ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od drsny »

jelikoz se mnozi pripady, kdy nekteri "obchodnici" profituji z nasi prace, byla ceska lokalizace docasne smazana s cz/sk repozitare. pote, co vyrobim nejaky system na jeji distribuci, bude pro slusne lidi opet dostupna. omlouvam se timto vsem nezlodejum za zpusobene problemy. pokud by nekdo akutne cestinu potreboval, necht se mi ozve.

v techto temach je o tom vice:
Neprodává náhodou 123mp3.cz naši češtinu?
Re: 1.1.4 odblokování

probiralo se to uz i drive nekde jinde, ale nechce se mi to hledat

rajce007
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: úte dub 15, 2008 10:28 am

Re: ceska lokalizace docasne nedostupna

Příspěvek od rajce007 »

Neslo by ji treba sypat jen pres Drsneho source agregator? (musela by se rucne pak pridat na seznam toho registrovaneho uzivatele.

Taky by bylo programove reseni, udelat to jako u ruske klavesnice, ze se ti pri zapnuti nebo 1x tydne ozve "Toto je zdarma šířená verze češtiny pro iPhone. OK/Podpořit"
Rajce007 - iPhone4 32GB (iOS 5)
bylo iPhone8 US (bylo 1.1.4 - nyni FW3.1.3 (JB-redsn0w))
Vodafone CZ

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace docasne nedostupna

Příspěvek od drsny »

po dohode s autorem slovenciny jsem stahnul i ji

dextersvk
Host
Host
Příspěvky: 77
Registrován: úte led 29, 2008 7:56 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace docasne nedostupna

Příspěvek od dextersvk »

nedal by sa spravit aspon image firmware v ktorom by uz bola obsiahnuta slovencina a cestina??? a ten by sa potom uploadol???

_Boss_
Host
Host
Příspěvky: 109
Registrován: stř dub 16, 2008 11:23 am

Re: ceska a slovenska lokalizace docasne nedostupna

Příspěvek od _Boss_ »

drsny píše:...probiralo se to uz i drive nekde jinde, ale nechce se mi to hledat...

Staci si vyhledat, kde jsem dostal vytku Julka za linkovani cizich obchodu :wink:
Have you tried turning it off and on again?
[ iPhone 2G 16GB @ FW 3.0 ]
[ iPad wifi 16GB @ FW 4.2 ]
[ iPhone 4S 32GB @ FW 7.0.6 ]

Diablo

Re: ceska a slovenska lokalizace docasne nedostupna

Příspěvek od Diablo »

To dextersvk : to co navrhujes by vubec nic neresilo, ti prodejci si ten Firmware stahnou a pouzijou. Beztak si myslim ze vetsina tech co to prodavaji ve velkem ty Iphony odblokovavaji pres WinPWN nebo jeho verzi na Macu a nasledne nahravaji jejich vytvoreny Firmware s cestinou a zakladnimi aplikace .. kdyby to museli delat rucne u kazdeho Iphonu zvlast tak nevim :D , takze podle me uz maji vytvoreny nejakou tu dobu svuj Firmware s jiz nainstalovanou cestinou a zruseni odkazu na ceskem repositari jim nijak nevadi.

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: ceska a slovenska lokalizace docasne nedostupna

Příspěvek od S474N »

Taky si myslim, ze se to dotkne pouze tech slusnych :roll:
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace docasne nedostupna

Příspěvek od drsny »

jen mala noticka: od doby kdy jsem cestinu sundal z repa (vcera po obede) nastala nejaka divna elektronicka abnormalita. uz 23 lidi mi psalo, ze si zrovna ted neco udelali s iphonem a nutne by potrebovali cestinu. lidi, pokud jste nam tu cestinu kradli, hlavu vam neutrhnem priznejte barvu a nejak se domluvime :-) na druhou stranu se prihlasila i jedna firma a s tou uz dohoda probehla.

