reklamace iPhone 6

rva1212
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pon zář 01, 2014 6:39 pm

reklamace iPhone 6

Příspěvek od rva1212 »

Zdravím,

mám problém s Iphone 6, při poklepání na zadní straně v blízkosti čočky se ozvývá "chrastění", z diskuzních fór spíše zahraničních občas vyplývalo, že se jedná o pohyblivou optickou čočku u foťáku, někteří štastlivci žádný zvuk nezaznamenali, nicméně po čase když jsem to zkusil znova, už poklepání více než pět cm od čočky a chrastění je znatelnější, to u mi přjde hodně divné. Používám silikonový obal Apple od počátku, o telefon dost pečuji a žádný pád nezažil.
volal jsem přímo na technickou podporu Apple (telefon jsem kupoval u ElektroWorld), dostal jsem seznam authorizovaných serisů, výčet je níže ...
Praha

DIRECTCOM S.R.O.
LISABONSKA 799
PRAHA 9, 19900
226 211 650

ITS AKCIOVA SPOLECNOST
VINOHRADSKA 184
PRAHA 3, 130 52
255 772 222

CESKY SERVIS A.S.
BARRANDOVA 409
PRAGUE 4, 143 00
227 204 411

ISTYLE SERVICE
REVOLUČNÍ 3/1003
PRAHA 1, 110 00
221 803 282

Chtěl bych se zeptat, zda jste se s uvedeným problémem někdo setkal, i kdzž položím teleon na stůl tak to zadrnčí, a dále s jakým servisem máte lepsí nebo nejlepší zkušenost ..., jde mi o rychlost, telefon používám jako pracovní a nedám na něj dopustit ...


díky za případné rady, postřehy

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od jackherrer »

http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?p= ... =6#p585181

EDIT pro ty kteri nekliknuli na odkaz:

rony píše:85. Pri poklepaní v okolí čočky fotoaparátu iPhone sa ozýva jemné hrkanie. Je to chyba?

Nie, je to v poriadku, hrká autofocus fotoaparátu.
I will maintain an attitude of open-mindedness.

ladik99
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: stř dub 08, 2015 7:22 am

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od ladik99 »

Mám stejný problém jako ty a určitě nejsme sami.
Byl jsem v iStyle ve Vaňkovce a tam mi řekli, že je to vlastnost a ne chyba. Reklamovat ho klidně můžu, ale s největší pravděpodobností, s tím nikdo nic neudělá. Jinak jsem přímo v iStyle zkoušel další dva telefony a chrastily taky.
Telefon jsem zatím nereklamoval.
Pokud by jsi reklamoval, tak se poděl o to jak jsi dopadl.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od ls8 »

A co na tom chcete reklamovat? Co nefunguje?

Google: iphone lens rattle site:apple.com
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

rva1212
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pon zář 01, 2014 6:39 pm

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od rva1212 »

>> A co na tom chcete reklamovat? Co nefunguje?

dříve to "chrastilo" jen v okolí čočky při poklepání, teď mi přijde chrastění na poklepání na daleko větší ploše .... ... dokonce i tom krytu když jej položím na stůl tak "zachrastí" .... je to docela otravné, na tel. za kolem 20 tis ....., jinak telefon funguje, fotí, ....

MicHi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 197
Registrován: pát dub 23, 2010 3:10 pm

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od MicHi »

Chrastí to u všech iPhonů.
iPhone 7 128GB (product)RED, MacBook Air 11" mid 2014, iPad mini 4 64GB wifi + LTE

Manek49
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 575
Registrován: čtv lis 14, 2013 6:23 pm

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od Manek49 »

Takhle chrastí každej telefon s autofocusem, už se s tím proboha smiřte. Čočka je pohyblivá kvůli ostření, když není fotoaparát aktivní, tak se volně pohybuje.

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od jackherrer »

rva1212 píše:>> A co na tom chcete reklamovat? Co nefunguje?

dříve to "chrastilo" jen v okolí čočky při poklepání, teď mi přijde chrastění na poklepání na daleko větší ploše .... ... dokonce i tom krytu když jej položím na stůl tak "zachrastí" .... je to docela otravné, na tel. za kolem 20 tis ....., jinak telefon funguje, fotí, ....


nejlepsi bude kdyz si najdes nekoho kdo ma taky sestku a zkusis polozit svuj i jeho telefon na stul, pokud to bude delat priblizne stejne tak uz to proboha neres a jestli to bude na tom tvem telefonu delat o mnoho vice tak reklamuj...
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Harmonie
Host
Host
Příspěvky: 46
Registrován: pon dub 06, 2015 10:29 am

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od Harmonie »

Manek49 píše:Takhle chrastí každej telefon s autofocusem, už se s tím proboha smiřte. Čočka je pohyblivá kvůli ostření, když není fotoaparát aktivní, tak se volně pohybuje.

