iPhone PC Suite

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Beavers »

A dals do LangPack tu angličtinu? Mrkni na tohle: Musím to nechat takhle velké, aby to bylo čitelné, pak to smažu.

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Lukáš Petr »

Do jakyho langpacku a kde to mam stahnout??? :?:
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Beavers »

Píšeš, žes našel moje odkazy, já nevím, zda to ještě fungují, ale tento týden mi kdosi děkoval za dobrý tip. LangPack je adresář v PCSuite, kam nakopírujieš soubor s angličtinou. Má stejný název jako původní čínština. Česky, jako já to ale mít nebudeš, můj překlad není odzkoušen, nemám FW 2.xx v iP. Dnes mi PCS nabídl upgrade na verzi 2.0.073. Zatím jsem ji nestahoval.
Edit: 2 minuty hledání! viewtopic.php?f=71&t=2197&st=0&sk=t&sd=a&hilit=pcsuite&start=40

Edit 2: Právě zjišťuji, že na server výrobce se nelze připojit. Angličtinu ale můžeš podle mých pokynů stáhnout a počkat, až server se uvolní.

creck
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: úte srp 26, 2008 6:59 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od creck »

poradte mi co delam spatne :D otevru PC suite , nahraju a edituju mp3 presne podle navodu zde na foru,ale kdyz otevru ipoda na telefonu proste tam tu pisnicku nemam :D (podotykam ze mam cisty iphone)

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Beavers »

Verze FW tvého iP?

creck
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: úte srp 26, 2008 6:59 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od creck »

2.0.2 (5C1) ta ceska z iph0ne.sk

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Beavers »

A teď verzi iPhone PCSuite? Pokud je to 2.0.071, tak tu nemám odzkoušenou, nemám ještě FW 2.xx a nevím, zda by fungovala i pro 1.1.4. Pokud máš verzi PCSuite jedničkovou, tak ta ti možná pro nový FW nebude fungovat anebo ne dobře. Někdo to tady zkusil, ale nevím, do jaké míry. Je divné, že tuto aplikaci dost lidí přehlíží, přestože by jim usnadnila život, pokud nemají rádi iTunes.

creck
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: úte srp 26, 2008 6:59 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od creck »

1.0.7.2 ze slunecnice

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite 0.2.1 ( NEW 1.0.3.3)

Příspěvek od Beavers »

Nainstaluj si novou verzi a vyzkoušej ji Tady, skoro dole (27.8. 19:53) najdeš ode mě linky
viewtopic.php?f=71&t=2197&st=0&sk=t&sd=a&hilit=pcsuite&start=40

Jirka Krokodýl

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Jirka Krokodýl »

Je pravda že download 4kB nic moc. A verze 2.0.0.71 si nutí upgrade, který stále padá na chybu moc moc kostiček, takže nevím proč. :-(

Wrata

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Wrata »

Takze mam nasledujici problem. Mam iP FW 1.4.4(neni to iP 3G) a do vcerejska jsem pouzival PCSuite 1.0.7.2 a kdyz jsem vcera chtel neco udelat tak pri spusteni PCSuite mi vyskoci dve error hlasky. Jedna je ze PhoneDeamon narazil na problem a bude ukoncen a to stejne je i u Panda PCSuite. Zkusil jsem si tedy stahnout novy PCSuite 2.0.0.71 kde to ale hlasi stejny problem. Kdyz odpojim iP od PC tak PCSuite 2.0.0.71(1.0.7.2 stale haze errory) funguje normalne, po pripojeni iP k PC ale okamzite vyskoci hlasky ktere uz jsem popisoval. Nevite nekdo kde by mohl byt problem? Dekuji za odpoved.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Mám stejný iP jako ty, stejnou verzi FW, stejnou verzi PCSuite. Připojil jsem telefon teď (16.9., 17:40), PCS normálně naběhl, spustil jsem jeho installer a v něm zjistil jen za dnešek přibylých 17 (!) nových aplikací včetně pár upgrades starých. Těžko odhalit příčinu. Odpověz si na tyto otázky: mám iP odblokován přes ZiPhone? Nepřeinstaloval jsem iTunes na jinou verzi?

