TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od drsny »

neco je divne. odinstaluj to, rebootni telefon, nainstaluj a zkus nastavit znova. pripadne zkus feed slovenska republika, zda se to bude chovat stejne.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19663
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od rony »

ja by som este podozrieval opravnenia k zlozke TeVee.app (v zlozke Applications)

je to unixovy system, ak TeVee bezi pod uzivatelov, ktory ma zakaz ukladat do tejto zlozky, tak je to jasne.

Rovnako ak ktorykolvek zo suborov, ktore TeVee modifikuje su opravnenia zle nastavene, tak to proste nevie ulozit a moze sa to takto spravat. Aj ked si myslim, ze TeVee zvykol v takomto pripade proste spadnut do springboardu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Mick

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od Mick »

To Rony a Drsny: Zkusím pořešit nejdřív ty nešťastný práva a pokud to neklapne, tak postup drsneho. S výsledkem se ozvu at je jasno...

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od drsny »

nemas nahodou mimo toho tv guide cz/sk nainstalovano i tevee?

Mick

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od Mick »

nee, nemám.

Mick

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od Mick »

odinstaluj to= provedeno
rebootni telefon= proveeno
nainstaluj= provedeno
a zkus nastavit znova= stejný výsledek jsko před tím tzn. feed none, channels 0 selected
pripadne zkus feed slovenska republika, zda se to bude chovat stejne= stejný výsledek. :cry:
Práva mám taky dobře.... :cry: :cry: ...taková hezká a hlavně potřebá :wink: aplikace a mě prostě nejde....

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19663
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od rony »

tak nam teda povedz ake opravnenia a vlastnikov maju jednotlive subory.

vratane zlozky TeVee.app
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods


umbro

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od umbro »

Mam ten stejny problem jak Mick.....taky chaneles 0 a feed none nvm jak to spravit........:(

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19663
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od rony »

Odinstalovat. Potom pozriet do zlozky Applications (SCP klientom) ci tam nezostali nejake subory.

Ak ano, vymazat ich.

Nainstalovat.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

umbro

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od umbro »

no zkusim no.......myslis ze by me to melo jet kdyz to udelam??

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19663
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od rony »

Nemyslim, neviem, ci to pomoze.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

umbro

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od umbro »

Jooo uz to mam ani nvm jak jsem to udelal nak jsem se do toho zamotal a udelal to uplne jinak ale jede me to.........jeste ze tak :D

Dave.6

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od Dave.6 »

Zdravim , pouzivam TeVee a nema chybu az na jednu malou malickost. Doma mame kabelovku a hodne sleduju kanal "reality TV" v kanalech samozrejme je, ale i kdyz ji zahrnu do vyberu programy se nenactou. U vsech ostatnich stanic to jede v pohode jen u me nejsledovanejsi nee. Kde by mohla byt chyba?

Diky

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19663
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od rony »

Mozno sa stratil zo zdrojov dat. Mozno vie povedat Drsny ak pouzivas jeho zdroj, ci skutocne jeho data tuto stanicu este obsahuju.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od drsny »

nan zdroji, ze ktereho vytezuji data je, ale neobsahuje zadne informace

Dave.6

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od Dave.6 »

drsny -> moc diky za reakci, myslis ze by se s tim nedalo neco udelat? Nebo neni nejakej jinej zdroj? Klidne zaplatim foru nebo tvojemu repu nejakou financni castku :) je to pro me dost dulezita stanice, drive v jave jsem mel tv program a tam byla. Na "reality TV" chodi vsechno tak nepredpovidatelne a pamatovat si vzdy a vse kdyz se rano kouknu na net se me nechce kdyz mam u sebe takovej stroj (iphona :) )
diky

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od drsny »

nemam jiny zdroj, kde by tento program reality TV byl.

vysla nova verze aplikace Tevee 0.75, bohuzel je ale velikost souboru, kterou je schopna tato aplikace akceptovat jeste mensi nez u starsi verze pouzite v nasem balicku, takze balicek tv guide updatovat nebudu.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19663
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od rony »

Pisal mi autor TeVee, ze pozera s obdivom na to aku zakladnu fanusikov ma TeVee v CZ/SK.

Changelog novej verzie: http://www.polleo.no/forum/viewtopic.php?f=5&t=17

Samozrejme pozor na zmensene maximum velkosti dat z feedov v novej verzii. Obratom som sa autora pytal, ci s tym vie nieco spravit.

Kto ma chut si pamatat mena autorov skvelych aplikacii, tak moze si to nacvicit - autorove meno je Kjell Rune Mons?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od parmin »

TeVee používám celkem pravidelně, ale až včera jsem objevil novej grif. Pro mě to byl objev, tak to třeba někomu taky pomůže. Ostatním se omlouvám.

