iPhone PC Suite

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
pharlap

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od pharlap »

SKMilanko: Stal se mi podobny problem... ze pri stahovani iP.PC Suite to naslo virus.. a to sem z googlu zkousel ruzne linky.
Ma to nekdo nezavirovany? :(

Michal_x

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Michal_x »

Tak už jsem přišel na to pw k iP.PC Suite pro připojeni k wifi...

LoFi
Host
Host
Příspěvky: 110
Registrován: pát led 30, 2009 7:12 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od LoFi »

tak jsem si dneska zapl iPhone Pc suite a dám ApPS a
naběhnou mi takovédle chyby a nic moc se nenačítá a nejde nic vyhledat.. nevíte co mám dělat?


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in /home/httpd/html/sj.91.com/mini/iphone/soft/includes/db.php on line 122

Warning: mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/httpd/html/sj.91.com/mini/iphone/soft/includes/db.php on line 257

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in /home/httpd/html/sj.91.com/mini/iphone/soft/includes/db.php on line 122

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in /home/httpd/html/sj.91.com/mini/iphone/soft/includes/db.php on line 122

Warning: mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/httpd/html/sj.91.com/mini/iphone/soft/includes/db.php on line 257

stálo se vám to taky?
iPhone 4S 32Gb Sw :6.1 JB

LoFi
Host
Host
Příspěvky: 110
Registrován: pát led 30, 2009 7:12 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od LoFi »

Prispevok zmazany. Dodrzuj pravidla fora a nebude sa to opakovat! Paly viewtopic.php?f=112&t=10929
iPhone 4S 32Gb Sw :6.1 JB

Kuliss9
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 151
Registrován: stř bře 19, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Kuliss9 »

Prosil bych o radu mam Vista x64 Ultimate a nejde mi na nich PC suite existuje v erze pro 64 bitovy win? Mam isty problem i s Iphone browserem diky moc za rady

LoFi
Host
Host
Příspěvky: 110
Registrován: pát led 30, 2009 7:12 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od LoFi »

1) nevim co je špatnýho na mím příspěvku (sice si ho už nepamatuju..)
2) PC suite - když je tu topic tak snad nemá nic s warez ne?


3) Netušim .. zkus googlit, víc asi nemůžu říct :O
4) už jenom ty visty v tom postu bijou do očí :)))
5) zkus jiný zdroje ke stažení ;)


1. Napisal si jeden post za druhym a to sa nesmie svoje posty mas Editovat! dodo
iPhone 4S 32Gb Sw :6.1 JB

trpaslikcz

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od trpaslikcz »

Ahoj, stala se mi jedna věc.
Přes PC suite sem do iphounu nahrál video a od té doby mi nejde aplikace "ipod"
Naběhne do úvodní stránky a nereaguje na kilikání na spodní ikonky.
Nevíte čím to je?

EDIT: už to funguje, stáhl jsem si free muziku z Itunes a nějak se to rozchodilo.
Každopádně sem přišel a muziku, kterou jsem měl ve founu a videa. I když po připojení do PC suite mi to zobrazuje, že to v iphounu mam, ale Ipod mid mi to nezobrazí.

EDIT2: Iphone PC Suite mi nesmí do PC :P

EDIT3: Nejde mi rádio. Najde si to síť a když dám volat, nebo když mi někdo volá, tak síť vypadne :-( OMG

EDIT4: pokračování :-(
http://www.iphone.cables.cz/viewtopic.php?f=74&t=15865

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od xslide »

Omlouvám se, že se ptám na něco co se tu už určitě řešilo, ale nechce se mi číst tolik stránek.

Jak je to aktuálně s iPhone PC suite?Funguje na FW 2.2.1 nebo je to už záležitost pouze starých FW?

