Real Racing 3 [AppStore, free]

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

.... a pohlad zvnutra z kabiny.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

StolniVoda píše:Jaký používáš ovládádní a asistenty?


Ovládání naklánění + automatický plyn. Asistenty vypni všechny (!!!), zpomalují a brake & steer assist jsou vyložený zlo. Jsem je musel zapnout, protože jezdím od začátku bez nich a hra mi nenačítala achievments. Auto brzdí nesmyslně brzy a volant mě cpe do úplně jiné stopy, než chci jet. Po jednom závodu v Melbourne jsem dojel do cíle se 14ti poškozeními...

Pokud nejsi úplný začátečník, nech si zapnutý jen protiprokluz a po hodině hraní vypni i ten.

Ještě k tomu ovládání.. zvykl jsem si hrát v "pololeže", kdy mám iPad opřený o břicho, který používám jako kolíbku. Zatáčky se pak dají trefovat s milimetrovou přesností :D

EDIT: používám dva pohledy. U aut s pravostranným řízením pohled přes kapotu, protože se neumím trefit do levé zatáčky a zbytečně auta ničím a u ostatních pohled z kabiny.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

AXIOMA: VELA AKTIVNE HRAJUCICH FRIENDOV V GAMECENTRE.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od SteveJSF »

Od zacatku jezdim jen s tim zapnutym protiprokluzem a automatickym plynem. Jak moc se projevuje ten protiprokluz? A co ten autoplyn? Jasne - vyzkousim to, ale rad si tu prectu zkusenejsi pohled na vec. Jen ciste z uvah mi prijde divny mit protiprokluz vypnuty a pritom pouzivat autoplyn.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Nevím jak v RR3, ale ve dvojce i protiprokluz zpomaloval auta tak, že se supersportem nešlo vyhrát a v multiplayeru ani pořádně odstartovat. Počítám, že v RR3 to bude podobně.

Nejjednodušší bude zajet jedno kolo na trati, kterou umíš nejlíp (head to head) a porovnat čas se zapnutým a vypnutým prokluzem. Jsou tratě a úseky, které docela umím (aspoň si to myslím), kde jezdím na hranici adheze s lehkým pohvizdováním gum. Se zapnutým protiprokluzem by už asistent určitě zásahl... si myslím.

Jelikož mám za sebou nějakou zkušenost z RR2, od začátku mám asistence vypnutý, takže jenom hádám, jak to vlastně je.

airmt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 06, 2011 10:28 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od airmt »

Mám dotaz - kolik místa musím mít v telefonu, aby se mi ta hra updatovala? Mám 600 MB a je to málo. To je třeba dalších 1,8 GB, aby se vůbec stáhl update?
Naposledy upravil(a) rony dne sob dub 13, 2013 8:31 am, celkem upraveno 2 x.
Důvod: logika hovori, ze minimalne dvojnasobok velkosti instalacneho suboru. pouzi predsa itunes na pocitaci. naco trapit mobil gigabajtami

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Race #10 Laguna Seca - poslední CUP ve V8 Performance Brawl

Tato trať je můj hrob, ale tentokrát jsem měl pocit, že jsem nebyl úplně marnej. Hodil by se něčí reálnej čas pro srovnání.
Porsche 918 Spyder (12/24) bylo ke konci hodně unavený, ale snad to bude stačit..

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od SteveJSF »

Po updatu hry v ni mam hrozne malo pratel a nevim co s tim. Napr. v uplne serii tri zavodu Supafly Speed Trials nemam vubec nikoho, pritom hned vedle mam iPad s jinym uctem a jsem tam videt, jde se mnou zavodit. Na tom mem je ale prazdno. Nepomaha ani restart aplikace a ani jeji reinstal. Prestava to byt zabava, kdyz ani nemam moznost videlavat nejake rozumne penize. Nevite nekdo co s tim?
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Mám to úplně stejně. Přátelé mi zbyli jen v Drags a Elimination. V Cupech nemám buď nikoho a nebo max. dva, a to i v těch prvních třech sériích.
Máme tři možnosti: počkat, podojit kreditku a nebo se dřít za základní odměny..