A které telefony jsi zkoušel, že tento blud šíříš? Zajdi do prodejny s telefony, vyber si pár kousků, které mají autofocus a zkus s tím zahýbat. Budeš možná překvapen, jak se mýlíš. To, že je na iPhonu něco fušersky provedeno, neznamená, že je to v pořádku a že to tak má být!

jonathanio
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 53
Registrován: sob bře 13, 2010 10:44 am

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od jonathanio »

Delalo mi to snad u vsech novejsich telefonu, ktere jsem mel, viz. nize. Autofokus proste chrasti a zadna reklamace nikomu nepomuze.
iPhone 6 64GB + iPad Air 2 128GB

Manek49
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 575
Registrován: čtv lis 14, 2013 6:23 pm

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od Manek49 »

Harmonie píše:
Manek49 píše:Takhle chrastí každej telefon s autofocusem, už se s tím proboha smiřte. Čočka je pohyblivá kvůli ostření, když není fotoaparát aktivní, tak se volně pohybuje.

A které telefony jsi zkoušel, že tento blud šíříš? Zajdi do prodejny s telefony, vyber si pár kousků, které mají autofocus a zkus s tím zahýbat. Budeš možná překvapen, jak se mýlíš. To, že je na iPhonu něco fušersky provedeno, neznamená, že je to v pořádku a že to tak má být!

SE k750i, Nokia 5310, SE Xperia x8, HTC Desire, HTC Radar, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 820 a iPhone 5c, tyhle jsem vlastnil a hromadu dalších měl v ruce a ve všech chrastil autofocus, takže laskavě nenazývej moji zkušenost bludem.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od ls8 »

iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

rva1212
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pon zář 01, 2014 6:39 pm

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od rva1212 »

odevzdáno jako reklamace do autorizovaného servisu, pijato a podle stavu zakázky se čeká na náhradní díl ..... uvidím a dám vědět, jak jsem dopadl ....

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od mike-biker »

Dostaneš v nejlepším případě jiný - samozřejmě repas.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

shimie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 368
Registrován: pon bře 17, 2008 8:15 pm

reklamacia iPhone 6

Příspěvek od shimie »

Po cca pol roku mi zacal cvakat- pukat displej v lavom hornom rohu. Dal som to na reklmaciu, po tyzdni mi vratili iphone s tym ze dotiahli nejake skrutky co drzia displej. (aj ked o ziadnych takych skrutkach co drzia displej neviem) Displej uz necvakal, ale hned ako som zapol telefon sa strasne zahiral homebutton, az tak ze som na nom ani prst neudrzal. Doma som zistil ze nefunguje nastavenie otlacku prsta, asi v nom nieco zhorelo. Este v ten den siel iPhone znova na reklamaciu. Po tyzdni mi dali novy kus, na ktorom po dvoch dnoch zacal zase cvakat displej, tento krat dole, vpravo.
Zaujima ma kolko krat musim este telefon reklamovat kym mi vratia peniaze.
Vdaka
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne čtv dub 30, 2015 5:14 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Do prčic, už mě fakt štvete, ve stejné sekci o pár témat níž už jedno založené je, ale neee, musí se založit další, sloučeno.
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od Jadro »

3 stejne vady a 4 ruzne. Preji hodne pevne nervy

lamara
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: pát říj 31, 2014 5:40 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od lamara »

Ahoj chci se zeptat jak to je se zárukou mam rok u applu mam to do Německa do appl store cc 50 km ale uz nemám uctenku kupoval jsem ho v Praze mobil pohotovost a mam záruku i od nich jako pouzitej telefon. Ale tu původní nemam. Vadí to? Nebo nemusím mít nic? Do originál appl store kdyz chci reklamovat? Děkuji

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od mike-biker »

Podle mě ne, ale zavolej či napiš, ať nejedeš zbytečně.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

lamara
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: pát říj 31, 2014 5:40 pm

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od lamara »

I kdyz mam doklad o koupi ale z krámu kam ho jinej člověk prodal a ja koupi. ?

Unown
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: úte bře 02, 2010 4:03 am

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od Unown »

Nepotrebujes s sebou nic, jen telefon...

sick
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 05, 2015 2:06 am

Posunutá čočka-iPhone 6

Příspěvek od sick »

Zdravím,
nikde jsem toto téma nenašel, tak bych se rád optal.
Nemá zde někdo zkušenost s reklamací iPhone 6 z důvodu posunuté čočky fot. na přední straně telefonu?
Na nějakých forech jsem se dočetl, že je to celkem častá závada, kterou Apple uznal a řeší to výměnou kusu za kus.
Má někdo stejný problém a řešil ho?