Díky
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

M4NIFE5TO
Host
Host
Příspěvky: 70
Registrován: sob kvě 24, 2008 3:56 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od M4NIFE5TO »

Tak přátelé, včera jsem měl taky malý problém, s iTunes a iPhone PC Suite. TAkže asi takto... tyto dva programy se moc v lásce nemají, ale jeden bez druhého jsou v podstatě k ničemu( samotné iTunes ano, ale bez možnosti menit ikony, apod) Sám jsem donedávna používal iTunes na správu hudby, videí, obrázků a všeho co iTunes podporují, a iPhone PC Suite měl výhradně na hrabání v útrobách přístroje(změna ikon, grafického prostředí, obsluhování Winterboardu apod) ale poté se mi to nějak vymklo z ruky, a problém byl na světě. V iTunes přestala jít synchronizace s miláčkem, ale v PC Suite šlo vše vesměs v pořádku, akorát je to trochu k ničemu, protože dávat hudbu přes PC Suite se všemi těmi čínskými znaky, a malou možností překladu do AJ, to je vopruz.
Takže pokud máte problém jak s jedním tak druhým programem stačí stáhnout nějaký uninstallátor, který vás zbavý všeho nepotřebného. Takže já použil Total Uninstaller a nic, a pak Revo Uninstaller, a problém byl vyřešen, je v češtině (stejně jako Total Unin..) ale ptá se opravdu na vše co chcete smazat, stačí tedy zaškrtnout dlouhý proces, aby se smazalo vše, a pak stačilo nainstalovat znovu iTunes, synchronizace opět šla, a jestli budu znovuinstalovat PC Suite, to se uvidí, pokud nenajdu něco lepšího....

Moje rada na závěr zní: iTunes jen na hudbu, a vše co program podporuje, včetně vyznávění apod, a iPhone PC Suite mít jen na hrabání v telefonu... Nedělejte si na PC Suite vyzvánění, ani správu iPodu, protože poté se to mlátí přes sebe a problém je tady... Good Luck

cheer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pon pro 22, 2008 12:00 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od cheer »

Měl jsem PC Suite vždy jen pro kopírování souborů přes kabel a poté co mi chodí T-Pot v Total Commanderu, už pro něj nevidím důvod žádný. Sbohem Pando a rozsypaný čajíku...
whited00r - stále vyvíjený custom iOS pro starší zařízení
Files - zaheslované adresáře, prohlížení a přehrávání
T-Pot - USB kopirovani Win <-> iPhone

Mac mini 2009/2,26GHz nebo pracovní Oknousy

quadroex
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: úte lis 11, 2008 3:45 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od quadroex »

čauky chtěl bych se zeptat po přeinstal win. a naistalovani ipcsuite mi nenajde pod usb iphone když předtím vše makalo v poho.Mám Itunes a tam iphone najdu skusil smazat a nainstalovat různý verze. A pořád nic nenapadá někoho něco dík.
Jinak se s ním budu muset s ním rozloučit jo mam XP sp3.

Ja jsem byl nucen jse sním rozloučit ještě předtím nevím proč ale po reinastalaci win už nechce najít iphone.
Tak jsem to po pár pokusech vzdal.
Naposledy upravil(a) quadroex dne úte čer 23, 2009 10:52 am, celkem upraveno 1 x.
Iphone 2G 3.01 + GPS NAVILOCK

radim1
Host
Host
Příspěvky: 30
Registrován: pon říj 20, 2008 7:38 am

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od radim1 »

Funguje vam niekomu pc suite s fw 3.0? Mam 2 iphony jeden s fw 2.2.1 a druhy s fw 3.0 a ten nejde pripojit. Akoby ho program vobec nevidel. Som si na ten soft celkom zvykol a teraz mam problem.
iPHONE 4 32GB White, fw 4.3.3 JB

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Nejspíš budeš muset počkat na upgrade iPhone PCSuite.

LoFi
Host
Host
Příspěvky: 110
Registrován: pát led 30, 2009 7:12 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od LoFi »

Snad to bude co nejdřív, jsem na něm závislej..
prosím jestli máte někdo o up. nějaký info tak to sem pište.. dík

EDIT : Tak vyšel Update Lazy Panda for iPhone 2.5.2.96 now released!

LP Dev Team is pleased to announce that after working night and day, the latest version of Lazy Panda for iPhone, V 2.5.2.96 is now released. All you need to do is to simply click Check Update and then go ahead to experience the latest version.

Version2.5.2.96
New features:
1. Added support for iTunes 8.2 under the Vista system.
2. Added support for firmware 3.0.
3. Added support to iPod Management on firmware 2.x, support for adding music & video files directly and album cover search, etc.

If it fails to update to the latest version, please uninstall the old version and install the software again.