Wrata

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Wrata »

Beavers píše:Mám stejný iP jako ty, stejnou verzi FW, stejnou verzi PCSuite. Připojil jsem telefon teď (16.9., 17:40), PCS normálně naběhl, spustil jsem jeho installer a v něm zjistil jen za dnešek přibylých 17 (!) nových aplikací včetně pár upgrades starých. Těžko odhalit příčinu. Odpověz si na tyto otázky: mám iP odblokován přes ZiPhone? Nepřeinstaloval jsem iTunes na jinou verzi?

Updatnul jsem iTunes takze v tom bude ten problem. Ted mam iTunes8 ale nevim jakou verzi jsem mel pred tim:(

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Zkus 7.5, protože v době 1.1.4 jiný nebyl (snad jen 7.6). Ale asi budeš muset nějak komplet tu osmičku dostat pryč i z registrů (= moje úvaha).

Zack

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Zack »

mám 2.1 a vždycky když si stáhnu nějaký PC suite tak se mi objeví chyba a řešení problému, takže s programem nic neudělam. Nevíte který program by mi šel?

stZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 297
Registrován: stř úno 06, 2008 12:25 am

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od stZ »

jen dotaz asi to jeste nejde na vista64?? Ja jen jestli se neco nezmenilo? diky
12 Max

Dfblbec

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Dfblbec »

Ahoj, takze mne zrazu, dnes som to zistil, suita nejde.. Vyhadzuje chybu problem s aplikaciou phone deamon, aj panda pc suite (nieje to win hlaska) verzia to bola 1.0.7.2.
Dnes som z instaleru nahodil cydiu, plus som zmenil nejake tie ikony a stiahol par apps nech cydiu oskusam...
FW mam 1.1.4. este stale ale neviem ci to moze mat nieco spolocne s telefonom, Pcsuita henta verzia mi ide odkedy mam ifon co je asi pol roka.
Stiahol som aj tu novu, co bol link na rapid tuna na vlakne niekde (dikez), a podobny problem... Rozbehne sa ale update, ale ten hodi uz win error.

Edit: win XP

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Máš 1.1.4, říkáš. Chodil ti někdy PSCuite? Pokud jsi ho ještě nepoužíval musíš si z Installeru nainstalovat ZiPhone iBrickr Fix, aby se ti aktivoval Daemon. Také musíš mít předem nainstalované iTunes (v.7.5). Pokud tohle všechno ale máš, není důvod, aby PCS nefungoval.
O.T. Proboha, piš trochu srozumitelněji, abychom si nemuseli myslet, že jsi to, co máš uvedeno jako nick.

Dfblbec

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Dfblbec »

V sprave na ktoru si odpovedal spominam ze suitu som pouzival asi pol roka odkedy mam ifon, a to bez akychkolvek problemov. Mal som 1.1.4 a pouzil som ziphone 3.0.
Ale mam taky dojem ze problem je v novej verzii itunes...

TEraz si niesom isty, bo som to robil v noci, ale som si "pokazil" telefon, tak som restoroval, a mal som naake problemy nahodit 2.x firmware.
Chcel som nahodit povodnu 1.1.4. cez shift+restore, a potom ziphone, a tak som stiahol starsie itunes (7.7.) a ak si dobre pamatam (bola asi jedna rano) tak ked som pustil ipcsuite (po restore) a prisla na radu hlaska ze nemam v telefone daemona,takze prakticky funkcne (to som zas nemal zdroj na ibrickfix,tak som to neriesil, ale fungovat by suita mala, ked nepadala :)).
Ta 1.1.4 mi aj tak hadzala error. tak nahodil som este v noci 2.0.2 a teraz ako som dosiel tak 2.1 od whiskyho (dikez). Lenze to zas chce 8. verziu itunes tak som ju supol do PC, a ipcuita opet nejde. ani stara, ani 2. verzia.

A nechcem teraz odinstalovavat itunes 8 a zas nahadzovat starsiu aby som to overil, ale ak niekdo zazil podobnu skusenost, pls post sem.