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace docasne nedostupna

Příspěvek od drsny »

nez bude hotovy distribucni system, nedostane lokalizaci nikdo, koho neznam ja nebo nekdo z tymu, ktery lokalizaci delal. znam par lidi z fora a znam ty, kteri prispeli. je skutecne smula, ze se 25 lidem (ano, ozvali se dalsi 2) stalo neco s telefonem, ale bohuzel budou muset pockat nez bude hotovy system na distribuci.

pokud nekdo slibil zakaznikovi telefon s cestinou a specha, jsou cesty jak to vyresit ... viz muj prisspevek vyse

soson2jan

Re: ceska a slovenska lokalizace docasne nedostupna

Příspěvek od soson2jan »

Ahoj mohl by mi drsný poslat češtinu pro známého je to jen pro vlastní potřebu děkuji Honza

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace docasne nedostupna

Příspěvek od drsny »

podivej se na muj predchozi prispevek.

nez bude hotovy distribucni system, nedostane lokalizaci nikdo, koho neznam ja nebo nekdo z tymu, ktery lokalizaci delal.

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace docasne nedostupna

Příspěvek od drsny »

takze temer hotovo.

kdo bude chtit v budoucnosti instalovat lokalizaci, musi splnovat nasledujici podminky:

1) platny a aktivovany ucet zde na foru
2) vytvoreny ucet u me na pxlinfo a tamtez v nastaveni spravne vyplnen login na forum a email, ktery musi byt totozny s emailem pouzitym pri registraci na foru. pokud by nekdo nevedel, jaky email pouzil, zjisti to zde.
3) ucet na foru musi byt starsi nez 7 dnu

az po splneni vyse uvedenych podminek, si muze pridat do zdroju v installeru nasledujici adresu

Kód: Vybrat vše

http://drsny.net/iphone/lokalizace/?u=uzivatelske_jmeno_na_pxlinfo

pozor na iphone v adrese, aby tam bylo male p! za otaznikem je male pismeno u, rovnitko a uzivatelske jmeno, pomoci ktereho se prihlasujes na pxlinfo

napriklad ja mam tuto adresu

Kód: Vybrat vše

http://drsny.net/iphone/lokalizace/?u=drsny


po pridani zdroje a refreshnuti bude na karte install v kategorii czech packages z tohoto zdroje jeden balicek.

pokud splnujes vyse uvedene podminky, budes tam mit toto:
Obrázek

pokud vyse uvedene podminky nesplnujes, bude tam toto:
Obrázek

kdo na cestinu pospicha, muze se na to takhle predpripravit. dodelam jeste jednu vec a popisu, jak ziskat ticket na instalaci.

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace docasne nedostupna

Příspěvek od drsny »

takze konecne hotovo

pro ty, kteri udelali vyse uvedene:

bez na stranku nastaveni na pxlinfo a tam uplne dole je blok oznaceny ticket na instalaci lokalizace. pokud splnujes obe podminky mas tam tlacitko [vygenerovat ticket]. po jeho stisknuti je vygenerovan ticket pro instalaci. pozor, instalace musi byt provadena na stejnou ip, ze ktere byl ticket vygenerovan. instalace lokalizace je povolena 1x za urcite casove obdobi.

ti, kteri prispeli a chteji instalovat casteji, kdyz mi napisou jaky maji nick na pxlinfo, nastavim jim moznost generovani ticketu neomezene.

po vygenerovani ticketu a refreshi zdroju v installeru bude v kategorii czech packages toto:
Obrázek

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace docasne nedostupna

Příspěvek od Julek »

ti kteri prispeli = sponzori jen na upresneni

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

trava

Re: ceska a slovenska lokalizace docasne nedostupna

Příspěvek od trava »

Funguje, mám to tam.

milansme
Host
Host
Příspěvky: 30
Registrován: pon led 07, 2008 7:18 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od milansme »

to drsny

Naprosto skvělá práce :D

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od drsny »

vim, ze tento zpusob instalace lokaklizaci, prinasi uzivatelum urcite nepohodli. osobne me velice mrzi, ze jsme museli k tomuto kroku pristoupit, ale pokud nekdo vezme nasi cestinu nainstaluje ji do telefonu a ten proda o 500k draz, neda se bohuzel nic jineho delat. o to vice me mrzi, ze cas, ktery jsem musel venovat vyvoji tohoto distribucniho systemu jsem mohl venovat vyvoji neceho, co uzivatelum pomuze a ne tomu co je omezuje. jeste jednou se timto vsem slusnym lidem omlouvam.

btw: nekteri jedinci si mysli, ze jsem tomu systemu dal jeste malo casu a zakladanim multinciku zde na foru i na mem pxlinfo se snazi system <censored>. na to mohu rici pouze jedno: hodne stesti!




