[RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Odpovědět
TTT2

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od TTT2 »

da sa niako odblokovat iphone 3g od tmobile sk na vsetkych operatorov? pripadn mate niaky navod. dakujem

p4ra

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od p4ra »

Odblokovanie na iPhone 3G este nie je dostupne.

myschoo

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od myschoo »

iba cez turbosim a podobne somarinky...

antton
Host
Host
Příspěvky: 120
Registrován: úte dub 01, 2008 1:16 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od antton »

prosim?
odblokovat jde...

myschoo

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od myschoo »

pleties si Odblokovanie a Jailbreak...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od rony »

whisky96: diky. Perfektne to vyslo.

moj postup:

1. upgradol som itunes na 8
2. ked to prebehlo, restartol sa pc, tak Shift+Restore, nasiel som subor s fw a pockal
3. iPhone sa parkrat restartol, potom riesil bootloader atd.

Proste uplne bez problemov.

Povodny stav bol 1.1.4 unlocknuty pomocou ziphone 3 z originalneho stavu 1.1.2 OOB.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

couplu
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 545
Registrován: ned čer 29, 2008 6:24 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od couplu »

Zdravim...
Uz sem odblokovalval dva iP:
iPhone 2G
iPhone 3G
A u obou sem musel delal prechod na dvakrat a proto se chci podelit s mymi dojmi a postrehy... U obou probehlo Restore a prechod na FW 2.1 bez problemu, vse sem rozjel i Cracknute hry, ale pak pri dosynchronizovavani veci, mi nekdo volal (stalo se mi to u obou, takze to je 100% ta chyba), mi to proste uz nebralo Cracknute hry - hazelo to chyby a nakonec se iP i z niceho nic vypnul a uz nesel zapnout - naskocilo jen jabko a CZ/SK FW 2.1 a tot vse... Tim padem Restore napodruhe a to uz bez problemu...

Takze vsem doporucuji az budou synchronizovat veci do iP, aby si zapnuly Airplane mode, aby se jim nestalo to co me a nemuseli delat veci zbytecne nadvakrat...
iPhone 4S 16GB
iPod Shuffle 1 512MB
iPod Nano 6 8GB -> iWatch
MacBook Air 11,6" 64GB, model 2010

Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od Apache23 »

Stalo sa mi presne to iste na 2.0.2! :wink: Odvtedy potom telefon blbol. iPod vobec neragoval na videa,hudbu v telefone i ked itunes ukazoval ze v ipone mam vye 2Gb music. Dalsie veci sa zacali potom mrvit ako na beziacom pase. A vsetko kvoli tomu ze mi pocas synchronizacie niekto prezvonil! :twisted:
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od scorpi »

couplu píše:ale pak pri dosynchronizovavani veci, mi nekdo volal (stalo se mi to u obou, takze to je 100% ta chyba), mi to proste uz nebralo Cracknute hry - hazelo to chyby a nakonec se iP i z niceho nic vypnul a uz nesel zapnout - naskocilo jen jabko a CZ/SK FW 2.1 a tot vse... Tim padem Restore napodruhe a to uz bez problemu...


to ti volali z Apple kvůli těm ukradnutým hrám

couplu
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 545
Registrován: ned čer 29, 2008 6:24 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od couplu »

Ja je nekradl, to nebylo pro muj iP, ale pro dva kamose :)
iPhone 4S 16GB
iPod Shuffle 1 512MB
iPod Nano 6 8GB -> iWatch
MacBook Air 11,6" 64GB, model 2010

misko

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od misko »

ako som spravne pochopil, tak slovencina by uz mala fungovat s oficialnym 2.1??
vcera som to skusil a klavesnica sla do prdele ;)

whisky96
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 980
Registrován: stř úno 13, 2008 9:47 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od whisky96 »

nie, slovencina, ktora je momentalne v cydii, pre 2.1 nefunguje ...

je uz hotova nova (ta je aj zahrnuta v CZSK2.1 FW a funguje bez problemov), ale nemal som cas to este hodit do repo v cydii alebo installeri ...

