Cestina z cydie jen z casti :(

Odpovědět
kkiara

Cestina z cydie jen z casti :(

Příspěvek od kkiara »

Lidi prosim pomozte mi:(

mozna ze to tu uz nekdo resil, ale ja to za boha nenasla a bojuji tu s tim uz dobre dve hodiny a porad nic.

Provedla jsem upgrade na firmware 2.2, nasledne jailbreak, vsechno v naprostem poradku, aplikace jsou zase na svem miste, nastaveni v pohode. Narazila jsem ale u nastaveni cestiny pres Cydii. Nejprve mi nesla vubec stahnout a ted, kdyz uz ji tedy "mam", tak mi funguje v nastaveni jen v polozce "Region Format" jazyk "czech republik". To ovsem resi jen text v kalendari. V polozce "language", tedy v nastaveni jazyku samotneho pro iPhone se mi cestina proste nezobrazila :( plosim, smutne koukam, poradte mi nekdo :(

KK

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: Cestina z cydie jen z casti :(

Příspěvek od dodo_mt »

Ach boze :?
Musis urobit Restore pomocou upravenych firmware od Whiskyho Ak nahras Cestinu iba z Cydie nebudes mat prelozene vsetko lebo v novom FW boli urobene nejake zmeny.
Viac Tu a Tu

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

kkiara

Re: Cestina z cydie jen z casti :(

Příspěvek od kkiara »

Preco citujes prispevok na ktory odpovedas? Precitaj si pravidla + FAQ. Paly


Dobre dobre, chapu, ze nebude prelozene uplne vsechno, pac nove veci tam logicky nebudou, ale mne se neprelozilo absolutne nic... :( tak se ptam co se da delat. Blbce ze me nedelej, ale kdyz uz jsem se stahovala jako blazen s firmwarem tak jsem doufala ze to pujde alespon jako driv.

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: Cestina z cydie jen z casti :(

Příspěvek od dodo_mt »

kkiara píše:tak mi funguje v nastaveni jen v polozce "Region Format" jazyk "czech republik". To ovsem resi jen text v kalendari. V polozce "language", tedy v nastaveni jazyku samotneho pro iPhone se mi cestina proste nezobrazila :( plosim, smutne koukam, poradte mi nekdo :(


Podla toho co pises tu tak si si tu cestinu nestiahla pretoze v polozke Region Format je uz cestina priamo vo firmware od Applu tazke to neni cast cestiny co si akoze nainstalovala z Cydie. Ked sa kuknes v Cydii do Manage > Package tak tam mas Cestinu? Cestinu si instalovala podla tohoto navodu?

A nerobim z teba blbca ;)

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

kkiara

Re: Cestina z cydie jen z casti :(

Příspěvek od kkiara »

Necitujeme ked odpovedame. Treba si precitat pravidla fora a FAQ! Paly

Dobre, dobre..promin, jsem protivna:(
To jen z toho, ze nad tim dumam uz tak dlouho a porad nic. Ano, delala jsem to podle tohoto navodu, protoze prve jeste na 2.1 mi to slo. nejspis jsou nejaky erekce na slunci, ale cestina se ne a ne chytit... chapu, ze aby mi prelozila i novy veci, to bych chtela moc :)

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: Cestina z cydie jen z casti :(

Příspěvek od dodo_mt »

1. Necituj prispevky na ktore reagujes a su hned nad tvojim uz ta upozornil Paly.
2. Skusala si restartovat iPhone po tom ako si si nainstalovala cestinu?
3. Viac ti asi neporadim jedine este raz urobit Restore s Whiskyho CZ/SK upravenym firmware...

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

kkiara

Re: Cestina z cydie jen z casti :(

Příspěvek od kkiara »

Nu podivej...v cydii CZ/SK Package mam, ale v sekcich uz moznost nainstalovat cestinu ne... :(

Stratus_TN

Re: Cestina z cydie jen z casti :(

Příspěvek od Stratus_TN »

No já mám taky problém, že to naistaluji podle návodu... A nemam v Manage/ Sources vidím CZ&Sk... ale s otazníkem ... A v Sections nemám vubec nic z CZaSK... Mám firmware 2,2... Čím by to mohlo být , že tam nejde nic vidět ?

whisky96
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 980
Registrován: stř úno 13, 2008 9:47 pm

Re: Cestina z cydie jen z casti :(

Příspěvek od whisky96 »

kkiara píše:Necitujeme ked odpovedame. Treba si precitat pravidla fora a FAQ! Paly

Dobre, dobre..promin, jsem protivna:(
nejspis jsou nejaky erekce na slunci, ale cestina se ne a ne chytit... chapu, ze aby mi prelozila i novy veci, to bych chtela moc :)


to na slunci sa vola erupce ... erekce je nieco ine, urcite je tu vela chtivych mladikov, ktori ti to radi vysvetlia :)

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: Cestina z cydie jen z casti :(

Příspěvek od scorpi »

Dovolím si malé OT : Mám za to, že kkiara ví moc dobře jaký je rozdíl mezi erekcí a erupcí na slunci :twisted:

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Cestina z cydie jen z casti :(

Příspěvek od Gekko gecko »

kkiara
Hele myslim ze bude nejlepsi nahrat upraveny FW2.2 CZ/SK od whisky96 a mas klid,JB i komplet cestinu ma zabudovane a nemusis se pachtit s cydii ne? :wink:


[RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3
viewtopic.php?f=80&t=11954

Kdyby jsi si nevedela rady jak to tam dostat mrkni sem:
http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=1881

Jo a mezi erekci a erupci asi rozdil je :o ...no i kdyz :lol: :mrgreen:

Dej vedet jak jsi dopadla :P :wink:
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

havlbrod
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 170
Registrován: čtv črc 03, 2008 6:11 pm

Re: Cestina z cydie jen z casti :(

Příspěvek od havlbrod »

Tak teda také mi ta Čj nejde..... mam JB 2.2 PW po prvním JB mi čj šla krásně... ale po následném restore JB už mi nejde...
Netuší někdo čím to je?? postup stejný vše jak má... děkuji
ip 5c

Odpovědět