[RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Odpovědět
mrapa1
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: stř zář 10, 2008 10:18 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od mrapa1 »

Jestli dobře počítám tak jsme už 4, už na tom dělám ořes 4 hodiny vážně mě to štve buď jsme uplně blbý nebo mě nenapadá co všichni děláme špatně

p4ra

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od p4ra »

Idem na to, prave som dorazil domov. O par minut sa ozvem s vysledkom.

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od xslide »

zkoušel sem všechno možný a furt chyba 6..tak fakt nevím...nemusí být iphone nějak pwnutej nebo tak?
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

derkon

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od derkon »

Tak me se upgrade povedl jenze ted tu mam to logo+jablicko na uvodni obrazovce a vubec mi to nechce nastartovat...:-(..Bezi to takhle dokola uz asi 30 minut a furt nic..Uz mam uspesne verzi 2.1 ale furt tenhle problem(stalo se pri back up v itunes)....Kdokoliv pomuze a spravne tak ho klidne nejak odmenim..

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od xslide »

nahrej ho znova, ale neobnovuj zálohu z Itunes, ale vytvoř nový profil
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

p4ra

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od p4ra »

Napodobne, chyba 6.

Dal som do DFU. Idem skusit tak.

EDIT: Chyba 1600 tentokrat.

shauriq
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: stř črc 16, 2008 6:42 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od shauriq »

pacholek píše:restore backup itunes je zaloha konkatku kalendare ukolu sms nastaveni budiku atd:) restore pres cydii nevim:)


restore cydie je obnova cez program aptBackup.. obnovi vsetky programy ktore som mal predtym nyinstalovane cez cydiu.. takze nemusis tam nahadzovat tam znova vsetko po jednom rucne..

majkll

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od majkll »

no tak to máš stejný problém jako já. To jsem zvědavej jak se to vyřeší

mrapa1
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: stř zář 10, 2008 10:18 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od mrapa1 »

a nnezkoušel jste někdo tohle ??
viewtopic.php?f=80&t=6216
já jo ale přes total comander mi to nejde a PC suite když připojim muj iPhone tak spadne a mám možnost vyhledat řešneí online, ukončit program a ladit prog ... :(

p4ra

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od p4ra »

Kedze mi nejde spravit tento firmware rozhodol som sa pre restore od Apple. Zvedavy som, preco som dostal errory 6 a 1600. Mozno preto, ze som 1. krat nebol v DFU, ale som len isiel priamo na Shift + Restore?

majkll

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od majkll »

taky jsem měl jednou 6 a jednou 1 600 . Vážně už nevím jak na to

p4ra

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od p4ra »

Restore cez iTunes 8 na povodny 2.1 od Apple cez simple click na Restore uspesny. Budem cakat, ako sa vyriesi problem s 6 a 1600, ak sa vyriesi.

majkll

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od majkll »

Taky jsem nainstaloval ten 2.1 od apple , ale je to škoa, ztrávil jsem nad tím celej den a mám pořád to samé

unknown
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 158
Registrován: pát srp 15, 2008 7:02 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od unknown »

Zdravim ,vim ze to je blba otazka, ale pred instalaci bych se chtel zeptat jestli se cestina / slovenstina ktera je primo v tomto fw da zmenit zpatky na anglictinu. diky za odpovedi.
Obrázek iPhone3G White 16GB

p4ra

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od p4ra »

unknown, ano.

whiskey96, nevies pomoct ludom, kt. maju problem, ako ja, ci majkll a povedat, kde je chyba? Alebo niekto iny? Vdaka.

mrapa1
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: stř zář 10, 2008 10:18 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od mrapa1 »

Je to smutný jeden den travim jak udělat vyzvánění pak zas češtinu teˇkon zas novej FW já se asi ........... Zlatej Sony Ericson

shauriq
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: stř črc 16, 2008 6:42 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od shauriq »

p4ra píše:unknown, ano.

whiskey96, nevies pomoct ludom, kt. maju problem, ako ja, ci majkll a povedat, kde je chyba? Alebo niekto iny? Vdaka.


chyba nieje nikde.. mne napr to slo na prvy sup.. skus iny pocitac.. alebo skusaj dokola.. ja som dokola 20x musel 1,1,4 robit..

p4ra

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od p4ra »

To ako mam robit Shift+Restore x-krat za sebou nie v DFU mode? Neposeriem s tym nieco?

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od xslide »

Opravdu není potřeba prvně telefon nějak PWNout?Jak to bylo při předchozích FW?
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

majkll

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od majkll »

Ale možná má xslide pravdu, třeba je potřeba použít ananas :D

Já jsem to zkoušel několikrát za sebou a stejně nic. Prosím,aby nám whisky96 pomohl 8)
Naposledy upravil(a) majkll dne ned zář 14, 2008 8:20 pm, celkem upraveno 1 x.

