iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

zit
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: úte dub 26, 2016 6:16 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od zit »

Tak na iSetos momentalně skladem přes e-shop stříbrná, šedivá 64 gb SKLADEM!! Tak objednano uvidím kdy dojde.

lukas001x
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: pon pro 16, 2013 9:55 am

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od lukas001x »

jj na iSetosu jsem skladem 64 gb, šedivá...objednal jsem hned v pátek ráno a v sobotu už mi píšou, že produkt není skladem....takže smůla!

Vojta.J
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: sob dub 30, 2016 11:39 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Vojta.J »

Ahoj,

mám už týden v Alze objednáno a nic. Objednával jste někdo také v Alze a už ho máte doma? Jak dlouho jste čekali? Obávám se že si ještě počkám tak 2 týdny :-(

Freaders
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2588
Registrován: pát lis 06, 2009 4:31 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Freaders »

Mám v Alze objednáno od 14.4. V emailu mi přišlo asi před týdnem, že předpokládané dodání je 14.5.
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3

Vojta.J
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: sob dub 30, 2016 11:39 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Vojta.J »

Wau, tak to sedí, mě také napsali že předpokládaný termín naskladnění je 13.5. Už sem tuto informaci slyšel z více míst, takže budou nasklanovat asi stovky iPhonu, jinak to nedají a bude se to opět protahovat :-(

zit
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: úte dub 26, 2016 6:16 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od zit »

Tak ja nevím, ale jak na iSetos byla v pátek střibrná černá 64 gb skladem, tak jsem si stříbrnou objednal a dnes mi má být doručena??? Jinak je s tou dostupností špatný třeba mám info z electrowordu a tam dostupnost koncem měsíce.

Quartz
Host
Host
Příspěvky: 35
Registrován: úte říj 25, 2011 1:26 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Quartz »

Mohl bych někoho poprosit, kdo už vlastní iPhone SE, aby natočil krátké video jak se má správně chovat (pohyb a zvuk) home button a power botton. Moc by mi to pomohlo, protože si na tyto věci dost lidí stěžuje tak ať vím kvůli případné reklamaci. Díky :)
iPhone 4S
MacBook Air 13 (2012)

zit
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: úte dub 26, 2016 6:16 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od zit »

Home button v pohodě akorát pár prvních stisknutí šlo na můj vkus dost tvrdě, jinak ted už v pohodě, power tlačitko je tak trochu vyklací :) ale jinak ten telefon jde dobře výkonu to má dost.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od pegas »

Ten viklající power button neřešte, objevuje se to nepravidelně už od iPhonu 4 a nemá to žádný vliv na jeho funkci.

Freaders
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2588
Registrován: pát lis 06, 2009 4:31 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Freaders »

Alza je hodná, nechce mě rozptylovat před maturitou :D Objednáváno 14.4.
Obrázek
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3

PilotF1
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: pát říj 09, 2009 11:57 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od PilotF1 »