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od parmin »

rony: mam take 1.4 odblokovany pres ZiPhone. Procetl jsem cele toto tema a nabyl jsem dojmu, ze nejprve budu muset instalovat nejakou 2.0 nebo 2.0.2 a udelat pwnage a az potom bude mozny nahrat upraveny firmware od whiskyho.
Tvuj prispevek me potesil. Jen bych mel dotaz: zda jsi iTunes 8 instaloval upgadem z nizsi verze nebo zda jsi starou verzi nejprve celou odinstaloval? Delal jsi nekdy na svem PC WinPwn? A zda jsi v bode 3. musel do procesu nejak aktivne zasahovat, nebo zda stacilo jen cekat, az iPhone dokonci svoji praci.

Diky moc
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od rony »

parmin: netreba - priamo pouzit fw z tejto temy od whiskyho.

podla vsetkeho netreba itunes 8, ale ja som to predsa len dal. Z apple.com som stiahol instalacny balicek itunes, a po stiahnuti proste spustil. Povodnu verziu som neodinstaloval.

potom som stiahol upraveny fw a v itunes urobil to, co sa robi - Shift + klik na Restore, nasiel som, kde je ten fw a odpalil - potom staci skutocne iba cakat :-)

Netreba nic zvlast robit - mne cely cas bezal itunes - ale v prvom rade sleduj ci ti Neuer pracuje (po restarte iphone sa zobrazi Neuer a riesi bootloader). Pocas toho v itunes nic nerob aj ked zahlasi, ze vidi novy iphone :)

moja geneza iphone:

1.1.2 OOB - tu som riesil vtedajsimi postupmi a unlock pomocou TurboSIM
1.1.2 OOB - geohot unlock
1.1.4 - tu som riesil pomocou Ziphone 3
2.1 - whiskyho fw

Cize netreba ziadne pawnovanie :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

misko

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od misko »

Este ja mam jednu otazku, ak bol postup nasledovny, 2.0.1->2.1+QuickPwn->restore na 2.1

vsetko oficialne verzie, mozem znova pouzit QuickPwn???

bastik17

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od bastik17 »

skusal som to a vyhadzuje mi to: An unknown error occured 1403...viete mi s tym poradit??? Dakujem...pouzil som itunes 7.7.1 aj 8.
Dakujem krasne

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od Gekko gecko »

Zeptám se zde protože jinde si nikdo neví rady.Především děkuji cza výbornou práci tomu kdo češtinu do FW 2.1 integroval a fw šel normálně při restore či update použít v iTunes....fakt smekám.

Teď k tomu dotazu.Mám iPhone3G GB od O2-CZ,od výrobce v něm byl FW 2.0.2,včera jsem přes iTunes updatoval na oficiální FW 2.1.
ne že bych měl s EN potíže ale čeština je přeci jen příjemnější,telefon je v záruce takže se do JAILBREAKu nějak nehrnu....podle ohlasů zde na fóru jsou v paměti přístroje stoipy po počáteční aktivaci a jailbreaku/prolomení i po RESTORE,přehrání Modem BaseBand ši virginizaci a další.

Kdybych tam nahrál tuhle verzi,jak je to udělané? bude to stejné a jailbreak je ve FW také nebo ne?
Nemyslím si že by v případě HW problému (Displej,repro výdž apod.) technici pátrali/zkoumali v SW ja FLASH zda a co tam všechno je,ale náhoda je blbec,oprava může třeba být nákladná a budou hledat nějakou záminku aby nespadalla do garance a zaplatil to zákazník tedy já,z tohoto důvodu nechci do iPhone nijak než přes iTunes hrabat.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

psychodebil

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od psychodebil »

ahoj muzete prosim nekdo poradit? Nejde mi wifi na iphone mam 2G nainstaloval jsem 2.1 podle navodu vsechno funguje i pripojeni pres edge. Ale wifi ne ackoliv pred tim chodila v pohode na 2.0.2 nastaveni wifi jsem nemenil. Diky za pomoc

pacholek

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od pacholek »

kam se pripojujes? pouze na jednu sit nebo mas moznost zkouset vice?
restart routeru, a v iphonu zapomenout sit a provest znovu nastaveni by mohlo pomoci

