Hledám hru

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Dukys

Hledám hru

Příspěvek od Dukys »

Univerzálna téma, kde popíšte typ hry akú hľadáte a možno vám niekto pomôže.

Prosím dodržujte pravidlo, že ak viete o danej hre, odpovedajte jej plným názvom a odkazom do iTunes App Store.

Ďalšie pravidlo je, že ak chcete rýchlo odpoveď, popíšte čo najpresnejšie hľadanú hru, príkladmi, obrázkami a podobne.

[rony]

asdfen
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: sob čer 08, 2013 9:15 pm

Re: Hledám hru

Příspěvek od asdfen »

Ahoj hledam nejakou free hru pres bluethooth nebo wi-fi na phone i na anroid kdyby nekde vedel o nejaky tak napiste budu rad dekuju :)

0XEEr
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 312
Registrován: čtv kvě 05, 2011 8:47 pm

Re: Hledám hru

Příspěvek od 0XEEr »

Hledam hru na iPhone, ktera by byla klonem, ci mela alespon stejny princip, jako legendarni parba na NES: Marble Madness

fallcon967
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: stř pro 25, 2013 7:53 pm

Re: Hledám hru

Příspěvek od fallcon967 »

Ahoj, hledám hru překvapivě :D No asi před dvěma roky jsem ji hrál na starém 3Gčku a byla to střílečka z vrchního pohledu, pořád jsem chodil a chodili zamnou mraky příšerek, možná zombíci co mě chtěli sníst a pořád jsem je střílel a už nevím jak se jmenuje :( Nevíte někdo? :O

Majky_
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 665
Registrován: pon črc 20, 2009 7:06 pm

Re: Hledám hru

Příspěvek od Majky_ »


marseli
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 721
Registrován: ned črc 20, 2008 5:22 pm

Re: Hledám hru

Příspěvek od marseli »

Minigore ?

snoux
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: stř lis 06, 2013 7:30 pm

Re: Hledám hru

Příspěvek od snoux »

Asi to nebude přesně co hledáš, ale co popisuješ sedí na The Walking Dead: Assault
https://itunes.apple.com/cz/app/the-wal ... 81310?mt=8

fallcon967
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: stř pro 25, 2013 7:53 pm

Re: Hledám hru

Příspěvek od fallcon967 »

Ano minigore! děkuji moc :)

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Hledám hru

Příspěvek od Smrdaky »

asdfen píše:Ahoj hledam nejakou free hru pres bluethooth nebo wi-fi na phone i na anroid kdyby nekde vedel o nejaky tak napiste budu rad dekuju :)


Jak to myslis? Local multiplayer pres bluetooth a/nebo Wifi umi treba Flight Control. Jina me bohuzel nenapadla.
Naposledy upravil(a) iTukan dne čtv pro 26, 2013 1:49 am, celkem upraveno 1 x.
Důvod: smazany doublepost, dodržuj pravidla!! iTukan

Barney
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: sob kvě 30, 2015 9:56 am

Re: Hledám hru

Příspěvek od Barney »

Ahoj všem,

hledám hru na IOS, viděl jsem na ní reklamu na FB a Youtube někdy v listopadu/prosinci a bohužel jsem si jí neuložil ani odkaz na YT a v historii to nemám. V této hře se jednalo o to, že když jste zapli aplikaci pomocí kamery se Vám zobrazovali další hráči (normálně jako by jste natáčeli) akorát iphone/tablet byla zbraň a stříleli jste po sobě. Snad někdo kdo to zná ví o čem mluvím.

Díky moc!

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: Hledám hru

Příspěvek od Vitezslav2 »

Ahoj, poradíte nějakou hru na téma druhá světová válka? Z pohledu 1. osoby, ne tanky. Děkuji.
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

Uživatelský avatar
Gaaspi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 272
Registrován: stř led 08, 2020 4:41 pm

Hledám hru

Příspěvek od Gaaspi »

Dajte tipy na hry podobne Swamp Attacku. Ale nechcem ziadne 3D a podobne. Ale aby aj grafikou, pribehom, stylom, pripominal swampa. Plants vs. Zombies nechcem.
iPhone SE (1 st.generation) iOS14.2

Odpovědět