Zdar chlapi. Tak po dlouhem vahani jsem presel z 5S na SE a abych řekl pravdu, jsem z toho velmi rozcarovany. První dojmy po rozbaleni a spusteni (asi 20min) jsem mel obavy, ze jde o laciny fake z ciny. Telefon jsem kupoval v kamennem obchode, kde nakupuji vsechnu elektroniku, takze zadny "obchodnicek z obyvaku". I přes overeni sn na apple, kdy verifikoval vse jako OK jsem nebyl presvedceny o tom, ze je to opravdu TEN Apple. Abych se dostal k jadru. Predem upozornuji, ze jsem velky puntickar a vsimam si každých detailu, takze mi neunikne nic.
Jednim z největších problemu mi dela "plynulost" prostředí. Cely se to nejak cuka a skace oproti 5S. Není to ono. Normalni clovek si toho snad ani nevsimne, ale jak rikam, ja jsem detailista. Holt nemoc...
Další věc je tvrdost tlačítka Home. To je snad podlozeny traverzou, nebo co. Mozna se to casem podda, ale ted mi to pripada, ze si na tom minim ulomit palec a vyvolani bezicich aplikaci na pozadi je pro me zatím horor.
Další potiz je rozcleneni v aplikaci Poznamky. Vyuzivam ji docela často na ukladani myslenek, ale to, co predvedli v tehle verzi je katastrofa. PROC?
Další je baterie. Telefon sundam ve 22h z nabíječky se stavem 100%, polozim na stolek, jdu spat a rano v 6:30 je stav 83%. PROC?????? Na pozadi nic nebezi. WiFi vypnuta, BT nepouzivam, polohove služby vypnuty. Uz jsem nekolikrat prehral telefon. Jak bez obnovy ze zalohy, tak s obnovou. Pokazde se vybije a ja netusim PROC.
Spousta drive nainstalovanych aplikaci mi bezi místo v CZ v AJ. Nedela mi to problém, ale otázka zni PROC?
Zkousel někdo v Antutu udelat kontrolu zarizeni? Me to hlasi, ze tento iPhone SE není od Apple. U verze 5S mam zprávu, ze je od Apple. Co to znamena?
Telefon mam treti den a pocity velmi smisene... Nemyslim si, ze mělo smysl menit. Verze 5S urcite bude fungovat ještě dlouho. Nejsem zastáncem všech aktualizaci FW. Nedelal jsem to na 3GS ani na 4S. Proste FW tam byl takovy, jaky prisel z vyroby, dokud nebylo potřeba kvůli nejake pro me dulezite aplikaci udelat aktualizaci FW. Ted mam bohužel ve verzi SE FW 9.3.1 a bude mi trvat hodne dlouho, nez si na to zvyknu, nebo nez se vratim zpet k 5S...
Omlouvam se, ale za me rozhodne ne změna k lepšímu...

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

A fakt si nekupil fake? lebo mne SE prisiel uplne skvely. Pre znamu som updateoval a prechadzal z 5 na SE a nic z tebou popisovaneho som nezazil. Naopak, plynulejsie ako aktualna 6 a uplna parada. Ci spracovanie alebo praca. Vsetko slo obvykle rychlo.

Skus cistu instalaciu bez zalohy a podobne.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Ladin
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: sob dub 11, 2015 6:45 am

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Ladin »

to PilotF1:

Vítej ve světě IOS 9.3.1 ;-) Ne a teď vážně, osobně si myslím, že je to hodně otázkou citlivosti na "škubání" systému každého z nás... i já jsem na to relativně citlivý u svojí 6s a nedávno jsme to řešili s kámošem, který tvrdil, že jemu se nic neškube na 6s..tak jsem si jú půjčil a dle mého se mu poškubávala ještě jednou tolik co mě.... Já začínal kdysi na 5s s IOS7 a byl jsem naprosto nadšený vyladěností systému a plynulostí....měl jsem za sebou nokii a samsung. Nedokázal jsem si představit rychlejší telefon než moje 5s...nicméně už v té době bylo dost remcálistů kteří říkali jojo IOS 6 to byla plynulost a IOS7 se jen pořád škube....njn jenže já pak začal upgradovat na IOS8 atd a už jsem si po chvíli tak začal všímat záškubů... Přítelkyně má nyní týden nový SE, přešla ze samsungu...je na vrcholu blaha, vše rychlé a plynulé.....nicméně když si ho vezmu do ruky a trošku si s ním pohraju tak sem tam nějaký ten záškub taky dokážu vyloudit...ale je to dost subjektivní záležitost..... tudíž: pokud si používal 5S s IOS7 tak je opravdu možné že bylo subjektivně plynulejší než SE s 9.3.1, které přetéká funkcemi které jsou občas o ničem ale aspon trošku brzdí výkon.....nicméně já testi 4. betu 9.3.2 a tam to začíná vypadat výkonově dost zajímavě....aspon tak jak se choval muj 6S na počátku IOS9....to co se dělo mezi tím ....9.2 a 9.3 radši ani nechci moc komentovat... ;-)

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

OT: Tak sem-tam nejaky "zaskub" sa da pozorovat aj na 6-ke. Paradoxne hned po restarte, ale cim sa dlhsie pouziva, tym menej. Ale ze by to nejako extremne trhalo a skubalo.. asi nie som taky citlivy.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

trminek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 02, 2010 10:14 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od trminek »

