iPhone PC Suite

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
kaja007
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: pát zář 19, 2008 1:36 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od kaja007 »

ahoj chci se zeptat mela by tam jit i vytvareni vlastních tonu a to mi jaksi nefunguje a pak jse nasel jakysi panda installer nevim jestli to jde stahnout do ip a jestli jo jestli mi to tam k necemu bude aby to nebyllo čínsky.mates tím nejaky zkušenosti :lol:
ještě se chci zeptat píše se tady cosi o aplikaci panda deamon ktera se nacpe do ip mě se tam nic nenacpalo

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Pročetl sis vůbec, co se tu na celých 10 stranách píše? Nebo očekáváš, že pro tebe někdo bude extra vymýšlet odpověď? Vše, co se o tomto programu ví, se tady už probíralo a nejnovější poznatky tu najdeš. Pokud ne, tak to zkrátka nikdo neví.

kaja007
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: pát zář 19, 2008 1:36 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od kaja007 »

jj četl jsem to ted jsem zjistil že už vyzváněcí tony tam jdou delat a neni to omezeny časově
tak se hned nerozčiluj

JC_Gucci

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od JC_Gucci »

Nevite nekdo jak zrusit pravidelny aktualizace a spousteni pri startu pocitace (mylsim primo v programu, muzu si to zrusit treba windows utilities).

Taky nevite jakej je nejlepsi zpusob odstraneni toho daemona z telefonu?

kaja007
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: pát zář 19, 2008 1:36 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od kaja007 »

ja tam zadnyho daemona nemam aspon neni videt na plose a funguje mi to

h4gH

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od h4gH »

no taky by bylo dobre vedet... well snad se naucit cinsky :mrgreen:

Ballin
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 190
Registrován: ned lis 23, 2008 1:38 am

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Ballin »

guys help please, mam to stiahnute mam vistu a keď to pustím tak vypiše že program prestal pracovať a aj som to updatoval
Pro krásu těla naletí člověk na ošklivost duše.

Étienne Bonnot de Condillac

stepanek33

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od stepanek33 »

tak jsem nainstaloval to nové pc suite jak tady písete a píse mi to furt to same jak je tady na obrazku v tabulce?muzete mi nekdo poradit jak tam mam nainstalovat pc suite?pres itunes nemuzu nic do telefonu dát!

Selected

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Selected »

Když se chci připojit přes WiFi chce to po mě IP a heslo, jenže já jsem nikdy žádný heslo nikde nezadával, tak nevím co tam dát, můžete někdo poradit?

Michal_x

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Michal_x »

Selected píše:Když se chci připojit přes WiFi chce to po mě IP a heslo, jenže já jsem nikdy žádný heslo nikde nezadával, tak nevím co tam dát, můžete někdo poradit?


To mě zajímá taky :wink:

Mě zase zajímá, jak tvoje otázka souvisí s tématem o iPhone PCSuite. Najdi si vhodné téma a problém popiš tam. Zde ti těžko někdo poradí. Beavers.

A já ti poradím, abys si důkladně přečetl pravidla. Hlavně to, o citování předchozího příspěvku. scorpi

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Gekko gecko »

Nevim jak vy ale me uz iPhone PC Suite do pocitace nesmi :x
Vcera jsem zkusil prenest par fotografii v plne kvalite do iPhone a totalne mi to rozhazelo galerii,nektere nahledy se nezobrazily vubec....proste je ta databaze fotek "nakopla"
Ted delam restore a tenhle soft radeji pouzivat nebudu.Potrebuje k komunikaci instalovany Daemon v iPhone,na polose se pak zobrazi Panda Daemon a myslim ze to dela dalsi zasahy do systemu iPhone takze radeji ne.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Zvláštní. Stará verze PCS byla úplně v pohodě.

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Gekko gecko »

No oni ted vydali novou verzi ale netroufnu si ji zkusit,nechci zase delat restore http://www.ipcsuite.com/content/2008-12 ... 9482.shtml

Ty to ale zkusíš, co? Nemám pravdu? No tak... Beavers.

Moc se mi libi CopyTransPhoto ale v trial verzi vklada do fotek vodoznak ani je nedovede prenest v plnem rozliseni a kvalite,to umi az placena verze a iPhone PC Suite.
http://www.copytrans.net/copytransphoto.php
Klidne bych si ji koupil ale nevim jak to provest u nas.
Uvital bych kdyby byl nekdo ochotny program zakoupit pres VISA ci Mastercard a ja mu potom penize poslal,typem tehle karet bohuzel nedisponuji.
Vic o prenosu fotografii a jejich optimalizaci pisi zde: viewtopic.php?f=90&t=12554
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Selected

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Selected »

mě nějak přestal fungovat iPhone PC Suite, nejde mi žádná verze, když to pustím, tak mi nic nenaběhne a jen mi naskočí, že windows nemohl provést operaci a že program bude ukončen, nesetkal jste se s tím někdo?

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Gekko gecko »

Beavers
Mas pravdu zkusil jsem to a zatim bez problemu,problem je v tom ze prenos a sync trva desne dlouho takze temer nepouzitelne (Pres USB) Jde mi jen o ty FULL RES Fotky radsi bych ale CopyTransPhoto jen je potreba jej koupit a tu moznost nemam :cry:
viz. tohle viewtopic.php?f=1&t=12623 muzes mi pomoci jej legalne ziskat? :(
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

cheer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pon pro 22, 2008 12:00 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od cheer »

Používám PCS jen a pouze pro přenos souborů - ikona "Files" - a naprostá spokojenost. Nepotřebuji Open SSH a po mass storage se mi nestýská.

Pro jakékoli synchronizace bych to nezkoušel: pokud budou dvě aplikace - tedy iTunes a PCS - zapisovat do stejné databáze, je jen otázkou času, kdy nastane chyba.
whited00r - stále vyvíjený custom iOS pro starší zařízení
Files - zaheslované adresáře, prohlížení a přehrávání
T-Pot - USB kopirovani Win <-> iPhone

Mac mini 2009/2,26GHz nebo pracovní Oknousy

evlo

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od evlo »

Bohuzel na ofic strankach to hazi 404 a chtel bych aktualni verzi, muzete nekdo prosim poskytnout directlink mirror (mam fakt hrozne pripojeni ted a potrebuji moznost resume). Diky

T-y-g-r-i-k

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od T-y-g-r-i-k »

Zdarec, nevíte, jak odebrat pandadeamon, který nainstaloval pc suite? Nikde to nemůžu najít a rootu se mi moc hrabat nechce, díky

imro
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: čtv dub 10, 2008 2:31 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od imro »

evlo píše:Bohuzel na ofic strankach to hazi 404 a chtel bych aktualni verzi, muzete nekdo prosim poskytnout directlink mirror (mam fakt hrozne pripojeni ted a potrebuji moznost resume). Diky

HellÖ
Včera jsem sosnul novou verzi PCsuite (podle popisu na stránce) Soucítím s lidičkama, co nemají přístup k rychlému netu, tak jsem si dovolil z naší.... prostě tady je:
http://uloz.to/1131699/ipcsuite_for_iphone.exe
Hodně zdaru..

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od dodo_mt »

Doplnil som to aj do linkov na stiahnutie upol som to vsak na rapidshare.com viewtopic.php?f=96&t=12570&p=110225#p110225

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

T-y-g-r-i-k

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od T-y-g-r-i-k »

prosíííím, nechci spamovat, ale můžete mi někdo poradit, jak odinstalovat pandadaemon v iphonu? Opravdu jsem nepřišel na způsob jak a mazat fyzicky v iphonu se mi opravdu nechce, díky za každou radu

halushi

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od halushi »

Nazdar iphonaci:

Prosim vas ako poslem skladby s Pc Iphone Suite v2 do Iphonu ?
Prepnem si to na Ipod- Albumy mi to ukaze a ked chcem dat Add tlacitko v pravom hornom rohu nefunguje.
Pri foto bez problemov
Ide vobec cez tento programcek prekopirovat skladby s Pc do Iphonu ?

dikas moc za odpovede a pekny den

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Kdybys trochu hledal, tak tu najdeš krásný návod, jak se to dělá. Je to sice pro první generaci iP a iPhone PCSuite, ale myslím, že by se to nemělo příliš lišit.

halushi

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od halushi »

No sak hladam cely den uz od rana a nemozem to najsdt ako poslat TIE SKLADBY TAM: ak mozes postni link dikas

halushi

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od halushi »

Příspěvek smazán pro nedodržení pravidel: 1) needituješ vlastní příspěvky, 2) cituješ sám sebe v dalším a dokonce následujícím příspěvku. Beavers.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Nehledal jsi, ale já jo. 2 minuty jsem ti věnoval: viewtopic.php?f=13&t=6157&p=57952&hilit=pc+suite#p57952

SKMilanko

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od SKMilanko »

Pre tých, čo si plánujú stihanuť PC Suite na fw 2.0 - 2.2:

iPhone PC SUITE je na tento fw, ale keď sa pozriete na google ( search ): iPhone PC Suite...sú tam síce nejaké tie stránky na tento soft, ale

...všetko je na jeden torrent mno a keď nie, tak je to upload toho torrentu...a prečo???

JE TAM VÍRUS!!! :lol:

Scan with: ESET Smart Security Bussines Edition

cheer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pon pro 22, 2008 12:00 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od cheer »

Měl jsem trochu starší verzi (ale normálně funkční s FW2.2), zapnuté automatické aktualizace PCS, takže mi stáhnul naněkolikrát a přeinstaloval novou verzí. Ta pak nainstalovala nově i Panda daemon do iP s restartem iP, přestože tam už byl - asi taky nová verze.

Chtěl opravit chybu v databázi SMS a to jsem mu nepovolil.

No místo všech anglických popisů mám čárečky (rozsypaný čaj asi moje Oknousy nevykreslí), ale přenos souborů funguje stejně jako dříve, neboť vím, že Files je to tlačítko vlevo nahoře a potvrzovací tlačítko v dialogu je taky vlevo :-)
whited00r - stále vyvíjený custom iOS pro starší zařízení
Files - zaheslované adresáře, prohlížení a přehrávání
T-Pot - USB kopirovani Win <-> iPhone

Mac mini 2009/2,26GHz nebo pracovní Oknousy

imro
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: čtv dub 10, 2008 2:31 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od imro »

Dovolte mi vrátit se k halushi-ho problému:
"Prosim vas ako poslem skladby s Pc Iphone Suite v2 do Iphonu ?
Prepnem si to na Ipod- Albumy mi to ukaze a ked chcem dat Add tlacitko v pravom hornom rohu nefunguje. .....

On - chlapec- má problém, který se objevil i u mně. iPhone PC Suite nedovolí (alespoň mně né) přesouvat či STAHOVAT média přetažením, ani hudbu ani video, včetně toho tlačítka "ADD " - to ani mně nereaguje. Jo, pokud v iTunes přepnu "MANUALY MANAGE MUSIC AND VIDEOS." Tak ano. To ale maže už uložené a synchronizuje znovu. To NENÍ ŽÁDOUCÍ hlavně pokud se připojuji na dvou PC - doma a v práci.
Přidávám se k prosbě o jiný návod, než ten jednoduchý - jak nahrát ... to je jasný, problém mám s tou synchronizací po přepnutí na MANUALY MANAGE MUSIC AND VIDEOS.
Doplňuji, že mám iPhone 1-generace SW 2.2

Michal_x

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Michal_x »

Mám takovou otázečku. PC Suite se umí připojit na IP i přes wifi. Rád bych tuto fci využil, ale když to dám, tak chce kromě IP i heslo. Můžete mi říct jaké pw to po mě chce :?:

H0NZ1K
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 868
Registrován: čtv lis 06, 2008 7:45 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od H0NZ1K »

,,alpine''

Michal_x

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Michal_x »

pry incorect

H0NZ1K
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 868
Registrován: čtv lis 06, 2008 7:45 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od H0NZ1K »

zadal si root a heslo alpine?

Michal_x

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Michal_x »

jj, to jsem zadaval při instalaci tunelu

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Zdá se, že se tu bavíte o dvou věcech iPhone PCSuite a iPhone Tunnel Suite jsou dva odlišné programy, tak si to ujasněte.

Michal_x

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Michal_x »

já to chci pro iPhone PCSuite :?

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Takže ti HONZ1K poradil něco, co patří k Tunnelu? Na iP PcSuite nepotřebuješ Wifi, v tom je ta výhoda. Je připojen počítačem na internet. Na co u něho potřebuješ Wifi, je mi záhadou.

Michal_x

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Michal_x »

Aha tak to se omlouvám. Myslel jsem si, že program PC Suite a iPhone PC Suite je stejný program. Jde mi o program PC Suite ten se umí připojit k iPhonu přes wifi a dají se přes něj posílat sms, spravovat fotky atd. ... .

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Omyl, PCSuite žádný není, ale iPhone PCSuite a pak je ten iPhone Tunnel Suite. Tohle jsou dva rozdílné programy.

Michal_x

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Michal_x »

Ok, je to tedy iPhone PC Suite :roll: Ok :?:

Odpovědět