Opravy iPhonů kontakt

Odpovědět
Smith

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Smith »

Dobry den,

mam dotaz ohledne iPhone 5. Mam rozbity predni sklo, zbytek funguje normalne, telefon reaguje na dotyk i zobrazuje, ale nevyznam se v tom co je potreba opravit. Pochopil jsem spravne, ze digitizer u toho typu neni zvlast a prodava se pouze s LCD displejem? Kdyz tedy objednam jen sklo z eBay, bude to stacit nebo potrebuji cely LCD s digitizerem. Prece levne sklo nereaguje na dotyk a na druhou stranu pokud by byl kraply i digitizer, tak ten samostatne vymenit nejde?

Dekuji

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Metalgirl »

Nelze, musíš objednat celý díl digitizer s displayem. To sklo je vlastně ten digitizer, to je to, co obstarává, že iPhone reaguje na dotyk.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Tony1 »

Jen upřesním LCD je složeno ze skla, lepidla, dotyku, lepidla, LCD. Prodává se samotné sklo, samotný LCD, samotné sklo a dotyk. POZOR ANI JEDEN DÍL NA LCD NELZE VYMĚNIT!! Jde vyměnit jen celá jednotka LCD se sklem a dotykem.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Cio

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Cio »

Potřeboval bych vyměnit přední kryt (takže předpokládám, že sklo+LCD) na iPhone 4S, bílá barva. Chtěl jsem napsat Dannymu2, ale bohužel nemůžu posílat SZ :-( Prosím o kontaktování.

PS: buď jsem úplný mongol nebo mám bloklou i funkci na SZ odpovídat, takže prosím o odpovědi do tohoto topicu, na SZ nemám jak odpovědět.

diamondstore

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od diamondstore »


Korsok

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Korsok »

Můžete mi prosím někdo dát kontakt na Danny2? Mě nejdou posílat PM.
Díky

Cio

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Cio »

Prosím taktéž o zaslání kontaktu na někoho, kdo mi zpraví ten displej. Jediný, kdo mi napsal, byl diamondstore, který prozměnu neodpovídá na maily :-(

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od ls8 »

maczone.cz - dneska jsem tam dával iPad2 na výměnu skla a digitizéru.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

diamondstore

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od diamondstore »

Cio píše:Prosím taktéž o zaslání kontaktu na někoho, kdo mi zpraví ten displej. Jediný, kdo mi napsal, byl diamondstore, který prozměnu neodpovídá na maily :-(

na mail sem TI odpověděl do hodiny... :-/ koukni se na mail. Odpověď si dostal.

Korsok4

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Korsok4 »

Můžu poprosit kontakt na opravu iPhonů, kde by zvládli opravit audio procesor 10C0 která zpracovává zvuk v gsm signálu?
Oprava by měla stačit, tak že se čip přepájí.

Prosím o pražskou lokalitu.

Děkuji :)

Dejv
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: čtv led 20, 2011 3:28 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Dejv »

Dobrý den, neví někdo, kde by se dalo v Brně či okolí (popř. prostě někde na Moravě) nejlevněji vyměnit displej u iPhone 5? Děkuji

diamondstore

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od diamondstore »

Máte svůj díl?

Deraspoth
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 231
Registrován: sob led 31, 2009 7:44 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Deraspoth »

A není už lepší využít Exchange programu? Díl stojí kolem 7000 a v iStyle mi tvrdili, že se dá za 7300 využít Exchange programu. I kdyby to nebyla pravda a stálo to víc, tak myslím, že by to bylo rozumnější, protože by jsi měl pak normálně záruku a nový iPhone 5.

sir.ed
Host
Host
Příspěvky: 60
Registrován: úte zář 08, 2009 6:03 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od sir.ed »

Opět bych chtěl poděkovat "pražskému borci" Danny2 za super servis a rychlou opravu :-)

iPhone 4S - prasklé přední sklo
iPhone 4S - nefunkční power button

... Vše do druhého dne hotové ;-)

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk 2
My stuff :

Samsung i9505 GALAXY SIV ( Marble White ) 4.4.2 + 16GB microSDHC Kingston
Samsung GALAXY Tab2 10.1 16GB