Za mě tedy velká spokojenost. Musím, ale pominout to, že dobrý byl ten telefon až na 3. pokus.
Celkově nepozoruju nějaké zásadní zrychlení než iP6, ale co je skvělé, je výdrž baterie a ty rozměry :-)) Zásek tam občas je, ale tak neznatelný, že to neřeším. Jako vždy po obnově tel. ze zálohy, je několik hodin než se stáhne icloud telefon celkově pomalejší a nadměrně se vybíjí i zahřívá. Je to celkem logické, když na pozadí běží synchronizační služby. Jakmile mi doběhne synchronizace, obvykle telefon zrestartuju a teď již vše běží jak má. Co se týká toho home buttonu tak ten by měl být stejný jako na 5S, kdo přechází z iP6 nebo S tak je to nepříjemný krok zpět, protože chod home buttonu na iP6 je skvělý. Rozhodně na SE nejde nijak ztuha. Spíše bych řekl že má takový hlubší stisk a na konci na dorazu se jako by přilepí, tedy nevím jak to lépe nazvat. Ale rozhodně jde zlehka.

PilotF1
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: pát říj 09, 2009 11:57 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od PilotF1 »

To Anndy:
Podle kontroly na Apple by to fake byt nemel. Cistou instalaci jsem delal. Jak bez obnovy, tak s obnovou.Ted jsem zkusil udelat vse znovu a uvidime.

To Ladin:
Kazdopadne chyba bude urcite ve FW. Pockam na dalsi a necham se prekvapit. Doufam, ze se to vyresi.

To trminek:
Prave kvuli rozmerum a deklarovanemu "dvojnasobnemu" vykonu jsem se rozhodl prejit na SE, protoze mi kazdy iP vzdycky vydrzel minimalne 4roky, nez jsem ho vymenil z duvodu vykonu. Ted doufam, ze tenhle vydrzi mnohem dele. :wink:
Na iCloudu mam zalohy pouze poznamek, kalendare a kontaktu. Vse ostatni bud nastavuji/instaluji znovu, nebo z PC.

A na zaver bych se chtel zeptat, zda nekdo nevi, jak se da zmenit ten "otresny" font... :cry:

Razr
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 92
Registrován: úte zář 09, 2008 7:42 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Razr »

V Accessibility se da nastavit tucne pismo, coz by melo vyresit tvuj problem ;)
iPhone X, iPad Pro, MacBook Pro, Apple Watch Series 2

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od parmin »

pilotf1: fake to být nemůže už jen proto, že tam máš aktuální ios a telefon ti komunikuje s itunes. tedy tuhle myšlenku bych opustil.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Jadro »

PilotF1: zkousel jsi ho prehrat a nastavit cely jako novy? Dela to taky?
Edit: pises, ze jsi to prehraval nekolikrat. Ale jde o to, jestli byl iP uplne cisty. Jinak hrozi, ze sis tam vzdy nahral stejnou "chybu". Minimalne bych to zkusil, zalohu tam muzes nacpat vzdycky...

Martenz
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: ned kvě 15, 2016 2:52 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Martenz »

Skusali ste pripojit bluetooth v aute? Ja s tym mam velke problemy. Hudbu prehrava v pohode, ale ked a niekym volam, tak je to katastrofa. Kvalita hovoru je natolko zla, ze sotva rozumiet. Neustale tam nieco chrapci. Apple o tom vie, ale nevedia ci sa jedna o HW alebo SW problem. Mate s tym skusenosti? Mam najnovsi soft a skusal som pripojit rozne iphony a aj android zariadenia a vsetko ide ako ma, len s tymto SE su problemy...

trminek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 02, 2010 10:14 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od trminek »

Dělá mi to taky. Údajně jde o SW problém, který Apple řeší. Já tedy vypozoroval, že s jedním BT HF mi to dělá a s jíným zase ne. v Autě nemám při telefonování problém, ale u toho BT co to zlobí je to děsně přebuzené a zachraptěné.

optiker
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: stř bře 17, 2010 12:24 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od optiker »

Mě to dělá v autě taky, 5S bez problému, 5SE na handsfree nepoužitelné

Freaders
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2588
Registrován: pát lis 06, 2009 4:31 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Freaders »

Právě vyšel update 9.3.2 který to opravuje.
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

Odzkoušeno?
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Freaders
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2588
Registrován: pát lis 06, 2009 4:31 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Freaders »

Nene, ale je to v changelogu.
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3

trminek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 02, 2010 10:14 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od trminek »

Já mám otestováno. S HF, kterým to zlobilo, je to nyní naprosto bez problému.