EDIT: Boti asi zrychlili. Do cíle dojíždím s náskokem do 5ti vteřin a i rozdíly mezi 2. - 10. místem jsou minimální.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

Ano aj ja chudoba v cupoch ale zda sa ze to redukuju umele a zamerne
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

A staci ist par krat trochu mimo trat a uz naskakuje poskodenie prevodovky, atd..
No jo, asi tolko nezarabaju ako si predstavovali.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od SteveJSF »

Kdyz si vybiram trat, tak tam zadne pratele nevidim. Kdyz uz pak jedu zavod a nakonec prohlizim vysledkovou listinu, tak tam pratele jsou, ale nemam za jejich porazku ani korunu. Za kazdy zavod mam jen par supu a tezko se vydelava.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

byeen
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 507
Registrován: stř úno 24, 2010 9:32 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od byeen »

masklin píše:Ty používáš volant a ne naklánění? Já to teda nezkoušel, ale není tilt rychlejší a přesnější?

Nenavidim hrat pomocou naklanania, a mam rad, ked mam pod kontrolou plyn a nepridava to same... ale tak to je na kazdom zvlast asi, ked aj ten najlepsi z nas co tu je hra s autoplynom a naklananim, tak na tom tiez nieco bude :)
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Tak to, byeen, klobouk dolů. Já jezdím taky s nakláněním a autoplynem. Přiznám se, že jsem ani jiný zpusob ovládání nezkoušel, ale neumím si představit, jak bych zvládal brzdu, plyn a ještě otáčet volantem. Mám jenom dvě ruce a na každé po pěti prstech..

V čem je tvůj způsob ovládání výhodnější proti standardnímu (kromě nechuti ovládat nakláněním)? Jako nechci se učit zase od nuly nové ovládání, ale jestli je tam prostor, jak zrychlit, jdu do toho.. :D

byeen
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 507
Registrován: stř úno 24, 2010 9:32 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od byeen »

popravde to neviem porovnat, lebo od zaciatku to hram takto, podla mna mam auto viac pod kontrolou, ale ci to prida nejake sekundy ti nepoviem, lebo naozaj neviem... ale urcite tomu daj sancu, na nejakych pomalych autach na prvych eventoch a uvidis, co na to povies ;)
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Zkoušel jsem půl hoďky variantu Tilt B (brzda a plyn zvlášť), ale vracím se zpět k Tilt A. Nedokážu donutit ruce se soustředit na tři věci zároveň :%)

Jsem si myslel, že bych to využil ve Spa, kde jsou úseky, který projíždím ťukáním o brzdu, ale nejde mi to, furt jsem mimo trať, a když se soustředím na správný moment pro brzdu nebo plyn, zapomenu zatáčet..

Jestli zvládáš brzdu, plyn a ještě palcem (nebo čím) točit volantem, tak máš můj obdiv! Pro mě mission impossible..

byeen
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 507
Registrován: stř úno 24, 2010 9:32 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od byeen »

hehe, dakujem za obdiv :) Mam plyn a brzdu zvlast na pravej strane a volant na lavej ;) Snad ta niekedy dobehnem :D
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Jsem si to myslel.. Je ti jasný, že tohle je ta úplně nejšílenější varianta, jak hru ovládat? :D

komonek
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 128
Registrován: čtv říj 02, 2008 7:16 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od komonek »

Ahoj, jak prosim vas přes iCloud presunu uložene pozice z iPadu do iPhonu? Diky
iPad 4 - 64GB, white, iOS 8.1
iPhone 5S - 64GB, gold, iOS 8.1
appleTV 3th gen.

byeen
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 507
Registrován: stř úno 24, 2010 9:32 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od byeen »

komonek, cez nastavenia v hre, tam najdes cloud save... tam je aj moznost zrusit save co mas na iPhone... Z iPadu si uploadni save do Cloud a na iPhone si to stiahni zase... Je to dost kostrbate, lebo to musis robit zakazdym, neni tam moznost automatickeho ukladania :(
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB

zdenko

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od zdenko »

Rony si asi zmenil najnovsie nick hore nohami a vzdy ked ho predbehnem v elimination mi sekne hra cca na 2sec. robi to iba mne? :)

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Taky se mi to občas stane..