MaceWindu

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od MaceWindu »

whisky96 píše:nie, slovencina, ktora je momentalne v cydii, pre 2.1 nefunguje ...

je uz hotova nova (ta je aj zahrnuta v CZSK2.1 FW a funguje bez problemov), ale nemal som cas to este hodit do repo v cydii alebo installeri ...

:arrow: ja som dnes len tak na skusku hodil na ip fw2.1 tu sk zo cydie a normalne mi slape, iba, ze mi stale v cydii svieti update pre tento balicek (skusal som zatial len par veci, vedel by si mi dat nejaku idiciu, co mam odskusat, ze co neposlape), no naopak CZSK2.1FW mi cez itunes nejde recovernut, pise mi chybu 1600 ... :cry:

whisky96
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 980
Registrován: stř úno 13, 2008 9:47 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od whisky96 »

no vyskusaj akukolvek aplikaciu, v ktorej vkladas text (SMS, email, safari) a skus pisat cokolvek s pismenami T, D, R - padne ti to do springboardu ...

MaceWindu

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od MaceWindu »

:arrow: pravdu mas :-) vies mi pls poslat link cez pm s tvojim spravnym ipsw pre fw2.1 kupeny na sr, pretoze som ich stiahol snad uz 10 a ani jeden nedokazem pustit do ip... :cry:

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od masklin »

vzdyt ten link mas na prvni strance tyhle debaty :roll:
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

MaceWindu

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od MaceWindu »

:arrow: myslel som, ze je nieco novsie, no uz sa mi to teda podarilo vyriesit, kedze ma tvoj podpis znavigoval na celkom pekny navod, co robit v pripade chyby 1600, thx... :D

Dfblbec

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od Dfblbec »

moj postreh :

Mam 2G 16GB, verzia to bola 1.1.4., ziphone 3,0. Rozhodol som sa ze nahodim novy firmware. Ani sa ma nepytajte co som s telefonom robil, lebo sam dobre neviem, ale podarilo sa mi ho dostat do stavu nefunkcnosti.
Nepochopil som spravne cely proces PWNage, s tym ze telefon nebol pwnuty, len odziphonovany, a ja som tam skusal rvat Custom FW, originalne FW, hocico, a tych errorov od 14xx po 16xx bolo hojne.
Dopracoval som sa k nasledovnym zaverom, resp. postrehom : Neslo mi restore spet FW 1.1.4 aj ked som downgradol itunes na 7.x verziu (tusim 7.7...), stale errors
Telefon som dal do DFU modu, nahodil originalny FW 2.0.1 (alebo 2.0.2) cez Shift+restore. To uz islo
Samozrejme telefon bol zamknuty, deaktivovany a nejailbreaknuty...
Potom som pouzil winpwn 2,5 na jailbreak verzia 2.0.2 (alebo 2.0.1).
jablko islo, odblokovane, cydia a instaler v nom, wifi funkcne, blutrt som neskusal.... proste isiel.
Dnes telefon zapojim, shift+restore a pouzil som CZ/SK 2.1.ispw od whyskyho, a voila, 2.1 all inclusive. + instal itunes 8 aby to telefon naslo vobec.

