iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

admin
Administrator
Administrator
Příspěvky: 216
Registrován: čtv říj 11, 2007 3:16 pm

iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od admin »

Zakládam nové vlánkno kde můžete psát reakce jak se vám nové zařízení libí a jaké máte zkušenosti.
http://www.apple.com/cz/iphone-5c/

Technické specifikace:

Operační systém: iOS 7.0
Čipová sada a procesor: Apple A6 GHz dual-core
Displej: 4", IPS, kapacitní, Retina (640 × 1136 px) , 16 milionů barev, tvrzené sklo
Paměť: 1 GB RAM, 32 GB int. pam., pam. karta: ne
Podporované sítě: GSM: 850/900/1800/1900 MHz, EDGE, GPRS 3G: 900/2100 MHz, HSDPA, HSUPA, HSPA+, LTE
Konektivita: Wi-Fi: 802.11a/b/g/n, Bluetooth: 4.0, Lightning konektor, 8 pin
GPS: ano, A-GPS, digitální kompas, Glonass
Fotoaparát: 8 Mpx, LED, autofocus, HD video (720p), geotagging, fullHD video (1080p), detekce úsměvu, panorama assistant, fixní focus, 1,2Mpx kamerka pro videohovory, světelnost f/2.4
Rozměry: 124,4 x 59,2 x 8,97 milimetrů
Hmotnost: 132 gramů
Baterie: Li-ion, ? mAh
Doplňující informace: 3,5mm výstup na sluchátka , Wi-Fi hotspot , nanoSIM , tři mikrofony

@solokaprik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 305
Registrován: čtv kvě 31, 2012 2:48 pm

Re: iPhone 5C - reakce a zkušenosti

Příspěvek od @solokaprik »

Mylsim si že je to spíše pro slečny a pro děti tak do 15 let. Ty barvy jsou sice pěkné ale takové dětské.
Apple iPhone 5 16GB - black
Apple iPad Mini 16GB wifi - black
Apple iMac 21,5" (late 2012)

admin
Administrator
Administrator
Příspěvky: 216
Registrován: čtv říj 11, 2007 3:16 pm

Re: iPhone 5C - reakce a zkušenosti

Příspěvek od admin »

Jo jo pro studenty a pro zeny idelani asi manažer šáhne pro 5S i když ta zlata mi příjde také docela divná.

@solokaprik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 305
Registrován: čtv kvě 31, 2012 2:48 pm

Re: iPhone 5C - reakce a zkušenosti

Příspěvek od @solokaprik »

Někomu se bude ta zlatá varinta zdát taková namachrovaná, mně to příjde takové jen hezké, beru to jen jako barvu.
Apple iPhone 5 16GB - black
Apple iPad Mini 16GB wifi - black
Apple iMac 21,5" (late 2012)

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Podla mna je chyba v specifikaciach. Rozlisenie display-a je take ako pri iP5/5S. Nie ako pri iP4/4S.
Opravte to prosim.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

airmt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 06, 2011 10:28 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od airmt »

Mě se celkem líbí bílá verze, snad až na boční tlačítka, které vypadají levně.
Poměrem cena vs. výbava to ovšem posadili do úrovně, že na našem trhu nemá smysl o 5C vůbec uvažovat a je lepší jít rovnou do 5S. Možná za rok, až to budou prodávat jako "základní iphone" (což je nyní 4S 8GB) bude zajímavější.
Příplatek 100 Eur na 5S už stojí jen za větší sensor foťáku, lepší světelnost, podstatně lepší blesk, slo-mo, stabilizaci videa atd., integrace čtečky otisků (která i zlepšila design) a "future-proof" procesoru, lepší hmotnost a materiály to jen dokreslují.

Lazak
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: sob bře 09, 2013 1:33 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Lazak »

Cena je stále přestřelená... :no:

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od BiGFiSh »

ten cenovy rozdil od 5S je celkem nic moc.. i kdyz jak se to veme.. pokud bude 5S za tech 18000 a toto za 14000 tak ten rozdil bude zejo, pockame si na ceny u nas..

Mel jsem v planu strelit svy 4S aspon za 5 tacu, koupit si 5S a mlady 5C.. ale jak to tak vidim.. no, cekal jsem nizsi ceny. Asi bude mlada porad se svym suntem ťamťungem :D nebo zdedi 4Sko..

paia
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: čtv črc 09, 2009 9:37 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od paia »

Jestli se potvrdí ceny, tak by mě zajímalo, jak chtějí 5C prodávat. Kdyby tam dali střeva ze 4S, za cenu kolem 8-9 tisíc, bylo by to lepší. Za 15 tisíc koupit 16GB verzi, tomu říkám pořádný fail od Apple. Myslel jsem, že konečně vyměním svůj obstarožní 3G, ale s takovou mi asi ještě nějakou chvíli vydrží a nebo se naštvu a dám Applu sbohem, i když se mi Android teda vůbec nezamlouvá.

shotik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 479
Registrován: stř lis 19, 2008 3:35 am

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od shotik »

tam jsou ale streva z petky :)

edit: sorac , kdyby jsem si nevsiml:)
Naposledy upravil(a) shotik dne stř zář 11, 2013 9:05 am, celkem upraveno 1 x.

iPhone XS 64GB
iPad Mini 5
Macbook Pro Retina 13 Late2017
Apple TV 4
Synology NAS

paia
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: čtv črc 09, 2009 9:37 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od paia »

všiml jsi si toho slovíčka "kdyby"?

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Este je mozne, ze operatori budu mat moznost viacej dotovat 5C. Cize bude lacnejsi, avsak iba na zmluvu.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

SonnyCz
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 408
Registrován: stř úno 24, 2010 11:04 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od SonnyCz »

Chytrý tah. Potřebujeme vyrobit 500 milionů kusů iPhonu pro Čínu. Tak tam hodíme střeva z iP5 nacpeme to do plastu místo hliníku aby byla výroba levnější a vydáme to za nový mobil. V Americe a Evropě si připlatí dva až tři tisíce na 5S a "Céčko" hodíme do Číny za 99 dolarů se smlouvou, kde to koupí každý. Fakt chytrý tah, ale myslím že prodávat ho za těch 9 tisíc, jak bylo mnohokrát psáno na internetu by bylo lepší. Podle reakcí typu "Za 9 litrů bych se vykašlal na současnou S3", nebo "Konečně si můžu koupit iPhone za normální cenu" si myslím že šlápli vedle a nevydělají na tom tolik jako kdyby ho prodávali za již zmiňovaných 9 tisíc.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

No hej, ale podla LSA.cz je tym lacnym modelom v cine iP4 za cca 317€ :D A nie iP5C :D hehe.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

SonnyCz
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 408
Registrován: stř úno 24, 2010 11:04 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od SonnyCz »

tak potom už teda vůbec netuším k čemu ho vyráběli a pro koho je určen? :D

PP289
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 157
Registrován: úte črc 26, 2011 8:36 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od PP289 »

Taky sdělím svůj osobní názor, prosím neberte můj podpis jako vyvolání flame a nejlépe si jej nevšímejte, ač jsem vlastníkem Samsungu, jsem také fanouškem Applu a jeho dlouholetý uživatel
iPhone 5C je absolutně vedle...jeho cena se měla pohybovat někde na úrovni iPadu mini, takhle je to fail, jelikož snížení ceny u iPhonu 5 by se dostalo na stejnou výši a byl by to kov a loňský high end a ne plast. Špatnej nápad to nebyl, za tu cenu ale je.
iPhone 5S - no co říct k němu? Funkčnost neřeším, z nějakých otisků si na zadek nesednu, spíš mi přijde zvláštní jak Apple ignoruje cokoliv mezi iPhonem a iPadem. Pokud si spočítám prodeje Notu II a S4 tak převyšují prodeje iPhonu 5.
Když už je ústupek 5C, tak další větší model by taky nebyl k zahození. Celkově je to takový divný, nepromyšlený... Rok čekat nebudu.
iPhone SE 64GB Space Grey

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od BiGFiSh »

SonnyCz : urcite bych byl rad, abych mohl koupit pritelkyni 5C za 9 tacu a sobe 5S za 12..

Ale uprimne.. Mas iPhone a iPhone byl vzdy prestizni zalezitost.. Pod 10 tacu si myslim, ze uz je to az moc dostupny zbozi.. Nerikal nahodou nekdo od Applu, ze z toho nechce udelat zbozi pro kazdeho ? Myslim, ze iP maj vsichni lidi stredni vrstvy a vys a ti co ne, maji Tamtung.. (a ti co neresi telefony maj cernobilou kalkulacku a nam smartphonakum se smeji kvuli vydrzi baterky :D ale zkratka no a co? nechteji a nebo nepotrebuji takovej tel)

Osobne bych si moc nepral, aby mel "nadupanej" iP, at uz jakykoli novy, kazdy.. Mozna jsem neprejici, ale novy BMW taky nema kazdej... Kdo neni movitej, taky si muze pockat na starsi BMW - bud ojety nebo novy ale slevneny, ktery drive bylo pecka.. No a nekdo taky jezdi "jen" MHD..Otazkou pak je, jestli k tomu MHD ma financni duvody nebo mu to proste staci, ci to bere ve velkym meste jako vyhodu a nebo nechce mit starosti s autem..

Tim chci naznacit, ze jsme vsichni jini, jinak moviti a kazdej mame jinej vkus a potreby.. Myslim, ze Apple byl vzdy pecka a pro Evropany draha zalezitost a nemel to kazdy, rekl bych, ze by bylo do jisty miry fajn, aby to tak zustalo..

PP289 : dle me kombinace iphonu a tabletu je naprosto idealni (a doma stolni pc, at uz jakekoli jine znacky) a nebo jine variace.. Ve velikosti displaye s tebou trochu souhlasim, chtel bych vetsi nez mam u 4S, na druhou stranu nechci mit placacku na mouchy.. A hlavne, uz nikdy nechci android.. zazil jsem s nim svy a moji pratele, vcetne pritelkyne reklamace Samsungu, nechci ho.. A jiny telefony ? HTC One.. peknej, ale zase.. android.. Lumia, pekna.. Win? no, mozna v budoucnu..

PP289
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 157
Registrován: úte črc 26, 2011 8:36 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od PP289 »

Já třeba nemám využití pro dvě zařízení, hádají se mi mezi sebou, nakonec to končí tak, že iPad leží na poličce nevyužitý. Proto jsem koupil samsung, protože když už nemám tablet, tak je prostě iPhone málo. Chápu, že Apple si nechce konkurovat vlastním zařízením, jako je iPad a člověk co si dokáže říct, jo teď je lepší iPad(já to nějak nedokázal) tak ta kombinace bude asi lepší volbou, než kočkopes od samsungu.
iPhone SE 64GB Space Grey

SonnyCz
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 408
Registrován: stř úno 24, 2010 11:04 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od SonnyCz »

Jako jasně, díky ceně to je jistá exkluzivita, ale na druhou stranu by bylo super, kdyby si ho mohlo dovolit více lidí a díky tomu by se více daly využít funkce jako local wifi a bluetooth mutliplayer.

Navíc si myslím, že kdyby opravdu uvedli iPhone za 9 tisíc, tak by tím pokryli takové množství uživatelů, že by totálně rozdrtili android (viz. můj předchozí příspěvek na reakci uživatelů na cenovku 9000).

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

5C je opravdu jen pro čínské a asijské trhy + pro mládež 10 - 18 let. Z dospělých si ho málokdo koupí.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od tvosi »

to bych netvrdil, bile 5C je v podstate jako 3G/3Gs a to si dospely normalne kupovali, nebo jste ho snad nemeli?
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

shotik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 479
Registrován: stř lis 19, 2008 3:35 am

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od shotik »

Ja bych bile 5C klidne bral. Nicmene dostupnost a pripadna cena me odrazuje takze to s petkou rok spolu urcite zas vydrzime

iPhone XS 64GB
iPad Mini 5
Macbook Pro Retina 13 Late2017
Apple TV 4
Synology NAS

Zemlicka
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 490
Registrován: úte dub 07, 2009 4:48 am

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Zemlicka »

fakt si uvazoval o upgradeu z ip5 na i5c? hmm
ludia su divny.
iPhone 5S
iPad Air
Hackintosh Mavericks (docasne)

shotik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 479
Registrován: stř lis 19, 2008 3:35 am

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od shotik »

Zemlicka: samozřejmě pouze v případě nějaké i jiné změny než jen plastu :) Je jasný že totožný telefon v hliniku nevyměnim za plastovy:) Tam hrala vyhodu akorat zaruka:) Pokud bych se měl zbavovat pětky tak jedině za něco jako 5S, tam hrajou proti zase finance. Počkáme na přesrok ...

iPhone XS 64GB
iPad Mini 5
Macbook Pro Retina 13 Late2017
Apple TV 4
Synology NAS

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od BiGFiSh »

Chtel jsem pritelkyni koupit 5C.. Rozbil se ji Tamtung :D

Nenapadne jsem se zeptal, co rika na novy iphony, poslal jsem ji odkaz. A ona "ty barvy jsou zajimave.. ale je videt, ze je to z plastu.. ale ten zlaty je krasny"

Takze bych ji asi s 5C nepotesil :D

Jak to mate doma vy ? Trochu se bojim Vanoc, kdyz obdaruju sebe a ji 5Skem tak bych utratil 40 tacu :-/ to uz je dost...

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od cuting »

Láska je někdy k nezaplacení . A to doslova :D A to počkej, až to nebude jen přítelkyně :wink:
 Apple hračky 

amdatlon1
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 647
Registrován: úte lis 25, 2008 3:49 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od amdatlon1 »

Takže už v ponuke na alza http://www.alza.sk/iphone/38851638.htm
iPhone 6S Space Gray 64GB iOS9(od 10/2015) Telekom
Macbook Pro Retina L 2013(3/14)
iPad Air silver (12/13)32GB
iPhone 6 silver 16GB iOS8
iPhone 5S silver 16GB iOS7(od 11.13-10/14)
IPHONE 4S 16GB (10/11-10/13)
IPHONE 3G 8GB (6/09-10/11)

Uživatelský avatar
McJobs
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 529
Registrován: úte zář 30, 2008 12:58 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od McJobs »

mike-biker píše:5C je opravdu jen pro čínské a asijské trhy + pro mládež 10 - 18 let. Z dospělých si ho málokdo koupí.


tam letia lacne modely s velkou uhloprieckou, preto tam ma Android >85% podiel, v Číne chcu za 5C v prepočte necelých 800 dolarov, co je na činskom trhu nekonkurencieschopne. Tento model bol vytvoreny pre zisk, nie s cielom vytvorit skvely produkt. Vlastne cely dizajn iOS7 + 5C + dierkovany obal ktory urobi z iPhonu "hon" mi pripada ako prichod postJobs ery z ktorej sa postupne vytraca zmysel pre detail, a v ktorej sa zacinaju robit rozhodnutia orientovane pre zisk

Obrázek
 Mac OS X 10.6.8 Snow Leopard. Best OS X Yet.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od cuting »

Ale tam se za plnou cenu bez úvazku bude prodávat jen sporadicky, drtivá většina si ho koupí dotovaný. A o to jde jak operátorovi, tak i Apple, z každé smlouvy má svá procenta. Počet prodaných dotovaných telefonů je pro Apple nepodstatný.
 Apple hračky 

Rysko9
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pon zář 23, 2013 4:01 pm

iPhone 5C - cena

Příspěvek od Rysko9 »

Zdravím, mám trochu zmatek v cenách nastávajících iPhonů..
5S by se měla pohybovat kolem 18 tisíc ?
A 5C kolem 15 tisíc nebo to jde pod 10 tisíc?
Naposledy upravil(a) iTukan dne pon zář 23, 2013 5:15 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: 5C tu má svoje téma, přesunuto... a nepoužívej zbytečně zvětšené písmo, opraveno...

byeen
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 507
Registrován: stř úno 24, 2010 9:32 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od byeen »

uz pridajte niekto fotky :) Mne sa iP5C dost pozdava, hlavne zelena a modra verzia. Dost by som vahal medzi iP5C a iP5s...
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB

Majkyn
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: čtv zář 25, 2008 6:44 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Majkyn »

To s tím krytem je bohužel masakr :( Nechápu, jak mohl tento nedodělek! někdo z Applu pustit na veřejnost a do prodeje.

Jinak Vám níže dávám dva odkazy, kde můžete aspoň trochu vidět ty iPc. Omlouvám se, fotil jsem jen tak při nákupu a pak při jídle, kde ani není moc vidět. Ale třeba někomu pomůže, jak to vypadá barevně v reálu.

https://lh5.googleusercontent.com/-j5EKqXSe7Yc/UkSUaaTn2zI/AAAAAAAABak/hjS7Lu1nY_o/w500-h666-no/IMG_20130920_101407.jpg

https://lh6.googleusercontent.com/-pGIVz5TZ3MQ/UkSUoaUy7SI/AAAAAAAABZ8/vmr0m2NhXPU/w500-h666-no/IMG_20130920_173631.jpg

lofounek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 476
Registrován: sob pro 08, 2007 6:41 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od lofounek »

Kdyz jsem daval me pritelkyni do ruky 4Sko a 5ku, rikala, ze stejne se ji vic libi me 3GS. Padne ji pry lepe do ruky, nema tak ostre hrany. A to je mozna duvod, proc nekteri sahnou po 5C.

iPhone 7 32GB silver
Apple Watch 42mm Sport
iPad Air 32GB
iPad 2 16GB
iPhone 5 32GB white
iPhone 3GS 16GB black
iPhone 2G 8GB

lofounek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 476
Registrován: sob pro 08, 2007 6:41 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od lofounek »

Peterson píše:
mike-biker píše:5C je opravdu jen pro čínské a asijské trhy + pro mládež 10 - 18 let. Z dospělých si ho málokdo koupí.


tam letia lacne modely s velkou uhloprieckou, preto tam ma Android >85% podiel, v Číne chcu za 5C v prepočte necelých 800 dolarov, co je na činskom trhu nekonkurencieschopne. Tento model bol vytvoreny pre zisk, nie s cielom vytvorit skvely produkt. Vlastne cely dizajn iOS7 + 5C + dierkovany obal ktory urobi z iPhonu "hon" mi pripada ako prichod postJobs ery z ktorej sa postupne vytraca zmysel pre detail, a v ktorej sa zacinaju robit rozhodnutia orientovane pre zisk

Obrázek


Mas pravdu. Ten napis "hon" bylo to prvni, co me bylo do oci. Jak mohl toto nekdo z "Applu" vubec povolit...nechapu.

iPhone 7 32GB silver
Apple Watch 42mm Sport
iPad Air 32GB
iPad 2 16GB
iPhone 5 32GB white
iPhone 3GS 16GB black
iPhone 2G 8GB

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Sphyn0x »

Celý ten obal je špatný jak špatnota. Fuj!
///M

byeen
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 507
Registrován: stř úno 24, 2010 9:32 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od byeen »

podla mna vyzera super :)
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB

Majkyn
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: čtv zář 25, 2008 6:44 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Majkyn »

Když jsem iP5C viděl v tom obalu naživo, začalo se mi to líbit. Zejména některé barevné variance jsou zajímavé. Ale pak dojde na detaily a to už je horší :(

Schumi
Host
Host
Příspěvky: 77
Registrován: ned lis 23, 2008 4:52 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Schumi »

Na jednom z našich Top e-shopu je již 5C skladem, další očekává naskladnění 14.10.2013

paia
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: čtv črc 09, 2009 9:37 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od paia »

ano, na Alze skladem, nicméně čekám, že v Apple storu by měl být ještě o tisícovku levnější, takže i když se na něj chystám, kupovat ho zatím nebudu.

Pantani
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 908
Registrován: ned úno 10, 2008 1:50 pm

Re: iPhone 5C - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Pantani »

Alza.cz: s tou cenou za 5C to snad nemůžou myslet vážně? A kolik pak bude stát 5S?? :-O
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí

Odpovědět