Přidal jsem si asi 15 nových friends do GC. Přidali se mi jen do Elimination, v CUPech pusto prázdno. Znáte někdo pravidla pro zobrazování přátel v eventech? Protože jinak je to konečná. Počítal jsem, že na dokončení všech eventů potřebuji tak 1500 Goldů a něco okolo 30 milionů R$, což je 250-300€. A sbírat to po tisícovkách? Impossible.. :(

aschi
Host
Host
Příspěvky: 43
Registrován: ned bře 27, 2011 7:09 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od aschi »

aj u mna je ten isty problem ze tam nemam friendov v zavodoch. asi to naozaj zredukovali aby sme museli kupovat za normalne peniaze

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

v endurance mi pred autom pribudaju 4 auta. aj vam? idem, prazdna cesta a odrazu na nej 4 auta. Pocas jednej jazdy sa mi to stalo 2x.

Vlaciky uz nie su co byvali.

zdenko: tomu sa hovori RESPEKT vacsi ako ma Chuck Norris :-) len ma dalej predbiehaj a zhori ti ipad :)

ja dufam, ze nedostatok priatelov v cupoch je len preto, ze nie vsetci upgradli RR3.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od SteveJSF »

Obavam se, ze to nebude ten duvod - to uz jsem si overil.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Rony, změň si, prosím, ten nick :D
On má pravdu, jak vypadneš v Elimination, hra se brutálně sekne na (v zatáčce) nekonečný 2 vteřiny. Dělá to jen u tebe a fakt mám strach, že mi iPad shoří..

Ty auta v Endurance se takhle objevují snad jen na oválu, jinde se mi to nestalo. A je to hnus, díky tomu jsem Indianopolis Speedway napoprvé nedojel.

Mám nový postřeh že hry. Boti neumí předjet soupeře o kolo zpět, ani když jsou fakt pomalí. Zařadí se a plazí se za nimi. Nevím, jak na ostatních tratích, vypozorováno v Melbourne..

Když už nejsou friends v Cupech, přidám trochu motivace:
Race #nevimkolik Spa - Global GT Clash poslední CUP 3laps

BMW M3 GT2
Na tenhle závod jsem velmi pyšnej, až na dvě chybičky profesorská jízda. Jestli tohle někdo překoná, budu fakt smutnej, protože nevidím moc prostoru na zlepšení

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od SteveJSF »

V Tapatalk obrazky nevidim. :-(
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

zamenil som si slova v mene, je to bohuzial tym, ze som spravil login cez FB, lebo mi slubovali helmy, ked sa odhlasim, zoberie mi ich?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Steve:
Best lap: 1.57.949
Time: 6.02.651

EDIT: teď koukám, že jsem si čas zhoršil o půl vteřiny na kole a o necelou vteřinu celkem. Nevadí, pocitově dobrej race :p

Rony: Goldy ti zůstanou. Dokonce mám pocit, že když hru smažeš a znovu nainstaluješ, nahraješ stav z cloudu a potom se přihlásiš přes fb, dostaneš další helmy. Mě to goldy přidalo, ale potřetí už to zkoušet nebudu. Jen hádám, ale kdo na to má trpělivost, může pár helem navic nasbírat

EDIT 2: už jste viděli toto? Škoda, že nikdy nezjistím, co je pod plachtou.. za 90 let tu už asi nebudu. :wink:

Obrázek

bezradnej

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od bezradnej »

tohle je perfektni hra, hraji ji v metru skoro kazdej den ale zatim jsem jeste nevidel tohle prekvapko :-) heh jsem zvedavej co by to mohlo bejt. Jinak vsim si nekdo ze ovladani je bud realistictejsi nez u predchozi 2ky nebo ty auty proste vic klouzaj, ted nevim. A jeste jedna otazka, v traileru pred vydanim tehle skvele hry bylo videt pri pohledu z kokpitu auta ze je mozny se trochu otacet v kokpitu, vite nekdo jak? diky