Diky.
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne čtv kvě 07, 2015 4:52 am, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Je tu celé téma ohledně reklamace, sloučeno sem.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od mike-biker »

A projevuje ze tato "závada" nějak? Kromě toho, že se ti to vizuálně nezdá?
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Unown
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: úte bře 02, 2010 4:03 am

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od Unown »

Reklamoval jsem to nedávno - oficiální Apple store a řešili to výměnou celého předního displeje. Dal jsem telefon a za 3 hodiny jsme si ho vyzvedl

sick
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 05, 2015 2:06 am

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od sick »

...to: Mike. ...neprojevuje. Každopádně jedna z nabízených možností proč reklamovat telefon ( stranky apple ) jsou kosmetické vady.

...to: Unown.. dik za info.

lamželezo
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pon kvě 11, 2015 4:49 pm

vadný displej? - iphone 6

Příspěvek od lamželezo »

Dobrý den,

před pár dny jsem zpozoroval nejspíše vadné podsvícení displeje v horním části vpravo od zobrazení hodin. Chci se zeptat zda-li má cenu toto reklamovat, nebo mne s tím v Britexu pošlou do háje? Telefon nikdy nespadl, od začátku originál silikonový kryt apple + invisible shield.

Pro lepší představu přikládám fotografie (dle mého vada horní část, vpravo od zobrazení hodin - nejlépe viditelné na barevném pozadí)


Obrázek

Obrázek

Předem děkuji za případné rady / odpovědi.
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne pon kvě 11, 2015 5:07 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přesunuto sem.

Johny004
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: čtv čer 17, 2010 8:12 am

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od Johny004 »

Proč Britex?
 iPhone 14 Pro
 Watch Ultra
 iPad Pro
 MacBook Air M2
 AirPods
 TV
 Time Capsule 4 TB

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od Clon »

Do Britexu až tehdy, až to všude jinde odmítnou :-)
Nicméně - momentálně to vypadá skoro jako prkotina. Abys nedostal ještě horší než máš.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

AndyCzech123
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: úte pro 23, 2014 3:28 pm

IPhone 6 špatná kvalita zpracování - reklamace

Příspěvek od AndyCzech123 »

Dobrý den,
Tento týden jsem si konečne pořídil nový iPhone 6 ( přechod z iPhone 5S). Telefon jsem zakoupil v prodejně iStyle v Brně a jsem s ním velmi spokojen (vše funguje jak má).
Nicméně je zde jedna věc, která mě zaskočila a trochu zklamala - a to je kvalita zpracování. Prodavač v prodejně mi otevřel úplně novou krabičku s mobilem, vše bylo OK, když jsem si v poslední chvíli všiml podivné "díry" o velikosti cca 1 mm na spodní straně telefonu nad 3.5 mm jack konektorem - mezi kovovým rámečke a bílým sklem. Prodejce neváhal a telefon odložil a podal úplně novou krabičku s druhým mobilem. (Uznal, že na telefonu za 20000 by taková "vada být neměla). Telefon jsem zběžně prohlédl a utíkal zpět za pracovními povinnostmi. Po příjezdu domů (bydlím cca 100 km od Brna) jsem si telefon pořádně prohlédl a jaké pro mne bylo nemilé překvapení - na spodní hraně telefonu je opět nějaká podivná mezera (není tak viditelná, jako na první telefonu, ale zato je podlouhlá cca 1 cm - viz. přiložené obrázky). S telefonem jsem velmi spokojen, vše funguje na 100%, ale ta "mezera" mezi kovovým rámečkem a sklem mi tam celkem vadí. Zítra se chystá si udělat výlet do iStyle, tak jsem zvědavý, jak se k tomu postaví.
Chci se zeptat, jestli jste se někdo s něčim podobným setkal, případně, jak jste to řešili?


Děkuji za Váš názor.

Obrázek

Obrázek

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od Metalgirl »

Za prvé, proč zakládáš nové téma, když tu o reklamaci iPhone 6 už jedno existuje? Za druhé, není důležité co ostatní napíšou Je to výrobní vada, takže s tím rozhodně zajdi. Je tam díra jak do stodoly. Takové ty dotazy na rady a jestli jít reklamovat nebo ne, jsou zcela zbytečné, jednou to je na reklamaci, tak se seberu a jdu to reklamovat.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

AndyCzech123
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: úte pro 23, 2014 3:28 pm

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od AndyCzech123 »

Za nové téma se omlouvám - moc se tady nevyznám.. Zítra tam jdu. Doufám, že mi to uznají.. Jen by mne zajímalo, jak budou řešit, že tam mám nalepenou skleněnou fólii (také koupena v iStyle - lepil ji sám prodejce). Dle mě je totiž ta závada neopravitelná - čili pokud by došlo k výměně telefonu za nový kus, jeslti mám nárok na novou skleněnou fólii (stála mne skoro 900,-).