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

Kolega po včerejší aktualizaci a několika ranních hovorech v autě také ok.
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

tomina666
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned pro 26, 2010 9:40 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od tomina666 »

Ahoj, nemohl jsem sehnat nikde SE. Včera večer koupen v iStores v Olomouci. Náhodou tam dovezli pár kousků!! Jinak je ještě v e-shopu O2.

Jsem zvědav na baterku. Přešel jsem z 6ky..:)

lukas001x
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: pon pro 16, 2013 9:55 am

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od lukas001x »

Objednáno ve čtvtek SE 64 gb...šedý 19.5.2016 u O2 a hned v pondělí dorazil :-) Není to jako u iSetos...každou chvíli uvádí, že mají skladem (skladem je ještě 2 hodiny po mé objednávce) a když ho objednám, tak mi píší, že litují ale, že ho nemají!! Hrůza!!
Jinak telefon SUPER...chtěl jsem zůstat u 4" a můj 5S...už se začínal po 2,5 letech trochu zadýchávat :-)

Vojta.J
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: sob dub 30, 2016 11:39 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Vojta.J »

@Freaders: Kdy ti Alza dodala iPhone?

Freaders
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2588
Registrován: pát lis 06, 2009 4:31 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Freaders »

12.5.
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

Tak objednána SE 16GB Rose Gold pro manželku v DATART.CZ, tak jsem zvědav kdy bude doručeno. Vypadá, že mají skladem.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Kiko
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: čtv dub 28, 2016 6:47 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Kiko »

Já se snad konečně dočkám v pondělí, po měsíci u CZC. Jinak tam právě mají skoro všechny verze skladem 5 a více kusů.

Vojta.J
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: sob dub 30, 2016 11:39 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Vojta.J »

Tak to vypadá, že po 5-ti týdnech od objednání mi zítra Alza doručí 64GB ve Space gray. Hurá :-)

Pantani
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 908
Registrován: ned úno 10, 2008 1:50 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Pantani »

sharkee: rosegold nikdo nechce, takže ty byly vždycky v přebytku, dlouhodobě nebyl problém je sehnat.

Co se děje, že ty telefony nejsou? To všichni najednou chtějí novej malej telefon?? :-o
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

tak zatim nedorazil
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Tyt
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pát říj 09, 2015 3:06 am

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Tyt »

To by me taky zajimalo, jetli je tak obrovska poptavka, nebo jetli to ze strany Applu podcenili. Jinak mam cekacku 3tydny (Apple.cz) jeste dva a mam ho doma.
Btw prechazim z 6s.

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

tak už snad bude dnes dodán/expedován

mají skoro vše skladem k odeslání - https://www.datart.cz/iphone-se.html
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Sweety
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 174
Registrován: sob srp 07, 2010 3:13 pm

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Sweety »

Zdravim. Mam dotaz na majitele SE. Zda se mi, ze pri pohledu ze stran na bilem pozadi jde odstin dost do ruzova. U 5s to tolik nebylo. Je to normalni, nebo mam vadny kus? Diky

Jeronimo
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 60
Registrován: pát říj 31, 2008 2:42 am

Re: iPhone SE - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Jeronimo »

Vůbec nerozumím, na co se ptáš. Odstín čeho?

iPhone SE 64GB (iOS 10.3.2)
iPad 2 32GB (iOS 9.3.1 ...předtím iOS 7.1)
Watch Series 2 (OS 3.2.2)
iPhone 4 16GB (iOS 7.1.2)
iPhone 3G 8GB (iOS 4.2.1)

Odpovědět