edit: pokud nekdo z lidi, kteri prispeli (at uz na cz/sk repo, pxlinfo nebo forum) potrebuje instalovat lokalizaci vicenasobne, at se mi ozve, nastavim mu to.

dadc

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od dadc »

Tak nevim, dneska jsem si restornul iPhone (poprve) a udelal jsem presne to, co pises - registrace apod. Kdyz jsem si to pripravoval, tak jsem jeste na strance "settings" na pxlinfo videl moznost vygenerovat ticket. Protoze jsem jeste nemel restornuto, tak jsem nic negeneroval. A ted, kdyz bych rad lokalizoval a konecne si poprve vygeneroval ticket pro jednu instalaci, tak vysledkem je:

"není možno vygenerovat ticket pro instalaci lokalizace
* jsi na fóru příliš krátkou dobu (od 13.06.2008) a počet tvých příspěvků tamtéž je rovněž nízký (0)"


Hm, z textu jsem vyrozumnel, ze to nema byt pro normalni lidi zablokovany. Je to jen po zaplaceni? Nebo neco delam spatne?

Diky dadc

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od Julek »

přečti si svou citaci, zavedli jsme opatreni aby se nam tu lidi neregistrovali jen kvuli instalaci CZ mas na foru 0 prispevku, je to propojene s databazi fora... napis nam par smyslupných prispevku a uvidis jak se ti ticket pekne vybarvi... jak psal uz drsny dlouho jsme to resili ze normalni lidi doplati na parazity.. bohuzel to tak je...

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

dadc

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od dadc »

No, forum jsem cetl nekolikrat. Myslel jsem, ze je to tak, ze dostanu ticket treba jednou za mesic nebo jeste mene (nevim, mam iPhone 2 tydny a dnes jsme musel poprve delat restore).

Uprime - prijde me trochu hloupe, abych psal prispevky, kdyz tomu fakt nerozumim. Bud budu za naprostou lamu, budu zaplevelovat forum mymi prispevky "pro nutnost" a nebo budu mit iPhone v cestine (a nebo jak jsem take pochopil, tak prispeju). Protoze jsem se vzdy ucil nejdriv prohledavat net a pak se ptat, tak jsem dnes po 3 hodinach vyzkoumal, jak ozivit zasekly iPhone, syndikoval jsem z tohoto fora vice "how-to" do jednoho, co me fungovalo... Myslim, ze ptat se zbytecne prece neni cilem.

Zeptam se tedy jinak - jak a kolik mohu prispet nejak rychle, abych mohl zase pouzivat muj iPhone v cestine - tedy nepotrebuju stahovat casto cestinu, jen tak casto, jak se me podari kompletne podelat muj iphone, coz doufam bylo naposledy? Beru to proste jako nutnost, protoze delat ze sebe vetsi lamu nez jsem tim, abych psal prispevky na forum, kde vesmes vetsina lidi vi, co cem presne mluvi a ja jen soupu nohama a "opisuju" me fakt nepripada vhodne.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od Julek »

drsny píše: takze pridana 3. podminka pro instalaci. uzivatel musi byt na foru minimalne tyden nebo musi mit alespon 3 posty



tady máš odpověď, jak říkám slušným uživatelům se omlouváme ... nemůžete za to ale jinak to prostě nejde ..

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

dadc

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od dadc »

Jasne. Diky.

Ja to ale jinak myslel s tim prispenim vazne - jde to udelat nejak rychle (kdyz uz)? Nejsem "vsechno for free" typ - prace to muselo byt jak na kostele a jestli by to stalo rekneme 100-200 Kc, tak si myslim, ze to porad bude pro vas ztratove, ale na to "pivo" by to bylo.

PS: nebo, ze bych necetl poradne webik, kde to je?

ilijusin

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od ilijusin »

tady muzes prispet pokud mas zajem, jako ze sem to pochopil tak, ze mas zajem

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od Julek »

Přispět můžeš tady :

viewforum.php?f=18

ale nechci aby to tu lidi brali jako že za to chceme peníze, opravdu nechceme, prostě se musíme jenom nějak bránit, přes držku jim dát nemůžu, protože nevím komu :) takže hrubá síla šla stranou a nastoupil můj rotvajler drsný :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

jirkab

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od jirkab »

Mám na to trochu jiný názor:

Za 1) "Drsny" (& spol) je skutečně borec a patří mu obrovské díky za to co vše pro iPhone v CS kotlině udělal/lá - o tom nemůže být žádná řeč!!!

