starého iPhona během čekání na nového.
iPhone 7+ matně černý 128GB; Apple Watch Nike+ - předobjednáno
iPad Pro 32GB Wifi + Apple Pencil; Retina MacBook Pro 15,4" 2.6Ghz/16GB RAM/512GB SSD; Time Capsule 3TB; Apple TV 3. gen

Dříve: MacBook Pro (2010), MacBook Pro (2013), iPhone 3G, 4, 4S, 5, 5S, 6+, 6S+; iPad 2, 3

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od Anndy »

Tak ale toto sa deje každý rok. Klasika. Na druhú stranu, ono tažko hodnotiť, ale v reále je fakt tažko vyrobiť (a následne aj rozdistribuovať) desiatky milónov kusov niečoho v krátkom čase. Teda tak aby to malo primerané náklady a všetky ostatné náležitosti.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iPhone 7 a 7 Plus - dostupnost

Příspěvek od Jadro »

To jo, ale lwtos je to extrem... Bud to pozira USA a Cina, nebo meli predvyrobeno jeste min nez predchozi roky...

Odpovědět