Currently, the new version still cannot support Windows 7.0 RC. We are sorry for the inconvenience.


ale mě to iphone nebere :( zkusim reinstal fw.
iPhone 4S 32Gb Sw :6.1 JB

georgik89

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od georgik89 »

Zdravim, potreboval bych pridat par mp3 ale v kolonce Ipod mam vsechno sede a nejde nic delat....kdo zna reseni meho problemu at prosim napise.......predem se omlouvam jestli tady tento problem uz zaznel, ale na listovani nemam tolik casu......diky

Předpokládám, že máš na mysli iPhone PCSuite, a že ti v něm něco nefunguje. To jen, jestli jsi nezabloudil do jiného tématu. A výmluva, že nemáš čas hledat, u mě neobstojí. Zřejmě máš dost času na to čekat, až ti někdo odpoví a tak sedíš s rukama v klíně. Tak mezitím hledej. Beavers.

BrAtKo
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: pát črc 17, 2009 12:43 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od BrAtKo »

Verzia iPhone PC Suite 2.5.2.96 slape pekne v anglictine, ale zial moj IP to nevidi, stale mam disconnected a cez wifi neviem co znemena ten password. Ahojte.

SOLVED: riesenie je tu
http://forum.pandaapp.com/topics/11/200 ... 1248296139

A podobne tam najdete aj riesenie s heslom k wifi. A aj poslednu verziu sw.

Odkazy url nedavame do code! Vid pravidla fora. Paly

7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

Doporučuji novou verzi, která řeší SPOOOOUSTY věcí :-)

http://www.pandaapp.com/pcsuite/iphone/

BOOM Good news: PC Suite v2.5.2.97 Released [07-27]

fales

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od fales »

Nemate nekdo link na changelog? Nemuzu ho na webu vyrobce najit...

tej0

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od tej0 »

Zdravím,
jelikoz mam doma 2 pc a hudbu na obou z nich coz je ve spojitosti s itunes problem tak jsem se rozhodl nainstalovat a pouzit iPhone PC suite. Instalace probehla v poradku, vsechno se zdalo byt funkcni ale do moji hudby na iPhonu se dostat nemuzu. Na iPhone jsem nainstaloval Panda Daemon (bohuzel je v cinstine takze tomu nerozumim) a i presto kdyz zvolim iPod v PC suite tak mi to pouze nabizi hudbu s internetu. Take jsem zkopiroval onen soubor itunesmobiledevice.dll z common files a nic. Procetl jsem si fora (vcetne tohoto) ale nenasel jsem odpoved. Vite nekdo co s tim je? Pokud to tu je nekde tak se predem omlouvam, ale hledal jsem :?
Predem diky

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Nevím, o co ti přesně jde, jestli to, jak dostat hudbu do iP z PCSuite nebo něco jiného. Původní vetze iPPcSuite fungovaly tak, že jely na platformě iTunes a předpokládám, že tomu je i doposud. Podstatné bylo, mít nainstalovány jako první iTunes a až po tom PCSuite. Já jsem si hudbu dával do iP podle vlastního návodu, který jsem si sám vytvořil na základě vlastních postupů. Tento návod potom mohutně zjednodušil jeden z uživatelů, kterému jsem jej poskytl a měl bys jej najít v Návodech, protože jsme se dohodli, že ho tam dá. Něco podobného by mělo fungovat i v nové verzi. Prosím tedy, až to zprovozníš, nenechávej si zkušenosti pro sebe a snaž se vytvořit nějaká pravidla pro používání tohoto programu, který jsem preferoval osobně před iTunes v začátcích iPhonů a zveřejni je. Apeluji i na ostatní uživatele, kteří toto budou číst, aby své zkušenosti nějak shrnuli a vytvořili vlastní návody. Myslím, že by tento program ušetřil mnoho problémů velké části majitelů iPhone (včetně mě :) )

tej0

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od tej0 »

Dekuji za odkazani na navod. Bezesporu by mi to pomohlo nicmene druhe PC nemam a dlouho mit u sebe jelikoz je to notebook. Takze zjisteni onoho ID cisla je pro me nemozne. iPhone mam asi 3 tydny takze jsem novacek. Obavam se, ze asi nejake me vlastni postupy neprichazeji v uvahu ikdyz bych rad pomohl (nejen sam sobe).