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od Metalgirl »

To si budeš muset domluvit s prodejcem, možná půjde z toho slepit a znovu použít. Těžko říct. Navíc poslední dobou nedělají výhradně výměny kus za kus, ale byli lidi, kterým to i opravili a vrátili zpět.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od mike-biker »

Mně se jeví, že je jen špatně dosazený LCD panel.
Pokud máš nalepené sklo, tak bych to nechal. Jak tady čtu, někteří mají velké peripetie s četnými výměnami.
Pokud je toto jediné, co tě trápí, můžeš se zkusit příležitostně domluvit, že by ti jen v servise zkusili ten panel lépe usadit.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

AndyCzech123
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: úte pro 23, 2014 3:28 pm

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od AndyCzech123 »

Dnes jsem byl v iStyle, iPhone si nechali, že to musí poslat na servis - ale že to vidí na výměnu.. Údajně by to mohlo být příští pátek, tak uvidím.

Drummer_CZ
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: stř bře 10, 2010 12:43 pm

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od Drummer_CZ »

Koncem května jsem se opět po 2 letech v Android světě rozhodl vrátit k iOS. Zatím jsem ve stavu, jestli to nebyla chyba, protože mám pocit, že co to Steve zabalil, tak kvalita výroby šla nějak dolů.
První telefon iP6 SG 128GB vydržel 1 den, kdy od prvního vybalení cvakalo sklo v pravém dolním rohu a pak následovalo : nefunkční nebo vypadávající wifi, nefunkční GPS, zatuhávání na 10-15 sekund, chrastění kolébkového přepínače na levé straně, restarty do modré obrazovky apod. Odesláno do Britexu a za týden jsem obdržel zcela nový kus s novým IMEI ( zatím opravdu nové telefony, na repas je ještě brzo ).
Druhý kousek necvakal, nechrastil a já měl neskutečnou radost. Bohužel pouze na 20 minut, protože pak začalo : samovolné fungování telefonu, který si sám čas od času listoval v nabídkách, pouštěly se aplikace, přepínaly tlačítka a já na to koukal s otevřenou hubou ... Po hard resetu se to vrátilo do normálu .. Za dalších pár minut přestal fungovat senzor otisku, začal zatuhávat a po jednom dni fungoval dotyk tak, že zmáčknete na místo, ale akce nastala o cca 2 cm výše a to ještě jenom v dolní části obrazovky. Další den přestal úplně reagovat na dotyk s tím, že se pro změnu rozchodil senzor otisku. Cca 10 hardresetů a restore nepomohl a tak už je znovu v Britexu a čekám na svůj další kus ( opravovat se nebude - slečna rovnou objednala funglovku ).
Sečteno, podtrženo jsem za necelé 3 týdny měl iPhone funkční 1 den. Uvidíme jak se zadaří tomu třetímu kousku.
Apple iPad 3G 64GB
Apple iPad 4 WiFi 64GB
Apple iPad Air 2 WiFi+LTE 128GB
Apple iPod Classics 120GB

trminek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 02, 2010 10:14 pm

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od trminek »

Co se týká toho skla jak tu bylo psáno výše, není žádnej problém ho sundat, omýt jarovou vodou a zase nalepit na jiný iphone zpět. Rozhodně bych nové nekupoval...

Johny004
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: čtv čer 17, 2010 8:12 am

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od Johny004 »

Podle mě šestky jsou nejhorší iPhony vůbec. Bude zřejmě lepší počkat na Skovou řadu, která snad bude vychytanější.
 iPhone 14 Pro
 Watch Ultra
 iPad Pro
 MacBook Air M2
 AirPods
 TV
 Time Capsule 4 TB

milanlv
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: pon úno 25, 2013 8:36 pm

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od milanlv »

Prosim, poradte mi . Ako rozoznam repasovany iphone 6 od noveho. Mal som reklamaciu, poslali mi len telefon, udajne novy. Vsetko je super len neviem , ci je to repas alebo novy kus. Vzadu na kryte je IMEI aj vyr. cislo, vsetko sedi s udajmi v telefone. Vyzera ako novy len bol poslany v mojej povodnej krabici s tym , ze zaruka je opat 2 roky. Vopred dakujem za rady.

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od Jadro »

Pokud jsi dostal jen telefon ve foliich, je to repas

milanlv
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: pon úno 25, 2013 8:36 pm

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od milanlv »

Len mi nesedi, ze ak je to repas a vymenia kryty, vedia v servise zmenit aj vyrobne cislo a IMEI ? Lebo to sedi s informaciami v telefone.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: reklamace iPhone 6

Příspěvek od Metalgirl »

Však vemou části, které jsou OK, sestaví z toho další kus, dají novou baterii, překrytujou a je to. To není úplně nový kousek z úplně nových komponent z výroby.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Odpovědět