Drago
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 410
Registrován: pát črc 18, 2008 3:32 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od Drago »

Ja neviem, zda sa mi to nejako moc jednoduche, nahrat jeden FW a hned mas JB, ked pri predchadzajucich FW sme vzdy museli iP pwnut.
iPhone 6 64GB Space Gray
MacBook Air 13" Mid 2013
iPad 2 32GB WiFi Black
iPhone 5 16GB Black (2013-2015)
iPhone 3G 8GB Black iOS 3.1.3 (2008-2013)
Obrázek

majkll

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od majkll »

možná máš pravdu. Ted mi chtělo, aby nám to whisky vysvětlil

Goodie

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od Goodie »

jj ten error 6 je strtasni ja uz tiez som v koncoch koli tomu celi den sa s tym kaslem a skusam vsetko mozne :(

pacholek

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od pacholek »

a urcite to delate z DFU modu ?

Skrytý Recovery / Restore Mode -
neměl by být připojen USB kabel. Stiskni tlačítka power a home buttons na přesně 10 sekund, pak uvolni tlačítko power, ale měj stále stisklé home dalších 10 sekund. V tuto chvíli připoj kabel a iTunes detekují iPhone v recovery modu. Telefon se bude tvářit, že je vypnutý ? obrazovka bude černá a nebude reagovat. Jestliže se obrazovka zapne už v průběhu stisku tlačítek, držíš je moc dlouho. Možná ti to chvíli zabere, jen zkoušej

Goodie

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od Goodie »

takze ma bit uplne cierna obrazovka ? lebo ja tam ma logo itunes a ten kablik usb to nie je ten DFU mod ?

majkll

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od majkll »

já jsem ta tlačítka držel, když jsem měl telefon připojený, myslíš, že to na to má vliv? ale že jsem v restore modu mi to napsalo
Naposledy upravil(a) majkll dne ned zář 14, 2008 8:29 pm, celkem upraveno 1 x.

mrapa1
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: stř zář 10, 2008 10:18 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od mrapa1 »

No super další strávenej den řešení problemu na iPhonu, prosím kdyby někdo problem vyřešil mohl by mi poslat pm. Já budu určitě sledovat tenhle topic ale víte co přehlídnu to a můžu tu spamovat:( Díky moc všem kteří se nám snažili pomoct a přejí hodně štěstí řešitelům problemu a taky nám kterým to stále nejde :((

pacholek

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od pacholek »

nerikam ze to je reseni problemu ale za pokus to urcite stoji..dostat telefon don takoveho modu kdy je display UPLNE cerny (vypnuty) ale itunes ho detekuje

majkll

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od majkll »

ale tak to mám vždycky, že vypadá, že telefon je vypnutý,ale itunes ho detekuje, akorát to mám připojený celou dobu, ne jak jsi psal, že se to má připojit až jak pak držím to tlačítko home

Dejv.{cz}

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od Dejv.{cz} »

Když to tak čtu , jak se ptáte jestli stačí jen shift + restore nebo napřed do DFU modu tak bych to viděl takto:

1.Ten kdo už jednou JB dělal třeba i se starym FW, pak třeba i následně updatovat tak tomu stačí jen SHIFT + RESTORE

2.Ten kdo JB zatim nikdy nedělal tak ten musí napřed do DFU modu a až potom SHIFT+RESTORE

Mohl by někdo zkušený napsat zda je to opravdu tak?


Jinak já mám iPhone 3G s original FW 2.0.1 (JB jsem zatim nikdy nedělal) + iTunes 8. Počkám než se vyřeší tento problém a časem do JB pudu taky.

Jinak zajímala by mě teda tato věc. Zda mám napřed updatovat originální FW na nejnovější a pak do DFU modu + SHIFT + RESTORE nebo zda mohu JB udělat bezproblemu i z tohoto stávajícího FW. Děkuji

prodejce

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od prodejce »

pacholek píše:nerikam ze to je reseni problemu ale za pokus to urcite stoji..dostat telefon don takoveho modu kdy je display UPLNE cerny (vypnuty) ale itunes ho detekuje




Ani tak to nejde!!! Display černý a pořád chyba 1600!!!! Je pravda ,že proč se předtím musel použít ananas a ted najednou ne?To mi nějak nesedí.Prostě to nejde :evil: :(

p4ra

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od p4ra »

Dejv.{cz} píše:Když to tak čtu , jak se ptáte jestli stačí jen shift + restore nebo napřed do DFU modu tak bych to viděl takto:

1.Ten kdo už jednou JB dělal třeba i se starym FW, pak třeba i následně updatovat tak tomu stačí jen SHIFT + RESTORE

2.Ten kdo JB zatim nikdy nedělal tak ten musí napřed do DFU modu a až potom SHIFT+RESTORE

Mohl by někdo zkušený napsat zda je to opravdu tak?


Jinak já mám iPhone 3G s original FW 2.0.1 (JB jsem zatim nikdy nedělal) + iTunes 8. Počkám než se vyřeší tento problém a časem do JB pudu taky.