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Kamaráde, já jsem měl iPhone od loňského května, nerozuměl jsem mu vůbec, nainstaloval jsem PCSuite a do týdne už jsem do něj nacpal asi 20 CD v mp3 včetně covers. Pak jsem sepsal ten návod. Nejsem žádný počítačový přeborník a iP jsem považoval za normální telefon. Tak jsem to také bral a hrdinně jsem přes iPPcSuite dělal zálohy fotek, kopíroval fotky do iP, instaloval aplikace přes tamní instalátor, protože jsem neměl v iP internet ani domácí Wi-Fi. To vše od začátku, co jsem jej měl do doby než vyšel FW 2.0 a s ním nová verze PCSuite. A protože jsem zůstal doposud na FW 1.1.4, nemám nové zkušenosti s iPPcSuite, a proto uvítám každou novou zkušenost od vyspělejších uživatelů (vyspělejších ve smyslu s vyspělejším FW, nyní již 3.0). Takže zkoušej, experimentuj a pak můžeš v pohodě radit. Tak toto jsem měl na mysli.

tej0

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od tej0 »

no takze na jinych forech jsem se docetl, ze PC suite jeste v ohledu iPodu nepodporuje fw 3.0 takze to bude asi tim. Nic vic asi nevymyslim. Stejne tak aplikace SharePod. Chtel jsem zeptat ( mozna je ta otazka hloupa), ale nejde pridavat mp3 pomoci WinSCP? Diky

-=SiD=-

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od -=SiD=- »

zdarec
hele mam prvni iphone fw 1.1.4 a nemuzu to za zadnou cenu spojit s pc suite
mam visty 32 a proskousel jsem hodne verzi pc suite
Ziphone i Brickr fix mam ver 1.0 a podle rad co sem tu vicetl sem si stahl itunes ver 7,5 ale bohuzel porad nic,,,kdyz zapnu itunes a nekterou verzi pc suite tak je to v poho ale po pripojeni telefonu zacnou visty hlasit 'program prestal pracovat'

nemate nekdo prosimvas napad jak to spravit? :?:

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Nevím, není-li to vistama, protože já mám XP, ale nespouštěj k tomu iTunes. PCSuite pracuje sám za sebe. Otázkou je, zda PCSuite ještě bude fungovat (myslím tu původní verzi pro 1.1.4), já to mám také a když jsem po vydání FW 2.0 zapnul iP a pustil PCSuite, tak se mi tam z internetu hrnula nějaká aktualizace čehosi, asi nového PCSuite, tak jsem raději tyto pokusy vzdal. Před tím a do doby než vyšla nová verze PCS (pro FW 2.0) to byl můj velmi oblíbený program. V každém případě mi to fungovalo vždy velmi spolehlivě.
Důležité: iTunes musí být nainstalovány dříve než nainstaluješ PCSuite, alepoň takto jsem to četl všude. Takže to zkus obráceně. Zapoj nejprve iPhone a pak spusť PCSuite, uvidíš sám, jestli se bude něco dít. iTunes nespouštěj! PCSuite sice jede na jejich platformě, ale využívá zřejmě jen jejich nějaké soubory či knihovny ve Windows.

-=SiD=-

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od -=SiD=- »

Citace smazána. Necituj příspěvek, na který bezprostředně odpovídáš. Nebo si myslíš, že je to nutné? Tak, jak jsi to provedl, to lze taky, ale pouze tehdy, chceš-li "vypíchnout" z citovaného textu něco podstatného. O tom se ale již se pouč v pravidlech http://www.iphone.cables.cz/viewtopic.php?f=112&t=10929 . Beavers.

tak jsem zkusil zapojit prvne ten iphone a pak rozjet vsechny mozne verze pcs ale ani jedna se nachytla,,,ale diky za radu
existuje nejaky jiny program nebo zpusob se stejnym ucelem?

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Na úrovni PCS jiný program (aspoň o tom nevím) neexistuje. Přes PCSuite se dají instalovat i aplikace přes tamní instalátor a nemusíš mít ani internet v mobilu, ani wi-fi. Pouze připojení PC k internetu. Já tomu říkám "polidštěné" i Tunes, protože funkce toho programu jsem pochopil hned na rozdíl od iTunes. Pouze restore a sync tam asi neuděláš, i když bych se nedivil, že by to v nových verzích PCS bylo implementováno. Nevím, na co chceš používat PCS, takže je těžko ti poradit nějaký podobný program.

