Opravy iPhonů kontakt

Odpovědět
dr.t
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pát bře 04, 2016 10:11 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od dr.t »

Potřeboval bych poradit, jak postupovat s opravou lupkajícího displeje u mého ip6, nepoškozený, pořád v obalu. Začalo to ale dělat až 14 měsíců od koupi, takže Apple záruka už ne, prodejce to prý poslal do servisu, kde chtějí 5000 za opravu. Dle mého se ale jedná o konstrukční vadu tohoto modelu nebo ne.? Telefon koupený na firmu. Je nějaká možnost opravy, aniž bych všechny náklady nesl já jako koncový uživatel? V automobilovém průmyslu existuje kulance, materiál dodá výrobce, práci platí zákazník. Je něco takové možné i u Apple?

stone
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: sob zář 26, 2015 7:29 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od stone »

Ahoj. Někdo na servis 5S Plzeň a okolí nebo kontakt na ověřený servis? Díky moc
PS: Na iP5S i po výměněně za originál díl nefunkční zadní kamera. Po výměně nová fungovala bez problémů cca 1,5 měsíce nyní zas zadní fotoaparát KO -černá obrazovka, popř. růžová, zamrzání a pod. Někdo nějaký nápad? Přesazení konektoru nepomohlo. Předem díky moc

zbyneksvehla
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pát říj 14, 2016 6:36 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od zbyneksvehla »

Ahoj,

mohl by se mi prosím ozvat někdo, kdo umí opravit display na iphone 5s a pravděpodobně přehrát software? Telefon sám mačká náhodně vše možné, číslice, menu + displej, nebo třeba menu divně skáče.

Jsem z Prahy

Děkuji

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od mike-biker »

Poslal jsem ti SZ.
Nebyl měněn LCD v poslední době?
Toto vypadá na problém s dotykem, je pak nutné vyměnit celý panel - cena ca 1.600 Kč komplet.
Jinak zkus jako první přehrát FW sám.
Záloha na iCloud + do iTunes, poté restore přes DFU a bez obnovy - problém přetrvává?
Zavolej.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Furrow
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: sob říj 15, 2016 4:22 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Furrow »

Dobrý den, poptávám výměnu skla na 6s (je prasklé, dotyk se jeví jako funkční), pravděpodobně i výměnu slotu na sim (možná jen šuplík na kartu). Běžné ceny úkonů v servisních místech znám, snad se tu najde někdo, kdo to zvládne levněji. Na záruce netrvám, na funkčnosti ano. Prosím jen Praha a okolí. Případné nabídky na Furrow6 zavináč centrum cz. Díky...
PS: profil mám založený nově a nemohu zobrazovat jiné profily, abych mohl oslovit přímo. Stejně tak si nejsem jist provozem sz...

Tonda512
Host
Host
Příspěvky: 102
Registrován: sob dub 19, 2014 12:49 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Tonda512 »

Ahoj,

V Plzni výměna skla iPhone 7 Plus? Malá škrábance viditelné jen venku na slunci, ale znervózňuje mě to.

SilverSurfer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 438
Registrován: čtv dub 08, 2010 2:17 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od SilverSurfer »

Nad vymenou skla v pripade takychto skrabancov by som urcite ani nerozmyslal. Po vymene samotneho skla sa mozu objavit skor ci neskor rozne problemy (rozkalibrovany dotyk, sklo sa zacne odlepovat, zle reakcie na dotyk, prach pod sklom atd.). Pochopil by som vymenu skla v pripade, ze by bolo prasknute, tam to za pokus stoji, kedze sa da nieco usetrit, no v tomto pripade urcite nie.

JTDLE
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: úte čer 06, 2017 11:32 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od JTDLE »

Ahoj, chtel bych nechat vymenit zdni kryt na 6s plus, volal jsem do istore v Olomouci a tam mi rekli ze by to vyslo asi na 10 000 ,- nevi nekdo, jestli to v olomouci nedela nekdo za mnohem nizsi cenu? Diky za odpoved

Silvie
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: stř zář 20, 2017 8:26 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Silvie »

Já jsem si nechávala iphone spravovat v Bugo - https://bugo.cz/servis-mobilnich-telefonu/, zatím vše funguje dobře a ceny jsou v pohodě

anubis_cz
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: úte říj 17, 2017 10:53 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od anubis_cz »

Ahojte, rozbil se mi diplej na mém 6s.
Máte někdo zkušenosti s http://www.zdravymobil.cz ?
Mají slušné ceny, ale nevím jestli jen tak poslat telefon někam :-D

libor.1
Host
Host
Příspěvky: 36
Registrován: ned říj 25, 2015 4:25 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od libor.1 »

Má někdo tip na slušný servis bud Liberec nebo Hradec Kralové. Výměna baterie na IP6S ,na nějaký servis v Liberci byl špatný ohlas.
Děkuji za info.

Petr.Karlu93
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pon čer 25, 2018 1:36 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Petr.Karlu93 »

Ahoj, koukal jsem, že tu někdo dříve sháněl někoho na opravu iphonu v Plzni. Chtěl jsem přispět, že mám velice dobrou zkušenost s firmou Atronic. Opravili mi základní desku a to jsem byl smířený, že si budu muset koupit nový iPhone. :-)
­

sk8er_b0y
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: pát úno 04, 2011 11:38 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od sk8er_b0y »

Ahoj, Poradite mi kde v prahe najlepsie dat vymenit bateriu v Iphone 6s? :) dakujem

Jirka_S
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: čtv srp 27, 2015 4:01 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Jirka_S »

Český Servis. Mně dokonce vyměnili u 6S zdarma, prý jsem spadal do nějaké výměnné akce.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od mike-biker »

Zjisti si cenu, já vyměňuji originál baterii se zárukou za 700.
Cena baterie je 400, práce 300. Samozřejmostí je i opětovné utěsnění LCD originální těstnicí samopkou a podlepení baterie originálními lepicími proužky.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

007tomams
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: ned srp 19, 2018 6:41 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od 007tomams »

Ahojte, občas opravujem iphony a iné mobily a stala sa mi na Iphone SE jedna nepríjemnosť pri výmene LCD. Pri odpojení batérie sa mi podarilo plastovým náradím odtrhnúť cievku a odpor pri konektore na batériu. Sú tam 4, dva vľavo a dva vpravo. Chcel by som sa spýtať či je niekto kto má vadnú dosku z daného iphonu a vedel by predať dosku alebo mi to opraviť. Ďakujem moc za pomoc.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Tony1 »

Vidím že jsi tu nový a příspěvek je měsíc starý tak to píšu sem protože na zprávu bys nemohl reagovat. Ano není problém opravím běžná záležitost, napiš na tony.va@tiscali.cz a dohodneme se.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

YellowFox
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: čtv pro 13, 2018 10:42 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od YellowFox »

Pokud by někdo potřeboval pomoci s výměnou jakého koliv dílu na IPHONE, tak pomůžu rád.
Brno + Brno okolí
Napište mi SZ.

Odpovědět