[RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Odpovědět
harken

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od harken »

Spike, uz je aj custom 2.2

stokilovy

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od stokilovy »

môže niekto poradiť čo robiť s FW 2,2 ak ho chcem hodiť na 2,0,2 alebo na 2,1 poprípade .. mal som už aj jailbreak no na FW 2,2 mi vypisuje chybu 1013 a stále dookola .. i tunes 7,7 mi nechcelo spustiť že vraj chce novšiu verziu a ked som to skušal s itunes8 tak mi winPWN vyhodil chybu a skončil sa ... neni to nič hrozneho ten FW 2,2 ale predsa jailbreak na 2,1 a ked som mal slovenčinu bol omnoho lepší a mám tu plno aplikácií v PC a teraz su mi na prd .. :( prosím o pomoc . bud tu ako odpoved alebo Sukr. Správou . diky každemu

mrapa1
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: stř zář 10, 2008 10:18 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od mrapa1 »

Killingman píše:Nemohl bych se jen zeptat, ihned po restore whiskyho FW mi to pise "nemuzu aktivovat edge", nastaveni edge tam v nastaveni site chybi, mam pocit, ze pro t-mobile je tam spatny APN bod, ale nemuzu ho zmenit, nevite nekdo co s tim?



Mám stejný problém... Kdo mi poradí co vlastně mám dělat s tim " updated carrier settings"

exploider

Příspěvek od exploider »

Cavte, som uplny novacik ohladom toho odblokovania telefonu a fakt dost vyrazom nerozumiem, cize sa podla vasich navodou neviem riadit. Moj problem je jednoduchy mam FW 2.1 na iPhone 3G chcem tam nahodit ten instaler a Cydiu. Uz som to skusal ale ten program ktorim som to spravil bol na FW 2.0.2 no a spravil som to uspesne no jedina zmena v telefone je ze pri zapnuti mam namiesto jablka odkusnuty ananas. Skuste mi prosim vysvetlit ako na to. Hlavne to vysvetlujte jak pre uplneho debila. Dik

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od dodo_mt »

Navod 1
Navod 2
Navod 3

Odloz iPhone a precitaj si forum aby si sa dozvedel co najviac o nom a o tom co s nim chces robit.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

exploider

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od exploider »

Diky za navon mam len malicky problem, postupoval som podla navodu cislo 2. Dostal som sa ale ale len po bod tri. Ked chcem stustit QuickPwn22-1 tak mi vypise: to run this application, you first must install one of the following versions of the .NET Framework v 2.0.50727. Contact your application publisher for instructions about obtaining the appropriate version of the .NET Framework.

Co s tym?

whisky96
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 980
Registrován: stř úno 13, 2008 9:47 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od whisky96 »

co tak spravit presne co ti to pise? nainstaluj .net framework, najdes ho na strankach Microsoftu ...

exploider

Příspěvek od exploider »

Takze diky moc, zvladol som to bez problemov. Aj taky amater ako ja.

Len este posledna otazka. Ked spustim cydiu tak sa ma pyta kto som a su na viber tri moznosti :user, hacker a developer, co mam dat?

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od Almi »

daj user, ak si teda menej skúsený užívateľ 8)
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

dalii

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od dalii »

please reup firm 2.1 pre iPhone 3G - neoficialne kupeny

RazR08
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 346
Registrován: ned úno 08, 2009 12:45 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od RazR08 »

potrebujem pomoc..po instalaci tohto FW mi nefunguje yellowsnow..musim znova pouzit nastroj quickpwn alebo ako? yellowsnow som stiahol, pred tym sa mi pustil pomocou terminalu prikazmi yellowsnow c,r....teraz ale po zadani prokazu sa iP neprepne do air mode ako pred tym..pls help

Odpovědět