iPhone 2G vymena displeje

Odpovědět
admin
Administrator
Administrator
Příspěvky: 216
Registrován: čtv říj 11, 2007 3:16 pm

iPhone 2G vymena displeje

Příspěvek od admin »

Ahoj,
nasle jsem doma muj prvni iPhone 8GB A1203 a zjistil jsem ze nefunguje Touch Screen (LCD funguje) chtel bych si ho dat do poradku nevite nekdo o servisu kde by meli jeste soucastky na iphone 1g :) Nebo si to klidne vymenim sam ale na ebay jsem nasel jen touch screen pro iphone 2G tak se chci zeptat jestli je touch screen je stejny pro iphone 1G a 2G.

diky a mejte se pekne.

Marek

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: iphone 1G

Příspěvek od jackherrer »

iphone 1G a 2G jsou ty same kusy.. oficialne nic jako iPhone 1G nebo 2G neni.. prvni byl jen iPhone a jak vysel 3G tak to matlo ze to je iphone treti generace, ale byl to iphone 2. generace s tim, ze oznaceni 3G bylo oznaceni mobilnich siti 3. generace tak se ten puvodni nazval 2G jakoze ten umi jen mobilni site 2. generace (Edge)..

zaver: iphone 1G = iphone 2G
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Arcane
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 586
Registrován: pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Re: iphone 1G

Příspěvek od Arcane »

On vlastně žádný iPhone 1G neexistuje, první iPhone byl iPhone a protože druhý byl 3G, tak ho někteří označují jako 2G (i podle typu sítě), takže 2G součástky by na něj měly fungovat :)

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: iphone 1G

Příspěvek od Tony1 »

LCD na iPhone 2g je to co potřebuješ upozorňuji na pevné nervy a pořádně na studiu postup, dál doporučuji objednat ještě kryt antény černý spodní díl ten se u neznámého situace a i dle všech návodů většinou zničí. Hodně úspěch a ať se vše podaří.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

admin
Administrator
Administrator
Příspěvky: 216
Registrován: čtv říj 11, 2007 3:16 pm

Re: iphone 1G

Příspěvek od admin »

díky za info

Deestrone
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: úte dub 05, 2011 9:28 am

Re: iPhone 2G vymena displeje

Příspěvek od Deestrone »

ja tento iPhone vlastnim dodnes este s aktualnym OS 1.0 a neviem si ho vynachvalit stale je plne funkcni a funguje jak ma sice nema appstore ani itunes takze do neho nedostanu vubec nic,musel bych ho aktualizovat a to prave nechci,nic by jsem tym neziskal kdyz na iOS 3.1.3 uz nejsou ziadne aplikace ani hry JB uz myslim ze ani fungovat nebude,takze je zbytecne ho JailBreakovat a navzdy tam necham OS 1.0 :-) popravde kdyz jsem ho este porovnaval so svojim sucasnim 5skom tak jsem byl hodne prekvapeny jak je este rychly,ako ne rychly ako 5sko ale trvalo 16.s nez pri zapnuti nabehl do uvodni obrazovky,otvarani aplikaci ako je zpravy,telefon ci safari bolo okamzite bez cekani nacitani safari je stale ceklem slusne sice nacitani safari funguje uz pouze pres wifi protoze mobilni data ani nenacte hasi to ze nemam aktivni GPRS ale mam to stale aktivni v samotnem telefonu safari nejak nejde aktivovat data ale jelikoz to je kousek priamo s USA tak asi je tam neco nastavene ze to pres ceske data nepodporuje nevim to jiste,ceske a slovenske simkarty aktivovane mi to vezme akurat musel byt aktivovany pres R-SIM,takze aj po 8.letech je mobil nadale funkcni,da se stale z neho volat,psat SMS nebo pres wifi prohlizet web,hlavne si ho chranim ako oko v hlave bohuzel nemam 4GB verzi ale 8GB,ale to nevadi,displej je v krasnem stavu bez skrabance akurat zadny kryt je trosku poskrabany jinak je v peknem stavu,mam ho aj s original krabici a prislusenstvim vcetne kolebky na nabijeni,takze ako retro kousek si ho urcite necham s OS 1.0 kterej se jenom tak nevidi,pro mne je tento mobil velmi pekna hodnota

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 2G vymena displeje

Příspěvek od mike-biker »

Sice jde simulovat IOS 7 pomocí Whited00r, ale proč. Taky bych si tam nechal prastarý IOS.
Dneska se fungl nové iPhone 2G 4GB prodávají za desetitisíce. Jó a kdo má krabičku podepsanou Stevem, to je opravdu top raritka.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Deestrone
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: úte dub 05, 2011 9:28 am

Re: iPhone 2G vymena displeje

Příspěvek od Deestrone »

to zase podepsane namam ale mam telefon s krabickou a komplet prislusenstvim,mam aj tu dokumentaci vcetne nalepek v tej obalce jak se dodava do kazdeho iPhone,mozno casem sezenu novy zadni kryt,chromovy ram a original displej mam novy takze casem sezenu vsechno nepotrebuju to prodavat ale nabidku jsem zanej dostal chteli mi dat komplet nove 6plusko 128.GB,to jsem samozrejme odmitl protoze bych to litoval.Aktualizovat to nema cenu to by se ani neoplatilo protoze na 3.1.3 uz v appstoru nejsou ziadne aplikace ci hry tak by to byla skoda ho takto sku.vit,a navise bych ho 3.1.3jkou jenom zasekal tak radsi nech navzdy zustane na 1.0 bude to tak lepsi ale v rychlosti neni vubec spatnej na tu dobu to musel bejt rychlej telefon a popravde ani dnes bych se zanej nestydel podle mne je to nejhezci telefon aky apple udelal ako nejsou zle aj 4s nebo 5s ale iP2G ma fakt neco do sebe ako je pravda ze dnes uz vybavou neoslni ale na sms ci volani stale zvlada,web se da prohlizet uz jenom pres wifi ale po dizajnovej stranke neni k zahozeni ani dnes a to uz ma osum let,myslim ze nadcasovej telefon :-)

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone 2G vymena displeje

Příspěvek od Beavers »

Deestrone napsal:
...web se da prohlizet uz jenom pres wifi...

:cry: Tak to já nemohu :cry: 2G mám také, vypadá stále jako nový a jinak vše funguje, až na tu Wi-Fi. I dneska je to stále elegantní telefon, není ani velký, ani malý. Mám k němu i krabičku a ostatní příslušenství a možná časem to bude rarita. Vůbec jej už nepoužívám, jen občas zapnu (to mu ale hodně dlouho trvá, než naběhne), dobiju mu baterku a zase vypnu.
Ale jsme poměrně hodně vzdáleni tématu a to bych jako moderátor neměl trpět :evil: A tak nás všechny za tohle kárám.
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.

Deestrone
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: úte dub 05, 2011 9:28 am

Re: iPhone 2G vymena displeje

Příspěvek od Deestrone »

jo v pohode omlouvam se ale kdyz jsem na tohle narazil tak mi nedalo napsat neco k tomuto telefonu,to ze ti tak dlouho nabiha je prave tym iOS 3.1.3 mne s tou jednickou nabehne do 15ti vterin co je rychlejsi nez moje 5sko samozrejme uz na tento telefon je aktualizace zbytecna a navzdy ho necham na 1.0 byla by to skoda to znicit touhle aktualizaci,preju hezkej den a jeste jednou se omlouvam

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 2G vymena displeje

Příspěvek od mike-biker »

Kdyby někdo chtěl, mám fungl nový LCD komplet.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Deestrone
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: úte dub 05, 2011 9:28 am

Re: iPhone 2G vymena displeje

Příspěvek od Deestrone »

mike-biker kdybys mel zadny kryt tu hlinikovou cast nebo o necem vedel ozvi se mi na deestrone@seznam.cz,na ten displej by jsem ti umel sehnat kupce a kolik by jsi zanej chtel
Naposledy upravil(a) Beavers dne stř čer 10, 2015 5:11 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Stačí postnout příspěvek jednou, případně můžeš ten druhý smazat, pokud se to stane.

Odpovědět