OT: Neries Nick, mam ho aspon 11 rokov... A pisat budem rovnako aj pod
inym nickom
S tím nickem jsi mě nepochopil, ale to nic, už na to nemysli. Beavers.

silencer

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od silencer »

Našel jsem RS Mirror iPhone PC Suite 2.0.0.73
http://rapidshare.com/files/139669388/91assistant.zip

JC_Gucci

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od JC_Gucci »

Dneska jsem prakticky nedelal nic jinyho nez prolezal forum a snazil se prijit na to jak se dostat pres pocitac do soboru v telefonu. Navodu jsem nasel mnoho, ale ten nejjednodussi po me chtel stahovat aplikace ktery nevim kde stahnout (nemam je ani v instaleru ani v cydii). Ty ktery byly pres program na pocitaci (PC Suite dva druhy (nejakej Panda a Dragon) a iPhonebrowser) my vsechny hodili tu stejnou chybu o neocekavany operaci a jestli chci poslat microsoftu info. Vzhledem k tomu ze to udelaly tri programy asi to bude nejakej globalni problem, proto prosim o pomoc.

Mam 16GB iphone 3G 2.1 itunes 8

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Vypadá to na globální problém Woken.

JC_Gucci

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od JC_Gucci »

jestli je to problem woken tak v nejakym nastaveni, wokna jsou jinak v poradku. Ten problem se urcite tyka itunes, iphonu nebo tech programu.

mates2000

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od mates2000 »

Beavers píše:Vypadá to na globální problém Woken.

Tobe to maka ?? Mne to na notebook taky hazi tu debilni hlasku :evil:

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Mně to chodí, ale mám iP jedničku a FW 1.1.4. PCSuite mám verzi 1.0.7.2. Ale tady se jedná, jak je vidět, o novou verzi PCS pro současný FW a s tou zkušenosti nemám. Jinak mě udivuje sdělení mates 2000, který se na jiném místě viewtopic.php?f=71&t=2197&st=0&sk=t&sd=a&hilit=iphone+PCsuite&start=40 vyjadřuje k nové verzi kladně a z jeho slov je zjevné, že mu to "maká". Tehdy jsem ho považoval za uživatele, který to konečně dokázal rozchodit. Je mi divné, že se zde nikdo nevyjadřuje tak, že by mu nový PCSuite fungoval. Měli by se takoví ozvat a napsat nějaké zkušenosti s tímto, asi nedoceněným, programem. Jisté je, že pro jeho funkčnost je nezbytný jailbreak iP.
To JC_Gucci: Panda je asi nějaký druh čínského installeru a Net Dragon je nezbytná součást PCSuite, bez které nefunguje. U jedničky bylo nutno do iP nainstalovat patch ZiPhone iBrickr Fix, který pak dovoloval komunikaci s PCSuite. Jak je to u FW 2.xx se zde zatím nikdo nevyjádřil, podle mě takový patch není potřeba.

JC_Gucci

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od JC_Gucci »

A muze mi teda nekdo poradit nejaky jiny zpusob jak se dostat do souboru v telefonu?

pacholek

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od pacholek »

jj, jdi to zkusit na jiny PC, kde budes mit nainstalovany itunes... vyzkousej pc suite, tunnel+winscp, wincmd s T-potem

nitro-oxidus

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od nitro-oxidus »

No tak mam stejny problem jako vetsina, mam 2.1 fm..iP 3G a furt to hazi nejakou hlasku kterou nemuzu nijak obejit :)

Dfblbec

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Dfblbec »

moj postreh bol taky, uz som to tu aj tusim spominal, ze som robil pokus restore na 1.1.4, a tak som musel nahodit starsie itunes. Restoroval som ( aj ked na 2.0.2 lebo 1.1.4 nesla) a ked som pustil pcsuite tak chcelo akurat daemona (brickrfix) do telefonu.
Na druhy den som chcel restore 2.1, tak som to nahodil s este 7.x itunes, ale ta verzia mi nevzala fw 2.1. Za nasledok - install itunes 8, a co nevidim, pcuita aj stara 1x aj 2x hazde error.

