Přeložím vám zdarma aplikaci pro iPhone,iPod Touch a iPad

Odpovědět
ninjar0hlik

Přeložím vám zdarma aplikaci pro iPhone,iPod Touch a iPad

Příspěvek od ninjar0hlik »

Chcete přeložit nějakou aplikaci, pro kterou zatím není CZ/SK jazyk? Jsem ochoten vám ji přeložit zdarma. Udělejte to tak, že mi pošlete složku s aplikací. Nejprve si zazálohujte originál aplikace aby vaše placená např. app ze Cydie nebo z Appstore nepadala. Ovšem občas kvůli nečitelnému kódu nemůžu aplikaci přeložit. Takže bych rád aby se mnou někdo spolupracoval a pomohl mi. Po překladu vám složku aplikace pošleme zpět :D

Presunute do spravnej sekcie. dodo

NEPŘEKLÁDÁM HRY!!
Naposledy upravil(a) ninjar0hlik dne stř čer 16, 2010 5:50 pm, celkem upraveno 1 x.

PeterKiss

Re: Přeložím vám zdarma aplikaci pro iPhone,iPod Touch a iPad

Příspěvek od PeterKiss »

O.T : Zdravím,len taká otazocka ak by si spravil preklad je možné aby si ho ponúkol vivojarom a oni ho dali do nasledujuceho up-date.
Viem že to záleží od toho ako je v danej krajine hra stahovana ale za pokus by to stalo.

Nemám JB ale ak vieš preložiť hru nedalo by sa to s nimi nejak dohodnúť.

ninjar0hlik

Re: Přeložím vám zdarma aplikaci pro iPhone,iPod Touch a iPad

Příspěvek od ninjar0hlik »

Nejspíš jim budu muset napsat...Ale někdy je to ani nezajímá :(

Bombera
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 109
Registrován: sob bře 01, 2008 6:45 pm

Re: Přeložím vám zdarma aplikaci pro iPhone,iPod Touch a iPad

Příspěvek od Bombera »

Pokud by te to bavilo a chtel jsi k nam pridat muzes na strance http://www.mobil-cestiny.cz kde aplikace prekladame, bylo by fajn mit zase o jednoho aktivniho cloveka vic :D

ninjar0hlik

Re: Přeložím vám zdarma aplikaci pro iPhone,iPod Touch a iPad

Příspěvek od ninjar0hlik »

Tam mě ale nikdo neřekne co lidi chtějí. Tady si někdo řekne a já se to pokusím přeložit....

BTW hledám lidi do týmu! Hlaste se mě na mailu: applejabko@gmail.com, Díky :D


quak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 229
Registrován: úte srp 26, 2008 2:16 pm

Re: Přeložím vám zdarma aplikaci pro iPhone,iPod Touch a iPad

Příspěvek od quak »

applejabko píše:...NEPŘEKLÁDÁM HRY!!


2 mirekm:

A číst umíš?
The best 4 windsurfing - http://www.surf-centrum.cz

mirekm

Re: Přeložím vám zdarma aplikaci pro iPhone,iPod Touch a iPad

Příspěvek od mirekm »

A teba sa kto pytal?

nalevka

Re: Přeložím vám zdarma aplikaci pro iPhone,iPod Touch a iPad

Příspěvek od nalevka »

OT: mirkem:Tak když vidíš, že tam píše, že nepřekládá hry, tak proč píšeš Monkey Island? :mrgreen:

mirekm

Re: Přeložím vám zdarma aplikaci pro iPhone,iPod Touch a iPad

Příspěvek od mirekm »

Obsah příspěvku smazán - porušení pravidel. TommyS

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Přeložím vám zdarma aplikaci pro iPhone,iPod Touch a iPad

Příspěvek od Beavers »

applejabko píše:Tam mě ale nikdo neřekne co lidi chtějí. Tady si někdo řekne a já se to pokusím přeložit....

BTW hledám lidi do týmu! Hlaste se mě na mailu: applejabko@gmail.com, Díky :D


Tady ti lidi řeknou, co chtějí a ty ve spolupráci s Bomberovými lidmi můžeš aplikace překládat. Jedna věc je poptávka, druhá pak nabídka. Myslím, že bys měl výzvu Bombery zvážit.

ninjar0hlik

Příspěvek od ninjar0hlik »

Bea: Ano, ale já chci mít svůj download. No prostě to budou prodávat za 70Kč a at´ se regnou. Já nebudu řešit registraci a překlad bude zadara. Možná se mýlím, ale já chci mít svůj tým lidí, který to baví a dělají "týmovou práci", ne celé komunity (flame atd..). Kdyby mě Bombera občas poradil, nemuselo to být špatné, když bude souhlasit :) Zatím jsme nic neudělali a ted' zrovna neni moc čas, mno uvidíme. Ale nebojte se, rozhodně úplně nespíme! Hry nepřekládáme proto, že všechny downloady by byly zdarma a překládat půl roku hru, navíc i za 2piva by se objevila na warez fórech zdarma :(

Jinak stále hledáme nové lidi, děkuji!

EDIT:

Jde o to, že chceme něco dělat, nesedět na zadku a nabídnout to zdarma (Nemyslím warez).. Zatím potřebuju udělat JB a testovat překlady. Něco bych pro jeho web udělal, nějaký překlad a nápad atd... (byl by dostupný i na našich webovkách.) Link dodám zítra...

Od zítřka se probudíme z letního spánku a na něčem zapracujem. :D Stále hledáme lidi do týmu!!

applejabko


Nedělej dva příspěvky pod sebou. Metalgirl

Bombera
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 109
Registrován: sob bře 01, 2008 6:45 pm

Re: Přeložím vám zdarma aplikaci pro iPhone,iPod Touch a iPad

Příspěvek od Bombera »

Spousta lidi si mysli ze snad preklady prodavam ci co.Ale takhle to neni, poplatek je jednorazovy a kdyz jsme ho zavadeli, myslenka byla trochu jinde, rozhodne ne vydelavat.Cekal jsem ze se k nam prida vice lidi a ja jim budu moci za kazdou jejich prelozenou aplikaci dat aspon na to pivo.Clovek se zaregistruje zaplati 79 kc no a prekladatel za to prelozi aplikaci.Cim vice registrovanych lidi, tim vice prekladu, cim vice prekladu, tim vetsi zajem a take vic registraci.Bohuzel jakmile nekdo zjisti co to da prace a ze to proste neni jen tak, tak vzdy od toho da ruce pryc.A ver, mozna az se tomu budes venovat jako ja 2 roky, tak poznas ze je sice hezke delat neco zdarma pro lidi, jenze lidi to postupem casu zacnout brat jako samozrejmost, no a casem uz se ani toho DEKUJI pro ktery to clovek delal nedockas.Rad ti poradim kdyz budes chtit a tak stejne moje nabidka stale plati a ne jen pro tebe.Kdokoliv kdo by mel zajem je zde moznost pridat se k nam.Za kazdou apliakci ci hru budete po zasluze odmeneni :wink:

Odeslano z iPhone

ninjar0hlik

Re: Přeložím vám zdarma aplikaci pro iPhone,iPod Touch a iPad

Příspěvek od ninjar0hlik »

Tak já to beru, zeptám se ještě zbytku týmu, když je seženu :D

Odpovědět