Jinak zajímala by mě teda tato věc. Zda mám napřed updatovat originální FW na nejnovější a pak do DFU modu + SHIFT + RESTORE nebo zda mohu JB udělat bezproblemu i z tohoto stávajícího FW. Děkuji
Ja som tento pripad. Nefunguje. Error 6 a 1600.

djha53k
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 489
Registrován: čtv srp 21, 2008 5:53 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od djha53k »

Taxem tu precetl 6 stranek a vim stejny kulovy co na zacatku :?:
Jednomu to jde druhymu ne :roll:

Pokud sem to pochopil (druha strana) tak:
Pokud mate oficialni FW2.1 v oficialne v CR koupenem iPhonu 3G, tak staci pripojit iPhone 3G, stiknout SHIFT a v iTunes 8 kliknout na restore a vybrat "CZSK.2.21.N.ipsw" z prvniho postu. iTunes se o vse postara (restart iP3G a nasypani FW).

Co mi v tom dela dost zmatek je, ze tohle fungovalo jen asi 2-3 lidem, zatimco tech co jim to nefungovalo se tu daleko vic.

Muze se k tomu nekdo z tech co to fungovalo vyjadrit?
Dekuji :wink:
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/

prodejce

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od prodejce »

Tak to vidíš asi špatně jelikož,kdyby tomu tak mělo být tak by tu nikdo nepsal o chybě 1600.Myslím si,že skoro všichni co to tu řeší už JB mají a nejde jim to.Tak kde je problém? Pořád se tu jen rozebírá co se psalo už nazačátku,ale nikdo není schopen napsat proč to teda někomu jde a někomu ne :cry: :cry: :evil:

majkll

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od majkll »

ale I ikdyz jsem jb nikdy nedelal,tak mi to jenom v tom modu nejde.ja stejne myslim ze se to musi udelat nejak jinak. Protoze se mi nejak nezda E by to stacilo jen v tom modu

Goodie

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od Goodie »

Takze ako skusam tak skusam stale mi to pise error 6

Aby som presne popisal co robim , mam iPhone z T-mobile sk ktory ma original FW 2.1 stiahnuty z itunes nikdy som tam nemal JB FW, stlacim start a drzim home dostane sa do DFU teda aspon myslim ze je to ono sice nemam uplne ciernu obrazovku mam tam logo itunes a ten kabilk usb taky obrazok iTunes mi napise ze je v recovery mode tak dam shift + restore a dam ten FW
pre iPhone 3G - oficialne kupeny (t.z. normalne sa z neho da volat)

najprv pise extra.. software a potom ked pise ze preparing iphone to restore vyhodi ten error 6

ak by sa nasiel teda niekto kto by s tym pomohol ako dalej bol by som rad lebo to uz nie je mozne :D

Davidus007

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od Davidus007 »

Taky jsem pěkně pohořel, končím na chybě 1600.

Takže jsem tam přes quickpwn navalil zpět 2.0.2. a počkám až se tohle dořeší....nějak se mě to nezdá.

DevTeam to bude mít pro WIN nejpozději zejtra

burr0head
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 405
Registrován: stř lis 21, 2007 10:33 am

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od burr0head »

postupoval jsem podle navodu,v pohode mam 2.1 dokopu par potrebnych veci pres Cidii, chci instalovat aplikace restartuju a potom uz nic...jen logo a jablicko dole,iPhon jen v pravidelnych intervalech vibruje,restartuje se,zase jen vibruje,restartuje a ja uz po treti delam restore....nevi nekdo co s tim?
iP 1 generace
iPhone 4S iOS 7 ,Vodafoun

Goodie

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od Goodie »

Takze konecne som sa dostal do DFU modu uz viem ako to ma vyzerat :D najprv treba drzat pover asi 4 sekundy aby sa iphone zapol potom stalcit home a drzat asi 10 sekund spolu potom uz len home drzat a hodi sa obrazovka cierna potom uz mi pri restore nehodil error 6 :D iank pekny postup ako dat do DFU modu je v WinPWN 2.5 BETA na konci ked preklikate a urobi FW tak pekne vam odpocitava a ukazuje kedy ake gobiky mate stlacat aby ste sa dostali do DFU modu skusteto. Teraz sa mi natahuje 2.1 FW tak som zvedavy ako to bude slapat :D

Takze vsetko ide ako ma :D uz mam ja slovencinu :D
inak ako je to z vlastnim zvonenim ked chcem mat vlastne pesnicky ako zvonenie pripadne ako hlasenie sms viete niekto poradit ? :D

nandycko

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od nandycko »

No to iste cez DUF mod mam chybu 1600....a cez klasiku Shift + restore mam chybu 6...???pls help....inak som updatoval na FW 2.1 cez itunes som dal update a setko v pohode len nemm cidyu ani installer....a ked teraz dam ten od whiskyho tak stale len tie chyby 6 a 1600...pls pomoc

Odpovědět