Takze podla mna to ma spolocne nieco s itunes

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Staré PCSuite zpravidla nikomu nejdou na nové verzi FW. Hledej. Je tu jeden uživatel, který to údajně rozchodil. V tom příspěvku mi děkuje.

ostris

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od ostris »

Pánové mám tento problém, když spustím iPhone pc suite, tak mi naskočí tyto dvě okna-viz obrázek a nedá se nic dělat. Nesetkali jste se někdo s tím? Díky za každou radu, jo spouštím to na Win XP Home SP3.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Tahle verze PCSuite ti zřejmě nebude fungovat na FW 2.xx. Je pro FW 1.1.4 Zkus novou verzi PCS, najdeš to někde tady v příspěvchcích.

ostris

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od ostris »

Beavers píše:Tahle verze PCSuite ti zřejmě nebude fungovat na FW 2.xx. Je pro FW 1.1.4 Zkus novou verzi PCS, najdeš to někde tady v příspěvchcích.


No to same mi to dělá i u iPhone_PC_Suite_2.0.0.71

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Já jsem program spustil, ale bez připojeného iP. Ten jsem se ještě neodvážil připojit. Mám 1.1.4

Razerman

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Razerman »

Stejnej problém jako skoro všichni s tou chybovou hláškou jsem měl taky. Pak přišel upgrade PC Suite (nyní mám verzi 2.1.0.78) a všechno běží jak má ;-)

mates2000

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od mates2000 »

No jo tak jsem trosku uletl no to se stava a hned od vedeni clovek dostane sprdana to je horsi jak v praci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale zpatky k tematu skutecne nova verze uz funguje a abyste nerekli tak tady je i z castecnou cz ktera je od sefa :idea: :idea: Beavers :idea: :idea:

http://rapidshare.com/files/150375711/iPhone_PC_Suite_2.1.0.78.rar

nitro-oxidus

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od nitro-oxidus »

Tak jsem to zkousel bez pripojeneho iP a slapalo to tak jak ma akorat bez iP :) Hned jsem ho pripojil a vyjela mi hlaska ktera je tu na foru snad 100x. Takze nejspis bude problem nekde v komunikaci :) ale kde?

dapro

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od dapro »

mam verzi PC SITE pro Iphone 2.1.0.78 ale činsky neumím kde najde češtinu, předchozí veze byla česky a funční. Navíc se mi při instalaci 2.1.0.78 do phone nainstalovala další aplikace která způsobuje vypínání telefonu a jeho potíže.

Jak odstranit aplikace v iphone a kde češtinu hledat????

pomozte

ostris

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od ostris »

mates2000 píše:No jo tak jsem trosku uletl no to se stava a hned od vedeni clovek dostane sprdana to je horsi jak v praci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale zpatky k tematu skutecne nova verze uz funguje a abyste nerekli tak tady je i z castecnou cz ktera je od sefa :idea: :idea: Beavers :idea: :idea:

http://rapidshare.com/files/150375711/iPhone_PC_Suite_2.1.0.78.rar


Díky chlape, vše funguje tak jak má...

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

dapro píše:mam verzi PC SITE pro Iphone 2.1.0.78 ale činsky neumím kde najde češtinu, předchozí veze byla česky a funční. Jak odstranit aplikace v iphone a kde češtinu hledat????
pomozte


Čeština na PCSuite, pokud vím, nikdy nebyla. Mám ji vlastní pro verzi PCS 1.0.7.2 a téměř dokončenou pro verzi 2.0.7.1 (což by mělo sedět i pro nový update). Není dokončená z toho důvodu, že jsem stále ještě na FW 1.1.4 a používám k ní starou verzi PCS, takže nemohu zkontrolovat správnost překladu vzhledem k prováděným operacím. Verze, která je údajně ode mne, byla pouze prvotní a velmi rozpracovaná část, kterou jsem poskytl pro odzkoušení. Dnes mi stará verze (1.0.7.2) nabídla upgrade na novou verzi 2.1.0.78, ale nestahoval jsem ji z obav, abych tím něco nepokazil, především na iPhone. Tímto vyzývám odvážlivce, kteří mají 1.1.4 a chtěli by to odzkoušet pro tento starý FW, aby mi pak podali zprávu.

Odpovědět