Danny2
Host
Host
Příspěvky: 70
Registrován: čtv led 31, 2008 5:53 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Danny2 »

Zdravim, koukam ze je stale problem s kontakty tak kdyby nekdo neco potreboval tak me sezene bud na icq: 335188479 nebo na mailu vseodapplu@gmail.com. Na mailu jsem 24h denne na icq podle casu ale vzdy odpovim ;-)
iPhone 5s 64GB Gold iOS 7.1.1
MacBook 13,3" with Retina
iPad 3 Black WiFi +3G 32GB
>>> http://www.servis-jinak.cz <<<

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od M29 »

2 Dejv - Být tebou, tak u telefonu za skoro 20K neřeším nejlevnější, ale nejlepší servis. Pokud hodláš i do budoucna řešit cenu, pak jsi si neměl kupovat drahý přístroj :-(

Nejlevnější originální přední panel pro iPhone 5 přijde tak na 5000 Kč vč. DHP, zadní díl na 2000 Kč. Cokoliv levnějšího je kopie :-/ Cena za servis je všude cca stejná. Pokud ti to někdo udělá bokem, tak můžeš ušetřit DPH. Ale prostě tak levné jako u iP4/4s to ještě dlouho nebude.

Danny2
Host
Host
Příspěvky: 70
Registrován: čtv led 31, 2008 5:53 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Danny2 »

Souhlasim s M29! Ty ceny nejsou zrovna prijemne ale jde o kvalitu!!
iPhone 5s 64GB Gold iOS 7.1.1
MacBook 13,3" with Retina
iPad 3 Black WiFi +3G 32GB
>>> http://www.servis-jinak.cz <<<

@solokaprik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 305
Registrován: čtv kvě 31, 2012 2:48 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od @solokaprik »

Danny2 na kolik u Tebe výjde výměna předního panelu a zadního krytu u iPhone 4?
Apple iPhone 5 16GB - black
Apple iPad Mini 16GB wifi - black
Apple iMac 21,5" (late 2012)

Danny2
Host
Host
Příspěvky: 70
Registrován: čtv led 31, 2008 5:53 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Danny2 »

Zalezi zda chce pouzite nebo nove dily u pouzitych komplet 2tis nove 3tis :-)
iPhone 5s 64GB Gold iOS 7.1.1
MacBook 13,3" with Retina
iPad 3 Black WiFi +3G 32GB
>>> http://www.servis-jinak.cz <<<

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od gulii »

chtěl bych se zeptat, spadl mi iPhone 5 na hranu a v té /sražené hraně okolo/ je viditelná odřenina, je toto prosím možné opravit? Hledal jsem na internetu a viděl jsem jen zadní kryt v cenové relaci 3-4tis. To ale není ono ne? Děkuji. Telefon je ještě v záruce u VF, mohl bych si to tedy nechat opravit vůbec někde jinde?

Danny2
Host
Host
Příspěvky: 70
Registrován: čtv led 31, 2008 5:53 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Danny2 »

Pokud mas telefon v zaruce budes muset do autorizovaneho servisu a cena se bude pohybovat kolem 4-5 tis. Pokud si to nechas opravit u nekoho jineho cena bude nizsi tu jak jsi psal ale prijdes o zaruku. Jinak ten dil je presne to co jsi nasel musi se vymenit cely zadni kryt.
iPhone 5s 64GB Gold iOS 7.1.1
MacBook 13,3" with Retina
iPad 3 Black WiFi +3G 32GB
>>> http://www.servis-jinak.cz <<<

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od gulii »

děkuji za bleskurychlou odpověď. A jaký je autorizovaný servis okolo Hradce Králové? A opraví mi ho na počkání? Děkuji

Danny2
Host
Host
Příspěvky: 70
Registrován: čtv led 31, 2008 5:53 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Danny2 »

Kolem hradce netusim vim jen o Britexu na Kladne u autorizovanych prodejcu by jsi mohl sehnat kontakt na neco blizsiho. Pochybuju ze to to udelaji na pockani u autorizovanych servisu je to kapanek slozitejsi s opravama na pockani :-(
iPhone 5s 64GB Gold iOS 7.1.1
MacBook 13,3" with Retina
iPad 3 Black WiFi +3G 32GB
>>> http://www.servis-jinak.cz <<<

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od gulii »

já myslel, že tedy VF preferuje jenom Britex... Uvidíme, napsal jsem jim mail, tak jsem zvědavý. Je to sice malý ťukanec, ale iP jsem si kupoval právě kvůli té dokonalosti, jak vypadá, takže toto mi ten dojem kazí a musí se to opravit.