Takze ak by som to zjednodusil : Chytim fon v akomkolvek stave, nahram donho originalny itunes 2.0.x.(prv som DFU daval, lebo telefon bol odpisany) Pouzijem WINPWN 2,5 na jailbreak verzie 2.0-2.0.2 podla toho aku som vyrestoroval. Malo by byt vsetko v poriadku. Nasledne klasika, telefon je jailbreaknuty, pripojim shift+restore (tentoraz som nepouzil dfu ani recovery mod)

A OffTopic otazka : uz Farebne carrier logo (v mojom pripade orange),a trocha ina E(dge) ikona je nasledok noveho 2.X FW alebo je to nasledok toho SKCZ balika ? Vadi mi to, a chcem mat opet stare sede carrier logo

myschoo

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od myschoo »

urcite nasledok balika, pretoze v originale nie je logo ale iba text.

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od Gekko gecko »

Tento lokalizovany FW2.1 stahuji a mam "cukani" jej instalovat,tak se zeptam jeste jednou: Vi/ma nekdo zpravy kdy bude dostupna oficialni cestina v nasledujicim FW,bude to alespon do konce roku?

Premyslim ze zaruku obetuji (v pripade probemu treba po tom vubec patrat nebudou...kdo vi) a FW do iPhone nahraji,jelikoz je v nem Cydia tak pocitam ze je JAILBREAKNUTY.Bylo by to stejne kdybych i tam nahral samostatne ale takhleje to myslim lepsi.Pro jistotu jsem udelal RESTORE FW2.1 aby byl iPhoe jako po vybaleni z krabice a pak tam FW2.1CZ/SK asi take pres RESTORE nahraji.
Jelikoz jde o vyrobek APPLE nemam strach ze by behem tech tri let nejak HW pokazil a kdyz tak po sw upravach stejne nkdo patrat nebude.

Stale vyham ale asi jej nahraji....od vyrobce bude buh vi kdy.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Dfblbec

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od Dfblbec »

myscho, ako aj toto je text, len oranzovy, a na starom firmware to iste len bol sedy... A Edge E je tiez ine,
Hm, ako poznam sposoby ako si upravit logo, ale je sposob ako to zmazat bez nutnosti pouzitia ineho .ispw ?

PS:. neviem ci to nieje OT, ale tak tyka sa to FW 2.1

whisky96
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 980
Registrován: stř úno 13, 2008 9:47 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od whisky96 »

Dfblbec píše:moj postreh :
A OffTopic otazka : uz Farebne carrier logo (v mojom pripade orange),a trocha ina E(dge) ikona je nasledok noveho 2.X FW alebo je to nasledok toho SKCZ balika ? Vadi mi to, a chcem mat opet stare sede carrier logo


s tymi logami je to tak napoly:

- originalne v oficialnom Apple 2.1 FW neboli loga, iba texty
- v mojom FW boli aj farebne loga
- ak si nahodou v iTunes zvolil Aktualizaciu sietovych nastaveni, tak tie moje loga prepisalo default apple textami
- v poslednych verziach sietovych nastavemi (v iTunes) uz ma loga aj Apple, takze ak aktualizujes sietove nastavenia teraz, tak ti tam tie loga tak ci tak nakoniec skoncia ...

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od parmin »

whisky: paradni prace, dekuji mockrat, jsi fakt borec
rony: diky za rady, usetril jsi mi hodne casu a nervu

Vychozi stav:
iPhone 2G, fw 1.1.4 odblokovany pomoci ZiPhone 2.5c, iTunes 7.6, PC s Windows Vista Professional

Muj postup:

1. ze stranek apple.com download instalacniho baliku iTunes 8
2. instalace iTunes 8 (iTunes 7.6 jsem neodinstalovaval)
3. pres WinSCP "zaloha" telefonu (prekopirovani souboru sms.db, notes.db, oblibenych ikon, pozadi pod dockem atd. do PC)
4. zaloha kontaktu do Outlooku (to delam pravidelne)
5. pro jistotu jsem vyndal SIM kartu (nekde jsem tu cetl, ze pokud Vam pri synchronizaci nekdo zavola, tak to muze pusobit potize)
6. spusteni iTunes 8, pripojeni telefonu
7. Shift + Restore + vyber whiskyho FW 2.1
8. spustila se instalace, v prubehu netreba nic delat, mne cely cas bezel iTunes, po restartu iPhone se zobrazi Neuer a riesi bootloader, v prubehu toho jsem v iTunes nic nedelal (zahlasi, ze vidi novy iPhone, tak to trochu svadi to odkliknout, ale opravdu cekat az do uplneho konce)
10. iTunes se zeptal, zda chci vytvorit profil pro novy iPhone nebo zda jde o puvodni, vybral jsem moznost novy iPhone (nekde jsem tu cetl, ze obnova ze zalohy muze pusobit potize)
11. pak uz jen synchronizace (kontakty, hudba, změna par ikon atd?), to uz je radost
Naposledy upravil(a) parmin dne čtv zář 25, 2008 8:17 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

haasteren
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 472
Registrován: čtv lis 29, 2007 11:02 am

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od haasteren »

Bohuzel po aplikaci tohoto FW (3G O2) mi zmizne nabidka v nastaveni na nastaveni APN atd. Pokud nahraji FW 2.1 origo je vse v poradku (samozrejme mam JB iphone)

Kazdopadne vyborna prace a pokud budes delat dalsi FW doporucil bych udelat dve verze 1 s grafickym zobrazenim operatora a bez nej. Osobne pro me je graficke logo strasne ...

erdedy
Host
Host
Příspěvky: 77
Registrován: úte zář 16, 2008 2:23 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od erdedy »

2 haasteren:

to je divne - mne sa to stalo presne opacne -po nahrani origo fw tam tu (APN) polozku nemam... pred tym s whiskyhoCZ/SK tam bola.
iPhone 5S 16GB 8.3, iPad4 32GB 7.1

whisky96
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 980
Registrován: stř úno 13, 2008 9:47 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od whisky96 »

ono to je uplne jedno, v tom CZ/SK FW je samozrejme zobrazovanie nastaveni APN povolene, ale v momente ked sa pripojis k iTunes a das update Network settings, tak ti to Apple aj tak prepise ...

uplne inak sa spravaju telefony s turbo Simkami, vtedy iTunes siet nerozozna a neprepise Carrier.bundle

erdedy
Host
Host
Příspěvky: 77
Registrován: úte zář 16, 2008 2:23 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od erdedy »

whisky96:

aha tak tak to je (inac nejak nepotrebujem tu polozku... to len tak)
Dik a znova dik za ten cas co si do toho aj kôli nam venoval!
Perfektna praca.

"a ze jsem tak smelej" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a kedy nam uz hodis tu slovencinu do repo. 8)
iPhone 5S 16GB 8.3, iPad4 32GB 7.1

whisky96
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 980
Registrován: stř úno 13, 2008 9:47 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od whisky96 »

ja sam Repo nemanazujem, uz som to posielal pred par dnami uzivatelovi Alex-Alex

takze pripadne tlacte na neho, nech to hodi do repa

pripadne ked sa vrati Drsny z dovolenky, tak to dohodnem s nim a dame to do installera, pripadne spravi drsny paralelne repo k alexovi

myschoo

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od myschoo »

a nevedel by si spravit nejaky balik ze by sa to nakopcilo cez WinSCP do telefonu?

haasteren
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 472
Registrován: čtv lis 29, 2007 11:02 am

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od haasteren »

vzdyt tu je cestina pres WINSCP

myschoo

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od myschoo »

presne tak.. je tu LEN cestina, slovencina chyba

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od Beavers »

Okno Update iTunes, které mi dnes přilétlo na PC má u informace o verzi FW označení 2.1.1 Je to nějaký nejnovější FW nebo jde o celý oficiální název pro FW, kterému tu říkáme 2.1?

pacholek

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od pacholek »

stejne jak bylo 2.0 a pote 2.0.1 tak i 2.1.1 bude novy update... me to ale nenabizi nic
Obrázek

Odpovědět