iPhone 5s - dostupnost, reakce a zkušenosti

Odpovědět
Tom_Ass
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: pon lis 05, 2012 5:36 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Tom_Ass »

Alza...to je prodejce :D a ten jejich mimozemšťan...silně mi leze v reklamách na nervy :)) Já mám objednáno z Apple store 29. října a taky žádná hitparáda :) doteď tam svítí "Probíhá zpracování zboží", datum doručení mezi 14. - 20. listopadem,tak to snad příští týden už přijde. Nevim, jestli to do českýho apple store chodí letecky třeba 1x týdně:)

mouchanek2
Host
Host
Příspěvky: 24
Registrován: pát čer 07, 2013 3:56 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od mouchanek2 »

mpxmat píše:Podle mě je to blbost. Já mám u Alzy objednávku od 26.10. a stále mám u objednávky "čekejte, zajišťujeme zboží". Tak uvidíme.


tady print scr. mailu :) http://imageshack.us/f/32/g9we.png/

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od pistak »

Riesit 1500 korun... Hm... Tu mame dostupne iphony ale o cca 150€ drahsie, (na slovensku) a to uz nie je zanedbatelna suma... 64gb stoji 999€ (bol som v obchode a pytam sa, cierny, 64, a ze maju, ale cena 999€.. Len som sa usmial a papa

rpodhr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 169
Registrován: úte črc 27, 2010 9:54 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od rpodhr »

Nefunguje mi Touch ID. Všem na mém iP funguje bez probému (vyzkoušeno u tří lidí) a mě prostě nebere. Nejde mi nascanovat prst-třeba až na šestý pokus:/ a pak mi stejň nejde odemčít. Ostatním funguje skvěle, jenom mně ne:( není tady někdo z Prostějova, kdo má iP 5s, že bych vyzkoušel, jestli je to opravdu mnou i na jiném zařízení. Jsem z toho fakt hotovej.
iPhone 6 128gb, iPad Mini Retina 32gb, Apple Watch Sport (7/2015)<---iPhone 5 64gb<---iPad Mini<--- iPhone 4, 8 GB <--- iPhone 5 White (12/2012-ukradený)<---iPhone 4 (12/2010) <--- iPhone 3g (2008) <--- MDA Vario <--- xxx hloupých

mike03
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: čtv dub 26, 2012 9:43 am

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od mike03 »

Tom_Ass píše:Alza...to je prodejce :D a ten jejich mimozemšťan...silně mi leze v reklamách na nervy :)) Já mám objednáno z Apple store 29. října a taky žádná hitparáda :) doteď tam svítí "Probíhá zpracování zboží", datum doručení mezi 14. - 20. listopadem,tak to snad příští týden už přijde. Nevim, jestli to do českýho apple store chodí letecky třeba 1x týdně:)


Takhle dlouho jim to trva? Ja objednaval vcera z applu a mam tam napsano datum doruceni 1-2 tydny 21.11. - 28.11. tak snad to doruci vcas. Doufam, ze pristi tyden ho budu mit.
iPhone 5S 16GB Space Grey
Macbook Pro 13" Retina 2015

havrdaj
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 680
Registrován: stř led 23, 2013 10:16 am

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od havrdaj »

KiterXX píše:Zdravím.
Na Alze jsem objednal 5S 32 také 26.10. S aktuální slevou 500,- a slevovým kuponem na 1000,- Kč za zajimavých 18490,- Kč. Asi do dvou hodin mi telefonicky objednávku potvrdili, s nabídkou pojistit si jej pro případ ztráty nebo rozbití. Navíc se slibem, že nejpozději 3.11.!!!!!! Iphone budu mít. Samozřejmě dodnes nic!!! Na můj telefonický dotaz 6.11. jsem dostal odpověď: ....cca do 10 dnů. Na následující dotaz z tohoto týdne (12.11.) mi odpověděli 3-4 týdny!!!! Už raději volat nebudu, mohl bych se taky dozvědět, že to bude na Velikonoce!!! Čím dál víc uvažuji že to stornuji a koupím, byť o 1500,- dražší u T-mobile bez smlouvy.



Kliiiid :) vydrz, vyplati se to. Zase takova pecka to neni :)

Raffi
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: čtv kvě 08, 2008 5:18 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Raffi »

Ahoj,
objednával jsem na apple store 2 kousky 5s 13.11. a dnes se připravuje k odeslání. Buď zeštíhlují logistiku nebo jich začínají mít více;)

mike03
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: čtv dub 26, 2012 9:43 am

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od mike03 »

Sakra, proc jsem neobjednal o den driv :D. Porad se mi to zpracovava.
iPhone 5S 16GB Space Grey
Macbook Pro 13" Retina 2015

ghost_dragon
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 130
Registrován: pát zář 11, 2009 8:23 am

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od ghost_dragon »

Taktéž objednáno 13. a už je příprava k odeslání :) jsem zvědavý, kdy přijde :)
iPhone X 64gb Silver
iOS 11

Tom_Ass
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: pon lis 05, 2012 5:36 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Tom_Ass »

moje teorie se potvrdila, dnes mi taky naskocila priprava k odeslani, takze podle me jim chodi 1 várka telefonů týdně, takze cekam ze utery streda by to mohlo dojit.

dzurda007
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: pát říj 28, 2011 10:34 am

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od dzurda007 »

Zdravím, nevíte jak je to s dostupností u T-Mobile ? Chci si v úterý koupit stříbrný 16GB, ale nemůžu najít zda je skladem a vlastně i cenu pokud ho chci bez závazků.

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Barberry.pha »

Koukni se na jejich eshop, už je prodávají bez úvázku a cena je snad skoro stejná jako na Apple.cz
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

ghost_dragon
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 130
Registrován: pát zář 11, 2009 8:23 am

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od ghost_dragon »

dzurda007 píše:Zdravím, nevíte jak je to s dostupností u T-Mobile ? Chci si v úterý koupit stříbrný 16GB, ale nemůžu najít zda je skladem a vlastně i cenu pokud ho chci bez závazků.


Tady to máš. Pokud není nad popisem napsáno, že je vyprodaný, je skladem ;) https://eshop.t-mobile.cz/detail/115277 ... 1088747044
iPhone X 64gb Silver
iOS 11

mike03
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: čtv dub 26, 2012 9:43 am

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od mike03 »

Tak uz odeslano :), v utery ho mam doma. Nevite jestli budu muset byt u prevzeti osobne nebo staci kdyz bude nekdo doma? Prepravce je UPS.
iPhone 5S 16GB Space Grey
Macbook Pro 13" Retina 2015

ennyN
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: stř lis 13, 2013 8:37 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od ennyN »

Vadí to,pokud mam z mailu co mi napsali apple o odeslani spatne moje tel. Cislo? Misto 00420 607623... Tam mám (004) 206-607...? Mám tam tedy zavolat?a jak poznam sveho dopravce ? :D

Olaf321
Host
Host
Příspěvky: 119
Registrován: pon zář 14, 2009 8:25 am

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Olaf321 »

Není potřeba být u převzetí zásilky osobně.

Jinak po pár dnech používání nelituju koupě, protože skok mezi iphone 4 a iphone 5s je velký. Jen mě překvapila výdrž baterky, která je snad horší než u mého 3 roky starého iphonu 4.
MacBook Pro 13" (2011), core i5, 4GB RAM
Iphone 4 16 gb
Iphone 6 16 gb space gray
olaf3788@gmail.com

vermut
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 164
Registrován: pon lis 03, 2008 5:50 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od vermut »

Tohle je prostě masakr!
Nikdy jsem na nový iPhone nečekal tak dlouho, beru že je enorní zájem a ještě pak větší o gold verzi kterou zrovna chci, ale nečekal jsem,že budu takový problém s dostupností a tohle co předvádějí čeští prodejci je něco nevídanýho tj. formy předobjednávek a nebo masakrální přirážky. Prasárna! A ještě k tomu když to nemají skladem a chtějí na tom "vyvařit" a pak vás ještě odmáznou tím, že předobjednávky zrušej. Výborný toto.
Čekám taky, ale chci ho pouze přes svýho operátora kterým je Vodafone, jednak mám lepší cenu a jednak CZ verzi a taky to tak praktikuju pokaždý s novým iPhonem. V den prodeje jsem volal minutu po půlnoci na zák.linku (jako minulý rok při koupi iP5) a čekala mě nemilá zprává a to že iP5s Champange není skladem a od té doby ani nebyl. Nějak nechápu pro nikdo nikde neví kdy je dostanou. Vodafone má jen Grey a Silver a pořád se to mění ale Gold nikde :D
Jsem vcelku zklamaný.
iPhone 2G 8GB - probíhá renovace....
iPhone 3G 16GB
iPhone 4 16GB Black
iPhone Xs 64GB Gold
IPad 2 16GB White
IPad Air 16GB Space Grey

dantasik
Host
Host
Příspěvky: 49
Registrován: pát dub 17, 2009 6:03 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od dantasik »

Dneska jsem byl objednat u O2 64gb gold tak jsem na to taky zvedavy, nikde se pracovnikovi nedarilo docist kdy bude...tak dam pak vedet. Ale zadat do systemu se to podarilo a nikde zadna výstraha nebo prekazka nebyla..

zdeno77
Host
Host
Příspěvky: 35
Registrován: stř říj 02, 2013 3:08 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od zdeno77 »

zdeno77 píše:No Nevím jestli jsem udělal dobře, štěrka my zapínací horní tlačítko takže asi výměna? Obal sem taky vyměňoval na třikrát, je to všechno tak drahé a ani to ne kontroluju?!!! No to je HNUS!

Tak 19.11 úterý mi dorazí z applu na výměnu iphone 5s. Tak je porovnám a jeden pak pošlu zpět. :)

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

Pokud si ho kutyr nahodou nevezme hned, coz by hadam mel...
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Midnight
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 358
Registrován: stř úno 10, 2010 3:47 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Midnight »

zajtra idem do applu brat dalsi 5S pre priatelku a som zvedavy ci stale bude len v urcitych farbach, alebo uz sa to uz konecne ukludnilo a v apple store nebude 600 ludi ... beriem zlaty tak som zvedavy ci zase budem stat v rade ako pred par tyzdnami... zaroven sa budem pytat na vydrz baterie na mojom mobile ktora ma minimalne hodnoty.. dam vediet.
Macbook Air 2013 i5,128GB SSD, 4GB
iPhone 5S&5S 16-32GB White & White
iPod Classic 160GB Black
iMac 27" i7,2TB,ATI,12GB RAM
iPad Air 32GB Wifi + LTE

zdeno77
Host
Host
Příspěvky: 35
Registrován: stř říj 02, 2013 3:08 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od zdeno77 »

kotelník píše:Pokud si ho kutyr nahodou nevezme hned, coz by hadam mel...

Mám to domluvené že až dorazí nový, naplánuje se vrácení druhého.

havrdaj
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 680
Registrován: stř led 23, 2013 10:16 am

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od havrdaj »

Taky jsem to tak mel, tyden jsem mel dva pristroje :)

Pa.T
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: pát lis 08, 2013 9:24 am

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Pa.T »

Hlasitost Home Buttonu záleží na tom, pod jakým úhlem ho stisknu. Ohledně Power Buttonu - ten mi taky šterchá, když s mobilem zaštěrchám. Při běžné manipulaci jinak ne. Jsem tak trochu na vážkách, zda to mám nebo nemám řešit. Říkám si, je to kov na kov, malá vůle, tak proto. Zase na druhou stranu, pokud to nedělají všechny modely 5s. Power Button u iPhone 5 neštěrchá, že? Jesti to je tím, že řešili jinak fotoaparát. Já nevím.

Jinak jsem ale hodně spokojenej, peněz určitě nelituji. Mám 32 GB. Docela rychle se to zaplňuje, ale to asi jen ten první pocit po nainstalování všech potřebných aplikací, natahání hudby atd. Ale připlácet oproti základu 5 200 Kč za 48 GB. Tak jsem si říkal, že 32 GB bude určitě stačit, těch 2 600 Kč oproti 64 GB raděj dám do 1,5 TB externího disku a budu se trošku krotit, i když na běžné používání to bude určitě stačit. Nic tam skladovat zbytečně nebudu.

S baterkou problém nemám, při běžném používání vydrží den úplně v poho. Včera po 5 hodinách využití jsem byl na 50 % (internet na Wifi, Facebook, fotky, videa, trochu iPhoto a iMovie...)

Tak jsem se vykecal a jdu se kochat nad fotkama z dnešního krásného dne na horách pořízené iPhonem :D

http://imageshack.com/a/img268/4572/fsxe.png

hawry
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: úte lis 12, 2013 2:52 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od hawry »

Tak po odmlce:
Dnes obdržen nový kus na výměnu. PB štěrchá stále! :/ takže časem do třetice asi. Zatím to řeší bumper.

KiterXX
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pát lis 15, 2013 12:13 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od KiterXX »

Tak hotovo!!!! Předobjednávka z Alzy stornována a zítra přijde 5S od Vodafonu :Yahoo!: sice jsem musel oželet kapacitu 32gb a vzít 16gb, ale to mě až tak netrápí....spoustu aplikací mám už teď na Ipadu a hry stejně nehraju, tak snad bude stačit!!!! ....ale ze se těším jak malý děcko :D

dantasik
Host
Host
Příspěvky: 49
Registrován: pát dub 17, 2009 6:03 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od dantasik »

Dnes mi volali z prodejny o2 ze iphone bude ve stredu pripraveny. Dokonce nebyl ani problém se zlatou barvou.

smoldik
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1082
Registrován: ned čer 21, 2009 7:10 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od smoldik »

hawry píše:Tak po odmlce:
Dnes obdržen nový kus na výměnu. PB štěrchá stále! :/ takže časem do třetice asi. Zatím to řeší bumper.

Lol. To nestercha power button a reklamujes zcela zbytecne. Dela to u vsech iPhonu a je to tusim nejaka soucastka ve fotaku.
MacBook Pro 13" (2017)
iPhone XS Max 256 GB Gold
https://twitter.com/smoldik

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

Dělá to volnější Power Button. Pokud se vypínací tlačítko přidrží a až poté se telefonem zatřese, tak jde lehce slyšet optika kamery, ale několikanásobně slaběji, než zvuk samotného PB.
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

Raiton10
Host
Host
Příspěvky: 123
Registrován: sob dub 16, 2011 5:18 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Raiton10 »

přesně tak, dělá to power button i na iphonu 4, ale musím s tím celkem rychle a silně třepat nahoru dolů, když člověk točí video a moc s telefonem neklepe, tak to ani nepostřehne, ale je to celkem zbytečná vada

Pr3dator
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 996
Registrován: stř zář 15, 2010 7:28 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Pr3dator »

OT: Roky sme ľudí učili, že to je autofocus, teraz kým ich preučíme, že na 5S je to powerbutton, bude to poriadna fuška. :D
[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Metalgirl »

Včera jsem byla v APR a měli tam vystavený iPhone 5s, homebutton fakt divně cvaká, má jiný zvuk, no a powerbutton neštěrchal a to jsem tam s tím mávala tak, až se na mě prodejce škaredě díval. :D
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

cubba
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: úte lis 19, 2013 9:29 am

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od cubba »

Zdravím, já bych měl jeden takřka neuvěřitelný příběh. Iphone jsem měl objednaný od konce října u Alzy. Jenže se stále nic nedělo, tak jsem v pátek do Alzy volal, Dozvěděl jsem se, že oni vůbec neví, kdy že jej budou schopni dodat. Nakonec jsem objednávku včera stornoval, páč jsem dospěl k názoru, že případné problémy s reklamací za ty ušetřené peníze nestojí. Jednu zkušenost s Britexem už mám a stačí mi na celý život. A teď k jádru věci. Udělal jsem včera ve dvě odpoledne telefonickou objednávku v Applestore. Došlo mi potvrzení s datem doručení 26.11 až 3.12, stejně jak říkala operátorka. O to větší překvapení bylo, když mi večer pípla sms že zásilka byla expedována a bude doručena ve středu. Před chvíli volal dopravce, že jej dneska kolem jedné přiveze.... A to bydlím od Prahy skoro 400km.
Tak už vím, že jedině Applestore je ta správná cesta :)

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Jadro »

Ja byl o vikendu v iStyle, zkousel jsem a zvuk uplne fpoho... Asi je to tedy fakt kus od kusu. To, abych se dal na modleni :D

georgeoldman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 05, 2010 8:40 am

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od georgeoldman »

Dnes jsem byl v Qstore, zatřásl iPhone 5S a vysypaly se jim vitríny :-) zůstávám u iPhone 5.
MacBook Pro Retina
iPad Mini
iPhone 5S
Apple TV
AirPort Express

leevi
Host
Host
Příspěvky: 115
Registrován: sob črc 18, 2009 9:00 am

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od leevi »

OT: Už musím. Chápu, že když člověk kupuje věc za 20.000,- chce aby byla perfektní. Ale s tím chrastěním a cvakáním to tu začíná být šílené. 5S mám. Když s ním zatřesu, tak PB chrastí. Když zmáčknu HB, např. nehtem, cvakne... není to úplně ideální, ale propadání takovéto hysterii mi opravdu nepřijde adekvátní. Pak se divíme, že o uživatelích jablek se mj. říká, že jsou fanatici...
iPhone -> iPhone 3G S -> iPhone 4 S -> iPhone 5 S -> iPhone 6 Plus + iPad 3 g + iMac

zdeno77
Host
Host
Příspěvky: 35
Registrován: stř říj 02, 2013 3:08 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od zdeno77 »

zdeno77 píše:
zdeno77 píše:No Nevím jestli jsem udělal dobře, štěrka my zapínací horní tlačítko takže asi výměna? Obal sem taky vyměňoval na třikrát, je to všechno tak drahé a ani to ne kontroluju?!!! No to je HNUS!

Tak 19.11 úterý mi dorazí z applu na výměnu iphone 5s. Tak je porovnám a jeden pak pošlu zpět. :)[/quote Tak už přišel, porovnal jsem je a je to stejné. Takže to je asi normální, počkám až se ozvou o telefon a jeden pošlu zpět.
Naposledy upravil(a) zdeno77 dne úte lis 19, 2013 5:36 pm, celkem upraveno 1 x.

ghost_dragon
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 130
Registrován: pát zář 11, 2009 8:23 am

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od ghost_dragon »

13.11. večer objednáno, dnes ve 12:24 doručeno. Iphone 5s 32gb Gold z apple ;)
iPhone X 64gb Silver
iOS 11

mike03
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: čtv dub 26, 2012 9:43 am

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od mike03 »

Takze, dnes mi taky prisel :). PB stercha, ale asi na to kaslu. Mozna nejaky ten mesic pockam az jak se k tomu poradne vyjadri apple a potom kdyztak reklamuju. HB svym zpusobem hlasity je, ale jelikoz jsem predchozi verze iphonu nikdy nedrzel v ruce tak nemohu posoudit. Ovsem zalezi jak na nej polozite palec. Pokud celou plochou zmacknu tak je neslysny.
Zatim tomu nemam co rict, uvidim az se v tom vice pohrabu.
iPhone 5S 16GB Space Grey
Macbook Pro 13" Retina 2015

hawry
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: úte lis 12, 2013 2:52 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od hawry »

Bych jim dal 12dni a pozadal o reklamaci ve 14ti denni lhute. Pokud budes reklamovat po uplynuti teto doby, tak muze prijit refundovany kousek. Aspon tak mi to bylo podano na apple lince.

Odpovědět