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Nijak. To otáčení se za autem vedle sebe je jenom v úvodním demu/tutorialu.

mikej561
Host
Host
Příspěvky: 113
Registrován: pon úno 28, 2011 9:48 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od mikej561 »

Kurniik ty ruzny endurance mi vcelku jdou ale nemuzu dat v pure stock challenge suzuku. Jedu tam naplno a stejne koncim na sedmi kilometrech.. Nejaka rada? A nedaji se nejak oddelat z tech vysledku ty pratele? vyply net nic neresi a 14 kilometru.. To proste nejde -_-
iPhone 5 32 gb
ipad 4. generace 32 gb 3G

StolniVoda
Host
Host
Příspěvky: 43
Registrován: pon říj 04, 2010 7:40 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od StolniVoda »

Mikej561: Mám to samý v Prime production match-up v Supafly us motorsport spotlight. Jsem maximálně druhej, a Vašek R. drží rekord 42 km. Nedá se předjet, a kvůli tomu to mám na 98%. A přesně, vyplej net nepomáhá.. Kdo je sakra ten Vašek R.? :D

benitoSVK
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 696
Registrován: ned čer 07, 2009 4:52 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od benitoSVK »

Ja som tú hru vymazal :-)
PC:Win8.1 Pro,Iphone 3G IOS 4.1.2,iPhone 4S 16gb IOS 9.2.3,iPhone 5S 16 GB iOS ,9.3.3,iPhone 6S 64GB iOS 9.3.3,iPad 2 16gb Wifi ios 9.2.3

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od masklin »

Problém je, že v Endurance závodech změnili matrix. Dřív byly vláčky a dalo se dojet hodně daleko. Teď už vláčky nejsou, ale staré rekordy zůstaly. V některých mě dokonce začnou dojíždět auta, která mám předjíždět já a to určitě nejezdím pomalu.

Dawe: Kde jsi našel to auto pod plachtou? Já to nikde neviděl.
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

Vcera som si myslel, ze sa mi nieco stalo, ENDURANCE som dosiel na 6 km a kukal som, co sa deje :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od masklin »

Rony to teď asi bude normální. V Supercar masters series na Melbourne se nemůžu dostat přes 18 km a rekord je 20.5, mám tu sérii na 99% a zaboha jí nemůžu dokončit.
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od dawe73 »

masklin píše:Dawe: Kde jsi našel to auto pod plachtou? Já to nikde neviděl.


Našel jsem náhodou, když jsem kliknul na obálku vpravo dole, kde se objevují eventy, ve kterých mě friendi porazili. Asi nějaká chyba, protože když kliknu na tu poslední sérii, kam podle aut vedle patří, tak tam to auto není.. Každopádně je to Corvette ZR1, už jsem ji koupil, ale jezdit s ní nemůžu. Zaplacena, doručena, ale v My Cars ani nikde jinde ji není vidět... :(


rony píše:Vcera som si myslel, ze sa mi nieco stalo, ENDURANCE som dosiel na 6 km a kukal som, co sa deje :)


No jo, vláčky zmizeli.. V SPEED DEMONS mám v Endurance zajet přes 99 km, předevčírem to bylo jen 27 km a s Koenigseggem zajedu své maximum 22 km. Nevím, co s tím. Buď koupit lepšího Koenigsegga a nebo tunit toho stávajícího. Jenže koupit lehčí diferenciál (stage 2) by mě stálo přes čtvrt milionu R$ a přidá mi to zrychlení o 0,03 kmh a maximálku asi o 2,8 km. Takže klid, nejste v tom sami... :D

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od Anndy »

Este by mozno pomoholo zrusit priatelov. Kedze, uz to nema vyznam... :D

K tomu tuneniu: podla mna nezmysel :). I ked pisu zlepsenia vlastnosti v malych hodnotach - na trati je sakra rozdiel, ci ma auto nejaku stage alebo nema. Bud mi na rovine superi odchadzaju, alebo ich dobieham. A niekedy je to otazka jedneho, dvoch upgradov s mini. hodnotami.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore, free]

Příspěvek od rony »

nema to zmysel
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět