ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

bimbanil

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od bimbanil »

Vaše riešenie chapem, bratovi som kupil iphone a chcel som mu dat aj slovenscinu, ale zistil som ze treba spravit par krokov ktore su tu dostatocne obsiahle opisane aj pre laika, u man to uz funguje, Ďakujem

benous

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od benous »

Ahoj.
Plně souhlasím s nastoleným systémem. V dnešní době většina lidí spoléhá na to, že problémy za ně někdo jiný vyřeší a zadara. Autor tomu věnuje svůj čas a zkušenosti a je úplně v pořádku, když si za to stanoví nějaký podmínky (a nemusí to být zrovna finance). Kdo to chce zadara, ať to zkusí vymyslet sám a pak si teprve uvědomí, co ho to stálo.

dadc

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od dadc »

Myslím, že je zbytečné přemýšlet, jestli je to takto to nejlepší řešení. Fakta jsou:
  • CS lokalizace určitě dala hromadu práce
  • autoři jí dávají zadarmo (viva!)
  • určili způsob, jak jí zadarmo získat, na což mají plné právo
  • nikdy se žádným způsobem nejde zavděčit všem

Myslím, že by stálo za to se spíš zamyslet nad tím, že třeba kdyby existoval právní stát, definovali by licenci a kdo by to porušil, mohl by být jednoduše a hned popotahován za to, že to vlastně "prodává".

Myslím, že je opravdu jejich svaté právo si zvolit metodu. Ze je skvělé, že je to stále free (to ale neznamená, že kdokoliv má právo řvát, když mu to nejde stáhnout). Že by se mohlo najít více lidí, co by poslali alespoň kilo - ne proto, aby měli CS lokalizaci, ale že existuje tenhle server, je skvělej, jsou na něm návody, co pomáhají a i kdyby z jeho provozovatelů nadělal bohaté lidi (a to považuju za blbost), není to rozhdoně "za nic" (na rozdíl od mnoha jiných profesí a míst, kde se jen zeptáte na to, kolikátýho je a už Vám účtujou stovky a tisíce).

Mě tedy informace tady ušetřily o hoooodně víc než to, co jsem poslal. A až bude firmware2.0, bude další práce, bude se lokalizovat (a nebude to asi sranda), budeme všichni chtít vědět, "co a jak" a kde to budeme hledat? No, já tedy asi (taky) tady. Tak ať žije!

ert

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od ert »

lokalizace už nebude potřebná na FW2 ,pokud bude dobře přeložená a pokud bude i pro iTouch

Jinak mám zprávy,že už pilně pracují na oficiální lokalizaci FW2 ,které bude součástí FW staženého přes iTunes

benous

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od benous »

Pravdu díž dadc.
Hned si najdu, jak podpořid tento web, jsou tu fakt skvělý věci.
Díky

imro
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: čtv dub 10, 2008 2:31 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od imro »

Cítím potřebu taky vyjádřit vděčnost. Drsny tady na fóre a taky jeho pxlinfo se stali (myslím že ne jenom pro mne) nepostradatelným pomocníkem pro nás pro všechny, co iPhone nemáme jenom na telefonování (a že se tím pádem u instalací stávají věci nám nepochopitelné!!). Já jsem si mého "kámoše" taky "odčeštil" no ale díky lidem, kterým nejsou lhostejné trable jiných a se svými úspěchy se dokáží podělit (ne jenom chlubit), mám opět ALL OK.
MOOC děkuji !!!

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od S474N »

Hehe, me se libi, jak dekuji ti, co maji 1-3 prispevky, proc asi :mrgreen:
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

ert

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od ert »

co čekáš od LAMY?

ale julek by to mohl promáznout,souhlasím

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od Julek »

Promáznout bych to mohl ale neudělám to každý má právo se vyjádřit a co člověk to názor..


edit:

každý zná podmínky stažení počet příspěvků atd, to ovšem neznamená že zde na fóru budou příspěvky typu " to je super" , " souhlasím" a podobné blbosti, opravdu věříte tomu že to na fóru nechám ? že to není průhledné ?

odpovím vám:

ano je to průhledné a mažu jak příspěvky tak accounty

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

bowlingGOD

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od bowlingGOD »

Hej všetkým je to jasne
:arrow: BTW: vsetci sa snažia len o jedno zarobiť na snahe druhých pomoct veci a podpore niečoho nového.
To Drsný:Skoda ale toto su povahy ludí u nás, zarábať na druhých _____gOOd WorK______ :)








nepoužívej barvy viz FAQ. Julek

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od drsny »

dobra zprava pro "radobyobchodniky":

vytrhavam kousek z privatni komunikace o cestine s jarkem, ktery, jak vsichni vime, vi, o cem mluvi

libijaro píše:...NO SEM ZVEDAVEJ NA TEN 3G I KDYZ NECHAPU PROC APPLE TAM NEDAL I CESKY JAZYK JENOM POLSKY A RUSKY


takze hodne stesti pri lokalizaci 3g iphone, protoze pokud nejaka nase bude, bude dostupna stejnym zpusobem jaka ted ta pro jednickovy iphone

ert

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od ert »

Řikám furt,že už na tom dělaj a maj eště čas,poněvadž nejsme v 1 vrhu zemí!!

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od drsny »

jelikozto nekteri dobraci nejsou schopni napsat 3 nejake normalni prispevky a zkouseji to nejakymi jednoslovnimi (ahoj, souhlasim,...), byla podminka 3 postu odstranena, aby moderatori nemeli zbytecnou prqaci s mazanim aprispevku a banovanim uzivatelu. podminkou, ktera zustava je ucet na foru starsi 7 dnu. pocet postu nehraje roli. pokud chce nekdo cestinu drive, at mi napise svuj login na pxlinfo.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od Julek »

bohužel mají podobní frikulíni smůlu .. mažu to pořád, s tím že po varování budu mazat i účet, takže buďte trochu soudní ..

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

dadc

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od dadc »

Ohledně češtiny: po tom, co jsem si pořídil iPhone jsem se také konečně odhodlal k dlouho zvažovanému kroku a pořídil si MacBooka (začínal jsem kdyzi na LCII a pak temno a zase začíná svítat :)).
(skoro jsem sem chtěl napsat, ze se zbavuji svého maleho krasneho kiloveho Vaia, ale to by byla inzerce a tak radsi nic).

Co mě překvapilo - čeština tam v Macu také není jako volba. A už se tady prodává dlouho. Číslovky a písma se dají nastavit, takže čas není PM a AM apod. Také tam ve volbách jazyka mají polštinu, ale češtinu ne-e.
(I kdyz se dá stáhnout, což ale nedělal Apple a prý "může dělat problémy, tak se to nedoporučuje" - nevím, jsem víceméně v Apple světě zase nováček, ale řídit se tím budu).

To je k tomu, že teď v iP2 zatím není čeština a jestli přibyde, kdyz budeme v další vlně iPhonizování. Já tomu nevěřím.

Co by měl ale zajímalo je, jestli Apple stihne pustit ten AppStore i pro ČR - tedy v korunách apod. v době, kdy se u nás bude iPhone prodávat. Pokud by to stihnul, mohl by se s tím svézt i kompletní iTunes a tedy hudba...? Nevíte o tom někdo něco?

marajs73
Host
Host
Příspěvky: 149
Registrován: pon čer 09, 2008 9:03 am

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od marajs73 »

Ahoj borci

Nevím co je špatně, ale čeština mi nepočeštila nic ?

týden čekám
stahuju
instaluju
resetuju

A vše english

Ale nezlobím se, dalších milion věcí vím díky vám tak díky vám

zdarec

marajs73
Host
Host
Příspěvky: 149
Registrován: pon čer 09, 2008 9:03 am

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od marajs73 »

Tak to je trapas.
Dále GENERAL/SET.../LANGUAGE čeština a už je ifoun český.

děkuji :)

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od Almi »

ok, sme radi ze ty si rad, ale skus prosim na buduce editovat svoj prispevok a nie postovat dvakrat za sebou.
Dakujeme
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

MiBi-MacZone.CZ

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od MiBi-MacZone.CZ »

Mohu potvrdit , že česká lokalizace je ve "vyrobe" . Jelikoz zadny z operatoru v CR nedostane iPhony 3G v prvni vlne 11.7.08 , nebude ani verze FW 2.0 obsahovat cestinu. Jakmile bude vyresen dalsi krok ( zeme , ktre namaji ofiko iTunes ) , budou i dalsi lokalizace , coz vsak bude v az nasledujici revizi FW 2.xx nekdy 3Q-4Q / 2008 .

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od Julek »

ot : vtipné by bylo kdyby apple použil tu naší CZ :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

ert

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od ert »

myslím,že jo nechtějí ,abych zase nadával na výrazy

a.exit

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od a.exit »

osobně si myslím že podmínky pro získání češtiny jsou docela drsný, chápu že když už jste si dal někdo tu práci celý to přeložit a udělat tak Vás naštve když to někdo zneužije, ale osobně jsem koupil iPhona na aaron.cz a tam mi nahráli rovnou češtinu a taky jsem si za ní pěkně zaplatil, tak mi trochu mrzí že teď musím složitou peripetíí jí získta zpátky, když jsem byl nucen udělat restore na iTunes.... :? :cry: :? :cry:
Jen mě napadlo, že třebas když už si někdo jednou koupí počeštěnej iPhone tak by měl mít šanci jednodušší cestou získat češtinu zpět když se mu něco po.....

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od drsny »

kdyz sis koupil pocesteny telefon, tak si to vyreklamuj u toho u koho jsi ten telefon s cestinou koupil. nechapu proc bysme my meli podporovat nekoho, kdo cestinu prodava tim, ze ji budeme zadara jeho zakaznikum poskytovat. mimochodem konkretne pro tebe to zas tak drsny nebylo. udelal sis ucty ani ne pred pul hodinou a uz mas moznost si cestinu nainstalovat. to zes si cestinu koupil te neopravnuje k tomu ze bys k mel k te nasi mit pristup. my jsme totiz z toho, ze mas koupenou cestinu nevideli ani korunu. pokud aaron.cz prodava jinou nez nasi cestinu, v poradku, ale ani tak nemas na nasi narok. to zes ji ted dostal zadarmo je je jen nase dobra vule.

krvator

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od krvator »

chcel by som sa spytat...

stale nemozem stiahnut tu slovencinu aj ked uz podla mna splnujem vsetky podmienky, stale mi vypisuje:

ticket na instalaci lokalizace
není možno vygenerovat ticket pro instalaci lokalizace

* jsi na fóru příliš krátkou dobu (od 17.06.2008)

...................... ale dnes je 24.6

dakujem za pomoc

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od drsny »

údaje na fóru
user: krvator
email: <censored>
posts: 4
ip: <censored>
datum: 17.06.2008 10:42:18 (6 dnů, 22 hodin, 41 minut)
warns: 0
rank: none

krvator

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od krvator »

aha... cize este 2 hodky....

ok..., diky za rychlu odpoved...

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od drsny »

muzes hned, zapnul jsem ti to

krvator

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od krvator »

diky,

idem na to...

:D

birkof.ru

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od birkof.ru »

kucí dobra prace kamarad ma v iphonu vasi cj a skvele... tesim se az budu mit moznost ji tam mit taky
..., skoda ze je to ted tak slozite

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od drsny »

a co je na tom tak sloziteho?

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od Dave »

to jo no. myslim si že to pochopí každej.
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

patrik

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od patrik »

Tak jsem to vsechno udělal ale furt mam v instalu neplatný ticket Patrik2

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od Dave »

protože na foru nemáš nick Patrik2 ale Patrik. ;)
příště čti že máš mít stejný EMAIL I NICK JAKO NA FORU.
pak ti to pojede
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od drsny »

uzivatelske jmeno na pxlinfo nemusi byt stejne, jako na forum, ale v nastaveni na pxlinfo musi byt uveden spravne email uvedeny u rwegistrace na forum a uzivatelske jmeno na foru.

takze muzes mit na pxlinfo klidne login santa ikdyz mas na foru login santaclaus, ale na strance nastaveni musis mit spravne vyplneno jako login na forum.iphone.cz sve uzivatelske jmeno na foru t.j. santaclaus.

radjar
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: úte kvě 27, 2008 1:17 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od radjar »

Za jakou dobu se dostanu znovu k cestine? Duvod je restore. V tuto cjhvili mi to hlasi, ze nemuzu novy ticket vygenerovat, potoze jsme 19.6. jeden stahnul.

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od drsny »

normalne po mesici, ted jsme ti to povolil, takze muzes hned

radjar
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: úte kvě 27, 2008 1:17 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od radjar »

Dik, povedlo se.

Cerda
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: pon čer 30, 2008 8:00 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od Cerda »

Ahoj, mam problem s rozjetim lokalizace. Udelal jsem vse podle navodu. Tzn, registroval na forech + zjistil IP telefonu a pozadal emailem o predcasne povoleni, zmenil IP jako u Telefonu. Kzdyz chci ale CZ balicek nainstalovat, tak mi to hodi error "Package download failed", poradi nekdo, proc mi to nejde stahnout? :oops: ...

t.kelly

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od t.kelly »

Toto je muj první příspěvek na tomto foru,. Iphona mam asi týden ( výhodná koupě ) ale toto forum pročítám o něce déle, rozhodoval jsem se jestli koupim současnou generaci, nebo počkam na nevého iphona.. Umřel mi mp3 přerávač, takže jsem už čekat nemohl. A dneska jsem se rozhodl zaregistrovat..
Jako nový uživatel iphnona, bych vám zkušeným uživatelum, moderátorum a prostě všem co se podíleji na foru chtěl poděkovat... Jak sem se průběžne seznamoval s telefonem narazil jsem na par "problemu" , stačilo chvilku hledat na foru a bylo po problemu:-)
Tím se dotavam k tomu proč to píši sem..Včera jsem provedl restore a reinstal iphonka.. Musel jsem, iphon není nový a byli v něm naistalovaný programy, který mi jsou k ničemu, nebyl tam instaler a starší firmaware...ale byl česky, takže nechápu proč tam nebyl ten instaler....
Díky vašem návodům to bylo vše tak jednoduché...že némam iphonka momentálně česky mi až tolik nevadí, anglicky docela umim a ten týden to vydržim!!! Nebýt Vás tak žádná čeština ani neni a ještě jí dávate zadarmo...
Narozdíl od různých obchodů, ktré nabízeji českého ( jak jsem to pochopil stejně je český díky Vaší češtině) iphona o dost dráže než nepočeštěného iphona...Já jsem forum četl dříve než jsem iphona koupil, takže to neni můj případ, ale kolik lídí si ho koupí takhle zbytečně dražší!!
S tímto systémem souhlasím, podle mě není žádný problém to ten týden vydržet a jak psal pan drsný ticket na češtinu v případě zájmu dá i dříve...
Tajže ještě jednou děkuji za Vaší práci

whisky96
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 980
Registrován: stř úno 13, 2008 9:47 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od whisky96 »

tak vitaj ... hned zrana si ma dobre pobavil:

t.kelly píše:a jak psal pan drsný ...


este raz zdravim teba aj pana drsneho

:D :D :D :D

Odpovědět