Vždycky, když jsem se chtěl podívat na detail nějakýho pořadu, tak jsem šel zpátky přes tlačítko "Back" v levém horním rohu. Docela mě vadilo, že mě to hodí až na výběr TV stanic a ne jen o krok zpátky na program příslušný stanice, ale bral jsem to jako fakt.
Včera jsem při čtení detailů o filmu "12 Opic" lehce přejel prstem přes text (např. jako když chcete smazat e-mail) a karta se otočila zpátky na program příslušný stanice. WOW.

No, snad jsem moc nazalamařil...
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19663
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od rony »

parmin: zalamaril ale to nevadi :))))))

tiez to bol po par dnoch pre mna objav :))) tusim je to aj niekde tu v tejto teme spominane.

Dufam, ze fintu "poklepat po popise" s tym, ze potom mozes zaradit upozornenie do Calendar uz poznas :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od parmin »

Na to poklepání jsem přišel hned - myslel jsem si, že se tím právě dostanu o tu úroveň výš - zpět na program stanice.
Jinak si myslím, že ta funkce přidání pořadu do kalendáře asi obecně moc využívaná není. Ale je to hezký.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19663
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od rony »

Obecne neviem ale ja to pouzivam zhusta, pretoze toto mi chybalo na mojom WM PDA, tam som to riesil tak, ze som si hackol 365dni aby pri pridani upozornenia zaroven vlozil udalost do Outlooku a potom som to synchronizoval do PocketOutlook.

Preto mi vlastne aj chyba moznost vymazat stare upozornenia z iphone hromadne - rusim ich po jednom.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

doddi

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od doddi »

Mal by som maly navrh na vylepsenie pre tevee: nedala by sa pridat moznost kolko nasledujucich programov sa ma zobrazit v "All Channels" ? Teraz to je nastavene defaultne na 2, ale ja osobne by som tam mal rad kludne aj 4-5, myslim, ze to je praktickejsie ako kukat kazdy kanal osobitne.

Diablo

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od Diablo »

Mam takovy mensi problem.

Jednou z mych nejoblibenejsich zahranicnich Televiznich stanic je Discovery Channel avsak..... v Ceske republice bezi 2 verze tohoto kanalu , obe dve sice s podporou cesko/slovenskeho jazyka ale s naprosto odlisnym casovym programem.

Prvni starsi klasickou verzi je Discovery Channel Europe , tu poskytuje UPC Direct a tento kanal je i v programech TeVee.

Druhou novejsi verzi zacala vysilat zhruba na prelomu roku 2007/2008 spolecnost DigiTV , ta vysila Discovery Channel Hungary. Zda se to jako maly rozdil ale DigiTV me timto krokem opravdu nastvala jelikoz Anglicky umim velice dobre tak me Cesko/slovensko , Anglicko Madarska verze kde bezely reklamy a upoutavky v Anglictine a celkove program byl zajimavejsi vyhovovala mnohem vic nez soucasna Cesko/slovensko - Madarska verze kde jsou reklamy a upoutavky pouze v Mafdarstine a program se mi zda horsi.

A tak se ptam bylo by mozne zaradit mezi dalsi programy apliakce TeVee mimo stavajici Discovery Channel Europe take Discovery Channel Hungary??

Zde jsou nejake informace asi k nicemu ale i presto ... :D ....

stanice: Discovery Channel Hungary (nová verze pro český a slovenský trh v Digi TV)
satelit: Intelsat 10-02 (1°W)
platforma: Digi TV
kmitočet: 12,723 GHz
polarizace: horizontální
SR: 27500
FEC: 3/4
SID: 1026
video PID: 526
audio PID: 716 (maďarsky), 676 (česky)

stanice: Discovery Channel Europe (původní verze)
satelit: Astra 1G (19,2°E)
platforma: UPC Direct
kmitočet: 12,304 GHz
polarizace: horizontální
SR: 27500
FEC: 3/4
SID: 20303
video PID: 201
audio PID: 210 (maďarsky), 211 (česky), 212 (anglicky)

mmhardky

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od mmhardky »

Caute, nejdu mi data zo slovenskeho feedu. Je tam nejaky vypadok? Cesky funguje perfektne.

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od drsny »

2 mmhardky: slovensky feed je updatovan rucne, tekze jej asi rony neupdatnul.