Za 2) píši konkrétně o CS (schválně píši CS a ne CZ není to překlep!!!) lokalizaci menu o čemž je tato diskuze: takže ve chvíli, kdy ji tvořili, tvořili ji určitě s tím, že svůj výtvor poskytnou zdarma všem (pirátům), kteří o ni projeví/li zájem. Ze svého okolí vím, že halda uživatelů "jabka" nemá s angličtinou žádné problémy, ale čeština/slovenčina v iPhonovi je prostě něco co je "potřeba mít". Tak jako vše od tohoto výrobce - trochu (dost) póza. (Osobně jsem zarytým uživatelem "telefonu" s WM, takže mi prosím odpusťte občasnou invektivu k Vašemu miláčkovi.) No abych se dostal k jádru věci: podle mého (jo to už jsem vlastně psal :mrgreen: ) jste prostě s takovou věcí jako je komerční "zneužití" Vašeho "produktu" prostě museli počítat (pokud by jste neodvedli skutečně fakt dobrou práci, tak by jste tento problém neřešili :wink: ); proč se prostě nad to nepovznesete? Nejvíce na restrikce, které jste udělali doplatí běžní uživatelé, kteří si potřebují oživit (a pokud ji používají intenzivně, tak je to dost často) svojí umrtvenenou placičku a také toto fórum, které zřejmě bude brzo ještě více zaspamované (než je teď). Tak mě napadá (nejsem až tak zdatný uživatel) pokud udělám restore ze zálohy, když jsem backupoval přes iTunes - vrátí se mi to kompletně do původního stavu - tzn s češtinou? Vždy při umrtvení jsem vždy dělal restore do originálu a Zip "Do it All". Pak je vlastně tento příspěvek bezpředmětný :oops: .

Za 3) budu velice rád pokud toto vezmete pouze jako trochu jiný názor na věc, protože jak tak koukám, nikdo si nic podobného zřejmě radši nedovolil napsat, aby se náhodou neocitl na "černé listině" bez možnosti lokalizace aplofounu první generace. Jsem sice jen občasným uživatelem "ohryzku" (pokud mám však vědět co haním je nezbytné, abych to dokonale poznal), ale Váš krok prostě nechápu.
((Nejsem jen běžný trubec - rozuměj uživatel, ale občas také něco udělám pro ostatní - samozřejmě s Vaší dnes "masově" užívanou/uctívanou/nezbytnou prací se to srovnat nedá, ale něco podobného jsem dávno také vytvořil (neskromně: kvalitní počeštění menu mobilu bez chyb, počeštění navigační aplikace včetně hlasových povelů). Bylo to sice pouze pro pár znalých nadšenců, ale práce to byla neskutečná:roll:. Pro zvědavé: klikni na "vyvráceného" smajlíka :mrgreen: .))

Tak a to je vše - ještě dva příspěvky a lokalizace je moje :twisted: :roll: :!: Dělám si legraci: od teď už pouze v angličtině :cry: . Sorry je to takový můj osobní bojkot (jsem zvědavý jak dlouho mi to vydrží: že by týden :mrgreen: ).

orionet

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od orionet »

Pokud je neco free,tak je to free.

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od scorpi »

dadc píše:jak a kolik mohu prispet nejak rychle


klikni sem

7luke.com

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od 7luke.com »

mě se tenhle krok nezdá a nelíbí... nejsem žádný dealer, beru to z pohledu jak uživatele, tak i správce jiného fóra (se-tuningu), tyhle věci akorát lidi otráví :cry:

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od drsny »

nikdo ti tvuj nazor nebere a na cerne listine kvuli nemu urcite nebudes :-) ja to vidim takhle: v installeru je napsano to, ze si maji lide pred instalaci precist more info a tam je mimo jine napsano to, co je na druhem screenshotu.
Obrázek Obrázek
pokud nekdo tuto cetinu vezme, da ji do telefonu a ten pote prodava s prirazkou je to imo komercni pouziti a to je to, co jsme s nasi lokalizaci delat nedovolili. no a pokud se to deje, mame pravo se branit, ne? jo a to ze nepouzivas nasi lokalizaci, me neboli, ja take ne :mrgreen: (ale nainstalovanou ji mam)

dendo69

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od dendo69 »

nemozem najst to tlacitko na generovanie ticketov , pomoze dakto pls ??

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od Dave »

na v drsneho pxlinfu v nastavení uplně dole ;)
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

dendo69

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od dendo69 »

noo nasiel som to lenze mi to vygeneruje pre inu ip aku mam na iphone :( ... preco ?? mam ho na net pripojeny cez wifi toho pocitaca z kt. to robim ...

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od drsny »

mas vygenerovany platny ticket pro ip ktera konci .40.176 pokud mas v installeru pridany zdroj http://drsny.net/iphone/lokalizace/?u=Dave a stroj (router) pres, ktery je iphone pripojen do netu ma verejnou ip, pro kterou je vygenerovan ticket, refreshni si ten zdroj, a balicky s lokalizacemi tam budes mit a budes si moct lokalizaci nainstalovat.

dendo69

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od dendo69 »

jasneeee , uz ficii , bolo treba obnovit zdroje , si borec , velka vdaka :)

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od Dave »

drsny: jak muže použivat source s mým nickem? :D
Jinak konečně sem zjistil jak to funguje...ne že bych češtinu používal..jen sem testnul a funguje :)
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od drsny »

sorry, myslel jsem, ze odpoidam tobe :-)

Barunka

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od Barunka »

Tak teď ještě napsat 3 příspěvky. iPhone mam od pátku a vzhledem k mojí angličtině(která stačí maximálně na obědnání si v restauraci) a nedostupnosti češtiny jsem byla trochu nešťastná.
A hned už chybí jenom 2

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od drsny »

pokud mi nekdo pise pres pm, email, icq nebo me nejakym jinym zpusobem kontaktuje ohlende cestiny, v prvni zprave, kterou mi posila napise svuj login (prihlasovaci jmeno) na pxlinfo a verejnou ip adresu sveho telefonu (pozor je odlisna od ip adresy, ktera je zobrazena napr. v bossprefs). tu ip adresu zjisti tak, ze si otevre v safari v iphone stranku http://drsny.net/iphone/ip/ a tam opise ta 4 cisla oddelena teckami. vsechny zpravy ohledne cestiny, ktere nebudou obsahovat tyto 2 udaje, budu ignorovat.

kebardCZ

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od kebardCZ »

Zdravím, také trochu přidám do mlejna :shock: Myslím, že nejlepším řešením by bylo zpoplatnění češtiny, třeba 10 Kč za stažení. Ti, co prodávají tuto lokalizaci nebo jí dávají do iPhonu, jí určitě stejně někde mají a toto omezení, co je teď se je nejspíše ani nedoklo a možná naopak jim pomohlo v dalším prodeji - prostě obchod je obchod.
Ostatní uživatelé se mohou rozhodnout, a upřímně, myslím že snad každý vyhodil i větší částku za blbost, tak proč ne na něco se mu třeba může pomoci a ulehčit život.
Sám se mohu přiznat, že po zakoupení jsem už nejméně 4x provedl Restore, neboť zkouším různé moduly a prostě někdy to nevyjde dobře. Jestli mám češtinu nebo angličtinu až tak neřeším, i když možnost výběru je vždy lepší než jí nemít.
A poslední důvod, který bych tady uvedl je, že sám(/i) autor(/ří) si podle mne přidali práci a teď jsou obtěžování různými dotazy apod.

Jinak upřímně, díky za zpoustu modu (i české lokalizace), odvádíte skvělou práci.

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: ceska a slovenska lokalizace opet dostupna

Příspěvek od drsny »

nechceme cestinu pro bezne uzivatele zpoplatnovat

nekterych obchodniku se to dotklo a i kdyby to byl jen jeden, tak to za tu praci stalo

ano pridali jsme si praci, cely vikend nedelam nic jineho, nez ze odpovidam na dotazy a radim lidem, pro ktere je proces ziskani ticketu natolik slozity, ze potrebuji popostrcit

pokud budes mit vycerpan svuj mesicni limit a stane se ti, ze budes muset restorovat, neni prooblem, proste napis dostanes dalsi tickit

Odpovědět