Tak odpoved z Britexu:

Bohužel na model iPhone 5 nemáme k dispozici žádné náhrydní díly, opravy probíhají jedině přehráním softwaru (jedná-li se o softwarovou vadu samozřejmě) nebo výměnou celého telefonu za nový. Placená výměna zde vychází na cca 7.200,-Kč vč. DPH.

jirimal
Host
Host
Příspěvky: 72
Registrován: sob črc 14, 2012 7:23 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od jirimal »

Sháním někoho na opravu sluchátka u iPhone 4S (respektive asi výměnu).

Pardubice, Hradec Králové, Jičín - nabídněte cenu s i bez dílu, děkuji

luminox
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: sob zář 14, 2013 10:33 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od luminox »

nikdo kdo dokáže vyměnit sklo s dotykacem, domací tlačítko a sluchátko? Na iphonu 3gs

Danny a na kolik by to vyšlo a jak dlouho by to trvalo? Dík

smid.dan
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: úte čer 14, 2011 11:48 am

Re: Opravy iPhonů kontakt - iphonebrno

Příspěvek od smid.dan »

Mohu-li z osobní zkušenosti doporučit, tak se vyhněte servisu www.iphonebrno.cz
Jsou to víceméně podvodníci, kteří kuchají telefony a skládají z čeho se dá. Jinak, pokud k iphonebrno chcete něco dát, tak POZOR na papíry. Opravdu všechno si nechte řádně napsat a kontrolujte zapsané IMEI z telefonu (ne ze šuplíčku - ten Vám 100% vymění a použijí jinde pro své podvody).
Mě stála oprava 3800 a telefon fungoval 2 dny. Pak teprve udělali diagnostiku a chtěli dalších 500,-Kč s tím, že je telefon neopravitelný. Ale, že ho rádi odkoupí. Dodnes nemám ani telefon (záhadně ho nemohli najít) ani peníze.

tomasek
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: čtv říj 10, 2013 2:18 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od tomasek »

před pár týdny jsem utopil iphona 4s, našel jsem servis
Macwell, s.r.o. který se tváří jako profesionálové. zavezl jsem ho tam, s tím že je utopený a svítí jenom jablíčko. tak dobrý, a prej se ozvou... po týdnu nic, v polovině dalšího týdne jsem tam zavolal a ono stále nic, po třech týdnech jsem tam zase zavolal a že se mi technik ozve. ozval, odpoledne, že je nefunkční. prý odešel display a základní deska... tak jsem zaplatil 4kila a odnesl si domů pěkné černé těžítko. včera jsem dal iphona jakože na náhradní díly do nějakého shopu na vinohrady. dnes mi volali že funguje a jestli ho chci tak za 2t??
nějak mi vyplývá WTF Macwell, s.r.o.??? DOPORUČUJI Macwell, s.r.o. NEBRAT!!! jo a otevřeli novou pobočku v Brně, tak všichni v Brně POZOR!! Macwell, s.r.o., "odborníci"

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Slimák »

Ohledne servisu Macwell, povazoval jsem je take za profesionaly, dokud mi pri oprave rozbiteho displaye na firemnim iP5 (6 500 Kc) nevykurvili HB, ktery po stlaceni skripal. V den opravy tam byl jeden ze zamestnancu, takze ho nenapadlo HB vyzkouset. Druhy den jsem jim to zavezl, argumentace personalu, ze udajne po oprave praskla jakasi gumicka a buh vi co jeste. Puvodne jsem mel v zameru osobu chytit pod krkem, ale nastesti jsem nevidel rude a tak zadal o okamzitou napravu. Technik odnesl, po cca 15 min prisel, jestli je to v poradku. Opet skripal, takze jeste jednou a lepe. Napodruhe se nastesti zadarilo, jinak uz by se mi kourilo z hlavy. Nicmene dodnes to neni jak byvalo a HB je od opravy hlasitejsi.