-=SiD=-

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od -=SiD=- »

pcs sem potreboval k instalaci aplikaci protoze wifi nemam no,,,
takze hadam ze si ho budu muset zprovoznit jestli k te instalaci byl jen pcs :/

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

Zprovozni ho a pokud budeš mít úspěch, okamžitě zapiš postup, abys ho nezapomněl. Pak ho můžeš dát sem, není tu moc těch, kterým PCS běhá, anebo se o to tady nepodělí. Možná je problém v iTunes, potřebuješ mít nainstalované nejprve je, pak teprve PCS. Pokud jsi ale měl již iTunes novější a vrátil ses k verzi 7, tak tady může být zakopaný pes. iTunes po odinstalaci zanechávají ve Windows a v registrech smetí. Musíš nejprve kompletně vyčistit vše, co se týká Apple. Na dokonalé odinstalování iT jsou vhodné programy, o kterých se píše na fóru. Zkus je hledat zadáním hesel "kompletní odinstalování iTunes" nebo tak nějak. Pak je odinstaluj, možná by to chtělo vymazat i PCSuite a iBrickr Fix, pak naistalovat iT 7.5 nebo kterou jsi měl (případně udělat nový JB iPhone přes ZiPhone) a pak znovu naistalovat iBrickr Fix - nevím, jsou to jen teoretické úvahy, nikdy jsem to takto nemusel dělat. Je fakt, že v iPPCS byl ten instalátor výborný bylo tam i spousta aplikací, které jsou v installeru iPhone,s jejich popisy i případným varováním, že mohou být škodlivé. To vše v čínštině, ale postup jsem tu v tomto vláknu někde uvedl. Víc ti já osobně neporadím. Jinak můžeš instalovat tak, že půjdeš do nějakého hypermarketu, kde mají wi-fi a budeš instalovat přes installer.

arcan

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od arcan »

Nová plně funkční verze iPhone PC Suite je na světě.

iPhone PC Suite v2.5.5.100

Obrázek

Update Log:Sep. 4, 2009

New Functions:
1. Added ?resume broken downloads? function when downloading software or eMagazines
2. Added support for .deb apps in Apps management
3. Added important data auto-backup function
4. Added eMagazines multiple tasks download and download management functions in Books management
5. Added ?cancel current theme? function in Themes management
6. Added installed apps list backup and restoration functions in Backup & Recovery
7. Added search function in List view of Calendar management, supporting search by title, address or remarks
8. Support drag-and-drop to automatically create ?new event? in Week and Day view of Calendar
9. Support double-clicking to create ?new event? in Month view of Calendar
10. Added left and right arrow button in Month, Week and Day view of Calendar, allowing users to switch time backward and forward by clicking them
11. Added grouping by day function with event type shown in List view of Calendar
Function Improvements:
1. Improved the Month, Week, Day and List view, interface and operation in Calendar
2. Improved the date ActiveX of event editing in Calendar, supporting selecting date and modifying time
3. In Day and Week view of Calendar, applied new background color in event area when the label is scrolled close to current time automatically
4. In Record Manager, added support for filtering voice memo whose duration is 0 when you are importing voice memos
5. In SMS management, added contacts sorting, and search type display in the search box
6. In Books management, added sorting by file name
7. Adopted ?Hour? as the unit of auto-update time of subscribed RSS news
8. In SMS chat, search and filter functions are supported whilst you are adding contacts
9. Automatically check and fix the SMS grouping problems occurred when you are sending or managing SMS
10. Added ?SMS? button in SMS chat, allowing you to access SMS management function quickly
11. In Books management, auto-split won?t be done by default any more when you are adding new books
12. Other improvements

Bug Fixes:
1. Fixed the problem that the program may crash when you are adding book name and the name you enter is too long
2. Fixed the problem that the display of voice memo duration may be inaccurate
3. Fixed the problem that books may not be imported from iPhone successfully when you are conducting ?One-key Transfer?
4. Fixed the problem that picture editing and deleting may not be successfully conducted in full-screen preview mode of Pictures management
5. Fixed the problem that some pictures may keep rotating in full-screen preview mode of Pictures management
6. Fixed the problem that the sender and receiver may be reversed in dialogue box mode of SMS exporting
7. Fixed the problem that the window that reminds you to close the program may still pop up when you turn off the phone
8. Other bug fixes

Download

7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

Zde jsou kdyžtak obráky z iPhone PC Suite:

:arrow: http://www.7luke.com/portal/iphone/ipho ... itunes.php

Časem i přibude pokec

r.a.c.e.k
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 326
Registrován: stř pro 05, 2007 10:44 am

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od r.a.c.e.k »

Vyzkousel jsem, iPhone 3GS jailbreak. U sms me to odstranilo jmena odesilatelu a ted tam jsou jen tel. cisla. Moc pekny.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od Beavers »

PCSuite nepoužívej na zásadní zásahy do telefonu. Nevím, zda přes něj jde dělat restore, odblok a JB, ale tomu bych se raději vyhnul.

r.a.c.e.k
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 326
Registrován: stř pro 05, 2007 10:44 am

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od r.a.c.e.k »

Ne :) Spatne jsem se vyjadril, myslel jsem tim ze mam 3GS s Jailbreakem a po pouziti PCsuite me to zmrsilo smsky v telefonu.

7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

Ten program je po měsících vývoje už na poměrně špičkové úrovni. A třeba SMSky jdou exportovat do různých formátů (třeba do excelu). Zároveň jdou věci zálohovat (i SMSky). A může udělat rychlou zálohu po každém připojení - nebo na dotaz - nebo nedělá. Ten problém s číslama u SMS jsem viděl jednou - a bylo to při přímém "klonování iPhone to iPhone" - kdy se připojí jeden iPhone, program ho "nacucne" a pak ho "nasype" zkopíruje do jiného iPhone. V tomhle případě to u čísel +420xxxyyy v sekci SMS odstranilo to "+", a proto potom neukazoval jména (v adresáři je to číslo i s +). Když se ale natáhly SMS přes PC SUITE zálohu do PC a potom se do jiného iPhone restorovaly z této zálohy, bylo vše v nejlepším pořádku. Pokud si člověk udělá zálohy důležitých věcí, pak už se není čeho bát. A práce s programem je čím dále lepší a lepší. Navíc, žádný jiný program na PC neumí změnit ty atributy souborů, což je fakt machrovina. (plno aplikací potřebuje mít např. 777 pro zápis).

7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

Dnes vyšla verze 2.5.5.101 (2009.09.15), která řeší problém s iTunes 9. Po jejich instalaci totiž nešlo nadále používat PC Suite - hlásilo, že telefon není jailbreaknutý.

Nyní s novou verzí vše klape jak má 8)

pro nováčky :arrow: http://www.pandaapp.com/pcsuite/iphone/ je tam zřejmě verze .100, ale po její instalaci se aktivuje aktualizátor - potvrdí se a je to 8) Po instalaci je to asi Čínsky (rozsypaný čaj), stačí kliknout na iPhone vpravo dole v liště pravým tlačítkem a tam je čtvrá položka odspodu se šipkou - no a v té je volba jazyka, jde tam dát Angličtina :D 8)

libco
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: pon zář 14, 2009 8:06 am

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od libco »

Tak som ho nainstalil, updatlo ho na 2.5.5.101, ale nenašiel som vpravo dole možnosť pravým tlačítkom zmeniť jazyk, vlastne sa mi tam žiadna možnosť neukázala. Ďalší problém je, že stále pýta JB. Nebude to tým, že mám novučký 3G a prvý FW 3.1?
Edit.
Asi som to správne nepochopil, tá zmena jazyka sa dá asi urobiť len keď sa pripojí iphone, ale mne sa nepripojí, pýta JB.

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od elka »

Po instalaci, spuštění, výmazu dvou zbytečných SMS a Synchro mi to zmršilo odesílatele u SMS. Fakt super program. DO háje!

7luke.com

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od 7luke.com »

Použil jsem ho s 8 iPhonama (3G, 3GS na různých firmwarech). Jinak ještě - sám od sebe po startu nabízí automatickou zálohu - kontakty, sms, atd atd trvají zálohovat pár sekund (s tím, že to pak jde nasypat i do jiného iPhone).

pali777

Re: iPhone PC Suite - všeobecně, část 2.

Příspěvek od pali777 »

Ok takze ta volba na zmenu jazyka neni vpravo dole ale VLAVO HORE;)) Je tam velka bublina s iP vnutri a sipkou vedla..kliknut na nu treba a 3tie zhora je Select Language....;)

EDIT: Tiez mi to napisalo ze nemam JB...restartol som iP a PC Suite..znovu pripojil iP a ide to v poho....

Odpovědět