Eternity Warriors 2 [Appstore Free]

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
shotik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 479
Registrován: stř lis 19, 2008 3:35 am

Eternity Warriors 2 [Appstore Free]

Příspěvek od shotik »

Akční mlátička s prvky RPG, multiplayer, nákup zbraní, pěkná grafika. Verze pro iphone i ipad
Za mě palec nahoru

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

http://itunes.apple.com/us/app/eternity ... 58069?mt=8



v Appstore zdarma

iPhone XS 64GB
iPad Mini 5
Macbook Pro Retina 13 Late2017
Apple TV 4
Synology NAS

SonnyCz
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 408
Registrován: stř úno 24, 2010 11:04 pm

Re: Eternity Warriors 2 [Appstore Free]

Příspěvek od SonnyCz »

hra je to skvělá, ale v multiplayeru sem tam padá, hlavně když zemřete...jinak teďka mám lvl 47 a nejspíš je 51 maximální. Jinak dám vám radu. když nebudete moct projet nějaký lvl v undead spire, tak hlavně nic nekupujte. jde to projet i bez jediného nákupu. Jakmile se seknete, tak tu úroveň jeďte v multiplayeru a ve dvou to jde lépe :wink: ... Jinak tešte se na hell fire, je to fakt těžké, ale padají tam skvělé věci ... mám zbraň lepší než ta poslední v shopu v přepočtu zhruba za 1600 Kč :D

waclaw

Re: Eternity Warriors 2 [Appstore Free]

Příspěvek od waclaw »

Mno ja se sekl v prvnim dile, 8ma epizoda. Proste toho posledniho bosse nepremuzu a nechci si kupovat nejake zbrane atd... stve me ze ty modre, zelene Gems nemuzes nekde najit a musis je kupovat ://

shotik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 479
Registrován: stř lis 19, 2008 3:35 am

Re: Eternity Warriors 2 [Appstore Free]

Příspěvek od shotik »

ja to jedu na multiplayer kdyz to sam nemuzu udelat:) a jde to . hlavne pak v multaku padaj dobry zbrane :)

iPhone XS 64GB
iPad Mini 5
Macbook Pro Retina 13 Late2017
Apple TV 4
Synology NAS

SonnyCz
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 408
Registrován: stř úno 24, 2010 11:04 pm

Re: Eternity Warriors 2 [Appstore Free]

Příspěvek od SonnyCz »

Jak jsem řekl, když se sekneš, tak jeď mp...je za to víc expů a lepší výbava :wink:

jiriczek
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 752
Registrován: čtv led 27, 2011 7:10 pm

Re: Eternity Warriors 2 [Appstore Free]

Příspěvek od jiriczek »

Něco jako diablo ? :) Na to jsem čekal!!! :))))) Lepší, než nějaký dungeon hunter... :) Tak to LEGÁLNĚ bez nakupování nešlo... :)
Mac Pro - 512 GB SSD - Windows 10
iPhone 6S - 16 GB
iPad 2 - 16 GB

SonnyCz
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 408
Registrován: stř úno 24, 2010 11:04 pm

Re: Eternity Warriors 2 [Appstore Free]

Příspěvek od SonnyCz »

DH3 byl freemium, tam pokud jsi chtěl být dobrý, tak jsi musel platit ve velkém. V tomto je EW2 lepší. Jenom doufám, že přidají další end-game obsah a třeba co-op pro 4 hráče :)

marsi9

Re: Eternity Warriors 2 [Appstore Free]

Příspěvek od marsi9 »

chcelo by to viac povolaní a bolo by to super.. nejakého mága, lukostrelaca a tak

sony123
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 752
Registrován: úte srp 19, 2008 9:30 am

Re: Eternity Warriors 2 [Appstore Free]

Příspěvek od sony123 »

hrá ešte niekto túto hru ? celkom ma baví :) Ale problém je v tom , že sa vypína , ked ma niekto zabije a pri hociakej nečakanej situácii , dosť mám na to nervy , vyriešil niekto tento problém ? robí to aj po najnovšom update.. inak som lev. 52 :wink:

SonnyCz
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 408
Registrován: stř úno 24, 2010 11:04 pm

Re: Eternity Warriors 2 [Appstore Free]

Příspěvek od SonnyCz »

po novém updatu mě to opět baví ... ti draci jsou vychytaná věcička :) a je za to aspoň dobrá odměna v podobě legendárních itemů. Zatím mám 50 lvl :)

Odpovědět