Nechavali jsme tam leta opravovat vsechny firemni iZarizeni vcetne toho, ze jsem jeste znamym a pratelum doporucoval Macwell servis. Mame uz od nich asi 15 tech trapnych karticek se slevou 5% na jejich velmi podprumerne sluzby. Vzhledem k teto negativni zkusenosti a nekolika dalsich v posledni dobe z meho okoli jsem vsechny obeznamil, at jejich sluzby radeji nevyuzivaji a v ramci firmy jsme si nasli jiny servis, kde nejsou takovy fuseri. Macwell uz nikdy.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

charvisan
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: ned říj 13, 2013 11:39 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od charvisan »

Ahoj,

někdo z okolí Ústí nad Labem kdo dělá do IP? Má chyba: spodní mikrofon zlobí, při hovoru funguje jen při hlasitém odposlechu. díky

ihny
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pon lis 21, 2011 10:45 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od ihny »

@charvisan

Dobrý den,

fungujeme na Mostecku, ozvěte se na tel. 773 699970, rádi Vám pomůžeme.

Zachajda
Host
Host
Příspěvky: 85
Registrován: pát led 22, 2010 10:00 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Zachajda »

Zdravím, je tu někdo schopný okolo nebo přímo v Brně? Díky

sk8er_b0y
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: pát úno 04, 2011 11:38 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od sk8er_b0y »

Cau, je tu niekto kto by vedel opravit audiocip na iphone 4,??z prahy???.. pri volani ma druha strana nepocuje!!...

Shwollo
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 323
Registrován: úte lis 03, 2009 2:15 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Shwollo »

máte niekto skúsenosti s iphonedoktor.sk? Potreboval by som vymeniť home button

tuesbien
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: stř dub 09, 2014 6:42 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od tuesbien »

Ahoj
Měl jsem velmi špatnou zkušenost s isupport.cz
POZOR! Tato společnost je neseriózní. Zaplatil jsem za opravu iPhone, který nebyl opraven

demolista
Host
Host
Příspěvky: 47
Registrován: čtv kvě 23, 2013 6:52 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od demolista »

Dobry den, chtel bych se zeptat kolik by stala výměna home buttonu ( s flexem), sleep button (s flexem) a výměna celého předního skla.

Danny2
Host
Host
Příspěvky: 70
Registrován: čtv led 31, 2008 5:53 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Danny2 »

Zdravím všechny koukám, že nám to tu trošku skomírá tak kdyby měl někdo zájem o nějakou radu nebo opravu neváhejte se na mě obrátit rád vypomůžu. :)
iPhone 5s 64GB Gold iOS 7.1.1
MacBook 13,3" with Retina
iPad 3 Black WiFi +3G 32GB
>>> http://www.servis-jinak.cz <<<

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od jackherrer »

zacal jsem se rovnez zabyvat opravou iphonu, kdo by mel zajem o opravu ci radu tak kolem hradce kralove, pardubic a chrudimi (popr okoli) sem k dispozici.. nejlepe pisete na sajkou@iphone.cz, kdyz napisete mail a reknete si o telefoni cislo tak vam ho take poslu kdyby nekdo chtel kontakt po telefonu..
I will maintain an attitude of open-mindedness.

PospisilDa
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: stř kvě 06, 2009 3:19 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od PospisilDa »

Zdravím, potřeboval bych vyměnit displej na ip5. Novej displej mám, jde mi jen o výměnu. Pouze v Plzni a okolí, je tu někdo takovej? Díky

Karpi
Host
Host
Příspěvky: 66
Registrován: stř led 23, 2008 5:01 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Karpi »

Zdravím, kdo opraví nefunkční horní tlačítko u iPhone 4S v Českých Budějovicích? Děkuji..
iPhone 6 / 64GB / FW 10.2.1 (14D27) / firmware modemu: 5.32.00 / jailbreak ZATÍM BOHUŽEL NE :-( / O2 CZ

Odpovědět