2: Diablo: jak pises, informace, ktere jsi napsalk, jsou k nicemu :-) na zdroji, ze ktereho vytezuji data pro tevee, tvuj oblibeny kanal neni. pokud najdes nekde na internetu stranky s programem, ktery chces, teoreticky bych jej mohl z tech stranek vycucat a pridat do feedu

Diablo

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od Diablo »

No nasel sem ten program jen zde ... http://www.discoverychannel.hu/_listings/index.shtml

Sice je to cele v tom prapodivnem jazyku Madarstine ale lepsi nez nic casem si ty nazvy pravidelnych poradu zapamtuju :) , takze pokud by bylo mozne to tam nejak pridat byl bych moc vdecny ...
Jestli ta stranka nevyhovuje pozadavkum pro to aby sla pridat jako zdroj do TeVee tak zkusim popr najit jeste nejakou jinou.

mmhardky

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od mmhardky »

Cauko, nejde mi pridat zone reality. V zoznamoch stanic ho zaskrtnem ale v skutocnosti sa neprida. Je ten problem znamy?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19663
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od rony »

ano je znamy. Data neexistuju, takze ked TeVee nic nestiahne pre dany kanal, tak sa ti v zozname programov ani neobjavi.


OZNAM: "slovenský zdroj pre TeVee nebudem naďalej udržovať"

Vzhľadom na spoľahlivosť a dostatočnosť "českého TeVee zdroja" sa mi už nechce paralelne aktualizovať "slovenský zdroj".

Preto pri nainštalovaní "CZ/SK úpravy TeVee" z českého repo.iphone.cz nepoužívajte "slovenský zdroj".

Zdroj neruším, iba som zastavil aktualizácie.

Dôvody:

* český zdroj funguje
* slovenský som riešil "ručne" a nemám žiadny samočinný systém
* moje zdroje dát sa stávali čoraz častejšie nespoľahlivé
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od drsny »

mmhardky píše:Cauko, nejde mi pridat zone reality. Je ten problem znamy?


neni, zone reality normalne pridat jde a funguje. ted jsem to zkousel.

MilaZet

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od MilaZet »

Přeji hezký den,
musím moc poděkovat za tuto aplikaci, nevím z jakého záhadného důvodu jsem tuto aplikaci přecházel (a to tyto stránky sleduji skoro rok a iPhone používám od září loňského roku), ale musím napsat, že během pár minut se stala jednou z mých nejoblíbenějších. Takže ještě jednou moc děkuji.
Ještě bych měl jednu otázku. Mohl by mi prosím někdo srozumitelně vysvětlit, kam se v iPhonu ztrácí již odvysílané pořady? Jen mě to zajímá, aby se to neukládalo někde v iPhonu a nedělalo to tam čurbes. (Poctivě jsem přeetl celé toto vlákno, ale odpověď jsem nenašel). Moc děkuji za zprávu a ještě jednou za tuto skvělou aplikaci.

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od drsny »

kdyz provedes update dat, tak se stahne balik obsahujici porady na 4 dny. pri dalsim update je tento balik vymazan a prepsan novymi daty, takze neboj curbes ti to tam delat nebude.

MilaZet

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od MilaZet »

Tak to je super, moc děkuju za zprávu. Fakt nechápu, jak jsem tuto aplikaci mohl tak dlouho ignorovat. Ještě jednou Velké Díky.......

gardens
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: úte pro 11, 2007 1:43 am

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od gardens »

Ahoj, mohli by jste mi prosim poradit jak spravne nastavena maji byt prava u teto aplikace? Fungovala nekolik mesicu bezchybne ale ode dneska nejde. Feed Ceska Republika je tam, kanaly si vyberu ale uz se zrejme neulozi a tak nejde provest update.

Zkousel jsem vsechna mozna nastaveni prav i uninstall ale nejde..mam trosku podezreni zda se to nestalo po update SkrewCommon ale nejsem si jist.

Diky za pomoc!

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od drsny »

kdyz nastavis rekurzivne prava na 0777 nic nepokazis a fungovat by to melo

gardens
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: úte pro 11, 2007 1:43 am

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od gardens »

Nejde...

porad stejny, vyberu kanaly, jdu zpatky do menu, update ale pise to ze nejsou zadny kanaly vybrany. Kdyz na ne kouknu vybrany ale jsou. Jenze kdyz z aplikace vyskocim a pustim ji znovu tak zas zadny vybrany nejsou.

jeste jeden poznatek - original TeVee aplikaci jsem ted zkousel a ta funguje bezchybne

update: vyresil jsem to ze jsem vsechny soubory v adresari smazal a nakopiroval jiny z druhyho telefonu na kterym to fungovalo, takze to jede. V com byl problem nemam zdani

Míla

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od Míla »

Ahoj. při přenosu času upozornění do kalendáře se mi ukáže uplně jiný čas.. Zjistil jsem že je to obdobné s upozorněním v samotném kalendáři tak i v Kate...........

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od drsny »

ze by spatne nastavena casova zona?

Míla

Re: TeVee - TV programy s podporou CZ/SK staníc

Příspěvek od Míla »

To ne hodiny ukazují dobře i č. zóna je OK, ale když si pro zkoušku převedu nějakný pořad tak se mi místo např. 20.30 ukáže 7.00. Obdobné je to v samotném kalendáři kde mi upozornění zazvoní uplně v jiný čas.

Odpovědět